Možeš bolan, parking besplatan ima odmah tu u ulici Nikola Tesla. (20 metara od zapadne tribine).tap3ah75 wrote:Nisam iz ZE.
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.
Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
Karte su 8 maraka zapadna (natkrivena)
6 maraka istok (nasuprot zapada)
4 marke jug
Ne znam koliki je malac, možda za njega i besplatno ali nisam siguran.


