Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#3301 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by travar »

Koja rasprava

Image

Yes, this one is better :D
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3302 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.

Image


kolko sam neprespavani noci probdio zbog te jbn igre al eto mogu se pohvaliti da sam bio razvio pravu malu imperiju od 300 mil kredita plus 2 http://x3wiki.com/index.php/Boreas i jos brodova koje necu ni da nabrajam :D, nisma je jos zavrsio imam i ovu expanziju albion preloud uzeo orginale bud zasto na steamu
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3303 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Hajd nek mi neko na pp napise koje su host stranice najbolje .. Treba mi nesto ali sve limitirano download na 50.ak kb a normalno mi ide i do 500 :D
User avatar
Hiran
Posts: 446
Joined: 19/03/2010 22:06

#3304 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Hiran »

zedo_m wrote:
Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.

Image


kolko sam neprespavani noci probdio zbog te jbn igre al eto mogu se pohvaliti da sam bio razvio pravu malu imperiju od 300 mil kredita plus 2 http://x3wiki.com/index.php/Boreas i jos brodova koje necu ni da nabrajam :D, nisma je jos zavrsio imam i ovu expanziju albion preloud uzeo orginale bud zasto na steamu
Ma meni je najinteresantniji boarding brodova. Uspio sam boardati 2 Hyperion Vanguarda , samo treniranje marinaca predugo traje :-) . Pravi se X Rebirth , to bi trebalo biti zanimljivo.
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3305 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Joj jesu dobro uradili NBA 2k13 :D
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3306 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Hiran wrote:
zedo_m wrote:
Hiran wrote:Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.

Image


kolko sam neprespavani noci probdio zbog te jbn igre al eto mogu se pohvaliti da sam bio razvio pravu malu imperiju od 300 mil kredita plus 2 http://x3wiki.com/index.php/Boreas i jos brodova koje necu ni da nabrajam :D, nisma je jos zavrsio imam i ovu expanziju albion preloud uzeo orginale bud zasto na steamu
Ma meni je najinteresantniji boarding brodova. Uspio sam boardati 2 Hyperion Vanguarda , samo treniranje marinaca predugo traje :-) . Pravi se X Rebirth , to bi trebalo biti zanimljivo.
sa si korsitio za transport i bordanje jel one mala vojne transportere il transportere ares tipa
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3307 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

Igra je dobra al malo je teza za skontati, malo objasnjenja ne bi bilo na odmet.


Uzmem misiju da prevezem nekog lika on nece da udje u brod, nista mi ne govori sto nece.

Uzmem misiju da ubijem nakog lika - cijela hebena teran rasa se naljuti na mene poslije toga i ne mogu poslovati s njima.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3308 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Bubalo1 wrote:Joj jesu dobro uradili NBA 2k13 :D

Strašna igra ;-) roster update dolazi iduce sedmice , nakon toga pocinje Teletović dominacija sirom NBA parketa

:D :D
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3309 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ja se isfuro uzeo Brooklyn kad vidim nema Mirze :D Skok je po meni puno poboljsan realnije kupe loptu i cesce .. I odbrana uzimanje lopte presjecanje pasova .. A ima i simuliranje :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hiran
Posts: 446
Joined: 19/03/2010 22:06

#3310 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Hiran »

zedo_m wrote: sa si korsitio za transport i bordanje jel one mala vojne transportere il transportere ares tipa
Kupio sam OTAS Skiron Korvetu i istrenirao 5 marinaca. Imao sam sreće da prvi Hyperion nije imao neku posebnu zaštitu protiv boardanja, ali i pored svega toga trebalo mi je pravo puno vremena . Kada sam boardao drugi Hyperion instalirao sam advanced boarding mod , jer sa njim je puno lakše.

damke_85 wrote:Uzmem misiju da prevezem nekog lika on nece da udje u brod, nista mi ne govori sto nece.
Te misije možeš raditi samo u brodu za prevoz putnika.
damke_85 wrote:Uzmem misiju da ubijem nakog lika - cijela hebena teran rasa se naljuti na mene poslije toga i ne mogu poslovati s njima.
Probaj naći misije koje su protiv pirata i izbjegavaj misije koje traže da uništiš jedan ili dva broda u nekom sektoru, te misije obično pokreće jedna rasa protiv druge ( npr. Split i Boron su neprijatelji kao i Argon i Paranid)

