Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33201 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Throttle wrote:
Tempo wrote:
Throttle wrote:A u kakvoj vezi sa topom su ova trojica u narodnoj nosnji? Znam ko su samo ne znam vezu :mrgreen:
jel ovaj desni bilal?
Ma jest, srednji je Adnan, Komp expert

bilal je vrlo sklon pomodarstvu. bio je hipik, roker, panker, hevi metalac, narodnjak i na kraju musliman. da su srbi osvojili zenicu, bio bi i cetnik.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#33202 Re: Zeničani

Post by belfy »

Tempo wrote:
belfy wrote:
Tempo wrote:quote="kakavdanakneiskustvu"]

normalno da patrola nece u vozilo staviti 5 lica,prvo ce kontaktirati dezurnog,koji ce im reci sta da rade,stranci se dovode u stanicu,tacnije,migranti,stupa se u kontakt sa sluzbom za strance i to je to sto se tice policijskog dijela posla
to ti i objasnjavam. reko im je dezurni sto im je reko tom prilikom ili ranije, a i sluzba za strance im je sigurno rekla puno ranije da ne znaju sta bi sa njima i da ih ostave da tumaraju gradom.
ti njemu, koji radi tamo, objasnjavas... a, mozda im je i neka sluzba rekla nesto... imas oba lajka...
haj ne zajebaji. cjela stvar se vrti oko toga da policija nije uradila svoj posao. eto, on radi tamo, pa nek nam objasni sto nisu pohapsili migrante. ja mislim da nisu zato sto ne znaju sta bi sa njima. koja karika u to m lancu zbrinjavanja je zakazala je manje vazno. ja mislim da su sve karike zakazale. od one da nema ko, do one da nemaju s cim, niti imaju gdje. jel toliko tesko zamisliti da su im iz sluzbe za strance rekli, jebat ih, nemamo kud sa njima, nek tumaraju gradom?[/quote]


pa cuj, ako te interesuje zasto policija ne hapsi ljude "nako" valjda pitas... to sto ti mislis 'zasto nisu' svima puno vrijedi i da se cijeniti zadugo. isto tako se moze cijeniti tvoje misljenje o karikama, jer je isto zasnovano tacno na onome sto si napravio i u pocetku - da ces nakon datog odgovora pitati "a zasto onda...".

zar od preseravanja nije lakse samo postaviti pitanje? onako pitam...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33203 Re: Zeničani

Post by Tempo »

ne pratis radnju.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#33204 Re: Zeničani

Post by belfy »

Tempo wrote:ne pratis radnju.
ma ja odlicno pratim radnju, ali me interesuje da li iko zna koliko pratim radnju...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33205 Re: Zeničani

Post by Tempo »

belfy wrote:
Tempo wrote:ne pratis radnju.
ma ja odlicno pratim radnju, ali me interesuje da li iko zna koliko pratim radnju...

interesujete da li iko zna koliko pratis radnju?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#33206 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Boga mi top nije poklon grada Sarajeva. Do mene :oops:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ramazan ... /190422056
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33207 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Cuj Medzlis nije dao 5-6milja :-) Sramota stvarno
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#33208 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

vi i dalje o topu?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#33209 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Jeb'o ga je ko je od medžlisa čekao pare.
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#33210 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Cuj spremni u skladu sa svojim mogucnostima podrzati projekt ali ne i njegovu realizaciju. Sta to uopste znaci? :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33211 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Mustang1 wrote:Cuj spremni u skladu sa svojim mogucnostima podrzati projekt ali ne i njegovu realizaciju. Sta to uopste znaci? :D
Znači gruhajte svaku noć iz topa halal vam bilo ali bez naših para.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#33212 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ko je jos cuo i vidio da vjerske organizacije finansijski pomazu bilo šta,navikli na se njima sve plaća
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#33213 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Oni će se pojaviti kad treba uvakufiti. :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33214 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Oni da sta valjaju ne bi od kompleksa dzamije napravili javni parking.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#33215 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Nivelacija wrote:Oni da sta valjaju ne bi od kompleksa dzamije napravili javni parking.
Nacionalnog spomenika, da budemo precizniji. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33216 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33217 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Na kruznom kod Puba udario neko skuterasa, momak lezi na cesti, ispred mene auto u kruznom stoji i snima za instagram il sta vec uzivo :roll:
Tacno mi se zgadi kad vidim koliko dno smo dotakli
Retard neki u nekoj trulji od Passata
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33218 Re: Zeničani

Post by Throttle »

A ovo za filtere i Mittal već prelazi u domen viceva. Pusta obećanja a od rezultati samo puna bolnica i ništa drugo
Navodno su filteri koji su instalirani-na visokoj peći mislim al nisam siguran na kojem pogonu-već propali i da su kod nas prvo ugrađeni ti filteri jer smo mi eksperiment za druge željezare. Navodno ih koks izjeda što je ustvari problem sa samim filterima. FUnkcija im je značajno smanjena. Ako slagaše mene, slagah i ja vas...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33219 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

ExNihilo wrote:
Nivelacija wrote:Oni da sta valjaju ne bi od kompleksa dzamije napravili javni parking.
Nacionalnog spomenika, da budemo precizniji. :D
Image

Nacionalni spomenik su momacki zakamuflirali :| :|
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33220 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33221 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Tempo wrote:predlazem da radi kompletnog dozivljaja prije topa svira opsta opasnost.
Dobro si samo mislim da trenutno nije u funkciji :mrgreen: , ako neko ne kaze drugacije ali imam osjecaj da sirene ne rade :mrgreen: .
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33222 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Bobi wrote:
Tempo wrote:predlazem da radi kompletnog dozivljaja prije topa svira opsta opasnost.
Dobro si samo mislim da trenutno nije u funkciji :mrgreen: , ako neko ne kaze drugacije ali imam osjecaj da sirene ne rade :mrgreen: .

sreca da nije rat.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#33223 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

curica oteta jutros ispred škole u blatuši
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33224 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

kakavdanakneiskustvu wrote:curica oteta jutros ispred škole u blatuši
Lazna prijava otmice, pise na 072
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33225 Re: Zeničani

Post by Casual's »

jebene shisha generacije
Post Reply