štaš jebi ga.... pašteta i udri....channel10 wrote:Vjerovatno ekonomska
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33026 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33027 Re: Zeničani
Ovo je Dofuova reakcija kada je skontao da uposlenici njegovog kabineta od 900 maraka placa vozaju bolja auta nego sto vozi i on, i Vrace i Ramo zajednosmartXL wrote:Garant keleštura pričao o strujanjima zraka
Hajd makar znaju gdje kulturno parkirati, a ne kao ovi iz brkine stranke...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33028 Re: Zeničani
I ja sam igrao fudbala na livadi, golove ili od majica napravimo ili dvije motke zabijemo u zemlju i to je go.
Može se sve kad se hoće. Nekad, kad bi htjeli biti pravi fudbaleri, kao piksi i ekipa, otišli bi na brdo. Bila su dva gola velika kod škole na livadi.
A stoni tenis? Itekako se igra vani po parkovima. U civiliziranom svijetu. Ako ćemo tako, odkad se igra fudbal na terenu koji je naget 15% u stranu?
A investitori, eno im metalno, cimos pa i željezara.
Pitanje: čemu elektronska uputnica iz porodične ambulante a u dispanzeru moraš čekati da hanuma napiše na obični papir ime i prezime i ideš urin predati?
Može se sve kad se hoće. Nekad, kad bi htjeli biti pravi fudbaleri, kao piksi i ekipa, otišli bi na brdo. Bila su dva gola velika kod škole na livadi.
A stoni tenis? Itekako se igra vani po parkovima. U civiliziranom svijetu. Ako ćemo tako, odkad se igra fudbal na terenu koji je naget 15% u stranu?
A investitori, eno im metalno, cimos pa i željezara.
Pitanje: čemu elektronska uputnica iz porodične ambulante a u dispanzeru moraš čekati da hanuma napiše na obični papir ime i prezime i ideš urin predati?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33029 Re: Zeničani
Sta je ovo,niko se ne sjeca stonog tenisa na Bistricaku...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33030 Re: Zeničani
Da. Da.Not My Idea wrote:Sta je ovo,niko se ne sjeca stonog tenisa na Bistricaku...
Sve nostalgicari a ne znaju za betonske stolove...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33032 Re: Zeničani
Znam Anela licno, veliki covjek i uzor svima nama, a i veliki strucnjak u svome poslu... A tako jednostavan i prizeman momak!
U svakome trenu moze birati gdje ce u svijetu raditi, ali izabrao je svoj grad!
U svakome trenu moze birati gdje ce u svijetu raditi, ali izabrao je svoj grad!
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33033 Re: Zeničani
vis a vis betonskih stolova na bistricaku


- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#33034 Re: Zeničani
Mladosti pustacommendatore wrote:vis a vis betonskih stolova na bistricaku
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33036 Re: Zeničani
ja sam se u repu vozio kad me hekne u krivini iscupa ruke
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33037 Re: Zeničani
Onda smo se zajedno okretalinacho_ wrote:Mladosti pustacommendatore wrote:vis a vis betonskih stolova na bistricaku
naprijed vozač, nazad kondukter, a ja na krugu u sredini
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33038 Re: Zeničani
Svi smo se zajedno okretali 
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33039 Re: Zeničani
a dozivljaj kabrija na harmonici koja se rasvcvjetala
-
dert
- Posts: 6569
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#33040 Re: Zeničani
Nista o trecima u svijetu a prvima u Evropi ne pisete 
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33041 Re: Zeničani
Jbga, nit Fude u timu, nit Ramajanedert wrote:Nista o trecima u svijetu a prvima u Evropi ne pisete
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33042 Re: Zeničani
Daj slike sifona od takmicarki, pa cemo pricati 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#33043 Re: Zeničani
Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.
Sad me popljujte, ali tako je.
Sad me popljujte, ali tako je.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33044 Re: Zeničani
Uspjeh ce biti ako se zaposle, a da nisu ni Pivketovi, a ni Fudini.
E tada ih treba pozvati u emisiju.
E tada ih treba pozvati u emisiju.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33045 Re: Zeničani
koji stavSydnor wrote:Ž
Sad me popljujte, ali tako je.
-
dert
- Posts: 6569
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#33046 Re: Zeničani
sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvaoSydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.
Sad me popljujte, ali tako je.
koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva
hajde vi o sisama i pic,,,,
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#33047 Re: Zeničani
Cuj nije to toliki uspjeh? Lave uspjeh je kad se neko hoce baviti time a ne dudlat kablove nargila
Koji lik, ovakvi su kocnicari svakog drustva
Ima li Norma ovdje?
Koji lik, ovakvi su kocnicari svakog drustva
Ima li Norma ovdje?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33048 Re: Zeničani
Ma nemoj da se ti nervirasdert wrote:sto te treba popljuvati , sam si sebe popljuvaoSydnor wrote:Nije to toliki uspjeh kolikim se pokušava predstavit i prikazat jer u društvu vlada opća apatija, a univerziteti bilježe rekordno mali broj upisanih.
Sad me popljujte, ali tako je.
koji ste vi.....................sta mislite da je taj uspjeh postigla ekipa iz Sarajeva![]()
hajde vi o sisama i pic,,,,
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#33049 Re: Zeničani
Na Vis Moot PRF ide godinama i uvijek se radi arbitraža o istim stvarima, istim slučajevima iz iste tematike sve isto iz godine u godinu i bila bi sramota da dosad nije ostvaren neki zapažen rezultat. Učesnici imaju sve vrijeme svijeta da se pripreme jer će im ostali profesori progledati kroz prste dok na drugim fakultetima ljudima ovo bude aktivnost koja dođe kao praksa uz standarno učenje i polaganje ispita, da ne kažem da evropske i svjetske timove svake godine vodi i trenira neko od mlađih asistenata a Meškić se ovdje naklatio ko da mu je babovina. Uspjeh jeste i ja čestitam na tome, ali ništa iz kategorije WOW ili kategorije "bravo zenički genijalci".
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33050 Re: Zeničani
Nevjerovatan uspjeh, najveci u historiji Univeziteta, svaka cast.

