Atego wrote:Stojim na semaforu , policija 50ak metara ispred kad bahnuse(valjda su isli onim putem kroz koprivnu i ponirak) .fino predjose na stranu dje je semafor i policija i jedan za drugim odose put nemile. Inace , bile su iste njuske koje sam prekjucer vidio kod almyja.Tempo wrote:ne razumijem ovo.Atego wrote:Danas migranti 'ladno proteturase kraj patrole na semaforu u nemili.
shvatio sam to, ali ne razumijem tvoj ton. kao da govoris da si vidio 200 cetnika sa krvavim kamama kako prolaze a niko nista.
