Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#33226 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:curica oteta jutros ispred škole u blatuši
Lazna prijava otmice, pise na 072
Ok
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33227 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

jedva cekam top da rokne :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33228 Re: Zeničani

Post by Casual's »

vele da ce danas biti dva x jaci nego jucer
jucer su samo cijev malo procistili
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33229 Re: Zeničani

Post by Casual's »

ramazanski program na rtvze..kao ulaze od vrata do vrata, slucajnim odabirom.... :D odavno nista nastimanije ne pogleda haha
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33230 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

....kako fin osjecaj...
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#33231 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Fina lokacija za top. Do slijedeceg Ramazana se ovo moze fino urediti ako se bude znalo da bude super lokacija i za iftare i za poglede. Zasto da ne?! Nek zovu Afana nek im jos sto sta osmisli i neka zaokruzi sve u jednu cijelinu i za godinu dvije imas program ko bombonu za Ramazan. Ne treba sve negativno odmah gledati.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33232 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#33233 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Milion stvari je logicno uraditi prije no sto se uradilo nesto sto nije bilo logicno da se uradi. Poenta je u tome, kada se vec napravilo tako kako se napravilo, kako da se izvuce maksimum iz toga? Neka ova godina bude probna a da slijedece se moze skontati nesto tj. ako neko prepozna profit. A vjerujem da ga moze biti.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33234 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Hajmo napraviti Pionirsku dolinu tako što ćemo prvo zavezati kozu neku. Sljedeće godine ćemo lava nabaviti...
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#33235 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

vi jos uvijek palamudite o topu?

zato nas ne krase citaonice i biblioteke. top u 2019. i o njemu vazite.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33236 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Casual's wrote:Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
jel se zezas :lol: Moze I Flop brace begic


E sto jest jest,ovo veceras je bilo preglasno,bas me trznu. Ne mora bit da odma asocira na rat,al je fakat prejako i agresivno
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#33237 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Pa moraju braca Begic cuti u Vranduku :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33238 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Not My Idea wrote:
Casual's wrote:Zar nije logicnije odma fino to napraviti, a ne postaviti repkliku topa na šljunak? Još je na privatnoj zemlji.
Mogli su angažovati Almy da to uredi pa da top zovu top Brace Begic..sta fali?
jel se zezas :lol: Moze I Flop brace begic


E sto jest jest,ovo veceras je bilo preglasno,bas me trznu. Ne mora bit da odma asocira na rat,al je fakat prejako i agresivno
meni samo zao sto nema na sehuru
zamisli kako bi se cuo ujutru u onoj tisini
mogli bi s nasim.topom zapostiti i u Sanskom Mostu :oops:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33239 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Urekli smo top, jedva da se cuo. Vise se cuo neki mini vatromet odma poslije
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33240 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

nestalo bojeve municije :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33241 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.072info.com/zenica-varala-m ... silovanje/
Ko je ovaj poznati u gradu? :D

https://www.facebook.com/adnan.smajic.5 ... 5gmgEW5mtc

Isprobavanje municije. Sutra očekujem nešto pravo jako
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33242 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Jest ova hanuma namazana :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33243 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Ciji je to bijeli range rover pa je većinu vremena parkiran posred ceste,pred domom stampe?
Kad god prodjem tu je, ni da se malo makne sa strane, nego bezobrazno na ulicu.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33244 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Živi u onoj kući sa 25 različitih balkona
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33245 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.zenit.ba/blokiran-saobracaj ... icatransa/
Spasio Čelik, Zenicatrans, Cimos.... 8)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#33246 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Jeste vi SDA-ovci cudna sorta...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33247 Re: Zeničani

Post by Casual's »

channel10 wrote:Jeste vi SDA-ovci cudna sorta...
:lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#33248 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Sta drugo i mozes osim da smijes :wink:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#33249 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Casual's wrote:https://www.zenit.ba/blokiran-saobracaj ... icatransa/
Spasio Čelik, Zenicatrans, Cimos.... 8)
Pa voze li autobusi, nema nigdje vijest samo ovdje.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33250 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Mustang1 wrote:
Casual's wrote:https://www.zenit.ba/blokiran-saobracaj ... icatransa/
Spasio Čelik, Zenicatrans, Cimos.... 8)
Pa voze li autobusi, nema nigdje vijest samo ovdje.
http://zenicainfo.ba/2019/05/08/foto-pr ... aobracaja/

@channel jes jes jes :lol:
Post Reply