Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3301 Re: Manchester United FC

Post by kokuz_sa »

Image

evo mancesterovog dresa iz 92 godine :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3302 Re: Manchester United FC

Post by kokuz_sa »

Image
1991 - European Cup Winners Cup Final shirt

Like the blue 1968 European Cup Final shirt, Adidas decided to create a one-off Special edition shirt for the 1991 European Cup Winners Cup Final in Rotterdam. Without the 'Sharp' logo this shirt will forever be remembered with Mark Hughes's two amazing goals against FC Barcelona. It was available to buy as a limited edition shirt.

sreca pa dresic ne kosta puno para..
eto ako je ko od ovih vatrenih navijaca zainteresovan za njega imaju pp
sto se tice cijene..pogledat link dole pa eto ravnajte se po njoj. :)

http://www.vintagefootballshirts.com/pr ... d6047.html
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3303 Re: Manchester United FC

Post by BHF_Manijak »

dragonz wrote:
BHF_Manijak wrote: Smijesno je to sto kazes da je Manchestr zasluzeno osvojio finale, upravo to! Bayern pogadja stativu, pa kasnije precku, ima bolje prilike i onda ti neko prica o zasluzenosti, kako onda tek karakterises nezasluzeno! :oops: A da, Bayern jeste izgubio od Brodnbya 1:0 ali i uprkos toga ostao prvi u grupi sa tim istim MANCHESTEROM koji nijednom nije mogo da dobije, tada prosjecnu, Barcu vec oba puta x, kad vec pricas o statistici onda i dovrsi! :wink:
Brøndby je pobjedio 2:1, a ne 1:0 i to što MAN UTD nije pobjedio barsu meni ni onda nije predstavljalo problem već što debili na državnoj televiziji nisu prenosili prvu utakmicu kad se igrala na Old Trafford-u jer je bila utakmica za gledanje i uživanje puno bolja od one sa camp nou stadionu koja se završila istim rezultatom 3:3.
Ako hoćeš statistike MAN UTD nemaš ti vremena za čitanje dostignuća kluba kao što je MAN UTD lakše ti je da odeš na temu man city-a brže ćeš pročitati i imat ćeš prijatan san jer malo brojeva ti neće poremetit moždane vijuge.
Govorim o statistci te godine, posto su nju i spomenuo, a dobro, sad kao nema veze sto ManU nije tad dobio BArcu i zavrsio drugi u grupi a post prije toga pises kako su zasluzeno uzeli finale, kako ovo kako ono, odluci se vec za jednu varijantu! :roll:
I da, boli me ba djon i za Unitedom i za Cityem, imam prece posla nego li da drkam na jedan od ova dva tima kao pojedinci, ko da si im u familiju dirno ako napadnes klub, a 99% ih nije vidjelo stadion iz bliza a kamo li na utakmici tog kluba da su bili, a sve fol veliki navijaci, pozavidjeli bi vam i pravi Unitedovci koliko zdusno branite boje Manchester Untieda, ja ba imam svoj klub, Zelju svog, imam reprezentaciju, to dvoje pratim, danas-sutra Dzeko ode iz Citya i ja opet necu vise utakmice tog kluba pogledati jer me boli kita za njih, sem ukoliko ne budu igrali tekmu protiv nekog kluba u kojem je neki nas internacionalac...

A sad opletite opet po svom, "trofeji, tradicija, Fergie, navijaci, peto, deseto..." :zzzz:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3304 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

raspravlja se vise nego mi kad se zavrsi derby :D


k'o da ste rodjeni u manchesteru pa vam jako bitno koliko je zavrsila utakmica :run:


+ se ponasate kao balavci
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3305 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »



GGMU :evil: :evil: :evil: :evil:
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3306 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

hladan.preminger wrote:Champ19ns!
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3307 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

leet wrote:raspravlja se vise nego mi kad se zavrsi derby :D


k'o da ste rodjeni u manchesteru pa vam jako bitno koliko je zavrsila utakmica :run:


+ se ponasate kao balavci

Nismo ni rođeni u Sarajevu, pa me hladno zaboli neka stvar za Sarajevom i Željom i drugim čobanskim BH klubovima koji ne igraju fudbal već nesto slično tome, ali još nedefinisano u potpunosti.

Kakve veze ima sto neko nije iz Manchestera, Madrida, Barcelone, Milana ili Munchena. Totalno glup argument. To je kao kad ne bih smio slušati Arctic Monkeys-e jer nisam iz Sheffield-a već moram slušati Skroz jer su oni iz BiH/Sarajeva, iako su taKi od benda.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3308 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

znaci ti dozivljavas taj derby kao neko ko citav zivot navija za united/city ( samim tim je 90% rodjen tamo ) pa imas potrebu da se 10 dana prepires na forumu ?


nikad ti neces dozivjeti pravi osjecaj derbija !! ;)



p.s.

vi ste obicni simpatizeri, ni n od navijaca.. :D i ne, ne moras ti biti rodjen tamo da bi navijao za njih ( i FKS ima navijace sirom zemlje ) ali kao sto rekoh, nema sanse da ti dozivljavas tu utakmicu kao oni..
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3309 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

leet wrote:znaci ti dozivljavas taj derby kao neko ko citav zivot navija za united/city ( samim tim je 90% rodjen tamo ) pa imas potrebu da se 10 dana prepires na forumu ?


nikad ti neces dozivjeti pravi osjecaj derbija !! ;)



p.s.

vi ste obicni simpatizeri, ni n od navijaca.. :D i ne, ne moras ti biti rodjen tamo da bi navijao za njih ( i FKS ima navijace sirom zemlje ) ali kao sto rekoh, nema sanse da ti dozivljavas tu utakmicu kao oni..
ee leet ne podcjenjuj bol kao najžešću osnovu za kreiranje doživljaja :D
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3310 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

S obzirom na evidentan manjak sive moždane mase, pojasnit ću ti rečenicu po rečenicu.

