Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#3301 Re: FK Sarajevo

Post by Omerovim_Koracima »

Imam neku suhvu da c emo mahnut 3 bobe iz zenice abda. idemo prekucat proslogodinju milju,dokazat po ko zna koji put ko je br 1 u drzavi.

Za bordo bijele za bordo bijele!!!!
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3302 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Neku odluku donijeti moraju. Ako ne donesu onda je prvenstvo neregularno (gdje bi to kod nas jel'?), a onda su i kantičari "džaba krečili" :) .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3303 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

1946 wrote:Neku odluku donijeti moraju. Ako ne donesu onda je prvenstvo neregularno (gdje bi to kod nas jel'?), a onda su i kantičari "džaba krečili" :) .
:lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3304 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

U subotu velika invazija hordi zla, najbolje i najorganizovanije navijačke grupacije na prostorima BiH :thumbup:
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3305 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

nadam se da sutra nece biti belaja. ali kako to obicno biva tesko da ce proci bez toga. dovoljan je jedan pojedinac da usere sve s bilo koje strane (mi,oni,drotovi). u svakom slucaju mislim da ce biti belaja ako nista izazvanog od strane robijasa ili drotova.
ocekujem fkt dobru tekmu i da se ovi nasi napokon probude iz ovog zimskog sna. al eto vidjet cemo sta ce biti i fkt bi mi bilo drago da sve protekne kako treba sto se navijaca tice i naravno da na kraju i pobjedimo :) pa onda protiv sirokog aBd da nas bude 15 milja makar :)
3XL
Posts: 97
Joined: 17/04/2009 21:48

#3306 Re: FK Sarajevo

Post by 3XL »

Bit ce vam sutra lagano po usima :dance: :mrgreen: Ostanite kuci , pametnije vam je , samo cete bezveze zivce trgati , pobjediti necete , to jest neznate ...
Ma samo nek bude posteno , nek pobjedi bolji i naravno nadam se da nece biti frke .... Sretno :dance: :dance:
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3307 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

3XL wrote:Bit ce vam sutra lagano po usima :dance: :mrgreen: Ostanite kuci , pametnije vam je , samo cete bezveze zivce trgati , pobjediti necete , to jest neznate ...
Ma samo nek bude posteno , nek pobjedi bolji i naravno nadam se da nece biti frke .... Sretno :dance: :dance:
a zato vas onako malo dolazi na kosevo ? po toj logici idete ? :lol: a sad vas kontam :lol:
3XL
Posts: 97
Joined: 17/04/2009 21:48

#3308 Re: FK Sarajevo

Post by 3XL »

El_maestro wrote:
3XL wrote:Bit ce vam sutra lagano po usima :dance: :mrgreen: Ostanite kuci , pametnije vam je , samo cete bezveze zivce trgati , pobjediti necete , to jest neznate ...
Ma samo nek bude posteno , nek pobjedi bolji i naravno nadam se da nece biti frke .... Sretno :dance: :dance:
Sam si sebi kontradiktoran. Prvo kažeš da ćete nas dobiti, a onda da će dobiti bolji, pa ne mogu i Čelik i Sarajevo dobiti (doduše mogu, Sarajevo bodove, a Čelik po ušima, ali to je već druga priča) :D
Uvijek sam tezio prema tome da bude posteno , dolazite u pogresno vrijeme na BP , zato ce vam biti po usima i jos+ cipelic ce vam presuditi :lol: Sretno u daljnjem takmicenju u PL.. :dance:
Last edited by 3XL on 16/04/2010 14:30, edited 1 time in total.
2005
Posts: 44
Joined: 04/11/2009 15:02

#3309 Re: FK Sarajevo

Post by 2005 »

3XL wrote:
El_maestro wrote:
3XL wrote:Bit ce vam sutra lagano po usima :dance: :mrgreen: Ostanite kuci , pametnije vam je , samo cete bezveze zivce trgati , pobjediti necete , to jest neznate ...
Ma samo nek bude posteno , nek pobjedi bolji i naravno nadam se da nece biti frke .... Sretno :dance: :dance:
Sam si sebi kontradiktoran. Prvo kažeš da ćete nas dobiti, a onda da će dobiti bolji, pa ne mogu i Čelik i Sarajevo dobiti (doduše mogu, Sarajevo bodove, a Čelik po ušima, ali to je već druga priča) :D
Uvijek sam tezio prema tome da bude posteno , dolazite u pogresno vrijeme na BP , zato ce vam biti po usima i jos+ cipelic ce vam presuditi :lol: Sretno u daljnjem takmicenju u PL.. :dance:
Izgleda da ti je taj dim iz željezare udario u glavu... :shock:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3310 Re: FK Sarajevo

