Sigurno još iz ZOI '84.dragan.s wrote:Nemam Prvu, a slika na RTRS-u je za klasu bolja od one na FTV. Zbilja mi nije jasno šta ovi na FTV rade sa ovom slikom? Ili imaju tehniku iz prošlog vijeka?daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane.![]()
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3326 Re: X FACTOR Adria
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3327 Re: X FACTOR Adria
Ja uporedjujem sliku sa RTL jer Prve nemam. Tuga FTV.daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane.![]()
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3328 Re: X FACTOR Adria
Ma dobra je na FTV, kad se gleda na portabluMTV wrote:Ja uporedjujem sliku sa RTL jer Prve nemam. Tuga FTV.daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane.![]()
Odlicni su bili svi do sad koje sam gledao (nisam od pocetka pratio). Jel Amel vec nastupao? Dobar mi je bio, kad je sa onom makedonkom pricao, sta kaze "Ja tebe nista nisam razumio"
Edit: Sad sam vidio kako je pjevao
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3329 Re: X FACTOR Adria
Produkcijski - za onaj šlamperaj od prošle godine - ovo je space shuttle.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3330 Re: X FACTOR Adria
Zato je scena baš mala. Primijeti se razlika jer Pinkov studio je mnogo veći.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3331 Re: X FACTOR Adria
Meni su takmicari puno bolji ove sezone... Interesantniji...
- zenny
- Posts: 914
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#3332 Re: X FACTOR Adria
nisam upratio, sto nema one male arogantne sto su je uvalili u andjeline?
ispade dobro adnanu i tariku sto su ispali jer su se provukli za jedan krug manje.. samo se vracaju u narednom i nastavljaju sa takmicenjem?
ispade dobro adnanu i tariku sto su ispali jer su se provukli za jedan krug manje.. samo se vracaju u narednom i nastavljaju sa takmicenjem?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3333 Re: X FACTOR Adria
zenny wrote:nisam upratio, sto nema one male arogantne sto su je uvalili u andjeline?
ispade dobro adnanu i tariku sto su ispali jer su se provukli za jedan krug manje.. samo se vracaju u narednom i nastavljaju sa takmicenjem?
odustala jer zeli da se posveti privatnim obavezama
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3335 Re: X FACTOR Adria
I posteno je da ove dvije grupe idu u "pripetavanje"
i mislim da ce FamElija ispasti.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3336 Re: X FACTOR Adria
Teško da i jedna grupa može doći u top 5. Ne prolazi to kod nas. Nažalost.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3337 Re: X FACTOR Adria
pa realno da su imalo bolji kao grupe prosli bi
problem je sto su ove cure i decki spojeni na silu a to tako ne ide
familija je toootalno isfurana stvar i lnjihova snaga je u njihovoj kolicini pa ako neko i fula tesko je skontati ko sta kako - realno oni imaju dva jaca vokala ostalo pupa hava
zato ce tarik i adnan ili kako se vec ova dvojica sto ce ih vratiti, dobro snaci i dobro proci. oni su sami od sebe tim i tako su dosli na takmicenje. Drago mi je sto su se bas oni vratili, iako je bilo jos par dobrih izvodjaca za vratiti.
emisija mi se sinoc jaaako dopala
kvalitetom zaista odskace od ostalih talent show emisija (kojih je btw PREVISE!) bilo je nekih sitnih nedostataka ali prva je live emisija i moze se progledati kroz prste.
NARAVNO voditeljski dvojac na stageu je za 10!
one dvije u pozadini ne bih ni spominjala jer toga nisu vrijedne, samo cu reci NE RAZUMIJEMO MAKEDONSKI i DOSTA NAM JE NIKOLININE GLUPOSTI!
sto se tice izvodjaca ...
kice - standard
angeline - one dvije sa strane loseeee, ona u sredini dobra. nece dugo izdrzati jer one (kao ni decki) nisu grupa i to im nije bio cilj. previse svak vuce na svoju stranu.
infinitas - bezze
magdalena - dobra ali moze bolje
nina - dobra ali moze bolje (ona nek se izlijeci cim prije inace ce odletjeti)
iva - kladim se da djevojka sve dok je budu pustali da pjeva samo uz gitaru dobro ce prolaziti, cim joj upale muziku ona se sj
. meni sinoc njen nastup jeste bio u globalu super ali ...
jelena - dooobro dobra, ali nesto mi kod nje fali - mozda dobra pjesma koja njoj bas bas lezi
decki - pogledati cure
nikola - doooobar! iako je mogao i bolju pjesmu izabrati. trebao je on "hipnotiziran" pjevati bio bi bolji. ali on mi je sad zasad favorit ja mislim.
