Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33076 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

tap3ah75 wrote:Nisam iz ZE.
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.

Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
Možeš bolan, parking besplatan ima odmah tu u ulici Nikola Tesla. (20 metara od zapadne tribine).

Karte su 8 maraka zapadna (natkrivena)
6 maraka istok (nasuprot zapada)
4 marke jug

Ne znam koliki je malac, možda za njega i besplatno ali nisam siguran.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33077 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Jimmy McNulty wrote:
tap3ah75 wrote:Nisam iz ZE.
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.

Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
Možeš bolan, parking besplatan ima odmah tu u ulici Nikola Tesla. (20 metara od zapadne tribine).

Karte su 8 maraka zapadna (natkrivena)
6 maraka istok (nasuprot zapada)
4 marke jug

Ne znam koliki je malac, možda za njega i besplatno ali nisam siguran.
10 godina ... a izgleda kao da mu je 14. :D
Mašala. :lol:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33078 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Šta je, neće malac da prati Mladost? :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33079 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Celik bez obje licence ostao?

A ovamo na rtvze i zenicainfo zenica.ba svako malo uspjeli smo stabilizovati Celik?

Kakav je ovo investitor?
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33080 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Šta je, neće malac da prati Mladost? :D
Da mi ga je na pravi stadion odvesti.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#33081 Re: Zeničani

Post by phillie »

Djeca iznad 7 godina placaju punu cijenu.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33082 Re: Zeničani

Post by Atego »

Danas migranti 'ladno proteturase kraj patrole na semaforu u nemili. :-)
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#33083 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Ti si alfa. Trebo si ih sve ispljeskat. I policiju i migrante. Za svaki slučaj.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33084 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Zeničani može koja preporuka gdje šta pojesti kod vas.
Najčešće smo sa djecom. Ribe i pečenja nećemo. :lol:

Bili smo na čevapima kod Seje i kod Bešlića - bolji su mi kod Bešlića. Čak i odlični.
Bili smo kod Seje u restoranu OK su djeci pileća krilca i pizza može proći.
Bili smo na piti u Lađani i OK je.
U Đananovićima smo jeli u SWITI - skroz mi je OK ponuda one piletine + OK mi je JUMBO pizza.
Fast food KING mi je dobar. Jeli smo gore kod faxa gdje imaju samo roštilj.
Urban gril - bili smo ... mislim da nećemo opet.
Jeli smo pizze u one dvije picerije, kod mašinskog faxa i u onoj preko puta Sejinog restorana. Nije loše.
U Coolturu smo išli na vafle ali su opasno smanjili porciju - tako da ne više.

Ima li još šta kod vas dobro za njupati?
:lol:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33085 Re: Zeničani

Post by Atego »

Sydnor wrote:Ti si alfa. Trebo si ih sve ispljeskat. I policiju i migrante. Za svaki slučaj.
Nisam placen za to. Doduse da mi se ocesu o slepu...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33086 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

tap3ah75 wrote:Zeničani može koja preporuka gdje šta pojesti kod vas.
Najčešće smo sa djecom. Ribe i pečenja nećemo. :lol:

Bili smo na čevapima kod Seje i kod Bešlića - bolji su mi kod Bešlića. Čak i odlični.
Bili smo kod Seje u restoranu OK su djeci pileća krilca i pizza može proći.
Bili smo na piti u Lađani i OK je.
U Đananovićima smo jeli u SWITI - skroz mi je OK ponuda one piletine + OK mi je JUMBO pizza.
Fast food KING mi je dobar. Jeli smo gore kod faxa gdje imaju samo roštilj.
Urban gril - bili smo ... mislim da nećemo opet.
Jeli smo pizze u one dvije picerije, kod mašinskog faxa i u onoj preko puta Sejinog restorana. Nije loše.
U Coolturu smo išli na vafle ali su opasno smanjili porciju - tako da ne više.

Ima li još šta kod vas dobro za njupati?
:lol:
Mcmilano u Masarikovoj probaj chiken u pizza lepini, neobicno sa gljivama neces se pokajati, uglavnom sva hrana kod njih mi je ekstra.
i prosetas do carsije 10 min Njam njam palacinkara ako si sa djecom sigurno bolje palacinke nisu jeli...

Ako je fino vrijeme imas dole kod muzeja na bulevaru restoran Opatija uz Bosnu i imas gore restoran Usce..oba su OK.

Ako si malo dubljeg novcanika imas Dubrovnik(tu su ti ribe najbolje, vidim pises neces ribu, ostalo ne znam kako im je nisam probao ni piletinu)
i Carpe Diem. Pizza u Carpe Diemu je jedna od najboljih sto sam probao.

Biraj suncan dan i imas ovo..Restoran Opatija..

