What to wear???
Moderator: anex
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3326 Re: What to wear???
kod mene je u saved items vise snizeno nego sto su skocile cijene...
-
stiklice
- Posts: 30
- Joined: 15/12/2011 14:12
#3327 Re: What to wear???
Koliko je snizenje u New Yorker-u u Tusu???
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3328 Re: What to wear???
i kod mene je tako bilo u pocetku, jos ja mislim, super, trajace duze ovo snizenje, kad imam sta i da vidim...i dalje kod nekih stvari stoji reduced from, ono, sad kosta 20 a pise reduced from 30, a do skoro bilo 10, mislim lupam sad cijene, al u tom smislu, i tamo u sale imaju oni prekrizene cijene, i now cijenu koja je jeftinija, ali ja se za mnoge stvari sjecam da su bile jeftinije od te "now cijene...neke haljinice su mjesecima 10, 15 funti, i onda oni stave da su bile 50, a 50 nisu bile otkako sam ja na asosualica.k wrote:kod mene je u saved items vise snizeno nego sto su skocile cijene...
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3329 Re: What to wear???
Kad smo vec kod NY-a, postoji li razlika u cijenama izmedju tog tamo i onog u Alti?stiklice wrote:Koliko je snizenje u New Yorker-u u Tusu???
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#3330 Re: What to wear???
meni se cini da su cijene iste, da nema neke velike razlike.ladyblue18 wrote:Kad smo vec kod NY-a, postoji li razlika u cijenama izmedju tog tamo i onog u Alti?stiklice wrote:Koliko je snizenje u New Yorker-u u Tusu???
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#3331 Re: What to wear???
meni se samo jednom desilo, da su one neke majcice bez rukava u alti bile 16 a tusu 10... otad vala radje idem u tus (meni je i vise na ruku)
-
stiklice
- Posts: 30
- Joined: 15/12/2011 14:12
#3332 Re: What to wear???
I meni se cini da je u NY u Tusu jeftinije,zato uvijek idem tamo
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3333 Re: What to wear???
Sta cete obuci za Novu godinu? 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3334 Re: What to wear???
lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3335 Re: What to wear???
Evo jos jedna ista jaVenomousV wrote:lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu
Hej btw sinoc sam listala asos cijelu noc i zaljubila se u onaj jedan veliki clutch, crveni nije snizen a modro plavi snizen, ali na 33 funte-kozni-joooj mila majko, niko meni ne moze pomoci
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3336 Re: What to wear???

ovaj je diiiiFan
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3337 Re: What to wear???
malo je rec difan 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3338 Re: What to wear???
inace, funta je bas skocila, danas oko 2.35 
a clutch kosta 18 funti na snizenju
a clutch kosta 18 funti na snizenju
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3340 Re: What to wear???
meni je taj 10 :S


-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3341 Re: What to wear???
pa mozda je samo meni i ostalo skuplje

- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3342 Re: What to wear???
de jos nesto
ne vidim sto bi samo tebi bilo skuplje :S nema mi to smisla.
ne vidim sto bi samo tebi bilo skuplje :S nema mi to smisla.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3344 Re: What to wear???
jooooooooj pa na dolarima mi je joj jesam glupaca

- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3345 Re: What to wear???
jap, 7.5 funti

hahahahahahahhahahahahahahahahahah

hahahahahahahhahahahahahahahahahah
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3346 Re: What to wear???
al nisam ja mijenjala valutu, hej boze budale
sto se provali 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3347 Re: What to wear???
jel ti sad ista snizeno
?
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3348 Re: What to wear???
haha sad je sve normalno, joj hvala ti 
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3349 Re: What to wear???
Ja znam gdje cu, ali ne znam sta cu obuciVenomousV wrote:lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3350 Re: What to wear???
ja cu kuci, i pidzamu 

