UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3326 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
Real u finalima 10/13, pa ti vidi.
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3327 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Tomahawk11 wrote:Karanana igrao oba daju :mrgreen: zato City nije mogao prismrditi golu :lol: :lol:
Hajde, imate bar za koga navijati u finalu :D Jorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa 8-)
Ne kontam ovo 'nabijanje kompleksa'. :?

U posljednje vrijeme nije se nešto RM dobro proveo protiv njih.
Prosle sezone ih izbacili iz LP. Pretprosle u finalu.
Tacno tako, malo bolje stoje u posljednje vrijeme u ligi i kupu. Prije toga....strah pogledati na rezultate.
Sigurno je da ce biti bar neki crv strepnje, sjecaju se itekako onog finala od prije dvije godine.
Ovo je jedna utakmica, nema revansa. Sanse 50:50, Real uzima :D

Dobro uzeo je i njima Atletiko Kup kad su već bili spremili autobuse za slavlje. Ono finale LP :-) ljudi nisu imali dva igrača zdrava na klupi tad i to još na produžetke. Nisu to nikakvi kompleksi.
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3328 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.

I zaslužili su. Kakve su sve prepreke prešli da dođu do finala...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3329 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

Sta li sad kontaju Blanc, Ibra i ekipa... od koga mi ispadosmo?
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3330 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Stvarno me pojedinci znaju nasmijati do suza. :lol: Pa da je Real morao ganjati rezultat kao Bayern dobili bi spektakl i dosta golova,a ovako zašto se previše trošiti i riskirati kad se vidi a i oni osjete na terenu da City ne može meda. A brat bratu mogi su još golova primiti i kući a i večeras.
Kažu poderaće Atletico ? :) Čekamo Finale da vidimo i to. Pričalo se i one 2013-14 nakon one minimalne pobjede vs Bayerna da će bavarci pojesti Real doma pa ostadoše usrani do grla. Inače morao je ovo večeras Real i bolje ali šta je tu je za mene prolaz nije ni dolazio u pitanje.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3331 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
:thumbup: Ovo je njihova sezona. Puno im se stvari poklopilo, a davno je zaključeno da je to izuzetno važan faktor za osvajanje ovog takmičenja.

Ignorišite tomahawka. Čovjek se tješi pred finale, zna da su zglajzali sa ovakvom igrom. :kiss: :kiss:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3332 Re: Champions league 15/16

Post by Partijaner »

Tomahawk11 wrote:
Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
Real u finalima 10/13, pa ti vidi.
Nema to veze kad izadju na teren, to sve pada u vodu, jednostavno mislim da ce osvojiti jer tako to biva kad neko izgubi u finalu da ga u skorije vrijeme osvoji.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3333 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

City katastrofa..koja prevara od ekipe..
kako su dosli do polufinala,nije mi jasno :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3334 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.

Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.

Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#3335 Re: Champions league 15/16

Post by aveos »

https://cdn.streamable.com/video/mp4/m7qg.mp4

Jbmti mater slovensku u pi....u :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3336 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Dr Baltazar wrote:
Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
:thumbup: Ovo je njihova sezona. Puno im se stvari poklopilo, a davno je zaključeno da je to izuzetno važan faktor za osvajanje ovog takmičenja.

Ignorišite tomahawka. Čovjek se tješi pred finale, zna da su zglajzali sa ovakvom igrom. :kiss: :kiss:
Jes, jes, tjesim se....gdje je taj Bayern u finalu, bilo dogovoreno neko gazenje :mrgreen:
Cime se ti tjesis, Atleticom? :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3337 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.

Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.

Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
:shock:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#3338 Re: Champions league 15/16

Post by cassius »

aveos wrote:https://cdn.streamable.com/video/mp4/m7qg.mp4

Jbmti mater slovensku u pi....u :D

Luka igracina :D :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3339 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Poredeci kvalitetu ove dvije utakmice, ako se uopste mogu porediti, jasno je sto se ono sinoc nazvalo finalom prije finala.

Atletiko ove godine uzima, u to sam siguran kao sto sam siguran da ce sutra svanuti novi dan. Jednostavno ovo je njihova sezona. Vraca im se polako sve. Ista prica kao sa Celzijem 2012.

Generalno gledajuci u finalu je ekipa koja je imala mozda i najlaksi put u zadnjih 10-tak sezona i ekipa koja je itekako bila nadigrana u polufinalu, a prosla.
:shock:
Atletiko, Tomahavce, Atletiko. Tvoji su ovi prvi prije veznika "i" :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3340 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

OK, drugacije sam shvatio recenicu :thumbup:
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#3341 Re: Champions league 15/16

Post by __Phoenix__ »

Zasluženo oba finalista, samo je veći hendikep za atletiko što se igra na jednu i sa onim siromašnim napadom, nešto im ne dajem šanse, biće tvrda utakmica sigurno, pobijediće onaj ko zabije više golova mislim...
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3342 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Partijaner wrote:Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
A možda sada padnu kada je najpotrebnije. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3343 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:OK, drugacije sam shvatio recenicu :thumbup:
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
A sad je rival dosao u finale preko Barselone i Bajerna :wink:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#3344 Re: Champions league 15/16

Post by Idemedosumom »

Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3345 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:OK, drugacije sam shvatio recenicu :thumbup:
Desilo se tako. Desavalo se i da imaju put preko Uniteda, Bayerna i tad su obicno osvajali.
A sad je rival dosao u finale preko Barselone i Bajerna :wink:
Sto opet ne mora nista da znaci. Ove ekipe se znaju u dusu.
Razumijem ja da Bayernovici i Barca navijaju za AtM. Pa i vecina neutralnih.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3346 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Idemedosumom wrote:Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam :D
Ko izbaci Guardiolu :D :D :D

Inter,Chelsea,Madrid,Barcelona, ...Nastavi niz :D
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3347 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Jedno se mora shvatiti a to je da sve do sada što smo vidjeli i od Reala i od Atletica pada u vodu. Potpuno druga priča i pristup će biti u Milanu.
Tim više što su upravo ova dva tima jedan protiv drugog.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3348 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Tomahawk11 wrote:Sto opet ne mora nista da znaci. Ove ekipe se znaju u dusu.
Razumijem ja da Bayernovici i Barca navijaju za AtM. Pa i vecina neutralnih.
:thumbup:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#3349 Re: Champions league 15/16

Post by LBVIEW »

ultima_palabra wrote:Sta li sad kontaju Blanc, Ibra i ekipa... od koga mi ispadosmo?
Bolje bi Susic poslozio ekipu u uzvratnoj utakmici nego Blanc.Jebala ga 3-5-2 formacija koju nikad ranije nije izveo :-)
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3350 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Fajcion wrote:Jedno se mora shvatiti a to je da sve do sada što smo vidjeli i od Reala i od Atletica pada u vodu. Potpuno druga priča i pristup će biti u Milanu.
Tim više što su upravo ova dva tima jedan protiv drugog.
Simeone će htjeti posjed u finalu. Kako da ne :lol: Dobijaju finale sa manje od 20% posjeda :lol:

Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš :lol:
Post Reply