Post by kamen spoticanja »

Baltazar_khan wrote:U subotu velika invazija hordi zla, najbolje i najorganizovanije navijačke grupacije na prostorima BiH :thumbup:
vi ko da idete na ekskurziju u egzoticnu zemlju naku :D nego da vidimo to cudo sutra...no upratih da se s sirokim borite za izlazak u europu...ako je tako navijam da nas pobjedite sutra...i dobro navijanje s obe strane ;-)
kako mi se ba gadi listica :x
User avatar
misolino
Posts: 127
Joined: 17/05/2009 16:45

#3311 Re: FK Sarajevo

Post by misolino »

Ocekujem sutra dobru posjetu i atmosferu,a takođe volio bih da bude dobra atmosfera sto se tiče navijača oba tima i nek pobijedi bolji.Mislim da je vise vrijeme da se opametimo i da ne bude nikakvih problema i belaja na utakmicama.Fer i korektno navijanje :thumbup:
3XL
Posts: 97
Joined: 17/04/2009 21:48

#3312 Re: FK Sarajevo

Post by 3XL »

@2005 :-) - Sta ti je debilu jedan komplexni , ti cijela zeljezara ............ :dance: :-)
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3313 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

kamen spoticanja wrote:
Baltazar_khan wrote:U subotu velika invazija hordi zla, najbolje i najorganizovanije navijačke grupacije na prostorima BiH :thumbup:
vi ko da idete na ekskurziju u egzoticnu zemlju naku :D nego da vidimo to cudo sutra...no upratih da se s sirokim borite za izlazak u europu...ako je tako navijam da nas pobjedite sutra...i dobro navijanje s obe strane ;-)
kako mi se ba gadi listica :x
pretpostavljam da si jedan od manjaka
ovako:
vi nećete ni te evrope izboriti
osim ako se više ne igra onaj intertoto kup
User avatar
misolino
Posts: 127
Joined: 17/05/2009 16:45

#3314 Re: FK Sarajevo

Post by misolino »

Ovako: Sta se raspravljate vise oko te Evrope.Sta i kad se plasira neki klub iz BiH u Evropu,ne prođe ni jedno kolo nego samo služi kao kanta za nabijanje.Zato se trebamo spustit svi na zemlju a ne letit tako visoko kad smo mravi u odnosu na velike Evropske ekipe.Trebamo biti zadovoljni ako sta postignemo u Evropi a ne smijat se jedni drugima.
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#3315 Re: FK Sarajevo

Post by pape »

3XL wrote:@2005 :-) - Sta ti je debilu jedan komplexni , ti cijela zeljezara ............ :dance: :-)
@3XL, ... 14 dana bana.
3XL
Posts: 97
Joined: 17/04/2009 21:48

#3316 Re: FK Sarajevo

Post by 3XL »

pape wrote:
3XL wrote:@2005 :-) - Sta ti je debilu jedan komplexni , ti cijela zeljezara ............ :dance: :-)
@3XL, ... 14 dana bana.
.

zasto , sto je on prvi provocirao.... jesam li ja nekog to uvrijedio bez potrebe , pogledaj prijasnje postove .. al radi kako hoces zivio ......

:bih:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3317 Re: FK Sarajevo

Post by kamen spoticanja »

Andaluzijski pas wrote:
kamen spoticanja wrote:
Baltazar_khan wrote:U subotu velika invazija hordi zla, najbolje i najorganizovanije navijačke grupacije na prostorima BiH :thumbup:
vi ko da idete na ekskurziju u egzoticnu zemlju naku :D nego da vidimo to cudo sutra...no upratih da se s sirokim borite za izlazak u europu...ako je tako navijam da nas pobjedite sutra...i dobro navijanje s obe strane ;-)
kako mi se ba gadi listica :x
pretpostavljam da si jedan od manjaka
ovako:
vi nećete ni te evrope izboriti
osim ako se više ne igra onaj intertoto kup
nisam siguran da razumijem sta znaci manjak...a nisam bas ni siguran da si uopste razumio sta sam postao u ovom postu..osim ako nisi zaljubljenih lika i djela onog supka jelica ;-)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#3318 Re: FK Sarajevo

Post by nellington »

kamen spoticanja wrote: nisam siguran da razumijem sta znaci manjak...a nisam bas ni siguran da si uopste razumio sta sam postao u ovom postu..osim ako nisi zaljubljenih lika i djela onog supka jelica ;-)
I ti puno tražiš, hem da te ljudi razumiju, hem da te ne svrstavaju u endemsku grupu Manijaka iz Zenice :D
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3319 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

halali
zametnuh ovo 'nas'
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3320 Re: FK Sarajevo

Post by kamen spoticanja »

nellington wrote:
kamen spoticanja wrote: nisam siguran da razumijem sta znaci manjak...a nisam bas ni siguran da si uopste razumio sta sam postao u ovom postu..osim ako nisi zaljubljenih lika i djela onog supka jelica ;-)
I ti puno tražiš, hem da te ljudi razumiju, hem da te ne svrstavaju u endemsku grupu Manijaka iz Zenice :D
vala bas :D
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3321 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

0:1 aBd, dosta za pocetak spasavanja sezone. :-)
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#3322 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

Ne smije se zaboraviti da su Robijasi bili na sahrani nasem Vedranu Puljicu, i to u velikom broju, treba im se danas zahvaliti jos jednom.
A ako bude nekih provokacija od pojedinaca, pa cak i mase, nadam se da cemo znati iscoolirati, treba se samo fokusirati na podrsku igracima i pjevat im 90 minuta.
Ako Bog da 0-2 , Skoro prvi, Obuca autogol drugi :mrgreen:
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3323 Re: FK Sarajevo

Post by Distortion »

Rauber :thumbup:

Na stranu rivalstvo i psovanje, provokacija, kako bi bilo da nema tih stvari :D

Mislim da ce bit dobra tekma, posteno sudjenje pa nek pobjedi bolji. Ove sezone su sve ekipe imale korektno sudjenje na Bilinom polju. Neznam kad se zadnji put Sarajevo zalilo na sudjenje u Zenici, ili Zeljo? Zeljo je imao dobro sudjenje i uzeo je bodove na pocetku kad smo bili u krizi, prelosi neorganizovani...a onda nam u ovoj polusezoni ofirno sude iako su u vrhu...

Ne vjerujem da je ukidanje prenosa tekme zbog neke kradje il sta ja znam. Velež je imao korektno sudjenje, igrali su ofanzivno i izgubili iako je moglo biti i puno vise. U prvom dijelu sezone su svirali ofiran penal u 90+ ali ni to nisu uspjeli zabit...

Neko spominje da Čelik nije slucajno uzeo bod na Kosevu protiv Olimpika uoci ove utakmice mada ne vjerujem u takve price. Neznam kako ce Obuca i Duro igrat protiv svojih :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3324 Re: FK Sarajevo

Post by kamen spoticanja »

Rauber wrote:Ne smije se zaboraviti da su Robijasi bili na sahrani nasem Vedranu Puljicu, i to u velikom broju, treba im se danas zahvaliti jos jednom.
A ako bude nekih provokacija od pojedinaca, pa cak i mase, nadam se da cemo znati iscoolirati, treba se samo fokusirati na podrsku igracima i pjevat im 90 minuta.
Ako Bog da 0-2 , Skoro prvi, Obuca autogol drugi :mrgreen:
ovako hocu :thumbup:
ev ga live s stadiona...teren i vrijeme idealni za igru...doduse ima nekih oblaka ali mi se cini da kise nece biti...no Bozije je to...
sad se samo jos cekaju pitari i imamo sve uslove za dobru fudbalsku predstavu...i nek pobjedi bolji...
mada kad pomislim da se sibicari bore s listicom za izlazak u europu tacno mi dodje da navijam za sarajevo...masda mi samo dodje :D
emigracija
Posts: 152
Joined: 13/03/2008 23:38
Location: sarajevo

#3325 Re: FK Sarajevo

Post by emigracija »

imal se gdje pratiti ova utakmica
Locked