Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pa malo je nezgodno stavljati podlogu u unutrasnjost oka
A skontala sam i da me tus ne slusa, sa tecnim se jos nisam usavrsila, pa koristim "flomaster" a on cim imam kreme na kapcima se ocrtava Haman pa moram nauciti raditi sa tecnim.
Ili bi i to podloga rijesila Idem sutra valjda ce je jos biti.
a ti i kreon stavljas u unutrasnjost ... isto kao ja samo ja onda skinem stapicem ono tik unutra samo da ostane uz trepuske kreona
ovo unutra ce ti se vazda razmazivati ipak je oko vlazno tako da...
ali probaj sto ne bi mogla podlogu malo tuda razmeckati pa porbati
semlaca wrote:Nešto kontam, mogu li kako totalno izbjeći sjenila? Da mi se nebi počele nakon sat vremena stvarati one ružne crte i sve ode gdje ne treba.
Da tutnem tuš i neki karmin ili nešto tako?
Ili ipak da pojačam sjenila??
Nadinka, pod hitno joj daj podlogu. Ona ima prioritet. Sigurno je dejt u pitanju.
alemaa wrote:Ja nisam narucivala..mada cesto parim oci...Da li imaju shipping do Bosne?
Sephora.com ships to the contiguous 48 U.S. states and Alaska and Hawaii, and now ships to Canada as well. Shipping to other international destinations and U.S territories (such as Puerto Rico and Guam) is unavailable at this time. Also Sephora.com does not ship to APO/AP addresses.
semlaca wrote:Nije krema masna, a ne stvara ni mat efekat. Onako taman. I meni je lice čudno, nekad suho, nekad masno. Ovo je prva tonirana koja mi odgovara. Ne cakli se, ne prikriva ništa posebno, ali pravo fino ujednači ten.
Sjena je iz Catrice palete smokey eyes.
evo slike sjenila: http://www.google.ba/imgres?imgurl=http ... 80&bih=663
Partizzanka wrote:dozvolite da se istresem ovdje verbalno
Bem ti ovu zemlju!
odem da vidim jos ovih sjenica ... nadjem ovu jednu sdto sam htjela kad mi zena kroz pricu kaze da oni PRESTAJU TOTALNO SA PRODAJOM OVIH SJENA I PRODUKATA OD SANS SOUSea
odem do standa gdje je bila nivea reko da vidim onu njihovu toniranu kremu i eto onako malo da snjuhnem jel ... PRESTALI I SA TIM!
pa kakva je ovo vuko...???
uzela sam sebi posljednju ovu zelenu sjenicu - kontam se sutra jos uzeti jednu beige koja mi je super za preko dana
i uzela jednu duplu cetkicu jedno je cetkica drugo je ona kao spuzvasta gumica za bluranje
Samo da ti kažem da je tonirana Niveina odlična. Da ti mi pošaljemo?
Ja prije po' sata bila u posti i pitala kako da posaljem podlogu..Kazu "kozmetika ne moze postom preko grane, lijekovi i jos svasta mi nabroji". Jedino da joj neko ko ide ponese..
semlaca wrote:Nešto kontam, mogu li kako totalno izbjeći sjenila? Da mi se nebi počele nakon sat vremena stvarati one ružne crte i sve ode gdje ne treba.
Da tutnem tuš i neki karmin ili nešto tako?
Ili ipak da pojačam sjenila??
Nadinka, pod hitno joj daj podlogu. Ona ima prioritet. Sigurno je dejt u pitanju.
Blizu si.
draga semlaca, akos i ti blizu ti navrati da ti svoju ostavim ako je tako vazno
tamara96 wrote:Niss onda moram se nekako drugcije snaci.....mislila sam preko e bay-a ali mi nije siguran!
sto ti nije siguran?
BJB wrote: Ja prije po' sata bila u posti i pitala kako da posaljem podlogu..Kazu "kozmetika ne moze postom preko grane, lijekovi i jos svasta mi nabroji". Jedino da joj neko ko ide ponese..
lazu, ja slala puder, sjajilo za usne, maskaru. sve fino napisala sta je...nikakvih problema nisam imala.
e vala taj ti je neko slagao ko pas s maslom
kako onda kozmetika moze uci u zemlju i kako svi narucuju? a ne moze izaci!??!
nigdje veze!
a da ne govorim da sam dobijala BAS LIJEKOVE kojih ovje recimo nema a meni ih moji slali
i cigare smo jednom dobili bez problema
evo sam zdogovorila sa nadinkom naci ce se ona sa mamom pa ce mi mama poslati
pratim vase diskusije, pa suvise je rec da sam navucena
evo jedno pitanje, nude ruz, neke kremaste teksture, da nema onih sljokica itd... imala sam maybeline dobar,al nema ga vise u toj nijansi ja mislim, bio je nesto .. mauve
semlaca bona, ima da budes lijepa kako god se nasminkas...mlada ko kap.
nego slusaj vamo...sta ces obuci. ja uvijek garderobu i sminku "ukomponujem", npr. ako su farermerice i dzemper onda je bez/bijela sjena, tus, maskara, sjaj za sune. ako su helanke i tunika onda je sjena jaca. ako je suknja i poslovni look onda je karmin jaci i kosa svezana.
sta's obuci pa cemo ukombinovat i sminku.