Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33051 Re: Zeničani
mozda bi bilo svrsishodnije da se koncentrisemo na to da smo po svim parametrima najgora drzava u evropi nego da se udaramo u busacka prsa.
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#33052 Re: Zeničani
Studiram na prf i bio sam upoznat sa svim detaljima tima od početka priprema u oktobru do kraja kao i sada poslije,i zaista ovaj komentar nije na mjestu.Samo da čuješ imena i broj arbitara koji su im prišli te kakve su im komentare dali u Beču i šta su im nudili u smislu usavršavanja.Mnogo toga ne znaš.Sydnor wrote:Na Vis Moot PRF ide godinama i uvijek se radi arbitraža o istim stvarima, istim slučajevima iz iste tematike sve isto iz godine u godinu i bila bi sramota da dosad nije ostvaren neki zapažen rezultat. Učesnici imaju sve vrijeme svijeta da se pripreme jer će im ostali profesori progledati kroz prste dok na drugim fakultetima ljudima ovo bude aktivnost koja dođe kao praksa uz standarno učenje i polaganje ispita, da ne kažem da evropske i svjetske timove svake godine vodi i trenira neko od mlađih asistenata a Meškić se ovdje naklatio ko da mu je babovina. Uspjeh jeste i ja čestitam na tome, ali ništa iz kategorije WOW ili kategorije "bravo zenički genijalci".
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#33054 Re: Zeničani
Ma ljubomoran lik, krivo mu sto i on nema kapaciteta za takvo nesto, pa eto makar popljuvati ostaje 
A lijepo je bilo i dok je pravo bilo na masinstvu... bilo kako bilo, svaka cast ekipi na uspjehu
A lijepo je bilo i dok je pravo bilo na masinstvu... bilo kako bilo, svaka cast ekipi na uspjehu
-
dert
- Posts: 6569
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#33055 Re: Zeničani
kako da se ne nerviram jaraniceNot My Idea wrote:Ma nemoj da se ti nervirasdert wrote:sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvaoSydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.
Sad me popljujte, ali tako je.
koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva![]()
hajde vi o sisama i pic,,,,![]()
u redu je kritikovati nesto sto ne valja, ma brate pohvali nesto ako valja, nije valjda da nema nista
nicZe
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33057 Re: Zeničani
Vidila žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu...Nivelacija wrote:https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /190430058
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33058 Re: Zeničani
Taj se hotel gradi već 3 godine..
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33060 Re: Zeničani
Izmedju benziske pumpe i kuglane u Novoj Zenici.Throttle wrote:Gdje je to uopste?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33061 Re: Zeničani
Ma ondje mi ne ide nikakav ni hotel ni motel, ispod mehanicarska radnja, na kraju zgrade eurotoner itd, sa benzinske zvizdi masina od praonice itd itd
Vjerovatno su kupili onu zgradu jer je servis Biss-Toursov prebacen u tu zgradu iz one njihove male garaže kraj praone
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33062 Re: Zeničani
Evo i on kaze da Zenici fali jos smjestajnih kapaciteta a hotel Internacional zatvoren
(samo jedna prodaja po nerealnoj cijeni)
Da su barem ostavili otvorenu onu bastu i sampitu od 300 grama
Da su barem ostavili otvorenu onu bastu i sampitu od 300 grama
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33063 Re: Zeničani
pa ne more vrace imati hotel a izo nematiKralj Tvrtko I. wrote:Vidila žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu...Nivelacija wrote:https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /190430058
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33064 Re: Zeničani
Mislim da su oni podijelili firmu, ne znam sta je kome zapalo, pa ne znam jel Izin dio hotela, al razumijem sta hoces reci 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33065 Re: Zeničani
@Nivelacija: Jest vala šampita bila dobra, nedavno pitam ženu kad će napraviti da se prisjetim djetinjstva, par dana poslije kupi negdje, nije bilo jestivo
Upropasti mi ćejf 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33066 Re: Zeničani
Kupi kod Rame - kružni tok travničkaThrottle wrote:@Nivelacija: Jest vala šampita bila dobra, nedavno pitam ženu kad će napraviti da se prisjetim djetinjstva, par dana poslije kupi negdje, nije bilo jestivoUpropasti mi ćejf
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33067 Re: Zeničani
Hvala na preporuci
To je ono bas na kruznom, ona kafanica u koju gledas kad ides Travnickom na kruzni?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33068 Re: Zeničani
Jeste na kružnom direktno, mali prostor al kolači dobri...i jeftini.
A i u Palmi u Londži isto
@kamen to sam i mislio
Bolje da su jeftini hostel napravili tu.
Više bi posla imao.
A i u Palmi u Londži isto
@kamen to sam i mislio
Bolje da su jeftini hostel napravili tu.
Više bi posla imao.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33069 Re: Zeničani

a jest ozelenila
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33070 Re: Zeničani
http://zenicainfo.ba/2019/05/03/zenica- ... 2TZJjqBTII
„U skladu s konceptom Festivala, trudimo se i ove godine zadovoljiti različite ukuse, barem kada su muzički sadržaji u pitanju. Danas smo održali sjednicu Organizacionog odbora i već usaglasili određene programske sadržaje, koji su prošle godine izazvali najviše pažnje naših sugrađana. To su, prije svih, sadržaji za djecu i naše najmlađe, ali i naravno koncert Kamernog simfonijskog orkestra, koji je prošle godine imao zapažen nastup u Gradskom parku u okviru ZSF-a. Trenutno smo u finalnoj fazi pregovori sa mnogim zvijezdama domaće i regionalne estradne scene, a samo neki od predloženih su Željko Joksimović, Dženan Lončarević, Plavi orkestar, Đuro & Bombaj Štampa, Cubismo, Saša Kovačević, Helem Nejse, Hanka Paldum…“ – objašnjava direktor Škrbić.
„U skladu s konceptom Festivala, trudimo se i ove godine zadovoljiti različite ukuse, barem kada su muzički sadržaji u pitanju. Danas smo održali sjednicu Organizacionog odbora i već usaglasili određene programske sadržaje, koji su prošle godine izazvali najviše pažnje naših sugrađana. To su, prije svih, sadržaji za djecu i naše najmlađe, ali i naravno koncert Kamernog simfonijskog orkestra, koji je prošle godine imao zapažen nastup u Gradskom parku u okviru ZSF-a. Trenutno smo u finalnoj fazi pregovori sa mnogim zvijezdama domaće i regionalne estradne scene, a samo neki od predloženih su Željko Joksimović, Dženan Lončarević, Plavi orkestar, Đuro & Bombaj Štampa, Cubismo, Saša Kovačević, Helem Nejse, Hanka Paldum…“ – objašnjava direktor Škrbić.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33071 Re: Zeničani
Danas se nekih desetak migranata smucalo oko glavne stanice .kasnije ih vidim ,povaljali se na skretanju za gracanicu
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33072 Re: Zeničani
Atego wrote:Danas se nekih desetak migranata smucalo oko glavne stanice .kasnije ih vidim ,povaljali se na skretanju za gracanicu
jadni ljudi.
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#33073 Re: Zeničani
Nivelacija wrote:http://zenicainfo.ba/2019/05/03/zenica- ... 2TZJjqBTII
„U skladu s konceptom Festivala, trudimo se i ove godine zadovoljiti različite ukuse, barem kada su muzički sadržaji u pitanju. Danas smo održali sjednicu Organizacionog odbora i već usaglasili određene programske sadržaje, koji su prošle godine izazvali najviše pažnje naših sugrađana. To su, prije svih, sadržaji za djecu i naše najmlađe, ali i naravno koncert Kamernog simfonijskog orkestra, koji je prošle godine imao zapažen nastup u Gradskom parku u okviru ZSF-a. Trenutno smo u finalnoj fazi pregovori sa mnogim zvijezdama domaće i regionalne estradne scene, a samo neki od predloženih su Željko Joksimović, Dženan Lončarević, Plavi orkestar, Đuro & Bombaj Štampa, Cubismo, Saša Kovačević, Helem Nejse, Hanka Paldum…“ – objašnjava direktor Škrbić.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#33075 Re: Zeničani
Nisam iz ZE.
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.
Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.
Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
