Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#33001 Re: Zeničani
Stranački štakori su rak rana ovog vremena. Sve i da imaju 100 doktorata i 1000 nagrada džaba im.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33002 Re: Zeničani
ali ne vjerujem da je Zlaja SDA. mozda se druzi sa tom ekipom, jer su vecina SDA, pa se cini da je samo "simpatizer".
oni mulci oko njega su pravi mulci, ne mogu oni parirati Zlaji. uostalom, decko je mogao ostati u Becu, ali se vratio da predaje u zenickom uniju.
potpuno ga razumijem zasto.
ako mi neko potvrdi da je Zlaja ikada bio na nekom plakatu, ili skupu SDA, neka mi posalje fotku. no cisto sumnjam da je tako.
vjerujem da je i njemu samom knedla u grlu kada ga njegova srara ekipa vidi sa onim celavim mulcem, i da mu je pomalo blam.
oni mulci oko njega su pravi mulci, ne mogu oni parirati Zlaji. uostalom, decko je mogao ostati u Becu, ali se vratio da predaje u zenickom uniju.
potpuno ga razumijem zasto.
ako mi neko potvrdi da je Zlaja ikada bio na nekom plakatu, ili skupu SDA, neka mi posalje fotku. no cisto sumnjam da je tako.
vjerujem da je i njemu samom knedla u grlu kada ga njegova srara ekipa vidi sa onim celavim mulcem, i da mu je pomalo blam.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#33003 Re: Zeničani
Upravo to i kažem, osoba je koja može sebi birat mjesto u svijetu gdje će predavat, izuzetno inteligentan i marljiv lik, pedantan, ma sve najbolje i onda se udruži sa štakorima._BataZiv_0809 wrote:
Autentican je za razliku od Pivica, Husejnagica, Dedica i ostalih. Oni mogu predavati samo gdje im voljena stranka ima vlast, Meskic moze i preko Atlantika, kao sto i jeste.
Zasto se upetljao u to kolo, vjerujem iz cistog oportunizma.
To mi je i gore nego Pivići i Huseinspahići ili kako već.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33004 Re: Zeničani
Šta ovo Mujkić ne vodi više fudin lažni profil?
Gledam par postova - htjeo, nebi, zgrješio...
Gledam par postova - htjeo, nebi, zgrješio...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33006 Re: Zeničani
notsure wrote:
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33007 Re: Zeničani
Ova sekretarica do Fude u stilu: "Jaoooo sefeeee, sta bi??? Ili je podrginula kao znak reakcije na izlaganje brke 
Ova slika opisuje jad i beznadje u kojem se nalazimo
Ova slika opisuje jad i beznadje u kojem se nalazimo
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33008 Re: Zeničani
Vidi vijeca
Ovaj aktivni portir, kuglas, onaj popisuje elektricna brojila, onaj studira u travniku pored UNZE na kojem ispita ne mogu poloziti nijedan
Hej Zenico
Ovaj aktivni portir, kuglas, onaj popisuje elektricna brojila, onaj studira u travniku pored UNZE na kojem ispita ne mogu poloziti nijedan
Hej Zenico
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33009 Re: Zeničani
Ko da su glasaci puno bolji.
-
Ci-Nick
- Posts: 6882
- Joined: 15/03/2015 17:38
#33010 Re: Zeničani
Kako smo prepustili centar grada švercerima i krkanima,.. isto tako smo dopustili da krkani i pokvarenjaci upravljaju gradom, uključujući i javna preduzeća.clio_dci120 wrote:Ova sekretarica do Fude u stilu: "Jaoooo sefeeee, sta bi??? Ili je podrginula kao znak reakcije na izlaganje brke
Ova slika opisuje jad i beznadje u kojem se nalazimo
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33011 Re: Zeničani
Garant keleštura pričao o strujanjima zraka 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33012 Re: Zeničani
600KM..nema ih nidje i ako budu biti ce 6000 KMKralj Tvrtko I. wrote:To bi bilo extra, teren za fudbal, teren za tenis. A odavno sanjam o stolovima za stoni tenis, makar bili oni betonski.
Stol za stolni tenis betonski (600 KM)
https://www.olx.ba/r/18236850/7455
Nisu ni skupi jbt.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33013 Re: Zeničani
A otkad se to stolni tenis igra na otvorenom 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33014 Re: Zeničani
Ma rekreativni stoni tenis...kao da nikad nidi vidio
?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33015 Re: Zeničani
Jesam, ali brate ne ide 
Ovdje se napadaju investitori, a sad bi gradili kojekakve terene za fudbal, cak i tenis, kao da toga nema u gradu.
