Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Throttle wrote:A u kakvoj vezi sa topom su ova trojica u narodnoj nosnji? Znam ko su samo ne znam vezu
jel ovaj desni bilal?
Ma jest, srednji je Adnan, Komp expert
bilal je vrlo sklon pomodarstvu. bio je hipik, roker, panker, hevi metalac, narodnjak i na kraju musliman. da su srbi osvojili zenicu, bio bi i cetnik.
normalno da patrola nece u vozilo staviti 5 lica,prvo ce kontaktirati dezurnog,koji ce im reci sta da rade,stranci se dovode u stanicu,tacnije,migranti,stupa se u kontakt sa sluzbom za strance i to je to sto se tice policijskog dijela posla
to ti i objasnjavam. reko im je dezurni sto im je reko tom prilikom ili ranije, a i sluzba za strance im je sigurno rekla puno ranije da ne znaju sta bi sa njima i da ih ostave da tumaraju gradom.
ti njemu, koji radi tamo, objasnjavas... a, mozda im je i neka sluzba rekla nesto... imas oba lajka...
haj ne zajebaji. cjela stvar se vrti oko toga da policija nije uradila svoj posao. eto, on radi tamo, pa nek nam objasni sto nisu pohapsili migrante. ja mislim da nisu zato sto ne znaju sta bi sa njima. koja karika u to m lancu zbrinjavanja je zakazala je manje vazno. ja mislim da su sve karike zakazale. od one da nema ko, do one da nemaju s cim, niti imaju gdje. jel toliko tesko zamisliti da su im iz sluzbe za strance rekli, jebat ih, nemamo kud sa njima, nek tumaraju gradom?[/quote]
pa cuj, ako te interesuje zasto policija ne hapsi ljude "nako" valjda pitas... to sto ti mislis 'zasto nisu' svima puno vrijedi i da se cijeniti zadugo. isto tako se moze cijeniti tvoje misljenje o karikama, jer je isto zasnovano tacno na onome sto si napravio i u pocetku - da ces nakon datog odgovora pitati "a zasto onda...".
zar od preseravanja nije lakse samo postaviti pitanje? onako pitam...
Na kruznom kod Puba udario neko skuterasa, momak lezi na cesti, ispred mene auto u kruznom stoji i snima za instagram il sta vec uzivo
Tacno mi se zgadi kad vidim koliko dno smo dotakli
Retard neki u nekoj trulji od Passata
A ovo za filtere i Mittal već prelazi u domen viceva. Pusta obećanja a od rezultati samo puna bolnica i ništa drugo
Navodno su filteri koji su instalirani-na visokoj peći mislim al nisam siguran na kojem pogonu-već propali i da su kod nas prvo ugrađeni ti filteri jer smo mi eksperiment za druge željezare. Navodno ih koks izjeda što je ustvari problem sa samim filterima. FUnkcija im je značajno smanjena. Ako slagaše mene, slagah i ja vas...