A ne mogu jos dodati ovaj drugi za dodatnih 20%alica.k wrote:kad ides na check out, upises kod tamo gdje ti pise da mozes upisat NUS ili discount code, kliknes to pa se otvori form gdje mozes upisati taj kod. i pazi da ga samo jednom upises, ako budes dvaput racunace da si ga vec iskoristilato im je pravi glitch, nikako to da naprave...
What to wear???
Moderator: anex
-
inspire_me
- Posts: 748
- Joined: 18/10/2005 14:38
#3301 Re: What to wear???
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3302 Re: What to wear???
ja nisam nikad probala sabrat discounte :S
al dok se jos placao shipping, mogli su se kombinovati kodovi za free shipping i snizenje.
btw, evo na fb kazu da sad oba koda rade i na snizenim stvarima!
al dok se jos placao shipping, mogli su se kombinovati kodovi za free shipping i snizenje.
btw, evo na fb kazu da sad oba koda rade i na snizenim stvarima!
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3303 Re: What to wear???
joj jesam baksuz, uvijek izbace kodove kad nesto vec kupim 
-
Amelina
- Posts: 24
- Joined: 11/04/2008 10:22
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3305 Re: What to wear???
Jutro dame,
evo i nove kombinacije..
http://malezensketeme.com/post/14332
btw moracu i ja malo procackati taj asos i ostale
evo i nove kombinacije..
http://malezensketeme.com/post/14332
btw moracu i ja malo procackati taj asos i ostale
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3306 Re: What to wear???
na asosu pocelo snizenje!
i kod za 10%off 77D04CCC669C
i kod za 10%off 77D04CCC669C
-
inspire_me
- Posts: 748
- Joined: 18/10/2005 14:38
#3307 Re: What to wear???
Ja juce narucila haljinu za punu cijenu, dok sam se ja smislila i premislila svi kodovi izlapili. Jutros kad udar ne dobih kad sam vidjela 50 % off, al' ona i dalje drzi svoju cijenu, nije snizena sekunde, pa mi nesto bi lakse

- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3308 Re: What to wear???
e de molim te, koja je haljinainspire_me wrote:Ja juce narucila haljinu za punu cijenu, dok sam se ja smislila i premislila svi kodovi izlapili. Jutros kad udar ne dobih kad sam vidjela 50 % off, al' ona i dalje drzi svoju cijenu, nije snizena sekunde, pa mi nesto bi lakse![]()
ja sam jednu gledala i gleeeedala, 35 funtaca, i taman se odlucih da je uzmem kad ono OUT OF STOCK. u pm.
- zazana
- Posts: 77
- Joined: 07/05/2010 12:30
#3309 Re: What to wear???
Meni je ova divna, malo mi fali
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1883455
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1883455
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3310 Re: What to wear???
jesi kupovala paprika haljine?
ja sam uzela jednu i kvalitet je bljax. i za broj je veca nego sto je trebala bit. uzela ovu:

al platila sam je samo 12 funti tak da sam oprostila. iza ima isti ovaj veliki izrez ko i ta tvoja. ta ljubicNasta boja mi je super.
ja sam uzela jednu i kvalitet je bljax. i za broj je veca nego sto je trebala bit. uzela ovu:

al platila sam je samo 12 funti tak da sam oprostila. iza ima isti ovaj veliki izrez ko i ta tvoja. ta ljubicNasta boja mi je super.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3312 Re: What to wear???
eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljineNadinka wrote:Alice, ova mi je super
ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanaka
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3313 Re: What to wear???
haha, eh isto bi mi onda bilo, smao jos koji cent duza bi bila menialica.k wrote:eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljineNadinka wrote:Alice, ova mi je supereno je u ormaNu, kupi prasinu.
ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanakahahaha
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3314 Re: What to wear???
a meni obicno haljine na asosu kratke, a ja niska, al nisam nikad uzimala ovakve, nego samo kratke...vidjela sam snizenje, al nisam se htjela zaletit opet, i eto vec ima kod, a ovo snizenje ce valjda sad i malo duze trajat...
edit: al zato mi sad nema haljine lol
edit: al zato mi sad nema haljine lol
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3315 Re: What to wear???
je ovo je mislim ono sezonsko snizenje sto traje. a kod vrijedi samo danas.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3316 Re: What to wear???
ma mozda ubace jos koji kod...jel ovaj danas i na snizenu robu
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3317 Re: What to wear???
nisam probala, neko mi je provalio u paypal acct pa dok se to ne rijesi ne kontam nista kupovatiboracha wrote:ma mozda ubace jos koji kod...jel ovaj danas i na snizenu robu
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3318 Re: What to wear???
uh zar i toga ima
ja gledam sta mi na mailu pise your order has been despached, a nisam nista narucila, a ono od 15. decembra...nisam ni skontala da nije bilo poslano
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3319 Re: What to wear???
je, kasne malo s tim 15. decembrom
i meni tek danas poslali.
a eto, ostaje da se vidi sta je to bilo za paypal, ja licno mislim da su oni nes fulili i pogresnoj osobi naplatili

da stavim haljinu koja mi je iz ruku izmakla

a eto, ostaje da se vidi sta je to bilo za paypal, ja licno mislim da su oni nes fulili i pogresnoj osobi naplatili

da stavim haljinu koja mi je iz ruku izmakla
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3320 Re: What to wear???
hajde da bar bude do njih, da nije neko provalio
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3321 Re: What to wear???
Nadinka wrote:haha, eh isto bi mi onda bilo, smao jos koji cent duza bi bila menialica.k wrote:eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljineNadinka wrote:Alice, ova mi je supereno je u ormaNu, kupi prasinu.
ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanakahahaha
gahaha daj je meni ja 180
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3322 Re: What to wear???
btw oni kaputici u nicolasu su predobri, bas kvalitetni, ali je 400 KM trenutno atak na moj budzet hehe...valjda fakultet placati..kazu da ce tek iza nove biti snizenja
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#3323 Re: What to wear???
Ima u Sarajevo tekstilu divan kaput u izlogu, samo 199KMova, al' nema mog broja. 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3324 Re: What to wear???
ako odete na grupu asos na fejsu, i sa strane ima get lucky sale link, tamo se igra kao neka "srecka" gdje se moze dobit kod za 10%off. pa eto...kome treba, da znate.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3325 Re: What to wear???
ma dzaba mi sad kad su se cijene vratile gore, ove sto su bile snizene su bar otisle na pocetnu cijenu, a ove sto nisu bile snizene, su isto poskupile duplo, tako da je nesto od 50 otislo na 100 funti 