jedva cekam decke iz sa da vidimo sta ce spremiti
problem je sto su ove cure i decki spojeni na silu a to tako ne ide
familija je toootalno isfurana stvar i lnjihova snaga je u njihovoj kolicini pa ako neko i fula tesko je skontati ko sta kako - realno oni imaju dva jaca vokala ostalo pupa hava
zato ce tarik i adnan ili kako se vec ova dvojica sto ce ih vratiti, dobro snaci i dobro proci. oni su sami od sebe tim i tako su dosli na takmicenje. Drago mi je sto su se bas oni vratili, iako je bilo jos par dobrih izvodjaca za vratiti.
emisija mi se sinoc jaaako dopala
kvalitetom zaista odskace od ostalih talent show emisija (kojih je btw PREVISE!) bilo je nekih sitnih nedostataka ali prva je live emisija i moze se progledati kroz prste.
NARAVNO voditeljski dvojac na stageu je za 10!
one dvije u pozadini ne bih ni spominjala jer toga nisu vrijedne, samo cu reci NE RAZUMIJEMO MAKEDONSKI i DOSTA NAM JE NIKOLININE GLUPOSTI!
sto se tice izvodjaca ...
kice - standard
angeline - one dvije sa strane loseeee, ona u sredini dobra. nece dugo izdrzati jer one (kao ni decki) nisu grupa i to im nije bio cilj. previse svak vuce na svoju stranu.
infinitas - bezze
magdalena - dobra ali moze bolje
nina - dobra ali moze bolje (ona nek se izlijeci cim prije inace ce odletjeti)
iva - kladim se da djevojka sve dok je budu pustali da pjeva samo uz gitaru dobro ce prolaziti, cim joj upale muziku ona se sj
jelena - dooobro dobra, ali nesto mi kod nje fali - mozda dobra pjesma koja njoj bas bas lezi
decki - pogledati cure
nikola - doooobar! iako je mogao i bolju pjesmu izabrati. trebao je on "hipnotiziran" pjevati bio bi bolji. ali on mi je sad zasad favorit ja mislim.
jedva cekam decke iz sa da vidimo sta ce spremiti
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3338 Re: X FACTOR Adria
Draga Partizanka, ti reinkarniras Kiceta u svakom postu

Enver Lugavic - KICE
Amel Curic - BEZ NADIMKA, SAMO AMEL
Enver Lugavic - KICE
Amel Curic - BEZ NADIMKA, SAMO AMEL
- m@gm@
- Posts: 2313
- Joined: 29/03/2011 09:56
#3339 Re: X FACTOR Adria
Partizzanka wrote:pa realno da su imalo bolji kao grupe prosli bi
problem je sto su ove cure i decki spojeni na silu a to tako ne ide
familija je toootalno isfurana stvar i lnjihova snaga je u njihovoj kolicini pa ako neko i fula tesko je skontati ko sta kako - realno oni imaju dva jaca vokala ostalo pupa hava
zato ce tarik i adnan ili kako se vec ova dvojica sto ce ih vratiti, dobro snaci i dobro proci. oni su sami od sebe tim i tako su dosli na takmicenje. Drago mi je sto su se bas oni vratili, iako je bilo jos par dobrih izvodjaca za vratiti.
emisija mi se sinoc jaaako dopala
kvalitetom zaista odskace od ostalih talent show emisija (kojih je btw PREVISE!) bilo je nekih sitnih nedostataka ali prva je live emisija i moze se progledati kroz prste.
NARAVNO voditeljski dvojac na stageu je za 10!
one dvije u pozadini ne bih ni spominjala jer toga nisu vrijedne, samo cu reci NE RAZUMIJEMO MAKEDONSKI i DOSTA NAM JE NIKOLININE GLUPOSTI!
sto se tice izvodjaca ...
kice - standard
angeline - one dvije sa strane loseeee, ona u sredini dobra. nece dugo izdrzati jer one (kao ni decki) nisu grupa i to im nije bio cilj. previse svak vuce na svoju stranu.
infinitas - bezze
magdalena - dobra ali moze bolje
nina - dobra ali moze bolje (ona nek se izlijeci cim prije inace ce odletjeti)
iva - kladim se da djevojka sve dok je budu pustali da pjeva samo uz gitaru dobro ce prolaziti, cim joj upale muziku ona se sj. meni sinoc njen nastup jeste bio u globalu super ali ...
