OkNot My Idea wrote:Lazna prijava otmice, pise na 072kakavdanakneiskustvu wrote:curica oteta jutros ispred škole u blatuši
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33226 Re: Zeničani
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33227 Re: Zeničani
jedva cekam top da rokne 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33228 Re: Zeničani
vele da ce danas biti dva x jaci nego jucer
jucer su samo cijev malo procistili
jucer su samo cijev malo procistili
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33229 Re: Zeničani
ramazanski program na rtvze..kao ulaze od vrata do vrata, slucajnim odabirom....
odavno nista nastimanije ne pogleda haha
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33230 Re: Zeničani
....kako fin osjecaj...
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#33231 Re: Zeničani
Fina lokacija za top. Do slijedeceg Ramazana se ovo moze fino urediti ako se bude znalo da bude super lokacija i za iftare i za poglede. Zasto da ne?! Nek zovu Afana nek im jos sto sta osmisli i neka zaokruzi sve u jednu cijelinu i za godinu dvije imas program ko bombonu za Ramazan. Ne treba sve negativno odmah gledati.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33232 Re: Zeničani
Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#33233 Re: Zeničani
Milion stvari je logicno uraditi prije no sto se uradilo nesto sto nije bilo logicno da se uradi. Poenta je u tome, kada se vec napravilo tako kako se napravilo, kako da se izvuce maksimum iz toga? Neka ova godina bude probna a da slijedece se moze skontati nesto tj. ako neko prepozna profit. A vjerujem da ga moze biti.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33234 Re: Zeničani
Hajmo napraviti Pionirsku dolinu tako što ćemo prvo zavezati kozu neku. Sljedeće godine ćemo lava nabaviti...
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33235 Re: Zeničani
vi jos uvijek palamudite o topu?
zato nas ne krase citaonice i biblioteke. top u 2019. i o njemu vazite.
zato nas ne krase citaonice i biblioteke. top u 2019. i o njemu vazite.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33236 Re: Zeničani
jel se zezasCasual's wrote:Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
E sto jest jest,ovo veceras je bilo preglasno,bas me trznu. Ne mora bit da odma asocira na rat,al je fakat prejako i agresivno
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33237 Re: Zeničani
Pa moraju braca Begic cuti u Vranduku 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33238 Re: Zeničani
meni samo zao sto nema na sehuruNot My Idea wrote:jel se zezasCasual's wrote:Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?Moze I Flop brace begic
E sto jest jest,ovo veceras je bilo preglasno,bas me trznu. Ne mora bit da odma asocira na rat,al je fakat prejako i agresivno
zamisli kako bi se cuo ujutru u onoj tisini
mogli bi s nasim.topom zapostiti i u Sanskom Mostu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33239 Re: Zeničani
Urekli smo top, jedva da se cuo. Vise se cuo neki mini vatromet odma poslije
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33240 Re: Zeničani
nestalo bojeve municije 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33241 Re: Zeničani
https://www.072info.com/zenica-varala-m ... silovanje/
Ko je ovaj poznati u gradu?
https://www.facebook.com/adnan.smajic.5 ... 5gmgEW5mtc
Isprobavanje municije. Sutra očekujem nešto pravo jako
Ko je ovaj poznati u gradu?
https://www.facebook.com/adnan.smajic.5 ... 5gmgEW5mtc
Isprobavanje municije. Sutra očekujem nešto pravo jako
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33243 Re: Zeničani
Ciji je to bijeli range rover pa je većinu vremena parkiran posred ceste,pred domom stampe?
Kad god prodjem tu je, ni da se malo makne sa strane, nego bezobrazno na ulicu.
Kad god prodjem tu je, ni da se malo makne sa strane, nego bezobrazno na ulicu.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33244 Re: Zeničani
Živi u onoj kući sa 25 različitih balkona
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33246 Re: Zeničani
Jeste vi SDA-ovci cudna sorta...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33247 Re: Zeničani
channel10 wrote:Jeste vi SDA-ovci cudna sorta...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33248 Re: Zeničani
Sta drugo i mozes osim da smijes 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#33249 Re: Zeničani
Pa voze li autobusi, nema nigdje vijest samo ovdje.Casual's wrote:https://www.zenit.ba/blokiran-saobracaj ... icatransa/
Spasio Čelik, Zenicatrans, Cimos....
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33250 Re: Zeničani
http://zenicainfo.ba/2019/05/08/foto-pr ... aobracaja/Mustang1 wrote:Pa voze li autobusi, nema nigdje vijest samo ovdje.Casual's wrote:https://www.zenit.ba/blokiran-saobracaj ... icatransa/
Spasio Čelik, Zenicatrans, Cimos....
@channel jes jes jes
