Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33201 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

jel prijavljuje ko ovaj librato gdje trazi zuto sign up dugme a zapravo je zuto try it???
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#33202 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

AbelNR wrote:jel prijavljuje ko ovaj librato gdje trazi zuto sign up dugme a zapravo je zuto try it???
Ja ne! Otkad radim tw njima je to zuto :D
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#33203 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

AbelNR wrote:jel prijavljuje ko ovaj librato gdje trazi zuto sign up dugme a zapravo je zuto try it???
ma jok, ista je funkcija, kad kliknes na njega pise sing up :D
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33204 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

haha hvala na odgovorima...ko ce im vise znat :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#33205 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Poz raja,

Kako vam radi danas TW? Meni je jucer presporo radio. Tacnije, u pitanju je bilo refresovanje. Morao sam refreser staviti na 20 sec i to je bilo u nekim situacijama malo da bi se ucitao link. Jucer od 18 sati nisam nijedan tw uradio upravo zbog refresovanja.

edited
Cini mi se da je danas dosta bolja situacija, tek sam sada ukljucio racunar :)
jakalando de kolo
Posts: 24
Joined: 26/10/2015 14:37

#33206 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jakalando de kolo »

eee pozz raja..navi sam ovdje i dobio sam levele prije sedmicu..i evo sad radio neki zadatak i doslo mi da sam dobio major flag... sta znaci to...hoce li mi uzeti levele ili ?
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#33207 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

jakalando de kolo wrote:eee pozz raja..navi sam ovdje i dobio sam levele prije sedmicu..i evo sad radio neki zadatak i doslo mi da sam dobio major flag... sta znaci to...hoce li mi uzeti levele ili ?
90% da ce te prebaciti na jedan level nize. Koji je zadatak u pitanju, da nisu oni sa jezicima (translate)??
jakalando de kolo
Posts: 24
Joined: 26/10/2015 14:37

#33208 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jakalando de kolo »

kako_kad wrote:
jakalando de kolo wrote:eee pozz raja..navi sam ovdje i dobio sam levele prije sedmicu..i evo sad radio neki zadatak i doslo mi da sam dobio major flag... sta znaci to...hoce li mi uzeti levele ili ?
90% da ce te prebaciti na jedan level nize. Koji je zadatak u pitanju, da nisu oni sa jezicima (translate)??
ma jest tajj
jakalando de kolo
Posts: 24
Joined: 26/10/2015 14:37

#33209 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jakalando de kolo »

jakalando de kolo wrote:
kako_kad wrote:
jakalando de kolo wrote:eee pozz raja..navi sam ovdje i dobio sam levele prije sedmicu..i evo sad radio neki zadatak i doslo mi da sam dobio major flag... sta znaci to...hoce li mi uzeti levele ili ?
90% da ce te prebaciti na jedan level nize. Koji je zadatak u pitanju, da nisu oni sa jezicima (translate)??
ma jest tajj
a sta je tih ostalih 10% da ce mi uzeti levele ili da se nece nista desit :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#33210 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

jakalando de kolo wrote:
a sta je tih ostalih 10% da ce mi uzeti levele ili da se nece nista desit :D
ako se budes zalio, ali sumnjam da ce tu zalbu uvaziti, fino vam pise koji je jezik u pitanju, jesi li mozda iz Indonezije ili sta ga ja znam vec koji je jezik u pitanju ili drzava, ali znaju ljudi odakle si, normalno da ce ti opucati flag
A ko zna, mozda se nista ne desi, prati, dan dva, vidjeces :)
Ne znam kako je kad se dobije flag, ne bih volio ni da znam
dizel89
Posts: 25
Joined: 23/11/2015 12:36

#33211 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dizel89 »

kako_kad wrote:
jakalando de kolo wrote:
a sta je tih ostalih 10% da ce mi uzeti levele ili da se nece nista desit :D
ako se budes zalio, ali sumnjam da ce tu zalbu uvaziti, fino vam pise koji je jezik u pitanju, jesi li mozda iz Indonezije ili sta ga ja znam vec koji je jezik u pitanju ili drzava, ali znaju ljudi odakle si, normalno da ce ti opucati flag
A ko zna, mozda se nista ne desi, prati, dan dva, vidjeces :)
Ne znam kako je kad se dobije flag, ne bih volio ni da znam

