Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3326 Re: Real Madrid C.F.

Post by burek_in_space »

fixer wrote: Nista specijalno. Albiol dobio crveni, odnosno drugi zuti. A inace Kaka je trebao igrat po krilu, a Ronaldo spic. Vidi se da obojici to nisu omiljene pozicije. Oziil vani, a Getafe zabio drugi gol.
Hvala.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3327 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Sinoć je tako zanimljiva tekma bila da sam zaspao :oops:
Loše totalno i nepovezano, tek drugi poraz u sezoni... u četvrtfinalu na Atletico.
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3328 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

ultima_palabra wrote:Sinoć je tako zanimljiva tekma bila da sam zaspao :oops:
Loše totalno i nepovezano, tek drugi poraz u sezoni... u četvrtfinalu na Atletico.
morao je malo i djecu pustit da igraju :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#3329 Re: Real Madrid C.F.

Post by udrch »

Ne razumijem zašto je ova tema o Realu otvorena, a Šerina zatvorena..ovaj forum gubi smisao..
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3330 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Dobro igra ovaj Villareal evo vode 1-2 :thumbup:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#3331 Re: Real Madrid C.F.

Post by pOZz »

Ubi ih Villarreal u prvom...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3332 Re: Real Madrid C.F.

Post by missko »

Ludnica je gledati ovaj Real, svaka tekma ima sve sto treba za uzivanje puno golova preokret rezultata lijepe akcije super tempo.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3333 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

missko wrote:Ludnica je gledati ovaj Real, svaka tekma ima sve sto treba za uzivanje puno golova preokret rezultata lijepe akcije super tempo.
Ja dobre tekme :thumbup:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3334 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3335 Re: Real Madrid C.F.

Post by Bordolini »

uuu iz ofsajda cistog jbt
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3336 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

Kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3337 Re: Real Madrid C.F.

Post by Bordolini »

sjo tekme haha..mourinho dobi flasu :lol:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#3338 Re: Real Madrid C.F.

Post by pOZz »

Stari provokator na djelu... Ali bio se pošteno sasr'o u prvom. :)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3339 Re: Real Madrid C.F.

Post by missko »

Cim se hrani ovaj Ronaldo 3 gola i asistencija kad hoce moze napravit duplo od Mesija, pa dobro duplo je i veci al opet.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3340 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Villareal se herojski borio ali nije mogao protiv sudija.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3341 Re: Real Madrid C.F.

Post by missko »

Ovako su ih i protiv Barce sudije srokale.
User avatar
King_Jeremy
Posts: 126
Joined: 12/12/2009 21:16

#3342 Re: Real Madrid C.F.

Post by King_Jeremy »

temu preimenovati u Cristiano Ronaldo C.F.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3343 Re: Real Madrid C.F.

Post by bordo gandalf »

Drago mi je da je Kaka dao gol :)
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3344 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

Kakav motivator je Mourinho svaka mu cast. :thumbup:

Osjetio je da Kaki treba podrska nakon sto se vratio sa dugacke pauze i dao gol. :-D

Zato je ustao sa klupe, i uopste nikoga nije provocirao nego doshetao do dijela publike,navijaca Reala koji su mu bili najblizi i podigao pesnicu u zrak u stilu "bravo,svaka cast,hajmo" itd. , a veliko je pitanje zasto se svjesno forsira neka provokatorska uloga :? kad se na snimku fino vidi da nije ni gledao ni pricao sa klupom Villlareala. :roll:

Sigurno zato da bi se na silu izvukla neka kazna za Portugalca kako bi Barca mogla da pobjegne jos bodova dok je on na suspenziji recimo , fuj cime se bave :x , i jos bacaju flase a ne budu kaznjeni :-)

a ovi zuti su pokazali kakvi su....da ne lajem :x , za ono bacanje flashe sigurno nece dobiti nikakvu kaznu, da je to uradio bilo ko iz Reala dobio bi Bog zna kakvu kaznu.

Svaka cast Mourinhu,Kaki,Ronaldu i ostalima, Real je bio za 10 :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Last edited by ratata on 09/01/2011 23:08, edited 1 time in total.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#3345 Re: Real Madrid C.F.

Post by BSn »

Ma Murinhov svaki potez se napuhava. Sjecas se gostovanja Intera u Barceloni i covjek sasvim normalno ide prema svojim navijacima, a Valdes glumi policajca. I onda Murinho provocir'o. :-)
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3346 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

BSn wrote:Ma Murinhov svaki potez se napuhava. Sjecas se gostovanja Intera u Barceloni i covjek sasvim normalno ide prema svojim navijacima, a Valdes glumi policajca. I onda Murinho provocir'o. :-)
to ti pricam kolega, sto je najgore, Valdes zbog toga nikad nije bio kaznjen :-) kao sto nece biti kaznjen ni ovaj Villarealov sto je bacio flasu direktno na Mourinha, a da je ovaj to njemu uradio mislim da bi mu i licencu uzeli
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#3347 Re: Real Madrid C.F.

Post by mrtva kokoš »

lahko je iz ofsajda davati golove :oops: :mrgreen:
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3348 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

Splinter wrote:lahko je iz ofsajda davati golove :oops: :mrgreen:
sjedi 1 :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3349 Re: Real Madrid C.F.

Post by LSD »

Portugalski ker nastavlja sa ujedanjem...ovaj put se unosio klupi Villareala i popio šufla u vugla.

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3350 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Daleko najbolja utakmica ove sezone u svim takmičenjima :thumbup: Ludnica... Villareal nije mogao izdržati tempo iz prvog poluvremena, zatvorili su se i bili kažnjeni. Po meni je najvažniji gol onaj drugi Ronalda... vratio ih je u utakmicu nakon lošeg prvog dijela. Sad ste vidjeli što sam onoliko hvalio Villareal ;-)
Ako je nekima sav komentar nakon ovakve tekme marginalan ofsajd igrača koji je ležao na zemlji u tom trenutku, onda stvarno ne znam...
Post Reply