X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3326 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

dragan.s wrote:
daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane. :lol: :lol:
Nemam Prvu, a slika na RTRS-u je za klasu bolja od one na FTV. Zbilja mi nije jasno šta ovi na FTV rade sa ovom slikom? Ili imaju tehniku iz prošlog vijeka?
Sigurno još iz ZOI '84. :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3327 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane. :lol: :lol:
Ja uporedjujem sliku sa RTL jer Prve nemam. Tuga FTV.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3328 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

MTV wrote:
daky585 wrote:Ako je neko u mogućnosti neka uporedi razliku u kvalitetu slike na Prvoj i RTRS sa jedne i FTV sa druge strane. :lol: :lol:
Ja uporedjujem sliku sa RTL jer Prve nemam. Tuga FTV.
Ma dobra je na FTV, kad se gleda na portablu :D

Odlicni su bili svi do sad koje sam gledao (nisam od pocetka pratio). Jel Amel vec nastupao? Dobar mi je bio, kad je sa onom makedonkom pricao, sta kaze "Ja tebe nista nisam razumio" :D :D
Edit: Sad sam vidio kako je pjevao :thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3329 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Produkcijski - za onaj šlamperaj od prošle godine - ovo je space shuttle.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3330 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Zato je scena baš mala. Primijeti se razlika jer Pinkov studio je mnogo veći.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3331 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

Meni su takmicari puno bolji ove sezone... Interesantniji...
User avatar
zenny
Posts: 914
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3332 Re: X FACTOR Adria

Post by zenny »

nisam upratio, sto nema one male arogantne sto su je uvalili u andjeline?
ispade dobro adnanu i tariku sto su ispali jer su se provukli za jedan krug manje.. samo se vracaju u narednom i nastavljaju sa takmicenjem?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3333 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

zenny wrote:nisam upratio, sto nema one male arogantne sto su je uvalili u andjeline?
ispade dobro adnanu i tariku sto su ispali jer su se provukli za jedan krug manje.. samo se vracaju u narednom i nastavljaju sa takmicenjem?

odustala jer zeli da se posveti privatnim obavezama
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#3334 Re: X FACTOR Adria

Post by House »

bravo Amele
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3335 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

I posteno je da ove dvije grupe idu u "pripetavanje" :D i mislim da ce FamElija ispasti.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3336 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Teško da i jedna grupa može doći u top 5. Ne prolazi to kod nas. Nažalost.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3337 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa realno da su imalo bolji kao grupe prosli bi
problem je sto su ove cure i decki spojeni na silu a to tako ne ide
familija je toootalno isfurana stvar i lnjihova snaga je u njihovoj kolicini pa ako neko i fula tesko je skontati ko sta kako - realno oni imaju dva jaca vokala ostalo pupa hava
zato ce tarik i adnan ili kako se vec ova dvojica sto ce ih vratiti, dobro snaci i dobro proci. oni su sami od sebe tim i tako su dosli na takmicenje. Drago mi je sto su se bas oni vratili, iako je bilo jos par dobrih izvodjaca za vratiti.

emisija mi se sinoc jaaako dopala
kvalitetom zaista odskace od ostalih talent show emisija (kojih je btw PREVISE!) bilo je nekih sitnih nedostataka ali prva je live emisija i moze se progledati kroz prste.
NARAVNO voditeljski dvojac na stageu je za 10!
one dvije u pozadini ne bih ni spominjala jer toga nisu vrijedne, samo cu reci NE RAZUMIJEMO MAKEDONSKI i DOSTA NAM JE NIKOLININE GLUPOSTI!

sto se tice izvodjaca ...
kice - standard
angeline - one dvije sa strane loseeee, ona u sredini dobra. nece dugo izdrzati jer one (kao ni decki) nisu grupa i to im nije bio cilj. previse svak vuce na svoju stranu.
infinitas - bezze
magdalena - dobra ali moze bolje
nina - dobra ali moze bolje (ona nek se izlijeci cim prije inace ce odletjeti)
iva - kladim se da djevojka sve dok je budu pustali da pjeva samo uz gitaru dobro ce prolaziti, cim joj upale muziku ona se sj :run:. meni sinoc njen nastup jeste bio u globalu super ali ...
jelena - dooobro dobra, ali nesto mi kod nje fali - mozda dobra pjesma koja njoj bas bas lezi
decki - pogledati cure
nikola - doooobar! iako je mogao i bolju pjesmu izabrati. trebao je on "hipnotiziran" pjevati bio bi bolji. ali on mi je sad zasad favorit ja mislim.

jedva cekam decke iz sa da vidimo sta ce spremiti :)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3338 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

Draga Partizanka, ti reinkarniras Kiceta u svakom postu :D :D :D

Enver Lugavic - KICE
Amel Curic - BEZ NADIMKA, SAMO AMEL :D
User avatar
m@gm@
Posts: 2313
Joined: 29/03/2011 09:56

#3339 Re: X FACTOR Adria

Post by m@gm@ »

Partizzanka wrote:pa realno da su imalo bolji kao grupe prosli bi
problem je sto su ove cure i decki spojeni na silu a to tako ne ide
familija je toootalno isfurana stvar i lnjihova snaga je u njihovoj kolicini pa ako neko i fula tesko je skontati ko sta kako - realno oni imaju dva jaca vokala ostalo pupa hava
zato ce tarik i adnan ili kako se vec ova dvojica sto ce ih vratiti, dobro snaci i dobro proci. oni su sami od sebe tim i tako su dosli na takmicenje. Drago mi je sto su se bas oni vratili, iako je bilo jos par dobrih izvodjaca za vratiti.

