Kad bi sad secirali patriotsku ljubav mnogih nasih igraca moglo bi se svasta reci, odnosno nagadjati. Ono sto je bitno je da na terenu pokazuje svoj kvalitet, sve ostalo je u sustini nevazno. To se pokazalo vise puta do sad.Murat Sabanovic wrote:bolje da ne mislis !Yahel wrote:http://www.klix.ba/sport/nogomet/sead-h ... /130614118
Iskreno, mislim da je ovaj komentar od medolina najrealniji, istina primitivan, ali tako stoje stvari.
Da je Izet htio igrati za Bosnu ( svojim srcem ) odmah bi pristao i ne bi puno okolisao...
On je birao i birao....raspitao se sa manadjerom i ljudima koji se razumiju, i dosao da zakljucka da mu je najbolje igrati za Bosnu da bi se mogao PRODATI.
Uostalom, cak i ako je ta ljubav (ma sta to znacilo) upitna, jednom kad igrac zaigra sa timom lako se taj pozitivni naboj pronadje.
