Hvaladino1978 wrote:Prijenos Holandija-BiH OVDJE od 19.30 http://--- NO LINKS ---/najave/14429-r ... ndiji.html
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3326 Re: Reprezentacija BiH
-
roboth
- Posts: 717
- Joined: 12/11/2011 22:14
#3327 Re: Reprezentacija BiH
nema to veze. Primjer ti je utakmica kada je face tv prenosio utakmicu Maribor-Zeljeznicar iz Slovenije,a nijedna slovenska televizija nije prenosila tu utakmicu. samo nek plate i nema problema,al oni nece,ne bi oni prenosili repku pored utakmice Borac-Slavijakakavdanakneiskustvu wrote:vjerovatno ni holandska tv ne prenosi tekmu pa je ne mogu ni naši preuzeti
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
-
ikota
- Posts: 273
- Joined: 30/07/2012 19:15
#3329 Re: Reprezentacija BiH
ccc ne mogu da vjerujem,prenose slavija-borac a ne prenose utakmicu BH REPREZENTACIJE
E moja bht-e na sta si spala,srpska politika ti uređuje program ŽALOSNO
E moja bht-e na sta si spala,srpska politika ti uređuje program ŽALOSNO
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3330 Re: Reprezentacija BiH
It_is_a_Leclerc wrote:Tračak nade je to što je na http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html najavljeno da bi moglo biti streama za tekmu...
Buraz, na ovom linku nigdje nema nase tekme.
Sto se tice samog kosarkaskog saveza i svega okolo, moram priznati da sam bio najveci skeptik kada je Harun Mahmutovic "uzivo sa hayatovih zvijezda doletio pod obruce". Ali, ne da me pozitivno iznenadio, nego i odusevio svim onim sto je ucinio za bh kosarku. Svaka cast majstore....i, naravno, samo tako nastavi.
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3331 Re: Reprezentacija BiH
Ovdje bi moglo biti: http://freebosnia.blogspot.com/
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3332 Re: Reprezentacija BiH
ufo wrote:It_is_a_Leclerc wrote:Tračak nade je to što je na http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html najavljeno da bi moglo biti streama za tekmu...
Buraz, na ovom linku nigdje nema nase tekme.
Sto se tice samog kosarkaskog saveza i svega okolo, moram priznati da sam bio najveci skeptik kada je Harun Mahmutovic "uzivo sa hayatovih zvijezda doletio pod obruce". Ali, ne da me pozitivno iznenadio, nego i odusevio svim onim sto je ucinio za bh kosarku. Svaka cast majstore....i, naravno, samo tako nastavi.
Skinuli su je. Sinoć je bila.
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3333 Re: Reprezentacija BiH
Ovdje ce najvjerovatnije biti prenos: http://www.sportlemon.tv/v-4/2/176/v-437799.html
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3334 Re: Reprezentacija BiH
Hvalared evil wrote:Ovdje ce najvjerovatnije biti prenos: http://www.sportlemon.tv/v-4/2/176/v-437799.html
- Steve Nash
- Posts: 321
- Joined: 10/06/2011 03:01
#3335 Re: Reprezentacija BiH
Post na FIBA Europe facebook stranici:
The next games of the EuroBasket 2013 Qualification Round are played today. The following games will be broadcast:
TV schedule 18 August 2012:
Turkey - Belarus
TV Broadcast NTV SPOR (Turkey) 16:00 CET / 17:00 (live)
Slovak Republic - Iceland
TV Broadcast SLOVAK SPORT TV (Slovakia) 18:00 (live)
Germany - Luxembourg
Online webcast liveimnetz.de (Germany) 18:55 (live)
Georgia - Romania
Online webcast 1TV GPB (Georgia) 17:00 CET / 19:00 (live)
Azerbaijan - Bulgaria
TV Broadcast LIDER TV (Azerbaijan) 17:00 CET / 20:00 (live)
Austria - Ukraine
TV Broadcast ORF SPORT (Austria) 20:15 (live)
Czech Republic - Italy
TV Broadcast CT4 SPORT (Czech Republic) 20:30 (live)
Serbia - Montenegro
TV Broadcast ArenaSport 2 (Serbia) 20:30 (live)
Israel - Estonia
TV Broadcast Channel 1 (Israel) 20:00 CET / 21:00 (live)
Croatia - Cyprus
TV Broadcast SPTV (Croatia) 21:10 (live)
Follow all games on the event website:
http://www.eurobasket2013.org/en/default.asp
Znaci nista od nasih
The next games of the EuroBasket 2013 Qualification Round are played today. The following games will be broadcast:
TV schedule 18 August 2012:
Turkey - Belarus
TV Broadcast NTV SPOR (Turkey) 16:00 CET / 17:00 (live)
Slovak Republic - Iceland
TV Broadcast SLOVAK SPORT TV (Slovakia) 18:00 (live)
Germany - Luxembourg
Online webcast liveimnetz.de (Germany) 18:55 (live)
Georgia - Romania
Online webcast 1TV GPB (Georgia) 17:00 CET / 19:00 (live)
Azerbaijan - Bulgaria
TV Broadcast LIDER TV (Azerbaijan) 17:00 CET / 20:00 (live)
Austria - Ukraine
TV Broadcast ORF SPORT (Austria) 20:15 (live)
Czech Republic - Italy
TV Broadcast CT4 SPORT (Czech Republic) 20:30 (live)
Serbia - Montenegro
TV Broadcast ArenaSport 2 (Serbia) 20:30 (live)
Israel - Estonia
TV Broadcast Channel 1 (Israel) 20:00 CET / 21:00 (live)
Croatia - Cyprus
TV Broadcast SPTV (Croatia) 21:10 (live)
Follow all games on the event website:
http://www.eurobasket2013.org/en/default.asp
Znaci nista od nasih
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3336 Re: Reprezentacija BiH
A mladi? Oni igraju u Sarajevu i do BHT:a je hocel snimati ili ne 
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3337 Re: Reprezentacija BiH
Ne vjerujem .. a ako budu nece bit' direktno neg' snimakPapeSusic wrote:A mladi? Oni igraju u Sarajevu i do BHT:a je hocel snimati ili ne
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3338 Re: Reprezentacija BiH
Kad su to Englezi znali igrat kosarku,al eto vremena se mjenjaju

- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3339 Re: Reprezentacija BiH
22:25 ako Bog da snimak na Bht1, Bhrt, Bht kako se već zove. 
-
sandoz11
- Posts: 304
- Joined: 05/03/2010 21:55
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3343 Re: Reprezentacija BiH
Sta se ti tripujes?
To nemora nista da znaci..
Al' dobro kontam te navijas da bude prijenos..
To nemora nista da znaci..
Al' dobro kontam te navijas da bude prijenos..
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3345 Re: Reprezentacija BiH
Evo gledam tekmu Gruzija - Rumunija. Gruzijci puno jači pod košem. Tu ćemo imati velikih problema
Imaju takođe solidnog playa, neki crnac, dobar šuter. Al ono što mi je zanimljivo, kako su onako bezvoljni i jedni i drugi. Ko da igraju po kazni, bez malo žara na parketu

- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3346 Re: Reprezentacija BiH
Na teleteksu BHT-a : "... kako sada stvari stoje direktnog prijenosa neće biti"...

- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3347 Re: Reprezentacija BiH
Bitno je da ne oskudjevaju sa hrvatskim sapunicama. Hvala Bogu pa nismo uskraćeni za ta umjetnička djela
"A vi ste gospodine Miriću, zovete iz Medolina!"
"A vi ste gospodine Miriću, zovete iz Medolina!"
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#3348 Re: Reprezentacija BiH
Hahaha, simpaticnopotres_mozga wrote:
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3349 Re: Reprezentacija BiH
Jel može neko od vass pronaći onaj tekstualni prijenos utakmice naše U-18 ?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3350 Re: Reprezentacija BiH
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690It_is_a_Leclerc wrote:Jel može neko od vass pronaći onaj tekstualni prijenos utakmice naše U-18 ?
izvolton

