HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#3326 Re: HS kablovska

Post by iPod »

Samo hema resiveri, sto znaci da sw radi samo u njihovim resiverima.

Mora da su kupili SDK ili narucili SW od kineza samo za svoj resiver.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3327 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

Ljudi jel' vi imate arene na digitali. Kod mene nema vec tri dana.
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3328 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

-LIBERO- wrote:Ljudi jel' vi imate arene na digitali. Kod mene nema vec tri dana.
Uredno rade.Izbriši programe ,pa ponovno preskeniraj frekvenciju.
User avatar
iVar
Posts: 72
Joined: 09/03/2011 09:42
Location: Sarajevo

#3329 Re: HS kablovska

Post by iVar »

-LIBERO- wrote:Ljudi jel' vi imate arene na digitali. Kod mene nema vec tri dana.
Upalim ja digitalnu nakon 2-3 mjeseca, kad na pola kanala pise "kartica istekla". Izbrisem sve, ponovo skeniram sve frekfencije kad gle cuda opet ista poruka :) Nazovem 716-505 (nihovo racunovodstvo, jer ih onako nikad ne mozes dobiti) i kazem ja imam jedan problem oko digitalne, govori neka gospodja (koja je bila jako ljubazna) sacekajte da vas prebacim kod operatera, javlja se neki momak (ljubazan da ne moze ljubazni biti), ispricam mu problem, on meni kaze nije problem daj te mi broj vase kartice, a to cete naci MENU - CA MENADZER - INFO O KARTICI, kaze recite mi zadnja cetiri broja kartice. Od tada svi kanali rade, ukljucujuci i Arenu 1,2,3,4 :-D

Mozda jest post malo duzi al ne mogu da vjerujem da su ljubazni kada ih nazoves :-D
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3330 Re: HS kablovska

Post by lijan »

lopovica wrote:Pozdrav ljudi!

treba mi mala pomoc, ima li iko ziro racune za bashka kablovsku tv za uplatu, i onda baska za digitalnu + internet... meshchini da jej edna za volks a druga hypo?! nisam sigurna, ali ako ko moze pomoci bila bih zahvalna. Zovem Hin vec pola sta zauzeto, pa ubit ih treba.
Obadva racuna mozes platiti u hypo banci
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3331 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

Vraćen je SKY News na digitalu na frekvenciju 338 Mhz. Dobar potez!
User avatar
lala*
Posts: 255
Joined: 17/03/2010 17:05
Location: rajvoSa

#3332 Re: HS kablovska

Post by lala* »

Ima li kakve nade da vrate Sport club? :sad:
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#3333 Re: HS kablovska

Post by poznanik »

iVar wrote:Upalim ja digitalnu nakon 2-3 mjeseca....Od tada svi kanali rade, ukljucujuci i Arenu 1,2,3,4 ...i ne mogu da vjerujem da su ljubazni kada ih nazoves :-D
Poanta je: Ne "palite" digitalnu min. 2-3 mjeseca :D
User avatar
kiflicaaa
Posts: 15
Joined: 26/01/2011 10:16

#3334 Re: HS kablovska

Post by kiflicaaa »

chakany wrote:Je li i Dalvi resiveri spadaju u tu grupu?
Unaprijed hvala na odgovoru.
---------------------

samo HEMA al možeš zamijeniti Dalvi za HEMU ili još bolje ako ti tv podržava CI modul :D
haris_k
Posts: 2
Joined: 20/06/2011 21:42

#3335 Re: HS kablovska

Post by haris_k »

Zdravo,

Vec nekoliko dana mi na B92 nema tona ???? Da li se Vama to desava? Nazovem njihov info, ne znaju ni oni do cega je, kao donesi nam resiver da mi pogledamo ( a resiver vec nosio neki dan i kao sve ok)... kako cu ja znati kad ni oni ne znaju??? :? :? :? :?
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3336 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

http://www.facebook.com/pages/Kablovska ... 3159415171

Zvanična Facebook stranica HS-a.Pitajte,sugerišite,zamjerajte,tražite...Stvar je još u povoju,pa na sva pitanja neće odmah biti odgovoreno,ali će biti odgovoreno.
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3337 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

Kao i sve vezano za hs i na fb su jedno duplo golo!
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3338 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3339 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

Ma jebo frekvencije kad se opet teško pali SONY. Koji im je djavo više?????

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3340 Re: HS kablovska

Post by Adriatic »

shlauf wrote:Ma jebo frekvencije kad se opet teško pali SONY. Koji im je djavo više?????

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Pa promijenite marku televizora, he he
Lakše je to nego promijeniti kablovsku HS.
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3341 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

Od sada u ponudi digitale i Pink BH,Animal Planet,Rai 2 i Discovery:
http://teve.ba/article/2406/obavjestenje-za-korisnike

Tu je i novi software:
http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_c ... Itemid=100
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3342 Re: HS kablovska

Post by Adriatic »

AdrianMole wrote:Od sada u ponudi digitale i Pink BH,Animal Planet,Rai 2 i Discovery:
http://teve.ba/article/2406/obavjestenje-za-korisnike

Tu je i novi software:
http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_c ... Itemid=100
Jesi li ti radnik HS-a?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3343 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

shlauf wrote:Ma jebo frekvencije kad se opet teško pali SONY. Koji im je djavo više?????

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Sad i setup zaglavi na 69%. Ista stvar kao i prije.

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3344 Re: HS kablovska

Post by riko-ga »

shlauf wrote:
shlauf wrote:Ma jebo frekvencije kad se opet teško pali SONY. Koji im je djavo više?????

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Sad i setup zaglavi na 69%. Ista stvar kao i prije.

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
I kod mene na 69%................ :? :? :? :? :? :?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3345 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

Eneeesssseeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
qrcem katran mješ'o pa ga u perje stavljao, sjeba nam TV. Koji ti je ????

Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3346 Re: HS kablovska

Post by lijan »

HBO adria i comedy, trenutno nisu kodirani na digitali.
User avatar
japo
Posts: 1987
Joined: 06/08/2007 16:45

#3347 Re: HS kablovska

Post by japo »

al B92 kodiran :cry: :x :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3348 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

lijan wrote:HBO adria i comedy, trenutno nisu kodirani na digitali.
Ma zeznuli se,ne sekiraj se,sad' ce ih oni ugasiti...samo sabura malo... :D
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#3349 Re: HS kablovska

Post by addem »

evo pise neka nadogradnja software-a za nas koji smo na digitali. Jel neko vec odradio to?
haris_k
Posts: 2
Joined: 20/06/2011 21:42

#3350 Re: HS kablovska

Post by haris_k »

ja upalio digitalu al nepise mi nadogradnja.opet sve po starom gubi kanale i tako sve isto.evo radi resiver pola sata
nepise nadogradnja...
Locked