Ovaj lik ima seriju tutoriala na youtube-u :

damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3311 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

Hvala ti, skinuo sam ovih nekih tutoriala pa su stvari jasnije, i dalje je jako kompleksna igra, sto nije lose :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3312 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Igrao sam pesa novog, mogu reći da je solida, ali kada pođe Nossa, nossa :lol:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3911
Joined: 28/02/2010 19:25

#3313 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Plavo-bijeli »

Tkd wrote:Igrao sam pesa novog, mogu reći da je solida, ali kada pođe Nossa, nossa :lol:
Toliko je dobar, da je FIFA 12 duplo bolja. :-)
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#3314 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by passiv »

igra li ko ovaj MMORPG
Allods
www.en.allods.gpotato.eu/

http://www.youtube.com/watch?v=8qSKxSLO ... ure=relmfu
Besplatan je a ima odlicnu grafiku i dosta igraca (ukljucujuci i ex-yu zemlje)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3315 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Plavo-bijeli wrote:
Tkd wrote:Igrao sam pesa novog, mogu reći da je solida, ali kada pođe Nossa, nossa :lol:
Toliko je dobar, da je FIFA 12 duplo bolja. :-)

Fifa jeste bolja, falio sam je na svakom koraku, no čovjek navikao na pes, šta mu mogu :)
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3316 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

passiv wrote:igra li ko ovaj MMORPG
Allods
http://www.en.allods.gpotato.eu/

http://www.youtube.com/watch?v=8qSKxSLO ... ure=relmfu
Besplatan je a ima odlicnu grafiku i dosta igraca (ukljucujuci i ex-yu zemlje)
Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno! :D
Medjutim, nemam ja vremena sad za toga, iako bih volio isprobati :zoka:
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#3317 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by passiv »

NenjiA wrote: Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno! :D
Medjutim, nemam ja vremena sad za toga, iako bih volio isprobati :zoka:
inace raje koja igra wow kaze da allods ima puno bolju grafiku a ima i dobru pricu :)
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3318 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

passiv wrote:
NenjiA wrote: Da nisam zaposlen, sad bih se zaletio k'o blesav i zaigrao ovo, jer izgleda famozno! :D
Medjutim, nemam ja vremena sad za toga, iako bih volio isprobati :zoka:
inace raje koja igra wow kaze da allods ima puno bolju grafiku a ima i dobru pricu :)

Ne igram takve igre, to je droga
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3319 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Izasao crack za FIFA 13 !!!

:D :D :D :D
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3320 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Za mustuluka si :D Sad ako se u sedmicu dvije ustelim dobro mozda i uzmem orginal .. Nisam htio uzimati jer nisam bas najbolji :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3321 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Bubalo1 wrote:Za mustuluka si :D Sad ako se u sedmicu dvije ustelim dobro mozda i uzmem orginal .. Nisam htio uzimati jer nisam bas najbolji :D

Evo upravo zavrsio tekmu , igra je ludilo :-)

Odoh cijepati manager mode :thumbup: :D
User avatar
hopi
Posts: 7261
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3322 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hopi »

fifa se skida, još malo ostalo, a ovih dana se igralo pesa, odigrao sezonu i po, kod mene je završio (osim ako mi fifa baš ne bude odgovarala), prvo zbog glupog zamućenja slike ne možeš razlikovati igrače i naporno za gledati, na starom pc-u upalim pes 5 i kao da sam progledao, slika jasna, oštra uglavnom bolja grafika na pesu iz 2005 godine nego iz 2012. a oni neki dodaci protiv tog zamućenja nisu pomogli, uvijek igra crasha i onda je moram reinstalirati da bi radila.
onda uključen autosave, ne možeš učitati gdje si snimio nego gdje si izašao iz igre, pa nema vraćanja izgubljenih tekmi i transfera.
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3323 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pravi igraci ne vracaju nikada kada izgube mec .. To nije fazon .. Ja igram NBA 2k13 karijeru sa sobom :D Debil me stalno stavlja na klupu nemam minutaze nikako .. Igram po 5 minuta a dajem po 5-10 poena :D
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3324 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

neka djeca su mi prckala po compu(kazu da ni oni nezz sta su radili :-) ) pa mi stavila sifru kad ulazim..sad kako bi ja dosao do te sifre a da ne dizem sistem ponovo imam dosta toga ne mogu brisat :x
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3325 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

je li izasao pes 13 za ps2?
Post Reply