Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3326 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

dino1978 wrote:Prijenos Holandija-BiH OVDJE od 19.30 http://--- NO LINKS ---/najave/14429-r ... ndiji.html
Hvala :thumbup:
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#3327 Re: Reprezentacija BiH

Post by roboth »

kakavdanakneiskustvu wrote:vjerovatno ni holandska tv ne prenosi tekmu pa je ne mogu ni naši preuzeti
nema to veze. Primjer ti je utakmica kada je face tv prenosio utakmicu Maribor-Zeljeznicar iz Slovenije,a nijedna slovenska televizija nije prenosila tu utakmicu. samo nek plate i nema problema,al oni nece,ne bi oni prenosili repku pored utakmice Borac-Slavija
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#3328 Re: Reprezentacija BiH

Post by Ripicipi »

Image
:D
ikota
Posts: 273
Joined: 30/07/2012 19:15

#3329 Re: Reprezentacija BiH

Post by ikota »

ccc ne mogu da vjerujem,prenose slavija-borac a ne prenose utakmicu BH REPREZENTACIJE
E moja bht-e na sta si spala,srpska politika ti uređuje program ŽALOSNO
User avatar
ufo
Posts: 62
Joined: 01/09/2011 10:27
Location: Tako blizu, a tako daleko...

#3330 Re: Reprezentacija BiH

Post by ufo »

It_is_a_Leclerc wrote:Tračak nade je to što je na http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html najavljeno da bi moglo biti streama za tekmu...

Buraz, na ovom linku nigdje nema nase tekme.

Sto se tice samog kosarkaskog saveza i svega okolo, moram priznati da sam bio najveci skeptik kada je Harun Mahmutovic "uzivo sa hayatovih zvijezda doletio pod obruce". Ali, ne da me pozitivno iznenadio, nego i odusevio svim onim sto je ucinio za bh kosarku. Svaka cast majstore....i, naravno, samo tako nastavi.
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3331 Re: Reprezentacija BiH

Post by red evil »

Ovdje bi moglo biti: http://freebosnia.blogspot.com/
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3332 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

ufo wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Tračak nade je to što je na http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html najavljeno da bi moglo biti streama za tekmu...

Buraz, na ovom linku nigdje nema nase tekme.

Sto se tice samog kosarkaskog saveza i svega okolo, moram priznati da sam bio najveci skeptik kada je Harun Mahmutovic "uzivo sa hayatovih zvijezda doletio pod obruce". Ali, ne da me pozitivno iznenadio, nego i odusevio svim onim sto je ucinio za bh kosarku. Svaka cast majstore....i, naravno, samo tako nastavi.

Skinuli su je. Sinoć je bila. :( :(
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3333 Re: Reprezentacija BiH

Post by red evil »

Ovdje ce najvjerovatnije biti prenos: http://www.sportlemon.tv/v-4/2/176/v-437799.html
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3334 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

red evil wrote:Ovdje ce najvjerovatnije biti prenos: http://www.sportlemon.tv/v-4/2/176/v-437799.html
Hvala ;))
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#3335 Re: Reprezentacija BiH

Post by Steve Nash »

Post na FIBA Europe facebook stranici:
The next games of the EuroBasket 2013 Qualification Round are played today. The following games will be broadcast:

TV schedule 18 August 2012:

Turkey - Belarus
TV Broadcast NTV SPOR (Turkey) 16:00 CET / 17:00 (live)

Slovak Republic - Iceland
TV Broadcast SLOVAK SPORT TV (Slovakia) 18:00 (live)

Germany - Luxembourg
Online webcast liveimnetz.de (Germany) 18:55 (live)

Georgia - Romania
Online webcast 1TV GPB (Georgia) 17:00 CET / 19:00 (live)

Azerbaijan - Bulgaria
TV Broadcast LIDER TV (Azerbaijan) 17:00 CET / 20:00 (live)

Austria - Ukraine
TV Broadcast ORF SPORT (Austria) 20:15 (live)

Czech Republic - Italy
TV Broadcast CT4 SPORT (Czech Republic) 20:30 (live)

Serbia - Montenegro
TV Broadcast ArenaSport 2 (Serbia) 20:30 (live)

Israel - Estonia
TV Broadcast Channel 1 (Israel) 20:00 CET / 21:00 (live)

Croatia - Cyprus
TV Broadcast SPTV (Croatia) 21:10 (live)

Follow all games on the event website:
http://www.eurobasket2013.org/en/default.asp

Znaci nista od nasih :(
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3336 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

A mladi? Oni igraju u Sarajevu i do BHT:a je hocel snimati ili ne :?
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3337 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

PapeSusic wrote:A mladi? Oni igraju u Sarajevu i do BHT:a je hocel snimati ili ne :?
Ne vjerujem .. a ako budu nece bit' direktno neg' snimak :)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#3338 Re: Reprezentacija BiH

Post by Herr Flick »

Kad su to Englezi znali igrat kosarku,al eto vremena se mjenjaju :-) :-) :-)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3339 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

22:25 ako Bog da snimak na Bht1, Bhrt, Bht kako se već zove. :lol:
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3340 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

:bih: :bih: :bih:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3343 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

Sta se ti tripujes?
To nemora nista da znaci.. :D
Al' dobro kontam te navijas da bude prijenos..
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3344 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

:D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3345 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mali_Vuk »

Evo gledam tekmu Gruzija - Rumunija. Gruzijci puno jači pod košem. Tu ćemo imati velikih problema :dance: Imaju takođe solidnog playa, neki crnac, dobar šuter. Al ono što mi je zanimljivo, kako su onako bezvoljni i jedni i drugi. Ko da igraju po kazni, bez malo žara na parketu :run: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3346 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Na teleteksu BHT-a : "... kako sada stvari stoje direktnog prijenosa neće biti"... :lol: :evil:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3347 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mali_Vuk »

Bitno je da ne oskudjevaju sa hrvatskim sapunicama. Hvala Bogu pa nismo uskraćeni za ta umjetnička djela :mrgreen:





"A vi ste gospodine Miriću, zovete iz Medolina!" :lol:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3348 Re: Reprezentacija BiH

Post by manki »

potres_mozga wrote:Image
:D
Hahaha, simpaticno :)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3349 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Jel može neko od vass pronaći onaj tekstualni prijenos utakmice naše U-18 ?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3350 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

It_is_a_Leclerc wrote:Jel može neko od vass pronaći onaj tekstualni prijenos utakmice naše U-18 ?
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
izvolton
Post Reply