What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3301 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:kad ides na check out, upises kod tamo gdje ti pise da mozes upisat NUS ili discount code, kliknes to pa se otvori form gdje mozes upisati taj kod. i pazi da ga samo jednom upises, ako budes dvaput racunace da si ga vec iskoristila :( to im je pravi glitch, nikako to da naprave...
A ne mogu jos dodati ovaj drugi za dodatnih 20% :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3302 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ja nisam nikad probala sabrat discounte :S
al dok se jos placao shipping, mogli su se kombinovati kodovi za free shipping i snizenje.

btw, evo na fb kazu da sad oba koda rade i na snizenim stvarima!
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3303 Re: What to wear???

Post by boracha »

joj jesam baksuz, uvijek izbace kodove kad nesto vec kupim :sad:
Amelina
Posts: 24
Joined: 11/04/2008 10:22

#3304 Re: What to wear???

Post by Amelina »

Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us

Doprinos temi... ;-)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3305 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Jutro dame,
evo i nove kombinacije..
http://malezensketeme.com/post/14332

btw moracu i ja malo procackati taj asos i ostale
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3306 Re: What to wear???

Post by alica.k »

na asosu pocelo snizenje!
i kod za 10%off 77D04CCC669C
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3307 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

Ja juce narucila haljinu za punu cijenu, dok sam se ja smislila i premislila svi kodovi izlapili. Jutros kad udar ne dobih kad sam vidjela 50 % off, al' ona i dalje drzi svoju cijenu, nije snizena sekunde, pa mi nesto bi lakse :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3308 Re: What to wear???

Post by alica.k »

inspire_me wrote:Ja juce narucila haljinu za punu cijenu, dok sam se ja smislila i premislila svi kodovi izlapili. Jutros kad udar ne dobih kad sam vidjela 50 % off, al' ona i dalje drzi svoju cijenu, nije snizena sekunde, pa mi nesto bi lakse :D :D
e de molim te, koja je haljina :D zivo me interesuje.
ja sam jednu gledala i gleeeedala, 35 funtaca, i taman se odlucih da je uzmem kad ono OUT OF STOCK. u pm.
User avatar
zazana
Posts: 77
Joined: 07/05/2010 12:30

#3309 Re: What to wear???

Post by zazana »

Meni je ova divna, malo mi fali
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1883455
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3310 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jesi kupovala paprika haljine?
ja sam uzela jednu i kvalitet je bljax. i za broj je veca nego sto je trebala bit. uzela ovu:
Image

al platila sam je samo 12 funti tak da sam oprostila. iza ima isti ovaj veliki izrez ko i ta tvoja. ta ljubicNasta boja mi je super.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3311 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Alice, ova mi je super
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3312 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Nadinka wrote:Alice, ova mi je super
eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljine :D eno je u ormaNu, kupi prasinu.

ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanaka :D hahaha
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3313 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

alica.k wrote:
Nadinka wrote:Alice, ova mi je super
eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljine :D eno je u ormaNu, kupi prasinu.

ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanaka :D hahaha
haha, eh isto bi mi onda bilo, smao jos koji cent duza bi bila meni :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3314 Re: What to wear???

Post by boracha »

a meni obicno haljine na asosu kratke, a ja niska, al nisam nikad uzimala ovakve, nego samo kratke...vidjela sam snizenje, al nisam se htjela zaletit opet, i eto vec ima kod, a ovo snizenje ce valjda sad i malo duze trajat...

edit: al zato mi sad nema haljine lol
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3315 Re: What to wear???

Post by alica.k »

je ovo je mislim ono sezonsko snizenje sto traje. a kod vrijedi samo danas.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3316 Re: What to wear???

Post by boracha »

ma mozda ubace jos koji kod...jel ovaj danas i na snizenu robu
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3317 Re: What to wear???

Post by alica.k »

boracha wrote:ma mozda ubace jos koji kod...jel ovaj danas i na snizenu robu
nisam probala, neko mi je provalio u paypal acct pa dok se to ne rijesi ne kontam nista kupovati :)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3318 Re: What to wear???

Post by boracha »

uh zar i toga ima :shock: ja gledam sta mi na mailu pise your order has been despached, a nisam nista narucila, a ono od 15. decembra...nisam ni skontala da nije bilo poslano
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3319 Re: What to wear???

Post by alica.k »

je, kasne malo s tim 15. decembrom :D i meni tek danas poslali.

a eto, ostaje da se vidi sta je to bilo za paypal, ja licno mislim da su oni nes fulili i pogresnoj osobi naplatili :D

Image
da stavim haljinu koja mi je iz ruku izmakla :( :( :angry:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3320 Re: What to wear???

Post by boracha »

hajde da bar bude do njih, da nije neko provalio
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3321 Re: What to wear???

Post by radenska »

Nadinka wrote:
alica.k wrote:
Nadinka wrote:Alice, ova mi je super
eh da sam bar visoka ko ova modelusa. ja sam je morala i skratit, i suzit, da bi mi bila ok, i na kraju sam bukvalno odustala od haljine :D eno je u ormaNu, kupi prasinu.

ova zenska je visoka oko 1.80 (a ja jadnih 1.69). men haljina u originalu dodje do clanaka :D hahaha
haha, eh isto bi mi onda bilo, smao jos koji cent duza bi bila meni :D

gahaha daj je meni ja 180
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3322 Re: What to wear???

Post by radenska »

btw oni kaputici u nicolasu su predobri, bas kvalitetni, ali je 400 KM trenutno atak na moj budzet hehe...valjda fakultet placati..kazu da ce tek iza nove biti snizenja
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#3323 Re: What to wear???

Post by BJB »

Ima u Sarajevo tekstilu divan kaput u izlogu, samo 199KMova, al' nema mog broja. :roll:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3324 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ako odete na grupu asos na fejsu, i sa strane ima get lucky sale link, tamo se igra kao neka "srecka" gdje se moze dobit kod za 10%off. pa eto...kome treba, da znate.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3325 Re: What to wear???

Post by boracha »

ma dzaba mi sad kad su se cijene vratile gore, ove sto su bile snizene su bar otisle na pocetnu cijenu, a ove sto nisu bile snizene, su isto poskupile duplo, tako da je nesto od 50 otislo na 100 funti :(
Post Reply