Moze prodje dan , dva , tri ( meni je konkretno za onaj image relevance proslo 2 dana pre skidanja levela ) dok ti ne skinu level. Skinuce sigurno. Ne masaju sa tim. Cak sam se i zalio i nista pomoglo nije , task autor je taj koji ce , ako uvidi gresku skinuti flag.
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#33212 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Moze li mala pomoc oko ovog zadatka ako je neko radio
854756
Categorize Terms According To A Disaster Relief Topic
U ovom dijelu
How relevant is the TERM to the Topic? ---- Da li se mora voditi racuna o tome koliko je bas nesto relevantno sa onim dijelom iz Topic
Zatim, da li se u dijelu
Is the TERM... ne mora nista oznacavati, tj. ako npr imam kao u ovom slucaju LINEN SUIT (ispravno gramaticki i nije osoba ili mjesto) tada ne trebam oznacavati jedno od ova dva polja?!
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33213 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

Dogadja li se jos nekome ovo...znaci vidim task na CF placen 5-20 centi i krenem ga radit i nakon par uradjenih promijeni se cijena taska...to mi se vec barem 5 dogodilo???
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#33214 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

AbelNR wrote:Dogadja li se jos nekome ovo...znaci vidim task na CF placen 5-20 centi i krenem ga radit i nakon par uradjenih promijeni se cijena taska...to mi se vec barem 5 dogodilo???
maloprije sam i ja jedan radio, 3c (bez levela)lagan zadatak i ubrzo su ga smanjili na 1c
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33215 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

neznam za vas ali nakon onog pada servera meni se posao na tw drasticno smanjio
Mike Ross
Posts: 643
Joined: 15/02/2015 22:45

#33216 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Mike Ross »

Image

Od svih job-ova najbolji ovaj:

The.X-Files.S10E04.PROPER.HDTV.x264-2HD
:run:
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#33217 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

859507
Rate Pinterest Boards For Category Matching

nema puno
ljiljan02
Posts: 173
Joined: 03/02/2015 18:46
Location: best exchange site https://exmo.com/?ref=58282

#33218 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by ljiljan02 »

dobojlija81 wrote:859507
Rate Pinterest Boards For Category Matching

nema puno
na koliko submit??
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#33219 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

30 sec prolazi ne smijem manje
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33220 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

ja sve ovo kako gledam izgleda definetely
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#33221 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

dobojlija81 wrote:30 sec prolazi ne smijem manje
jel 10 kom limit?

dje ste ljudi :oops:
nije me bilo par dana
jesu li se vina ikako pojavljivala od kako su prestala prosle sedmice?
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#33222 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

10 jest
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#33223 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

pixlee 30 koraka :-)
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#33224 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

dobojlija81 wrote:pixlee 30 koraka :-)
takvih nisam vidio odavno :( kod mene je pravo oslabilo
jakalando de kolo
Posts: 24
Joined: 26/10/2015 14:37

#33225 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jakalando de kolo »

dizel89 wrote:
kako_kad wrote:
jakalando de kolo wrote:
a sta je tih ostalih 10% da ce mi uzeti levele ili da se nece nista desit :D
ako se budes zalio, ali sumnjam da ce tu zalbu uvaziti, fino vam pise koji je jezik u pitanju, jesi li mozda iz Indonezije ili sta ga ja znam vec koji je jezik u pitanju ili drzava, ali znaju ljudi odakle si, normalno da ce ti opucati flag
A ko zna, mozda se nista ne desi, prati, dan dva, vidjeces :)
Ne znam kako je kad se dobije flag, ne bih volio ni da znam

Moze prodje dan , dva , tri ( meni je konkretno za onaj image relevance proslo 2 dana pre skidanja levela ) dok ti ne skinu level. Skinuce sigurno. Ne masaju sa tim. Cak sam se i zalio i nista pomoglo nije , task autor je taj koji ce , ako uvidi gresku skinuti flag.
Your major flag on Job 859441 has been removed. It should no longer be visible on your Job History.
jel ovo znaci da necu imati posljedica zbog flaga
Post Reply