Image
Last edited by Nivelacija on 04/05/2019 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33087 Re: Zeničani

Post by notsure »

tap3ah75 wrote:Zeničani može koja preporuka gdje šta pojesti kod vas.
Najčešće smo sa djecom. Ribe i pečenja nećemo. :lol:

Bili smo na čevapima kod Seje i kod Bešlića - bolji su mi kod Bešlića. Čak i odlični.
Bili smo kod Seje u restoranu OK su djeci pileća krilca i pizza može proći.
Bili smo na piti u Lađani i OK je.
U Đananovićima smo jeli u SWITI - skroz mi je OK ponuda one piletine + OK mi je JUMBO pizza.
Fast food KING mi je dobar. Jeli smo gore kod faxa gdje imaju samo roštilj.
Urban gril - bili smo ... mislim da nećemo opet.
Jeli smo pizze u one dvije picerije, kod mašinskog faxa i u onoj preko puta Sejinog restorana. Nije loše.
U Coolturu smo išli na vafle ali su opasno smanjili porciju - tako da ne više.

Ima li još šta kod vas dobro za njupati?
:lol:
Ako ćeš dobro ali preskupo, Dubrovnik - hobotnica ispod saća, riba, teletina,...
Ako ćeš dobro a da nije preskupo: Maida (bivša Opatija) - piletina u gorgonzola sosu, gulaš,...
Isto dobro a nije preskupo - Fontana (kod Sušića mlina) - pura
A ako ćeš najbolje, ali ne baš u Zenici - restoran Sunce u Kaoniku - leskovački roštilj (otkošteni dimljeni batak) i obavezno čokoladni sufle za desert.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33088 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

E da, hrana u Fontani iznenađujuće dobra, a bogami i u restoranu Ušće. :-D
Odvedi djecu na šiš ćevap u Tandem :gladna:
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33089 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

To, svaka čast.
Hvala vam svima.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33090 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nivelacija wrote:Celik bez obje licence ostao?

A ovamo na rtvze i zenicainfo zenica.ba svako malo uspjeli smo stabilizovati Celik?

Kakav je ovo investitor?
Nema nešto onog druga smarta da objasni ovo. Ali eto, kaže da je Fujdo stabilizov'o Čelik i mora da je tako.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33091 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Oko pola 11 prolazim ispod nadvoznjaka kod skretanja za Lukovo polje, 3-4 patrole pod rotacijama i izmedju njih neko auto, cini mi se alfa 145/146. Nisam vidio drugo auto a i preozbiljno mi za udes :roll: Jedino da nije pjesaka pokosio al opet mislim da je nesto drugo u pitanju
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33092 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Atego wrote:Danas migranti 'ladno proteturase kraj patrole na semaforu u nemili. :-)
ne razumijem ovo.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#33093 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Panja/hrana u Ze ti je jedna od najboljih u pizzeriji Cabalo. Potrazi ga, na GGM-u je gore, kod poliklinike Medicom, neces se pokajati :thumbup: :)

Palacinke su ti preporucili, Njam Njam, Stara carsija :)
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33094 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Meni bezza Njam Njam, preslatko, a nije da ne mogu pojest.
Dobre su i u Korzu, a i na Almyu (vjerovali ili ne :D )
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#33095 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Ma njamnjam je grohnuo samo tako. Hocu za one pare da mi bude muka, da se patim da ga pojedem, vako mlatnem jedan i ništa.. a gdje ces 2 uzet, ode cener+
Na pocetku su bili fkt dobri.

U milkiju i zutom kutku su puno bolji za iste pare
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33096 Re: Zeničani

Post by Atego »

Tempo wrote:
Atego wrote:Danas migranti 'ladno proteturase kraj patrole na semaforu u nemili. :-)
ne razumijem ovo.
Stojim na semaforu , policija 50ak metara ispred kad bahnuse(valjda su isli onim putem kroz koprivnu i ponirak) .fino predjose na stranu dje je semafor i policija i jedan za drugim odose put nemile. Inace , bile su iste njuske koje sam prekjucer vidio kod almyja.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33097 Re: Zeničani

Post by notsure »

Image
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33098 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

BlackCaviar wrote: U milkiju i zutom kutku su puno bolji za iste pare
Gdje su nalaze oni?
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33099 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

N.N. wrote:Panja/hrana u Ze ti je jedna od najboljih u pizzeriji Cabalo. Potrazi ga, na GGM-u je gore, kod poliklinike Medicom, neces se pokajati :thumbup: :)

Palacinke su ti preporucili, Njam Njam, Stara carsija :)
Bio sam u Cabalo piceriji ... OK mi je.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33100 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Jimmy McNulty wrote:
BlackCaviar wrote: U milkiju i zutom kutku su puno bolji za iste pare
Gdje su nalaze oni?
Sarajevo. Zuti kutak na Ilidzi, Milky na čaršiji.
Nisam ljubitelj palacinaka,pa nisam ni isla u njamnjam.

Dubrovnik je najprecjenjeniji restoran ikad. Bezobrazno skupo a hrana ok,nikad me nista nije odusevilo.
Najcesce nemaju telece medaljone. Lignje zalosne, grill povrce uvelo i natopljeno uljem uvijek. Riza suha i nezacinjena. Krompir salata stara

Caballo i od mene uvijek ima preporuku. Nikad nista lose nisam pojela,uvijek sve na svjetskom nivou.

Fratelli u zadnju godinu ima bolje pizze, a za sve ostalo idem u Caballo. I Ribica je odlična,al nije u Zenici
Post Reply