http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=28506
zabio i hattrick za juniore protiv Borca veceras
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Gdje ovo nađe? 8 juli datum, staro bratetodd_smith wrote:http://israelfootball.wordpress.com/201 ... or-bremen/
bilo gdje, samo van Izraela u Evropsku peticu
prije 2-3 dana, na nekom transfer sajtu vidio spominju da je Leverkusen zainteresovan nisam mogao naci taj link, gdje je pisano 1.12.2012 pa ovaj stavioBaudelaire wrote:Gdje ovo nađe? 8 juli datum, staro bratetodd_smith wrote:http://israelfootball.wordpress.com/201 ... or-bremen/
bilo gdje, samo van Izraela u Evropsku peticu
je, dobio je sorensen udarac u glavu, pokusao jos malo, al onda ga zamjeni asmir. bas ga hoce s tim povredama drugog golmana (uglavnom onog sto nije on). imao je malo posla u tih 20 min, al je dobro branio sta je naislo na njegov putodesveuhonduras wrote:Jel ovo Begović izgubio mjesto u Stoke-u... nakon onog 5:0 zijana samo je jednu utakmicu od 5 branio. Doduše, vidim da je danas ušao u 73. minuti, ako se nije povrijedio Sorensen, šta li
kako nece izgubiti, te sedmice primio 11 golovaodesveuhonduras wrote:Jel ovo Begović izgubio mjesto u Stoke-u... nakon onog 5:0 zijana samo je jednu utakmicu od 5 branio. Doduše, vidim da je danas ušao u 73. minuti, ako se nije povrijedio Sorensen, šta li
Ne vidim zašto ne bi mogao, ako su recimo Asmir Begović i Haris Medunjanin uradili isto.shalla wrote:Znam da je ovaj Galešić igrao za našu mladu reprezentaciju ali me interesuje jel on može sad recimo promijeniti odluku i igrati za neku drugu repku obzirom da ima 22 godine?
http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 86790.aspx
Ma ne znam jel ono do 21 ili do 23-e mogu promijeniti reprezentaciju...Baudelaire wrote:Ne vidim zašto ne bi mogao, ako su recimo Asmir Begović i Haris Medunjanin uradili isto.shalla wrote:Znam da je ovaj Galešić igrao za našu mladu reprezentaciju ali me interesuje jel on može sad recimo promijeniti odluku i igrati za neku drugu repku obzirom da ima 22 godine?
http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 86790.aspx
Prije sezone se Werder za njega zanimao ali nisu imali love sad kad su prodali Mertesakera Arsenalu možda će to opet postati aktualno ali nisu sve već spićkalitodd_smith wrote:http://israelfootball.wordpress.com/201 ... or-bremen/
bilo gdje, samo van Izraela u Evropsku peticu
Šovšić: Reprezentacija BiH za mene je gotova stvar
˝Kada sam igrao za BiH, tadašnji selektor Bubalo me jedne prilike izveo iz igre i optužio me da sam nakon toga bacio dres. Ta lažna osuda mi je jako teško pala", rekao je član "pjesnika"
Iako ima tek 21 godinu, Damir Šovšić slovi za najboljeg igrača Zagreba, što nije prošlo nezapaženo od strane uprave Dinama, koja ga pod hitno na zimu želi dovesti u redove „modrih“. Damir je rođen u Goraždu, i nekad je nastupao za omladinske selekcije BiH, međutim zbog nečijeg neprofesionalizma Damir danas nastupa pod zastavom Hrvatske.
˝Kada sam igrao za BiH, tadašnji selektor Bubalo me jedne prilike izveo iz igre i optužio me da sam nakon toga bacio dres. Ta lažna osuda mi je jako teško pala. Kada sam se malo sabrao upitao sam selektora Bubala gdje sam to bacio dres, ali odgovor nisam dobio. Nakon toga je došao poziv iz Hrvatske i odazvao sam se, jer sam ja mlad igrač i ako hoću da uspijem moram igrati za mladu reprezentaciju. Nisam imao drugog izbora. Jedino što mogu reći ovom trenutku jeste da je reprezentacija BiH za mene gotova stvar˝, kazao je mladi fudbaler Zagreba.
