NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3326 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

MasaCHusaC wrote:Samo se pitam koliko bi poena postigli da nisu nosili "fensi" crvene dresove? :D :lol:
:run:
Gdje si,druze?

Haj nek je LAL dobio,barem si se ti opet poceo javljati. :thumbup:
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3327 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

cikcanga wrote:
MasaCHusaC wrote:Samo se pitam koliko bi poena postigli da nisu nosili "fensi" crvene dresove? :D :lol:
:run:
Gdje si,druze?

Haj nek je LAL dobio,barem si se ti opet poceo javljati. :thumbup:
Ef me, sikako?

Ja sam svoje rekao (4-2) i ne zelim da se glupiram sa nebulozama kao sto to ti veoma uspjesno radis. :thumbup:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3328 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Nista,vratimo se kosarci.

Veceras lagana pobjeda Denvera za prolaz u finale.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3329 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

wade, kobe, lbg, dirk i howard prva petorka lige :)

paul, roy, pierce, duncan i ming druga

parker, billups, carmelo, gasol i shaq treca :)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3330 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Neelix wrote:wade, kobe, lbg, dirk i howard prva petorka lige :)

paul, roy, pierce, duncan i ming druga

parker, billups, carmelo, gasol i shaq treca :)
Ja bih prije Minga uzeo,nego Howarda i CP3 je bolji na kecu od Wadea,naglasavam na kecu.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3331 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

za paula se slazem, ali oni ovo biraju po principu "2 beka, 2 krila i centar", a ne diferenciraju pg/sg i sf/pf. vidis da su zato u trecoj petorci 2 playa.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3332 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

Znal neko kada ce obn opet prenositi utakmice. Pishe na njihovoj stranici da je Edinu neko umro, pa zato nisu prenosili dalas-denver :(
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3333 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Admir_1984 wrote:Znal neko kada ce obn opet prenositi utakmice. Pishe na njihovoj stranici da je Edinu neko umro, pa zato nisu prenosili dalas-denver :(
Na txt-u pise da ce biti prenos vecerasnje tekme koja po nasem vremenu pocinje u 3, ali kod njih pise da je u pola3, tako da je moguce da ce pustiti nba action prije utakmice.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3334 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

kakavdanakneiskustvu wrote:duncan ukupno više glasova od dirka ali manje glasova za 1. petorku,mislim da je zaslužio biti u 1. petorci lige
F Dirk Nowitzki (Mavericks) First Team votes35 Total Points383
F Tim Duncan (Spurs) First Team votes39 Total Points378
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3335 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Hadzic rece danas da sutra prenose LAL-Rakete. :?
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3336 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

cikcanga wrote:Hadzic rece danas da sutra prenose LAL-Rakete. :?
Ma ne znaju ni oni sami vise sta prenose, neozbiljni su totalno kad na txt stavljaju pogresne informacije.
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#3337 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Misirlija »

DENVER NUGGETS RULES!
Otresli su one gnjide iz Texasa, idemo dalje!
Lakersi su sljedeca zrtva ovogodisnje NBA senzacije!
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3338 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Dovidenja i prijatno.

Sad treba jos malo odbranu zasiljit i pehar je tu.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3339 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Zna li ko jeli bila tekma sinoc na obn :?:
Sad malo gledam statse billupsa u playoffu, pa u ove prve dvije serije covjek puca trice 54% i zabija 3.3 u prosjeku bas nevjerovatno :shock:
kad se pogleda da 2. najbolji tricas playoffa R.Allen puca 37% i pogadja 2.7 trica po utakmici vidimo koliko je suterski strasno billups raspolozen. Ali tricama se ne uzima titula, tako da i dalje mislim da ce lakersi proci u veliko nba finale.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3340 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

a kakva je logika pustit kate & leopold po 283ci put, dok se igra neka utakmica, pa onda snimak utakmice pustiti poslije filma?

i ti ocekujes logiku od obn-a. kakav danak neiskustvu! :D
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3341 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Sta ce veceras prenositi?

Tesko se i oni izmedu sebe dogovaraju.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3342 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

U nadi da ce prenositi ORL-BOS,da iznesem svoje misljenje.

Ron Jeremy je fino skontao kako ograniciti Ronda,mada je to i najslabiji dio igre Orlanda,tj.odbrana od protivnickih bekova,
pogotovo playeva.Fino su u posljednje 2-3 utakmice pustali Ronda da suta,a njegove suterske kvalitete su nadaleko poznate.
Allena su isto solidno branili,ali kad covjeka krene mozes samo mahat usima.
Problem je Davis.Meni jednostavno nije jasno kako,neke ekipe sebi dozvoljavaju da doticni igrac postigne 20+ poena.
To kad se desi,normalno je za ocekivati da se izgubi utakmica,tako da od Lewisa,veceras,ocekujem da malo bolje cuva
Davisa.Haj da on njeg pod kosem uzima gdje je objektivno fizicki malo jaci,ali,brate,poludistancu mora zatvarat.
Veliki faktor ce biti licne greske Howarda.Ako ude u probleme sa faulovima,Orlando se moze pozdravit sa finalom.

Eh,ta klupa.Stvarno ocaj kod Orlanda.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#3343 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

52 : 36 1.pol. za rakete
brajant loš šut totalno, ovamo skola ulazi sve
odlična utakmica
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#3344 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

zaslužena pobjeda raketa 95 : 80
sedme utakmice u nedjelju 21.30 iz la, onda u 02.00 boston :dance: reče avdić, najvjerovatnije oba prijenosa
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3345 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by JThomas »

raketama naklon do poda. bez minga i t-maca, s rotacijom od efektivno šest igrača, 3-3 protiv najvećeg favorita na zapadu, čisto na zalaganje, odbranu i timski duh...svaka, svaka čast.

mislim očito je LA i dalje favorit, ali u sedmoj tekmi ko zna šta možeda bude...a denver odmara i čeka.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3346 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

jasko_ba wrote:zaslužena pobjeda raketa 95 : 80
sedme utakmice u nedjelju 21.30 iz la, onda u 02.00 boston :dance: reče avdić, najvjerovatnije oba prijenosa
Svaka im cast ako to uspiju. Meni se cini da nema vise vilica i da je edin preuzeo potpuno posao oko nba, tako da u zadnje vrijeme mozemo bas uzivati. :dance:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3347 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

odakle ti taj info? to je super, odmah su mi drazi :D
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3348 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Neelix wrote:odakle ti taj info? to je super, odmah su mi drazi :D
Citao sam i ja nesto o tome u novinama.
Kao,osnovao svoju marketinsku agenciju,ili nesta u tom fazonu.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3349 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

ma sasha je smijesan koliko je glup :D i ne pravi se pametan. ovaj je bio nafuran do bola a ne zna ni jedno jebeno ime procitat na engleskom kako treba :-)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3350 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Hoce l' sutra prenosit dvije il' jednu tekmu?
Post Reply