azurna_obala wrote:Ma ove grupe su totalno bezveze, ne znam ni što će im uopšte ta varijanta....
Tarik i Adnan nisu bili ništa posebno, ali familija je definitvno nije za prolaz.
A šta bi uopšte kasnije Adnan i Tarik mogli... ispali bi među prvima u sljedećem krugu.
Nije istina. Glasa publika, a momci su jako simpatični i zabavni, i svi bi glasali za njih.
Još kad im dodaš sve uslove, scenu, tehnologiju, bili bi - vrh.
Al' nek je prošla ova karikatura od Kelly Familya, i gej-bend koji cmizdri pred kamerama.
Gora ja budala što se ikako nerviram. Uništavanje mladih talenata od strane mediokriteta i budala je na ovim prostorima konstanta.
I da... Ovo je sve napravljeno da bi se mobilisali Bosanci da glasaju.. Pa misle oni da mi ne vidimo da su u svakoj grupi proporcionalno zastupljene sve nacionalne skupine.