
Yes, this one is better
Moderator: Benq

Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.
Ma meni je najinteresantniji boarding brodova. Uspio sam boardati 2 Hyperion Vanguarda , samo treniranje marinaca predugo trajezedo_m wrote:Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.
kolko sam neprespavani noci probdio zbog te jbn igre al eto mogu se pohvaliti da sam bio razvio pravu malu imperiju od 300 mil kredita plus 2 http://x3wiki.com/index.php/Boreas i jos brodova koje necu ni da nabrajam, nisma je jos zavrsio imam i ovu expanziju albion preloud uzeo orginale bud zasto na steamu
sa si korsitio za transport i bordanje jel one mala vojne transportere il transportere ares tipaHiran wrote:Ma meni je najinteresantniji boarding brodova. Uspio sam boardati 2 Hyperion Vanguarda , samo treniranje marinaca predugo trajezedo_m wrote:Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.
kolko sam neprespavani noci probdio zbog te jbn igre al eto mogu se pohvaliti da sam bio razvio pravu malu imperiju od 300 mil kredita plus 2 http://x3wiki.com/index.php/Boreas i jos brodova koje necu ni da nabrajam, nisma je jos zavrsio imam i ovu expanziju albion preloud uzeo orginale bud zasto na steamu
. Pravi se X Rebirth , to bi trebalo biti zanimljivo.
Bubalo1 wrote:Joj jesu dobro uradili NBA 2k13
Kupio sam OTAS Skiron Korvetu i istrenirao 5 marinaca. Imao sam sreće da prvi Hyperion nije imao neku posebnu zaštitu protiv boardanja, ali i pored svega toga trebalo mi je pravo puno vremena . Kada sam boardao drugi Hyperion instalirao sam advanced boarding mod , jer sa njim je puno lakše.zedo_m wrote: sa si korsitio za transport i bordanje jel one mala vojne transportere il transportere ares tipa
Te misije možeš raditi samo u brodu za prevoz putnika.damke_85 wrote:Uzmem misiju da prevezem nekog lika on nece da udje u brod, nista mi ne govori sto nece.
Probaj naći misije koje su protiv pirata i izbjegavaj misije koje traže da uništiš jedan ili dva broda u nekom sektoru, te misije obično pokreće jedna rasa protiv druge ( npr. Split i Boron su neprijatelji kao i Argon i Paranid)damke_85 wrote:Uzmem misiju da ubijem nakog lika - cijela hebena teran rasa se naljuti na mene poslije toga i ne mogu poslovati s njima.
Toliko je dobar, da je FIFA 12 duplo bolja.Tkd wrote:Igrao sam pesa novog, mogu reći da je solida, ali kada pođe Nossa, nossa
Plavo-bijeli wrote:Toliko je dobar, da je FIFA 12 duplo bolja.Tkd wrote:Igrao sam pesa novog, mogu reći da je solida, ali kada pođe Nossa, nossa
Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno!passiv wrote:igra li ko ovaj MMORPG
Allods
http://www.en.allods.gpotato.eu/
http://www.youtube.com/watch?v=8qSKxSLO ... ure=relmfu
Besplatan je a ima odlicnu grafiku i dosta igraca (ukljucujuci i ex-yu zemlje)
inace raje koja igra wow kaze da allods ima puno bolju grafiku a ima i dobru pricuNenjiA wrote: Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno!
Medjutim, nemam ja vremena sad za toga, iako bih volio isprobati
passiv wrote:inace raje koja igra wow kaze da allods ima puno bolju grafiku a ima i dobru pricuNenjiA wrote: Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno!
Medjutim, nemam ja vremena sad za toga, iako bih volio isprobati
Bubalo1 wrote:Za mustuluka siSad ako se u sedmicu dvije ustelim dobro mozda i uzmem orginal .. Nisam htio uzimati jer nisam bas najbolji