Real u finalima 10/13, pa ti vidi.Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3326 Re: Champions league 15/16
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3327 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Prosle sezone ih izbacili iz LP. Pretprosle u finalu.Crvena Tifoza wrote:Ne kontam ovo 'nabijanje kompleksa'.Tomahawk11 wrote:Karanana igrao oba dajuzato City nije mogao prismrditi golu
![]()
![]()
Hajde, imate bar za koga navijati u finaluJorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa
![]()
U posljednje vrijeme nije se nešto RM dobro proveo protiv njih.
Tacno tako, malo bolje stoje u posljednje vrijeme u ligi i kupu. Prije toga....strah pogledati na rezultate.
Sigurno je da ce biti bar neki crv strepnje, sjecaju se itekako onog finala od prije dvije godine.
Ovo je jedna utakmica, nema revansa. Sanse 50:50, Real uzima
Dobro uzeo je i njima Atletiko Kup kad su već bili spremili autobuse za slavlje. Ono finale LP
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3328 Re: Champions league 15/16
Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
I zaslužili su. Kakve su sve prepreke prešli da dođu do finala...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3329 Re: Champions league 15/16
Sta li sad kontaju Blanc, Ibra i ekipa... od koga mi ispadosmo?
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3330 Re: Champions league 15/16
Stvarno me pojedinci znaju nasmijati do suza.
Pa da je Real morao ganjati rezultat kao Bayern dobili bi spektakl i dosta golova,a ovako zašto se previše trošiti i riskirati kad se vidi a i oni osjete na terenu da City ne može meda. A brat bratu mogi su još golova primiti i kući a i večeras.
Kažu poderaće Atletico ?
Čekamo Finale da vidimo i to. Pričalo se i one 2013-14 nakon one minimalne pobjede vs Bayerna da će bavarci pojesti Real doma pa ostadoše usrani do grla. Inače morao je ovo večeras Real i bolje ali šta je tu je za mene prolaz nije ni dolazio u pitanje.
Kažu poderaće Atletico ?
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3331 Re: Champions league 15/16
Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
Ignorišite tomahawka. Čovjek se tješi pred finale, zna da su zglajzali sa ovakvom igrom.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3332 Re: Champions league 15/16
Nema to veze kad izadju na teren, to sve pada u vodu, jednostavno mislim da ce osvojiti jer tako to biva kad neko izgubi u finalu da ga u skorije vrijeme osvoji.Tomahawk11 wrote:Real u finalima 10/13, pa ti vidi.Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3333 Re: Champions league 15/16
City katastrofa..koja prevara od ekipe..
kako su dosli do polufinala,nije mi jasno
kako su dosli do polufinala,nije mi jasno
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3334 Re: Champions league 15/16
Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.
Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.
Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.
Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3336 Re: Champions league 15/16
Jes, jes, tjesim se....gdje je taj Bayern u finalu, bilo dogovoreno neko gazenjeDr Baltazar wrote:Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.Ovo je njihova sezona. Puno im se stvari poklopilo, a davno je zaključeno da je to izuzetno važan faktor za osvajanje ovog takmičenja.
Ignorišite tomahawka. Čovjek se tješi pred finale, zna da su zglajzali sa ovakvom igrom.![]()
Cime se ti tjesis, Atleticom?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3337 Re: Champions league 15/16
_BataZiv_0809 wrote:Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.
Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.
Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#3338 Re: Champions league 15/16
Luka igracina
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3339 Re: Champions league 15/16
Atletiko, Tomahavce, Atletiko. Tvoji su ovi prvi prije veznika "i"Tomahawk11 wrote:_BataZiv_0809 wrote:Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.
Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.
Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3340 Re: Champions league 15/16
OK, drugacije sam shvatio recenicu
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#3341 Re: Champions league 15/16
Zasluženo oba finalista, samo je veći hendikep za atletiko što se igra na jednu i sa onim siromašnim napadom, nešto im ne dajem šanse, biće tvrda utakmica sigurno, pobijediće onaj ko zabije više golova mislim...
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3342 Re: Champions league 15/16
A možda sada padnu kada je najpotrebnije.Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3343 Re: Champions league 15/16
A sad je rival dosao u finale preko Barselone i BajernaTomahawk11 wrote:OK, drugacije sam shvatio recenicu![]()
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#3344 Re: Champions league 15/16
Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3345 Re: Champions league 15/16
Sto opet ne mora nista da znaci. Ove ekipe se znaju u dusu._BataZiv_0809 wrote:A sad je rival dosao u finale preko Barselone i BajernaTomahawk11 wrote:OK, drugacije sam shvatio recenicu![]()
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
Razumijem ja da Bayernovici i Barca navijaju za AtM. Pa i vecina neutralnih.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3346 Re: Champions league 15/16
Ko izbaci GuardioluIdemedosumom wrote:Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam
Inter,Chelsea,Madrid,Barcelona, ...Nastavi niz
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3347 Re: Champions league 15/16
Jedno se mora shvatiti a to je da sve do sada što smo vidjeli i od Reala i od Atletica pada u vodu. Potpuno druga priča i pristup će biti u Milanu.
Tim više što su upravo ova dva tima jedan protiv drugog.
Tim više što su upravo ova dva tima jedan protiv drugog.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3348 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Sto opet ne mora nista da znaci. Ove ekipe se znaju u dusu.
Razumijem ja da Bayernovici i Barca navijaju za AtM. Pa i vecina neutralnih.
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#3349 Re: Champions league 15/16
Bolje bi Susic poslozio ekipu u uzvratnoj utakmici nego Blanc.Jebala ga 3-5-2 formacija koju nikad ranije nije izveoultima_palabra wrote:Sta li sad kontaju Blanc, Ibra i ekipa... od koga mi ispadosmo?
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3350 Re: Champions league 15/16
Simeone će htjeti posjed u finalu. Kako da neFajcion wrote:Jedno se mora shvatiti a to je da sve do sada što smo vidjeli i od Reala i od Atletica pada u vodu. Potpuno druga priča i pristup će biti u Milanu.
Tim više što su upravo ova dva tima jedan protiv drugog.
Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš
