Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3301 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Murat Sabanovic wrote:
Yahel wrote:http://www.klix.ba/sport/nogomet/sead-h ... /130614118
Iskreno, mislim da je ovaj komentar od medolina najrealniji, istina primitivan, ali tako stoje stvari.

Da je Izet htio igrati za Bosnu ( svojim srcem ) odmah bi pristao i ne bi puno okolisao...
On je birao i birao....raspitao se sa manadjerom i ljudima koji se razumiju, i dosao da zakljucka da mu je najbolje igrati za Bosnu da bi se mogao PRODATI.
bolje da ne mislis !
Kad bi sad secirali patriotsku ljubav mnogih nasih igraca moglo bi se svasta reci, odnosno nagadjati. Ono sto je bitno je da na terenu pokazuje svoj kvalitet, sve ostalo je u sustini nevazno. To se pokazalo vise puta do sad.
Uostalom, cak i ako je ta ljubav (ma sta to znacilo) upitna, jednom kad igrac zaigra sa timom lako se taj pozitivni naboj pronadje. :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3302 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

ja prvi nisam patriot, al volim repku 8-)
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3303 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

Pa u svakom slucaju nadam se ( kao svi mi ) najboljem, a to je da se radi o jednom dobrom igracu koji ce dati svoj maksimum i dodatno pojacati reprezentaciju.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3304 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Yahel wrote:Pa u svakom slucaju nadam se ( kao svi mi ) najboljem, a to je da se radi o jednom dobrom igracu koji ce dati svoj maksimum i dodatno pojacati reprezentaciju.
Recimo da je nivo Lulica od prije par godina, jedan od najboljih igraca drugoplasiranog tima u Svici, koja je dosta jaka liga.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#3305 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Murat Sabanovic »

Yahel wrote:Kao sto rekoh to je moje licno misljenje i ta opcija nije iskljucena.
Ako ti MISLIS da ja nisam upravu, onda navedi razlog ?

Za drzavni dres se gine, kao sto kazu i krv pljuje, a ne dvoumis se kao u ovom slucaju
navijaci poput medolina nam ne trebaju! neka idu u vukojebinu iz koje su dosli i neka tamo vrijedjaju ljude koje poznaju ,a nase buduce reprezentativce neka ostave na miru. to je moje misljenje o navijacima poput ovog' tvog istomisljenika.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3306 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

Samo ovaj Begić je Bogotac.

Lik radi ko kod privatnika
User avatar
Edin H.
Posts: 53611
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3307 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Kemal Malovčić wrote:ja prvi nisam patriot, al volim repku 8-)
Apsolutno, jos mi je sasavije ono, gine za repku, pa neces sa utokom izaci na teren.
Trebaju nam igraci koji znaju i fizicki mogu, sto se mene tice neka Bocvanu nose u srcu.
Cilj je napraviti sto veci fond kvalitetnih igraca koje smo bezecovali, pa neka igraju oni koji se najbolje pokazu.

Piricu pod hitno se hvataj peMzije :oops:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3308 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JThomas »

ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3309 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

JThomas wrote:ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
:thumbup:

romantičari kad je u pitanju patriotizam i nacionalizam :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3310 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Slo Burner wrote:Samo ovaj Begić je Bogotac.

Lik radi ko kod privatnika
:lol: :lol:
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#3311 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zoza »

JThomas wrote:ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
I Begović je odigrao (presjedio) dvije utakmice za Kanadu, pa tek onda odlučio da igra za BiH. Ne vidim da iko o njemu šta loše priča. Idol nacije. Neka ga, ko bi nam branio da nije njega. Pružit i ostalima šansu. :)
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3312 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

Murat Sabanovic wrote:
Yahel wrote:Kao sto rekoh to je moje licno misljenje i ta opcija nije iskljucena.
Ako ti MISLIS da ja nisam upravu, onda navedi razlog ?

Za drzavni dres se gine, kao sto kazu i krv pljuje, a ne dvoumis se kao u ovom slucaju
navijaci poput medolina nam ne trebaju! neka idu u vukojebinu iz koje su dosli i neka tamo vrijedjaju ljude koje poznaju ,a nase buduce reprezentativce neka ostave na miru. to je moje misljenje o navijacima poput ovog' tvog istomisljenika.
Ja se tebi uopste nisam obratio, niti sam pitao za tvoje misljenje o meni i mojim istomisljenicima, tako da nema potrebe da pises takve stvari.
Ako mi mozes navesti razlog zasto nisam upravu, bujrum.


Zapamtite za reprezetaciju kada igras niko te ne placa, u klubu radis za platu.
E sad ako ne igras srcem logicno je da neces ginuti i da ces se cuvati, da se kojim slucajem ne povrijedis.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3313 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

zoza wrote:
JThomas wrote:ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
I Begović je odigrao (presjedio) dvije utakmice za Kanadu, pa tek onda odlučio da igra za BiH. Ne vidim da iko o njemu šta loše priča. Idol nacije. Neka ga, ko bi nam branio da nije njega. Pružit i ostalima šansu. :)
Jest, ali ovaj dolazi kada je sve "servirano" to je velika razlika :)
Naravno svima treba pruziti sansu, na Susicu je da vidi ko je zaista i zasluzuje.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3314 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JThomas »

niđe veze. fudbal je danas biznis, industrija, a koliko igrača pređe u bolji tim gdje su bolje plaćeni na osnovu reprezentacije? koliko je uopšte pravih patriota među ljudima generalno, a koliko među fudbalerima?

