Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#33026 Re: Zeničani

Post by commendatore »

channel10 wrote:Vjerovatno ekonomska :mrgreen:
štaš jebi ga.... pašteta i udri....
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33027 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

smartXL wrote:Garant keleštura pričao o strujanjima zraka :lol:
Ovo je Dofuova reakcija kada je skontao da uposlenici njegovog kabineta od 900 maraka placa vozaju bolja auta nego sto vozi i on, i Vrace i Ramo zajedno :lol: :lol: :lol:

Hajd makar znaju gdje kulturno parkirati, a ne kao ovi iz brkine stranke...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33028 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

I ja sam igrao fudbala na livadi, golove ili od majica napravimo ili dvije motke zabijemo u zemlju i to je go.
Može se sve kad se hoće. Nekad, kad bi htjeli biti pravi fudbaleri, kao piksi i ekipa, otišli bi na brdo. Bila su dva gola velika kod škole na livadi.

A stoni tenis? Itekako se igra vani po parkovima. U civiliziranom svijetu. Ako ćemo tako, odkad se igra fudbal na terenu koji je naget 15% u stranu? :D

A investitori, eno im metalno, cimos pa i željezara.

Pitanje: čemu elektronska uputnica iz porodične ambulante a u dispanzeru moraš čekati da hanuma napiše na obični papir ime i prezime i ideš urin predati?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33029 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Sta je ovo,niko se ne sjeca stonog tenisa na Bistricaku...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33030 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Not My Idea wrote:Sta je ovo,niko se ne sjeca stonog tenisa na Bistricaku...
Da. Da.
Sve nostalgicari a ne znaju za betonske stolove...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33031 Re: Zeničani

Post by Bobi »

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33032 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Znam Anela licno, veliki covjek i uzor svima nama, a i veliki strucnjak u svome poslu... A tako jednostavan i prizeman momak!
U svakome trenu moze birati gdje ce u svijetu raditi, ali izabrao je svoj grad! :bih:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#33033 Re: Zeničani

Post by commendatore »

vis a vis betonskih stolova na bistricaku

Image
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#33034 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

commendatore wrote:vis a vis betonskih stolova na bistricaku

Image
Mladosti pusta :D naprijed vozač, nazad kondukter, a ja na krugu u sredini :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33035 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

:thumbup:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#33036 Re: Zeničani

Post by commendatore »

ja sam se u repu vozio kad me hekne u krivini iscupa ruke
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33037 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

nacho_ wrote:
commendatore wrote:vis a vis betonskih stolova na bistricaku

Image
Mladosti pusta :D naprijed vozač, nazad kondukter, a ja na krugu u sredini :)
Onda smo se zajedno okretali :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33038 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Svi smo se zajedno okretali :lol:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#33039 Re: Zeničani

Post by commendatore »

a dozivljaj kabrija na harmonici koja se rasvcvjetala
dert
Posts: 6569
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#33040 Re: Zeničani

Post by dert »

Nista o trecima u svijetu a prvima u Evropi ne pisete :shock:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33041 Re: Zeničani

Post by Casual's »

dert wrote:Nista o trecima u svijetu a prvima u Evropi ne pisete :shock:
Jbga, nit Fude u timu, nit Ramajane
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33042 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Daj slike sifona od takmicarki, pa cemo pricati :mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#33043 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.

Sad me popljujte, ali tako je.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33044 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Uspjeh ce biti ako se zaposle, a da nisu ni Pivketovi, a ni Fudini. :D

E tada ih treba pozvati u emisiju.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33045 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Sydnor wrote:Ž
Sad me popljujte, ali tako je.
koji stav
dert
Posts: 6569
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#33046 Re: Zeničani

Post by dert »

Sydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.

Sad me popljujte, ali tako je.
sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvao

koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva :-)
hajde vi o sisama i pic,,,, :sad:
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#33047 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Cuj nije to toliki uspjeh? Lave uspjeh je kad se neko hoce baviti time a ne dudlat kablove nargila

Koji lik, ovakvi su kocnicari svakog drustva


Ima li Norma ovdje?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#33048 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

dert wrote:
Sydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.

Sad me popljujte, ali tako je.
sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvao

koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva :-)
hajde vi o sisama i pic,,,, :sad:
Ma nemoj da se ti nerviras :-D :kiss:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#33049 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Na Vis Moot PRF ide godinama i uvijek se radi arbitraža o istim stvarima, istim slučajevima iz iste tematike sve isto iz godine u godinu i bila bi sramota da dosad nije ostvaren neki zapažen rezultat. Učesnici imaju sve vrijeme svijeta da se pripreme jer će im ostali profesori progledati kroz prste dok na drugim fakultetima ljudima ovo bude aktivnost koja dođe kao praksa uz standarno učenje i polaganje ispita, da ne kažem da evropske i svjetske timove svake godine vodi i trenira neko od mlađih asistenata a Meškić se ovdje naklatio ko da mu je babovina. Uspjeh jeste i ja čestitam na tome, ali ništa iz kategorije WOW ili kategorije "bravo zenički genijalci".
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33050 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Nevjerovatan uspjeh, najveci u historiji Univeziteta, svaka cast.
Post Reply