Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33051 Re: Zeničani

Post by Tempo »

mozda bi bilo svrsishodnije da se koncentrisemo na to da smo po svim parametrima najgora drzava u evropi nego da se udaramo u busacka prsa.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2545
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#33052 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Sydnor wrote:Na Vis Moot PRF ide godinama i uvijek se radi arbitraža o istim stvarima, istim slučajevima iz iste tematike sve isto iz godine u godinu i bila bi sramota da dosad nije ostvaren neki zapažen rezultat. Učesnici imaju sve vrijeme svijeta da se pripreme jer će im ostali profesori progledati kroz prste dok na drugim fakultetima ljudima ovo bude aktivnost koja dođe kao praksa uz standarno učenje i polaganje ispita, da ne kažem da evropske i svjetske timove svake godine vodi i trenira neko od mlađih asistenata a Meškić se ovdje naklatio ko da mu je babovina. Uspjeh jeste i ja čestitam na tome, ali ništa iz kategorije WOW ili kategorije "bravo zenički genijalci".
Studiram na prf i bio sam upoznat sa svim detaljima tima od početka priprema u oktobru do kraja kao i sada poslije,i zaista ovaj komentar nije na mjestu.Samo da čuješ imena i broj arbitara koji su im prišli te kakve su im komentare dali u Beču i šta su im nudili u smislu usavršavanja.Mnogo toga ne znaš.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#33053 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Jok eto ti znaš.
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#33054 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Ma ljubomoran lik, krivo mu sto i on nema kapaciteta za takvo nesto, pa eto makar popljuvati ostaje :)

A lijepo je bilo i dok je pravo bilo na masinstvu... bilo kako bilo, svaka cast ekipi na uspjehu :)
dert
Posts: 6569
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#33055 Re: Zeničani

Post by dert »

Not My Idea wrote:
dert wrote:
Sydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.

Sad me popljujte, ali tako je.
sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvao

koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva :-)
hajde vi o sisama i pic,,,, :sad:
Ma nemoj da se ti nerviras :-D :kiss:
kako da se ne nerviram jaranice :kiss: , Zenicu neki hoce da predstave k'o geto , crnu rupu i sta ti ja znam :twisted:
u redu je kritikovati nesto sto ne valja, ma brate pohvali nesto ako valja, nije valjda da nema nista :roll:
nicZe :thumbup:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33057 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Vidila žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33058 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Taj se hotel gradi već 3 godine..
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33059 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Gdje je to uopste?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33060 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Throttle wrote:Gdje je to uopste?
Izmedju benziske pumpe i kuglane u Novoj Zenici.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33061 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma ondje mi ne ide nikakav ni hotel ni motel, ispod mehanicarska radnja, na kraju zgrade eurotoner itd, sa benzinske zvizdi masina od praonice itd itd :mrgreen: Vjerovatno su kupili onu zgradu jer je servis Biss-Toursov prebacen u tu zgradu iz one njihove male garaže kraj praone
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33062 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Evo i on kaze da Zenici fali jos smjestajnih kapaciteta a hotel Internacional zatvoren :( (samo jedna prodaja po nerealnoj cijeni)
Da su barem ostavili otvorenu onu bastu i sampitu od 300 grama :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33063 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kralj Tvrtko I. wrote:
Vidila žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu...
pa ne more vrace imati hotel a izo nemati :oops:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33064 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Mislim da su oni podijelili firmu, ne znam sta je kome zapalo, pa ne znam jel Izin dio hotela, al razumijem sta hoces reci :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33065 Re: Zeničani

Post by Throttle »

@Nivelacija: Jest vala šampita bila dobra, nedavno pitam ženu kad će napraviti da se prisjetim djetinjstva, par dana poslije kupi negdje, nije bilo jestivo :lol: Upropasti mi ćejf :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33066 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Throttle wrote:@Nivelacija: Jest vala šampita bila dobra, nedavno pitam ženu kad će napraviti da se prisjetim djetinjstva, par dana poslije kupi negdje, nije bilo jestivo :lol: Upropasti mi ćejf :lol:
Kupi kod Rame - kružni tok travnička
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33067 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Hvala na preporuci :thumbup: To je ono bas na kruznom, ona kafanica u koju gledas kad ides Travnickom na kruzni?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33068 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jeste na kružnom direktno, mali prostor al kolači dobri...i jeftini.
A i u Palmi u Londži isto :thumbup:

@kamen to sam i mislio :-D

Bolje da su jeftini hostel napravili tu.
Više bi posla imao.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33069 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image

a jest ozelenila :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33070 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

http://zenicainfo.ba/2019/05/03/zenica- ... 2TZJjqBTII

„U skladu s konceptom Festivala, trudimo se i ove godine zadovoljiti različite ukuse, barem kada su muzički sadržaji u pitanju. Danas smo održali sjednicu Organizacionog odbora i već usaglasili određene programske sadržaje, koji su prošle godine izazvali najviše pažnje naših sugrađana. To su, prije svih, sadržaji za djecu i naše najmlađe, ali i naravno koncert Kamernog simfonijskog orkestra, koji je prošle godine imao zapažen nastup u Gradskom parku u okviru ZSF-a. Trenutno smo u finalnoj fazi pregovori sa mnogim zvijezdama domaće i regionalne estradne scene, a samo neki od predloženih su Željko Joksimović, Dženan Lončarević, Plavi orkestar, Đuro & Bombaj Štampa, Cubismo, Saša Kovačević, Helem Nejse, Hanka Paldum…“ – objašnjava direktor Škrbić.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33071 Re: Zeničani

Post by Atego »

Danas se nekih desetak migranata smucalo oko glavne stanice .kasnije ih vidim ,povaljali se na skretanju za gracanicu
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33072 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Atego wrote:Danas se nekih desetak migranata smucalo oko glavne stanice .kasnije ih vidim ,povaljali se na skretanju za gracanicu

jadni ljudi.
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#33073 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Nivelacija wrote:http://zenicainfo.ba/2019/05/03/zenica- ... 2TZJjqBTII

„U skladu s konceptom Festivala, trudimo se i ove godine zadovoljiti različite ukuse, barem kada su muzički sadržaji u pitanju. Danas smo održali sjednicu Organizacionog odbora i već usaglasili određene programske sadržaje, koji su prošle godine izazvali najviše pažnje naših sugrađana. To su, prije svih, sadržaji za djecu i naše najmlađe, ali i naravno koncert Kamernog simfonijskog orkestra, koji je prošle godine imao zapažen nastup u Gradskom parku u okviru ZSF-a. Trenutno smo u finalnoj fazi pregovori sa mnogim zvijezdama domaće i regionalne estradne scene, a samo neki od predloženih su Željko Joksimović, Dženan Lončarević, Plavi orkestar, Đuro & Bombaj Štampa, Cubismo, Saša Kovačević, Helem Nejse, Hanka Paldum…“ – objašnjava direktor Škrbić.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33074 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Evropski Čelik.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#33075 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Nisam iz ZE.
Hoće malac da ga vodim na stadion kad igra čelik.

Koliko su karte?
I je li mogu normalno pola sata prije tekme doći i kupiti karte?
Post Reply