Koristim uslugu MojaTV Full i od kako je prikopcano nikad nisam gasio ADSL modem..Ne pregrijava se i nisam imao problema do sad..U pitanju je TP link adsl modem.. pozdravManiac87 wrote:Da li je normalno da se ovaj modem pregrijava ....?
Tek sam prije 20ak dana prikljucio ADSL pa ne znam ...
Ja ga gasim preko noci, sve kontam crknut ce jadan
BHTelecom All About
Moderator: Benq
- ala7
- Posts: 1384
- Joined: 04/03/2011 16:12
- Location: 43°52′0″N 18°25′0″E
#3326 Re: BIHnet primjedbe i komentari
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3327 Re: MojaTv BH telecom
Tacno tako...kurty wrote:Znaci RTV pretplata se mora platiti mimo MojaTV...
-
Mustafapasa
- Posts: 1078
- Joined: 16/06/2010 11:19
#3328 Re: MojaTv BH telecom
Ma odakle to?
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
-
Maniac87
- Posts: 239
- Joined: 19/03/2011 12:48
#3329 Re: BIHnet primjedbe i komentari
U mene je paradigm ... Ma nemam ja problema, sve radi kako treba ... Ali ono dotaknem ga, vreo bash ... pa se pitam jel normalno ...ala7 wrote:Koristim uslugu MojaTV Full i od kako je prikopcano nikad nisam gasio ADSL modem..Ne pregrijava se i nisam imao problema do sad..U pitanju je TP link adsl modem.. pozdravManiac87 wrote:Da li je normalno da se ovaj modem pregrijava ....?
Tek sam prije 20ak dana prikljucio ADSL pa ne znam ...
Ja ga gasim preko noci, sve kontam crknut ce jadan
- ala7
- Posts: 1384
- Joined: 04/03/2011 16:12
- Location: 43°52′0″N 18°25′0″E
#3330 Re: MojaTv BH telecom
Upravo mi je stigao racun .. malo je spor postar po pitanju racuna.. 
III zona - razgovori fiksna mreza - BH MOBILE___8,12KM
Popust ukljucen u MojaTV paket____________-8,12KM
dobro dodje ovih dodatnih 10KM sto mozes potrositi.. zadovoljan sam cifom na racunu.. mnogo mnogo je manje od prosli put.. zamjerka im je jedina ne uracunati PDV u cijene usluga, odavno je to vec..
III zona - razgovori fiksna mreza - BH MOBILE___8,12KM
Popust ukljucen u MojaTV paket____________-8,12KM
dobro dodje ovih dodatnih 10KM sto mozes potrositi.. zadovoljan sam cifom na racunu.. mnogo mnogo je manje od prosli put.. zamjerka im je jedina ne uracunati PDV u cijene usluga, odavno je to vec..
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3331 Re: MojaTv BH telecom
Racuni ne dolaze uz taj racun ali si ti i dalje DUZAN placatiMustafapasa wrote:Ma odakle to?
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#3332 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Maniac87 wrote:U mene je paradigm ... Ma nemam ja problema, sve radi kako treba ... Ali ono dotaknem ga, vreo bash ... pa se pitam jel normalno ...ala7 wrote:Koristim uslugu MojaTV Full i od kako je prikopcano nikad nisam gasio ADSL modem..Ne pregrijava se i nisam imao problema do sad..U pitanju je TP link adsl modem.. pozdravManiac87 wrote:Da li je normalno da se ovaj modem pregrijava ....?
Tek sam prije 20ak dana prikljucio ADSL pa ne znam ...
Ja ga gasim preko noci, sve kontam crknut ce jadan
pa normalno je ako je vruc, ali ako je vreo da mozes ispec jaje na njemu,ne valja
-
voodoo child
- Posts: 25
- Joined: 12/04/2011 23:05
#3333 Re: MojaTv BH telecom
a ja mislio da kod mene to samo kasni..evo sad ce mjesec i po kako sam podnio zahtjev al ih nema..navodno nemaju opreme..zna li ko kolko to im treba da zbave tu opremu vise..zavrsit ce sve lige u fudbalu dok mojatv dodje do mene.neo7 wrote:Jos 7 dana i 2 mjesca od podnosnja zahtjeva za NjihovuTV![]()
![]()
Rekli da je nalog i saglasnost napravljena i nistaa visee!!![]()
p.s. neo koji grad? ja kakanj i et takva je situacija
- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#3334 Re: MojaTv BH telecom
Mustafapasa wrote:Ma odakle to?
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
prijatelju...dosli inkasanti sa spiskom i sad trebam platiti... imam platiti tacno onoliko mjeseci koliko imam i MojaTV
- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#3335 Re: MojaTv BH telecom
link wrote:zbog cega bi platio, da finansiras izmedju ostalog i RTRS? Opste je poznato da 90% ljudi u genocidnoj tvorevini ne placaju pretplatu, sto dalje znaci da se i RTRS finansira pretplatom prikupljenom iz federacije. Placao sam je ranije, sada ne placam, cekam zastaru.kurty wrote:Mustafapasa wrote:Ma odakle to?
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
prijatelju...dosli inkasanti sa spiskom i sad trebam platiti... imam platiti tacno onoliko mjeseci koliko imam i MojaTV
zakon rekao da placam i nema mi druge... ne zelim se po sudu povlaciti s njima
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3336 Re: MojaTv BH telecom
Sto puta se treba ponoviti da se RTV taksa placa radi posjedovanja TV ili radio prijemnika, ne BHT-a. FTV-a ili RTRS-a!link wrote:zbog cega bi platio, da finansiras izmedju ostalog i RTRS? Opste je poznato da 90% ljudi u genocidnoj tvorevini ne placaju pretplatu, sto dalje znaci da se i RTRS finansira pretplatom prikupljenom iz federacije. Placao sam je ranije, sada ne placam, cekam zastaru.kurty wrote:Mustafapasa wrote:Ma odakle to?
RTV taksa se naplacuje samo preko fiksnog racuna za telefon.
Ako imas fiksni platit ces, ako imas moju TV bez fiksnog tj.voip onda neces.
ako imas MojaTV i pored toga fiksni hoces...
prijatelju...dosli inkasanti sa spiskom i sad trebam platiti... imam platiti tacno onoliko mjeseci koliko imam i MojaTV
-
Muflon
- Posts: 145
- Joined: 24/03/2011 16:12
#3337 Re: MojaTv BH telecom
Slažem se, s tim što bih tu dodao i SportKlub 3, 4 i 5...ala7 wrote:Ubacen u listu kanala jos jedan bosanskohercegovacki kanal - RTV Visoko..
Ovo trazimo:
Bila bi savrsena lista kanala
-
Maniac87
- Posts: 239
- Joined: 19/03/2011 12:48
#3338 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Pa dobro , da je toliko vruc crko bi do sad 
testirat cu , necu ga gasiti par dana
testirat cu , necu ga gasiti par dana
-
Miro Spiro
- Posts: 598
- Joined: 16/10/2010 13:42
- Grijem se na: toplotna pumpa
- Vozim: Jensen Interceptor
#3339 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Ma nece mu nista biti meni je Paradigm upaljen ima 2 godine i nije nikako isključen odkad su ga spojili.
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#3340 Re: BIHnet primjedbe i komentari
imal kakve nade da se ping opravi, kod mene, 50km od Sa je 72 ms prema bh telecomu? normalno ili?
-
Maniac87
- Posts: 239
- Joined: 19/03/2011 12:48
#3341 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Da li mogu nastimati da mi bude automatski logovano , non stop ?
Npr. kao kablovski internet ...? Nastimao sam da connectuje svaki put kad upalim comp, ali kad ode na sleep diskonekšn
IMa li nacina ?
Npr. kao kablovski internet ...? Nastimao sam da connectuje svaki put kad upalim comp, ali kad ode na sleep diskonekšn
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3342 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Pa podesis samo modem da radi ko ruter..nadji na netu samo udjes u modem i ono tamo setup sta vec ukucas user name i password i eto ..
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#3343 Re: BIHnet primjedbe i komentari
telecom server u salink wrote:sta pingas?clarion_ wrote:imal kakve nade da se ping opravi, kod mene, 50km od Sa je 72 ms prema bh telecomu? normalno ili?
-
Maniac87
- Posts: 239
- Joined: 19/03/2011 12:48
#3344 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Jel mislis na ono 192.168.1.1 ? ne mogu ... nece da udjeBubalo1 wrote:Pa podesis samo modem da radi ko ruter..nadji na netu samo udjes u modem i ono tamo setup sta vec ukucas user name i password i eto ..
EDIT: skontao sam gdje je problem bio i namjestio sam . Prije bihneta mi je bila wirelles konekcija, i ostala ukucana IP, DNS itd itd . Lijepo stavio na automatic, i onda usao na 192.168.1.1
Odkako sam prikljucio adsl , meni ovo stanje .