1.
znaci ti dozivljavas taj derby kao neko ko citav zivot navija za united/city ( samim tim je 90% rodjen tamo )
Gdje ja kazem da dozivljavam derbi kao neko ko je rođen u Manchesteru? Nigjde.
Ko si ti, ili bilo ko drugi, da kaze kako cu ja ili neko od 20 miliona navijaca ManUtd-a dozivljavati utakmice svog kluba?

2.
pa imas potrebu da se 10 dana prepires na forumu
Ja na ovoj temi imam maximalno 10 postova, vecinu prije derbija sa Shitijem.

3.
vi ste obicni simpatizeri, ni n od navijaca.. :D
O gdje si ti jedan i jedini autoritet i sud o tome koje je kakav navijac i kojeg kluba? Nismo te prepoznali, pa se ovom prilikom izvinjavam.

4.
nikad ti neces dozivjeti pravi osjecaj derbija !! ;)
S obzirom na tvoj avatar, ti nikad neces vidjeti fudbal na utakmicama i derbijima koje pratis. Nesto ces mozda i vidjeti ali to nije fudbal.

5.
ne moras ti biti rodjen tamo da bi navijao za njih
Haj bar jedna pametna!

6.
FKS ima navijace sirom zemlje
Ako se ta zemlja zove Sarajevo, onda ima.

7.
nema sanse da ti dozivljavas tu utakmicu kao oni..
Vidi pod 1, 3 i 4.

Haj sad na svoju temu FK Sarajevo i ostavi nas ovdje da "simpatisemo" koga nam je ćeif.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3311 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Ma dobro sve to, ali 1:6 :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3312 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

pa ti si smijesan :lol: :lol: mozda zbog nedostatka sive mozdane mase :(


bolje ici gledati taj fudbal nego sjediti ispred pc-a buljeci u stream i "navijati" :mrgreen:


p.s.


e nek si ti autoritet koji ce mi reci gdje da pisem na FORUMU :shock: :o



Image

;)
Last edited by Velkoski on 26/10/2011 12:03, edited 5 times in total.
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3313 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

quasar wrote:Ma dobro sve to, ali 1:6 :-)
Champ19ns!
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3314 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

pa ti si smijesan :lol: :lol: mozda zbog nedostatka sive mozdane mase :(
Budali pokazes prst ona se smije.
Kome fali sive mase vidi se iz priloženog. Treba ti 4 puta da editujes post da bi rekao šta misliš i da bude suvislo.
bolje ici gledati taj fudbal nego sjediti ispred pc-a buljeci u stream i "navijati" :mrgreen:
Kakav je ovo argument. Kako kome? Ima ljudi koji vole govna jesti, pa su u manjini.
e nek si ti autoritet koji ce mi reci gdje da pisem na FORUMU :shock: :o
Gdje trebas sta pisati govori ti naslov teme. Bar je to jasno.

S tobom sam završio.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3315 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

jok eto, bolje napisati dva posta zaredom nego editovati jedan :-)

udri se premingerom po glavi
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3316 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Vidim ovdje na forumu, tačnije ovoj temi, ima još kandidata za struĆnjaka! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3317 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Znate vi dobro šta je.... :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3318 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Ti quasar, opasno prijetiš da budeš unaprijeđen u struĆnjaka :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3319 Re: Manchester United FC

Post by Charuga »

hladan.preminger wrote:S obzirom na evidentan manjak sive moždane mase, pojasnit ću ti rečenicu po rečenicu.
hladan.preminger wrote:Budali pokazes prst ona se smije. Kome fali sive mase vidi se iz priloženog.
Ako nastavis ovako, dobit ces nagradno putovanje!
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3320 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

šta jedno :?: šest nagradnih putovanja :!:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3321 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Izgleda da je nešto zarazno na ovoj temi...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3322 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

fidoremilienko wrote:Ti quasar, opasno prijetiš da budeš unaprijeđen u struĆnjaka :D
To legendo! A primate se samo tako. Niste vala mutavi, dobro je. Sta cu, ja popijem pola Viagre pa malo pod*ebavam cijeli dan.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3323 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Samo ti podjebavaj :D, samo pazi da te neko ne ZAjebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Haj uzdravlje, struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3324 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

fidoremilienko wrote::lol: :lol: :lol: :lol:
Samo ti podjebavaj :D, samo pazi da te neko ne ZAjebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Haj uzdravlje, struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:
Joooj, sad mogu i timove sastavljat, jelde?
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3325 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

quasar wrote:
fidoremilienko wrote::lol: :lol: :lol: :lol:
Samo ti podjebavaj :D, samo pazi da te neko ne ZAjebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Haj uzdravlje, struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:
Joooj, sad mogu i timove sastavljat, jelde?
Ne možeš. Možeš samo davati struĆna mišljenja. A timove kad budNeš menaĐer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply