Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
RocketRonnie
Posts: 5
Joined: 21/08/2013 01:18

#3326 Re: Utakmice.

Post by RocketRonnie »

tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
To su ti naša braća boji.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3327 Re: Utakmice.

Post by tataćusak »

RocketRonnie wrote:
tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
To su ti naša braća boji.
Bezze se nerviram pa i ovdje postam nešto što nije za ove teme ali pokvariše mi dan.
Nego kako izgleda drugo pol.
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3328 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

uaaaaaaaaaaaa
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3329 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Da bude jos gore, dosta promjena u sastavu. Neki rez ce biti neophodan
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3330 Re: Utakmice.

Post by tataćusak »

wannabe_ultra wrote:kakva patnja, gotovo je 1:2
odavno losije Sarajevo nisam gledao, a mislio sam da ne moze gore poslije zeljeznicara
Ma trenutno je bitna pobjeda i to da su nas sudije prestale KLATI a igra će nadoće, nadam se, na proljeće. Bez pravih pojačanja ništa, ovo je još uvijek slaba ekipa - doduše i mlada
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3331 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja! :skoljka:
Last edited by Maharadza on 03/11/2013 15:28, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3332 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Bezmuda ekipa do jaja, da Bog da nam svako kolo penal svirali. :evil:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3333 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Igru briši, bodove piši! Neka je i nas jednom pogledala ta sreća, makar radi dušmana koji se sada jedu! :P

Da se razumijemo, igra ne ulijeva apsolutno NIKAKVU nadu u bolje sutra! Osim ako nas brat Tan ne pogleda s novom "donacijom" ili s barem 4-5 igrača sa otoka, ne piše nam se dobro! :-?
Last edited by Maharadza on 03/11/2013 15:35, edited 1 time in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3334 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Kako smo losi, da ne vjerujes.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3335 Re: Utakmice.

Post by tataćusak »

Maharadza wrote:
tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja! :skoljka:
Ti si očigledno imao link, čim braniš takav stav. Kakvo bolan upozorenje pa tema je bila utakmica Radnik-Sarajevo i gdje ćeš veću vezu sa temom od linka za gledanje utakmice. Za ostalo može pp pošto ovo nije tema za naše rasprave
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1436
Joined: 09/10/2009 14:24

#3336 Re: Utakmice.

Post by haubica_i_to_teshka »

Zalosno :(

Imamo neku “odbrambenu” taktiku citavu utakmicu, a ne znamo kontra napad odigrati.


Meni nije jasno, do koga je ili su igraci toliko nesposobni ili uoshte nisu uigravali te varijante.

Zao mi Nikole, da ima bolje saigrace nadavao bi se dobrih golova
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3337 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

tataćusak wrote:
Maharadza wrote:
tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja! :skoljka:
Ti si očigledno imao link, čim braniš takav stav. Kakvo bolan upozorenje pa tema je bila utakmica Radnik-Sarajevo i gdje ćeš veću vezu sa temom od linka za gledanje utakmice. Za ostalo može pp pošto ovo nije tema za naše rasprave
Shvati da ste spamali bespotrebno, tako da ovi koji bi htjeli da saznaju šta se dešava na tekmi nisu mogli da se snađu od vaših pustih molbi a koje su neki ponavljali i po 10x, tako da je upozorenje i takav pristup itekako bio opravdan! :wink:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3338 Re: Utakmice.

Post by ledeni_caj »

Mi koji imamo link i oni koji nemaju link. :lol: :lol: :lol: Kolega posto znam da citas, nemoj vise nikad stream organizovati. Da slusas raznorazne bolide ti ne treba u votazi.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3339 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

A sto pustih molbi, sto to i mi ne bi mogli pogledati tekmu kao i vi koji ste imali link?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3340 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

ledeni_caj wrote:Mi koji imamo link i oni koji nemaju link. :lol: :lol: :lol: Kolega posto znam da citas, nemoj vise nikad stream organizovati. Da slusas raznorazne bolide ti ne treba u votazi.
Prošli put puče na Telecomu link, a komentari tipa, daj ba hitman popravi taj link :-)
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3341 Re: Utakmice.

Post by van helsing »

Ja sam govorio proljece je nase,bio sam ubijedjen...
Medjutim,izgleda da sam se prevario,nazalost.
Moze li gore od ovoga ?


Tapatalk 2
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3342 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

U prvom smo se mucili, drugo rutinski. Husref opet dobio neko priznanje od zvezdasa :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3343 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

van helsing wrote:Ja sam govorio proljece je nase,bio sam ubijedjen...
Medjutim,izgleda da sam se prevario,nazalost.
Moze li gore od ovoga ?


Tapatalk 2
Može, da smo ovu izgubili!
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3344 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Više smo bodova osvojili na gostujućim terenima nego kao domačin! 8-) :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3345 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kurčeva igra. Imali smo jednu ili dvije prilike, par kontri iz kojih smo morali zabiti, igrači se povlačili zbog nekog straha... Jadno.
Logovan wrote: 1:2 (Komazec oba gola). :izet:
:izet: Kiksao malo kod strijelaca ali bitno je da sam rezultat pogodio. :D
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3346 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Ziheraska igra ali bodovi su tu i ja nemam sta previse zamjeriti. Jedna od nasih zrelijih partija sigurno. kad igraci igraju na prirodnim pozicijama mogu cuda napraviti. nisam nezadovoljan
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3347 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

gledao sam utakmicu. navedi mi sta je sporno u mojoj izjavi? bolja tekma nego ona protiv viteza
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3348 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Pa nismo ništa napravili, dali smo 2 gola iz ničega i onda smo se dodavali na našoj polovini 60 minuta sa igračem više.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3349 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Nismo se trosili bezeze. Da se ne bi ponavljale greske proslih godina kad smo sa igracem vise redovno gubile tekme. Idemo nastaviti niz, od 3 kola izgubili nismo :)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3350 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

tatko jeste upropastio par lopti ali je opet nastimao gol. komazec 5x pipnuo a zabio, dodavali se jesmo ali je bilo i dobrih prilika. pa je li todorovic nakon duplog pasa vusljanina i travancica imao zicer? par kontri smo upropastili ali smo kontrolisali utakmicu bez vecih problema, sto je za cudo Bozije. ne kazem da sam previse zadovoljan i da ne moze bolje ali daleko je od onoga sto vi opisujete. ziherasko razmisljanje, vodimo povuci se, samo je dio trenerskog drila, ne vidim tu krivice kod igraca sekunde. po meni najbolja partija, nakon celika, u ovoj polusezoni. drugi je par rukava sto to i nije toliko dovoljno ali sta je tu je
Post Reply