jelena - dooobro dobra, ali nesto mi kod nje fali - mozda dobra pjesma koja njoj bas bas lezi
decki - pogledati cure
nikola - doooobar! iako je mogao i bolju pjesmu izabrati. trebao je on "hipnotiziran" pjevati bio bi bolji. ali on mi je sad zasad favorit ja mislim.
jedva cekam decke iz sa da vidimo sta ce spremiti
sto ti nisi u ziriJu?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3340 Re: X FACTOR Adria
u vrijeme obn talenta su ga zvali sikephillie wrote:Draga Partizanka, ti reinkarniras Kiceta u svakom postu![]()
![]()
Enver Lugavic - KICE
Amel Curic - BEZ NADIMKA, SAMO AMEL
kice i sike, dream team
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3341 Re: X FACTOR Adria
@magma - wtf?
drugari,
kice ce meni uvijek biti kice
kontate o kome je rijec
drugari,
kice ce meni uvijek biti kice
kontate o kome je rijec
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3342 Re: X FACTOR Adria
ma ja, sta koga boli klinac kako ti zoves kiceta

- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3343 Re: X FACTOR Adria
pa to ti kazem
razumijemo se o kome govorim
ako uopste smijem pricati vidim neki se sokirali sto sam rekla svoje misljenje
valjda bi trebali samo pricati o kvaliteti prenosa ili???
razumijemo se o kome govorim
ako uopste smijem pricati vidim neki se sokirali sto sam rekla svoje misljenje
valjda bi trebali samo pricati o kvaliteti prenosa ili???
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#3344 Re: X FACTOR Adria
12 pjesama - 4 sata
ko to ima vremena, da Vas sad ja lijepo pitam, sjediti ispred TV-a 4 sata da bi čuo 12 pjesama?
emisija isjeckana totale, što reklamama, što bekstejđom, što klipovima iz prošlih emisija.
najave takmičara, pa zadaju s reklamama
bolje na youtubeu pregledat naknadno
ko to ima vremena, da Vas sad ja lijepo pitam, sjediti ispred TV-a 4 sata da bi čuo 12 pjesama?
emisija isjeckana totale, što reklamama, što bekstejđom, što klipovima iz prošlih emisija.
najave takmičara, pa zadaju s reklamama
bolje na youtubeu pregledat naknadno
-
oskarboy
- Posts: 755
- Joined: 25/09/2014 13:04
#3345 Re: X FACTOR Adria
kad ce ovi "pjevaci" skontat da bez svog hita nikad nece uspjet.uzalud sto amel ima glas kad on pjeva tudje hitove ,dok svojih par pjesama sto ima ,ne slusa ni uza mu familija. ovo je stvarno postalo presmjesno,svaki tv ima ovakve emisije i na kraju snime neki album koji opet nece bit hit .cista instant zabava gdje tv stanice zaradjuju lovu
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#3346 Re: X FACTOR Adria
to ja radimcLo wrote:12 pjesama - 4 sata![]()
ko to ima vremena, da Vas sad ja lijepo pitam, sjediti ispred TV-a 4 sata da bi čuo 12 pjesama?
emisija isjeckana totale, što reklamama, što bekstejđom, što klipovima iz prošlih emisija.
najave takmičara, pa zadaju s reklamama![]()
bolje na youtubeu pregledat naknadno
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#3347 Re: X FACTOR Adria
Ja sam se sinoć pošteno z i neČe mene više Šejtan Đavo natjerat. Još, nemirna kakva jesam, sjedi, lezi, ustani, šetam od sobe do sobe, pa u kuhinju, pa u frižider, pa na balkon, pa na fejs, ooooooo i nigdje saburasizifinho wrote: to ja radim![]()
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3348 Re: X FACTOR Adria
ja gledala samo dok su pjevali
ovo ko je ispao procitam ujutro
ovo ko je ispao procitam ujutro
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3349 Re: X FACTOR Adria
I mene je preznojilo te backstage te reklame te Nikolinini glupi ispadi te 'iz prethodne emisije'...smor.cLo wrote:Ja sam se sinoć pošteno z i neČe mene više Šejtan Đavo natjerat. Još, nemirna kakva jesam, sjedi, lezi, ustani, šetam od sobe do sobe, pa u kuhinju, pa u frižider, pa na balkon, pa na fejs, ooooooo i nigdje saburasizifinho wrote: to ja radim![]()
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#3350 Re: X FACTOR Adria
Pa kad u tim pauzama imaš previše vremena za ništa, a premalo za neštoJanuaryJones wrote: I mene je preznojilo te backstage te reklame te Nikolinini glupi ispadi te 'iz prethodne emisije'...smor.