Damir svoje slobodno vrijeme trenutno provodi u rodnom Goraždu, gdje se odmara sa svojim prijateljima.
˝Trenutno sam u Goraždu, odmaram se igrajući tenis sa svojim prijateljima. Jako mi je lijepo, malo sam se udebljao od mamine kuhinje ali nema veze˝, kaže fudbaler koji je prije nešto više od mjesec dana debitovao za mladu reprezentaciju Hrvatske.
Nakon sjajnih partija u dresu Zagreba, za Šovšića su pokazali interes mnogi evropski klubovi.
˝Stvarno imam dosta ponuda, nedavno mi je menadžer javio da postoje kontakti sa Kolnom, Salzburgom i Dinamom. Postoji mogućnost i da ostanem do ljeta u Zagrebu, vrijeme će pokazati˝, istakao je veznjak „pjesnika“.
Nedavno se juniorima Zagreba priključio mladi Josip Tomić iz Kaknja, i prema svemu sudeći on će naslijediti Šovšićevu desetku u Zagrebu.
Armin Pašić
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=3 ... 7186784864
Ovom Sovsicu pristaju kockice k'o i sir sa burekom ,pardon burek sa sirom:-)burekodsira wrote:Šovšić: Reprezentacija BiH za mene je gotova stvar
˝Kada sam igrao za BiH, tadašnji selektor Bubalo me jedne prilike izveo iz igre i optužio me da sam nakon toga bacio dres. Ta lažna osuda mi je jako teško pala", rekao je član "pjesnika"
Iako ima tek 21 godinu, Damir Šovšić slovi za najboljeg igrača Zagreba, što nije prošlo nezapaženo od strane uprave Dinama, koja ga pod hitno na zimu želi dovesti u redove „modrih“. Damir je rođen u Goraždu, i nekad je nastupao za omladinske selekcije BiH, međutim zbog nečijeg neprofesionalizma Damir danas nastupa pod zastavom Hrvatske.
˝Kada sam igrao za BiH, tadašnji selektor Bubalo me jedne prilike izveo iz igre i optužio me da sam nakon toga bacio dres. Ta lažna osuda mi je jako teško pala. Kada sam se malo sabrao upitao sam selektora Bubala gdje sam to bacio dres, ali odgovor nisam dobio. Nakon toga je došao poziv iz Hrvatske i odazvao sam se, jer sam ja mlad igrač i ako hoću da uspijem moram igrati za mladu reprezentaciju. Nisam imao drugog izbora. Jedino što mogu reći ovom trenutku jeste da je reprezentacija BiH za mene gotova stvar˝, kazao je mladi fudbaler Zagreba.
Damir svoje slobodno vrijeme trenutno provodi u rodnom Goraždu, gdje se odmara sa svojim prijateljima.
˝Trenutno sam u Goraždu, odmaram se igrajući tenis sa svojim prijateljima. Jako mi je lijepo, malo sam se udebljao od mamine kuhinje ali nema veze˝, kaže fudbaler koji je prije nešto više od mjesec dana debitovao za mladu reprezentaciju Hrvatske.
Nakon sjajnih partija u dresu Zagreba, za Šovšića su pokazali interes mnogi evropski klubovi.
˝Stvarno imam dosta ponuda, nedavno mi je menadžer javio da postoje kontakti sa Kolnom, Salzburgom i Dinamom. Postoji mogućnost i da ostanem do ljeta u Zagrebu, vrijeme će pokazati˝, istakao je veznjak „pjesnika“.
Nedavno se juniorima Zagreba priključio mladi Josip Tomić iz Kaknja, i prema svemu sudeći on će naslijediti Šovšićevu desetku u Zagrebu.
Armin Pašić
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=3 ... 7186784864