i lako je meni koji nemam rezervne domovine, koji sam ovdje rođen, odrastao i živim cijeli život biti odlučan. ja izbora i nemam :D ali šta je s nekim ko je cijeli život u jednoj zemlji, a porijeklom iz druge, k'o taj hajrović, koji nikad nije živio u bosni i hercegovini? ili s nekim ko je rođen u jednoj, odrastao u drugoj, živi u trećoj a porijeklom je iz četvrte? jel baš toliki horor ako se neko takav zaista i dvoumi? hajte ba, nemojte supe viljuškom...
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3315 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

zoza wrote:
JThomas wrote:ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
I Begović je odigrao (presjedio) dvije utakmice za Kanadu, pa tek onda odlučio da igra za BiH. Ne vidim da iko o njemu šta loše priča. Idol nacije. Neka ga, ko bi nam branio da nije njega. Pružit i ostalima šansu. :)
Hajrović -- Bosna mi je u srcu, ali igraću za Švicarsku
I. Hajrović: Džeke ne bi bilo nigdje da je Ibra izabrao BiH
"Poziv u reprezentaciju Bosne i Hercegovine očekujem odavno. Ipak, mislim da su ti neki papiri problem. Ja imam pasoš i državljanstvo Bosne i Hercegovine, ali ne znam šta je sa papirima i koliko bi trajala procedura da se sve to završi"
:roll:
Ko koga ovdje.. zna sta treba ali cekao mig Hicfelda.
itd... :oops: :oops: nije prvi put od Izmeta.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3316 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

haj' ba, i ja sam sto puta nešto rek'o pa kasnije pojeo svoja govna :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3317 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

frngla wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/izet-hajr ... rcegovinu/

Zar se on nije halalio s nama onom igrom u prijateljskoj :-)
Jako me je razočarao ali ja bih ga ipak prihvatio da zaigra za našu reprezentaciju.

Ni prvi a Boga mi ni zadnji koji prvo hoće da igra za neku tamo reprezentaciju pa se na kraju odluči za našu.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3318 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

BIH nije nogometni klub... helem ocekivati od ovog da izgara za BIH :roll: uostalom ovo je info Havaza..
User avatar
lazni liberal
Posts: 1177
Joined: 23/05/2013 22:47

#3319 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by lazni liberal »

Prije nego sto bi on postao reprezentativac valjalo bi vidjeti da li bi to moglo da pokvari atmosferu u timu.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#3320 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Kad nasa drzava pocne da ulaze u sport,tek tada necemo zavisiti od nekih Hajrovica,dotad svaki igrac za nas je zlata vrijedan..
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#3321 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zmijuga loma »

JThomas wrote:ni medunjaninu bih nije bila prvi izbor, pa se sad niko toga i ne sjeća. šta koga boli kurac. k'o fudbaleri nešto plaho duhovan svijet, pa je bitno "nose li u srcu" ili ne nose... :D :D
Medunjanin je imao uredan EKG. :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 53611
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3322 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

lazni liberal wrote:Prije nego sto bi on postao reprezentativac valjalo bi vidjeti da li bi to moglo da pokvari atmosferu u timu.
Apsolutno dati mu psiho testove da uradi da vidimo da li je timski radnik ili individualac :oops:

Vidis bolan da vecina fura seljacku muziku, a Bega sa nanom hoda po gradu, pa nikom nista.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3323 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

JThomas wrote:niđe veze. fudbal je danas biznis, industrija, a koliko igrača pređe u bolji tim gdje su bolje plaćeni na osnovu reprezentacije? koliko je uopšte pravih patriota među ljudima generalno, a koliko među fudbalerima?
Pa to sam i napisao na predhodnoj stranici :)
Skontao da mu je bolje doci ovdje i uspjesno se prodati u bolji klub... jer dolazi u reprezentaciju koja ce sigurno biti veliki HIT u Brazili i iznenadjenje.


Cim se ja i Vito u necemu slazemo.. to ne moze na dobro izaci :)
Narod je vec zaboravio sta je Izet onda pricao...
User avatar
lazni liberal
Posts: 1177
Joined: 23/05/2013 22:47

#3324 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by lazni liberal »

Edin H. wrote:
lazni liberal wrote:Prije nego sto bi on postao reprezentativac valjalo bi vidjeti da li bi to moglo da pokvari atmosferu u timu.
Apsolutno dati mu psiho testove da uradi da vidimo da li je timski radnik ili individualac :oops:

Vidis bolan da vecina fura seljacku muziku, a Bega sa nanom hoda po gradu, pa nikom nista.
Mislio sam na to da ne dodje do lose atmosfere u ekipi zbog ovih izjava.
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#3325 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zoza »

donvito
Džeke ne bi bilo nigdje da je Ibra izabrao BiH
Nakon što je Džeko njega prvi napao(ili su mediji to mediji izmislili, ne znam). Ko je Džeko da njemu govori "što dalje od BiH"

U druga dva citata ne vidim ništa sporno. Ako bude dobar zaboravit će se, a onda će doći neki drugi koji će se dvoumiti i po kojem će se osuti drvlje i kamnje.
Post Reply