emisija mi se sinoc jaaako dopala
kvalitetom zaista odskace od ostalih talent show emisija (kojih je btw PREVISE!) bilo je nekih sitnih nedostataka ali prva je live emisija i moze se progledati kroz prste.
NARAVNO voditeljski dvojac na stageu je za 10!
one dvije u pozadini ne bih ni spominjala jer toga nisu vrijedne, samo cu reci NE RAZUMIJEMO MAKEDONSKI i DOSTA NAM JE NIKOLININE GLUPOSTI!

sto se tice izvodjaca ...
kice - standard
angeline - one dvije sa strane loseeee, ona u sredini dobra. nece dugo izdrzati jer one (kao ni decki) nisu grupa i to im nije bio cilj. previse svak vuce na svoju stranu.
infinitas - bezze
magdalena - dobra ali moze bolje
nina - dobra ali moze bolje (ona nek se izlijeci cim prije inace ce odletjeti)
iva - kladim se da djevojka sve dok je budu pustali da pjeva samo uz gitaru dobro ce prolaziti, cim joj upale muziku ona se sj :run:. meni sinoc njen nastup jeste bio u globalu super ali ...
jelena - dooobro dobra, ali nesto mi kod nje fali - mozda dobra pjesma koja njoj bas bas lezi
decki - pogledati cure
nikola - doooobar! iako je mogao i bolju pjesmu izabrati. trebao je on "hipnotiziran" pjevati bio bi bolji. ali on mi je sad zasad favorit ja mislim.

jedva cekam decke iz sa da vidimo sta ce spremiti :)

sto ti nisi u ziriJu?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3340 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

phillie wrote:Draga Partizanka, ti reinkarniras Kiceta u svakom postu :D :D :D

Enver Lugavic - KICE
Amel Curic - BEZ NADIMKA, SAMO AMEL :D
u vrijeme obn talenta su ga zvali sike :D
kice i sike, dream team :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3341 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

@magma - wtf?

drugari,
kice ce meni uvijek biti kice
kontate o kome je rijec :)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3342 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

ma ja, sta koga boli klinac kako ti zoves kiceta :D :thumbup:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3343 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa to ti kazem
razumijemo se o kome govorim

ako uopste smijem pricati vidim neki se sokirali sto sam rekla svoje misljenje
valjda bi trebali samo pricati o kvaliteti prenosa ili???
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3344 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

12 pjesama - 4 sata :twisted:
ko to ima vremena, da Vas sad ja lijepo pitam, sjediti ispred TV-a 4 sata da bi čuo 12 pjesama?
emisija isjeckana totale, što reklamama, što bekstejđom, što klipovima iz prošlih emisija.
najave takmičara, pa zadaju s reklamama :?
bolje na youtubeu pregledat naknadno
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#3345 Re: X FACTOR Adria

Post by oskarboy »

kad ce ovi "pjevaci" skontat da bez svog hita nikad nece uspjet.uzalud sto amel ima glas kad on pjeva tudje hitove ,dok svojih par pjesama sto ima ,ne slusa ni uza mu familija. ovo je stvarno postalo presmjesno,svaki tv ima ovakve emisije i na kraju snime neki album koji opet nece bit hit .cista instant zabava gdje tv stanice zaradjuju lovu
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3346 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

cLo wrote:12 pjesama - 4 sata :twisted:
ko to ima vremena, da Vas sad ja lijepo pitam, sjediti ispred TV-a 4 sata da bi čuo 12 pjesama?
emisija isjeckana totale, što reklamama, što bekstejđom, što klipovima iz prošlih emisija.
najave takmičara, pa zadaju s reklamama :?
bolje na youtubeu pregledat naknadno
to ja radim :thumbup:
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3347 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

sizifinho wrote: to ja radim :thumbup:
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
Ja sam se sinoć pošteno z i neČe mene više Šejtan Đavo natjerat. Još, nemirna kakva jesam, sjedi, lezi, ustani, šetam od sobe do sobe, pa u kuhinju, pa u frižider, pa na balkon, pa na fejs, ooooooo i nigdje sabura :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3348 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ja gledala samo dok su pjevali
ovo ko je ispao procitam ujutro
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3349 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

cLo wrote:
sizifinho wrote: to ja radim :thumbup:
procitam na forumu ko je vrijedan spomena i onda g. na yt nadjem
Ja sam se sinoć pošteno z i neČe mene više Šejtan Đavo natjerat. Još, nemirna kakva jesam, sjedi, lezi, ustani, šetam od sobe do sobe, pa u kuhinju, pa u frižider, pa na balkon, pa na fejs, ooooooo i nigdje sabura :D
I mene je preznojilo te backstage te reklame te Nikolinini glupi ispadi te 'iz prethodne emisije'...smor.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3350 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

JanuaryJones wrote: I mene je preznojilo te backstage te reklame te Nikolinini glupi ispadi te 'iz prethodne emisije'...smor.
Pa kad u tim pauzama imaš previše vremena za ništa, a premalo za nešto :D
Post Reply