netFLAT2
-
StoneSour
- Posts: 33
- Joined: 08/02/2011 00:09
#3345 Re: BIHnet primjedbe i komentari
je li ti se smanjip ping otkako si stavio to na automatic ako jeste de reci i nama kak osi to uradio jer meni prema sa vuce oko 47Maniac87 wrote:Jel mislis na ono 192.168.1.1 ? ne mogu ... nece da udjeBubalo1 wrote:Pa podesis samo modem da radi ko ruter..nadji na netu samo udjes u modem i ono tamo setup sta vec ukucas user name i password i eto ..
EDIT: skontao sam gdje je problem bio i namjestio sam . Prije bihneta mi je bila wirelles konekcija, i ostala ukucana IP, DNS itd itd . Lijepo stavio na automatic, i onda usao na 192.168.1.1
Odkako sam prikljucio adsl , meni ovo stanje .
netFLAT2
-
Maniac87
- Posts: 239
- Joined: 19/03/2011 12:48
#3346 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Isti mi je ping... Et na slici 42, a nekad 39 ... Uglavnom to je to 
-
black_noke
- Posts: 647
- Joined: 19/01/2007 13:47
- Location: Rajvosa!
#3347 Re: MojaTv BH telecom
insajderi, ima li ista od novih kanala? iko neku informaciju? 
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3348 Re: MojaTv BH telecom
Jedno brzo pitanje, monteri su kuci pa da ih ne zovem dzabe..da li su automatski stavljene sifre na programe za odrasle ?
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3349 Re: BIHnet primjedbe i komentari
Imal iko pametan da mi kaze.
Isla do grada, dodjoh kuci maloprije, nije bilo nikoga kuci, kaze kona dolazio neki momak iz telecoma oko 1 mozda, zvonio zvonio cekao i otisao.
Vidjela mahalusa da je telecom po kolima
E sad koji vrag je neko dolazio ako ih ja nisam zvala.

Isla do grada, dodjoh kuci maloprije, nije bilo nikoga kuci, kaze kona dolazio neki momak iz telecoma oko 1 mozda, zvonio zvonio cekao i otisao.
E sad koji vrag je neko dolazio ako ih ja nisam zvala.
- BarbaDue
- Posts: 65064
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#3350 Re: BIHnet primjedbe i komentari
poceo da mi šteka billion i postaviše mi pirelli
kaže momak postavicemo ti pirelli...kontam gume su mi jos dobre

ima li ko da su mu postavili ovakav? kako se pokazao?

ima li ko da su mu postavili ovakav? kako se pokazao?




Bila bi savrsena lista kanala