Hvala.fixer wrote: Nista specijalno. Albiol dobio crveni, odnosno drugi zuti. A inace Kaka je trebao igrat po krilu, a Ronaldo spic. Vidi se da obojici to nisu omiljene pozicije. Oziil vani, a Getafe zabio drugi gol.
Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3326 Re: Real Madrid C.F.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3327 Re: Real Madrid C.F.
Sinoć je tako zanimljiva tekma bila da sam zaspao
Loše totalno i nepovezano, tek drugi poraz u sezoni... u četvrtfinalu na Atletico.
Loše totalno i nepovezano, tek drugi poraz u sezoni... u četvrtfinalu na Atletico.
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3328 Re: Real Madrid C.F.
morao je malo i djecu pustit da igrajuultima_palabra wrote:Sinoć je tako zanimljiva tekma bila da sam zaspao![]()
Loše totalno i nepovezano, tek drugi poraz u sezoni... u četvrtfinalu na Atletico.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3329 Re: Real Madrid C.F.
Ne razumijem zašto je ova tema o Realu otvorena, a Šerina zatvorena..ovaj forum gubi smisao..
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3330 Re: Real Madrid C.F.
Dobro igra ovaj Villareal evo vode 1-2 
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#3331 Re: Real Madrid C.F.
Ubi ih Villarreal u prvom...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3332 Re: Real Madrid C.F.
Ludnica je gledati ovaj Real, svaka tekma ima sve sto treba za uzivanje puno golova preokret rezultata lijepe akcije super tempo.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3333 Re: Real Madrid C.F.
Ja dobre tekmemissko wrote:Ludnica je gledati ovaj Real, svaka tekma ima sve sto treba za uzivanje puno golova preokret rezultata lijepe akcije super tempo.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3334 Re: Real Madrid C.F.
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3335 Re: Real Madrid C.F.
uuu iz ofsajda cistog jbt
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3336 Re: Real Madrid C.F.
Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3337 Re: Real Madrid C.F.
sjo tekme haha..mourinho dobi flasu 
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#3338 Re: Real Madrid C.F.
Stari provokator na djelu... Ali bio se pošteno sasr'o u prvom. 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3339 Re: Real Madrid C.F.
Cim se hrani ovaj Ronaldo 3 gola i asistencija kad hoce moze napravit duplo od Mesija, pa dobro duplo je i veci al opet.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3340 Re: Real Madrid C.F.
Villareal se herojski borio ali nije mogao protiv sudija.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3341 Re: Real Madrid C.F.
Ovako su ih i protiv Barce sudije srokale.
- King_Jeremy
- Posts: 126
- Joined: 12/12/2009 21:16
#3342 Re: Real Madrid C.F.
temu preimenovati u Cristiano Ronaldo C.F.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3343 Re: Real Madrid C.F.
Drago mi je da je Kaka dao gol 
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3344 Re: Real Madrid C.F.
Kakav motivator je Mourinho svaka mu cast.
Osjetio je da Kaki treba podrska nakon sto se vratio sa dugacke pauze i dao gol.
Zato je ustao sa klupe, i uopste nikoga nije provocirao nego doshetao do dijela publike,navijaca Reala koji su mu bili najblizi i podigao pesnicu u zrak u stilu "bravo,svaka cast,hajmo" itd. , a veliko je pitanje zasto se svjesno forsira neka provokatorska uloga
kad se na snimku fino vidi da nije ni gledao ni pricao sa klupom Villlareala.
Sigurno zato da bi se na silu izvukla neka kazna za Portugalca kako bi Barca mogla da pobjegne jos bodova dok je on na suspenziji recimo , fuj cime se bave
, i jos bacaju flase a ne budu kaznjeni
a ovi zuti su pokazali kakvi su....da ne lajem
, za ono bacanje flashe sigurno nece dobiti nikakvu kaznu, da je to uradio bilo ko iz Reala dobio bi Bog zna kakvu kaznu.
Svaka cast Mourinhu,Kaki,Ronaldu i ostalima, Real je bio za 10

Osjetio je da Kaki treba podrska nakon sto se vratio sa dugacke pauze i dao gol.
Zato je ustao sa klupe, i uopste nikoga nije provocirao nego doshetao do dijela publike,navijaca Reala koji su mu bili najblizi i podigao pesnicu u zrak u stilu "bravo,svaka cast,hajmo" itd. , a veliko je pitanje zasto se svjesno forsira neka provokatorska uloga
Sigurno zato da bi se na silu izvukla neka kazna za Portugalca kako bi Barca mogla da pobjegne jos bodova dok je on na suspenziji recimo , fuj cime se bave
a ovi zuti su pokazali kakvi su....da ne lajem
Svaka cast Mourinhu,Kaki,Ronaldu i ostalima, Real je bio za 10
Last edited by ratata on 09/01/2011 23:08, edited 1 time in total.
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#3345 Re: Real Madrid C.F.
Ma Murinhov svaki potez se napuhava. Sjecas se gostovanja Intera u Barceloni i covjek sasvim normalno ide prema svojim navijacima, a Valdes glumi policajca. I onda Murinho provocir'o. 
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3346 Re: Real Madrid C.F.
to ti pricam kolega, sto je najgore, Valdes zbog toga nikad nije bio kaznjenBSn wrote:Ma Murinhov svaki potez se napuhava. Sjecas se gostovanja Intera u Barceloni i covjek sasvim normalno ide prema svojim navijacima, a Valdes glumi policajca. I onda Murinho provocir'o.
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#3347 Re: Real Madrid C.F.
lahko je iz ofsajda davati golove

- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3348 Re: Real Madrid C.F.
sjedi 1Splinter wrote:lahko je iz ofsajda davati golove![]()
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3349 Re: Real Madrid C.F.
Portugalski ker nastavlja sa ujedanjem...ovaj put se unosio klupi Villareala i popio šufla u vugla.


- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3350 Re: Real Madrid C.F.
Daleko najbolja utakmica ove sezone u svim takmičenjima
Ludnica... Villareal nije mogao izdržati tempo iz prvog poluvremena, zatvorili su se i bili kažnjeni. Po meni je najvažniji gol onaj drugi Ronalda... vratio ih je u utakmicu nakon lošeg prvog dijela. Sad ste vidjeli što sam onoliko hvalio Villareal
Ako je nekima sav komentar nakon ovakve tekme marginalan ofsajd igrača koji je ležao na zemlji u tom trenutku, onda stvarno ne znam...
Ako je nekima sav komentar nakon ovakve tekme marginalan ofsajd igrača koji je ležao na zemlji u tom trenutku, onda stvarno ne znam...