Ovdje se napadaju investitori, a sad bi gradili kojekakve terene za fudbal, cak i tenis, kao da toga nema u gradu.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33016 Re: Zeničani
Investitore interesuje profit, ne interesuje njih da li ce nekom biti ugodno ili ne. Zasto u Babinoj Rijeci ne bi imali teren za nogomet, stolni tenis ili teniski teren?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33017 Re: Zeničani
Pa kad se investitori spomenu svima nama padne na pamet uništavanje zelene površine.
Babina rijeka ovakva kakva je sad, izgleda lijepo i najljepše je naselje u gradu. Kad bi krenuli sa pravljenjem bilo čega, to više ne bi bilo to.
Kako su dosad igrala djeca fudbala u babinoj rijeci? Stolnog tenisa? Tenis neću da spominjem jer imamo terene za tenis, pa koliko ljudi igra?
Nije Babina rijeka sad nastala i nije tek naseljena pa da sad to sve fali. I sad se može igrati fudbal i stolni tenis, ko hoće da igra. Ali...
Tamo ako ista fali, fali jedna manja škola.
Babina rijeka ovakva kakva je sad, izgleda lijepo i najljepše je naselje u gradu. Kad bi krenuli sa pravljenjem bilo čega, to više ne bi bilo to.
Kako su dosad igrala djeca fudbala u babinoj rijeci? Stolnog tenisa? Tenis neću da spominjem jer imamo terene za tenis, pa koliko ljudi igra?
Nije Babina rijeka sad nastala i nije tek naseljena pa da sad to sve fali. I sad se može igrati fudbal i stolni tenis, ko hoće da igra. Ali...
Tamo ako ista fali, fali jedna manja škola.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33018 Re: Zeničani
I fali mozga u glavama stanovnika da ne unistavaju sve redom 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33019 Re: Zeničani
I to naravno. Sta god su gore napravili, hajvani razvalili.Throttle wrote:I fali mozga u glavama stanovnika da ne unistavaju sve redom
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33020 Re: Zeničani
channel10 wrote:Pa kad se investitori spomenu svima nama padne na pamet uništavanje zelene površine.
Babina rijeka ovakva kakva je sad, izgleda lijepo i najljepše je naselje u gradu. Kad bi krenuli sa pravljenjem bilo čega, to više ne bi bilo to.
Kako su dosad igrala djeca fudbala u babinoj rijeci? Stolnog tenisa? Tenis neću da spominjem jer imamo terene za tenis, pa koliko ljudi igra?
Nije Babina rijeka sad nastala i nije tek naseljena pa da sad to sve fali. I sad se može igrati fudbal i stolni tenis, ko hoće da igra. Ali...
Tamo ako ista fali, fali jedna manja škola.

Nemoj biti kao ona
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33021 Re: Zeničani
Pa sad ti kazem, gore treba skola, a ne teren za fudbal. Onolike livade, a ima i betona pofino za fudbala. Naravno ko hoće da igra i da se druži.
Kako su dosadašnje generacije preživjele gore? A da ne spominjemo kakve su ove sad? Sve goli antisportista. Daj telefon, tablet pa da se igra i surfa po netu. Pola djece nosi naočale. A onolike zelene površine placu za djecom i igrom.
Košarkaški tereni prazni gdje se moze igrati i fudbal i košarka i sad bi da se gradi teren za fudbal. Bjezi bolan
Kako su dosadašnje generacije preživjele gore? A da ne spominjemo kakve su ove sad? Sve goli antisportista. Daj telefon, tablet pa da se igra i surfa po netu. Pola djece nosi naočale. A onolike zelene površine placu za djecom i igrom.
Košarkaški tereni prazni gdje se moze igrati i fudbal i košarka i sad bi da se gradi teren za fudbal. Bjezi bolan
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33022 Re: Zeničani
izvin'cete me al ja se ne osjecam zenicaninom - ne ovakvog grada kao što je sad.... nije ni kasaba trenutno....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33023 Re: Zeničani
Pa šta te.mucicommendatore wrote:izvin'cete me al ja se ne osjecam zenicaninom - ne ovakvog grada kao što je sad.... nije ni kasaba trenutno....
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#33024 Re: Zeničani
depresija.....channel10 wrote:Pa šta te.mucicommendatore wrote:izvin'cete me al ja se ne osjecam zenicaninom - ne ovakvog grada kao što je sad.... nije ni kasaba trenutno....

