To su ti naša braća boji.tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
RocketRonnie
- Posts: 5
- Joined: 21/08/2013 01:18
#3326 Re: Utakmice.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3327 Re: Utakmice.
Bezze se nerviram pa i ovdje postam nešto što nije za ove teme ali pokvariše mi dan.RocketRonnie wrote:To su ti naša braća boji.tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Nego kako izgleda drugo pol.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3328 Re: Utakmice.
uaaaaaaaaaaaa
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3329 Re: Utakmice.
Da bude jos gore, dosta promjena u sastavu. Neki rez ce biti neophodan
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3330 Re: Utakmice.
Ma trenutno je bitna pobjeda i to da su nas sudije prestale KLATI a igra će nadoće, nadam se, na proljeće. Bez pravih pojačanja ništa, ovo je još uvijek slaba ekipa - doduše i mladawannabe_ultra wrote:kakva patnja, gotovo je 1:2
odavno losije Sarajevo nisam gledao, a mislio sam da ne moze gore poslije zeljeznicara
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3331 Re: Utakmice.
Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja!tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
Last edited by Maharadza on 03/11/2013 15:28, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3332 Re: Utakmice.
Bezmuda ekipa do jaja, da Bog da nam svako kolo penal svirali. 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3333 Re: Utakmice.
Igru briši, bodove piši! Neka je i nas jednom pogledala ta sreća, makar radi dušmana koji se sada jedu! 
Da se razumijemo, igra ne ulijeva apsolutno NIKAKVU nadu u bolje sutra! Osim ako nas brat Tan ne pogleda s novom "donacijom" ili s barem 4-5 igrača sa otoka, ne piše nam se dobro!
Da se razumijemo, igra ne ulijeva apsolutno NIKAKVU nadu u bolje sutra! Osim ako nas brat Tan ne pogleda s novom "donacijom" ili s barem 4-5 igrača sa otoka, ne piše nam se dobro!
Last edited by Maharadza on 03/11/2013 15:35, edited 1 time in total.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3334 Re: Utakmice.
Kako smo losi, da ne vjerujes.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3335 Re: Utakmice.
Ti si očigledno imao link, čim braniš takav stav. Kakvo bolan upozorenje pa tema je bila utakmica Radnik-Sarajevo i gdje ćeš veću vezu sa temom od linka za gledanje utakmice. Za ostalo može pp pošto ovo nije tema za naše raspraveMaharadza wrote:Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja!tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
- haubica_i_to_teshka
- Posts: 1436
- Joined: 09/10/2009 14:24
#3336 Re: Utakmice.
Zalosno
Imamo neku “odbrambenu” taktiku citavu utakmicu, a ne znamo kontra napad odigrati.
Meni nije jasno, do koga je ili su igraci toliko nesposobni ili uoshte nisu uigravali te varijante.
Zao mi Nikole, da ima bolje saigrace nadavao bi se dobrih golova
Imamo neku “odbrambenu” taktiku citavu utakmicu, a ne znamo kontra napad odigrati.
Meni nije jasno, do koga je ili su igraci toliko nesposobni ili uoshte nisu uigravali te varijante.
Zao mi Nikole, da ima bolje saigrace nadavao bi se dobrih golova
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3337 Re: Utakmice.
Shvati da ste spamali bespotrebno, tako da ovi koji bi htjeli da saznaju šta se dešava na tekmi nisu mogli da se snađu od vaših pustih molbi a koje su neki ponavljali i po 10x, tako da je upozorenje i takav pristup itekako bio opravdan!tataćusak wrote:Ti si očigledno imao link, čim braniš takav stav. Kakvo bolan upozorenje pa tema je bila utakmica Radnik-Sarajevo i gdje ćeš veću vezu sa temom od linka za gledanje utakmice. Za ostalo može pp pošto ovo nije tema za naše raspraveMaharadza wrote:Ko ti je kriv kada ne čitaš forum, fino su tamo napisali da nema spamanja a vi ko sivonje navalili sa "hoću link, kmeee" i tako spamali čitav topic, čak i nakon upozorenja!tataćusak wrote:Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3338 Re: Utakmice.
Mi koji imamo link i oni koji nemaju link.
Kolega posto znam da citas, nemoj vise nikad stream organizovati. Da slusas raznorazne bolide ti ne treba u votazi.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3339 Re: Utakmice.
A sto pustih molbi, sto to i mi ne bi mogli pogledati tekmu kao i vi koji ste imali link?
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3340 Re: Utakmice.
Prošli put puče na Telecomu link, a komentari tipa, daj ba hitman popravi taj linkledeni_caj wrote:Mi koji imamo link i oni koji nemaju link.![]()
![]()
Kolega posto znam da citas, nemoj vise nikad stream organizovati. Da slusas raznorazne bolide ti ne treba u votazi.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#3341 Re: Utakmice.
Ja sam govorio proljece je nase,bio sam ubijedjen...
Medjutim,izgleda da sam se prevario,nazalost.
Moze li gore od ovoga ?
Tapatalk 2
Medjutim,izgleda da sam se prevario,nazalost.
Moze li gore od ovoga ?
Tapatalk 2
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3342 Re: Utakmice.
U prvom smo se mucili, drugo rutinski. Husref opet dobio neko priznanje od zvezdasa 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3343 Re: Utakmice.
Može, da smo ovu izgubili!van helsing wrote:Ja sam govorio proljece je nase,bio sam ubijedjen...
Medjutim,izgleda da sam se prevario,nazalost.
Moze li gore od ovoga ?
Tapatalk 2
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3344 Re: Utakmice.
Više smo bodova osvojili na gostujućim terenima nego kao domačin!

- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3345 Re: Utakmice.
Kurčeva igra. Imali smo jednu ili dvije prilike, par kontri iz kojih smo morali zabiti, igrači se povlačili zbog nekog straha... Jadno.
Kiksao malo kod strijelaca ali bitno je da sam rezultat pogodio. 
Logovan wrote: 1:2 (Komazec oba gola).
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3346 Re: Utakmice.
Ziheraska igra ali bodovi su tu i ja nemam sta previse zamjeriti. Jedna od nasih zrelijih partija sigurno. kad igraci igraju na prirodnim pozicijama mogu cuda napraviti. nisam nezadovoljan
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3347 Re: Utakmice.
gledao sam utakmicu. navedi mi sta je sporno u mojoj izjavi? bolja tekma nego ona protiv viteza
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3348 Re: Utakmice.
Pa nismo ništa napravili, dali smo 2 gola iz ničega i onda smo se dodavali na našoj polovini 60 minuta sa igračem više.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3349 Re: Utakmice.
Nismo se trosili bezeze. Da se ne bi ponavljale greske proslih godina kad smo sa igracem vise redovno gubile tekme. Idemo nastaviti niz, od 3 kola izgubili nismo 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3350 Re: Utakmice.
tatko jeste upropastio par lopti ali je opet nastimao gol. komazec 5x pipnuo a zabio, dodavali se jesmo ali je bilo i dobrih prilika. pa je li todorovic nakon duplog pasa vusljanina i travancica imao zicer? par kontri smo upropastili ali smo kontrolisali utakmicu bez vecih problema, sto je za cudo Bozije. ne kazem da sam previse zadovoljan i da ne moze bolje ali daleko je od onoga sto vi opisujete. ziherasko razmisljanje, vodimo povuci se, samo je dio trenerskog drila, ne vidim tu krivice kod igraca sekunde. po meni najbolja partija, nakon celika, u ovoj polusezoni. drugi je par rukava sto to i nije toliko dovoljno ali sta je tu je
