Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3301 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ... da li nam vecini odgovara crno / bijela kombinacija (molim da budete suzdržani od pravljenja kombinacija
i prijedloga) ... crno/bijelo
(pa makar nas Delije ganjale po BG) 
JESTE VALA NICK, TI SI KRIV ZBOG PREVELIKE INSPIRACIJE

- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3302 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri wrote:Onda ponavljajte!
Javite mi ako dodjete do nekog zakljucka
Muri wrote:Bez mene!
Mislim da nije fer prema ostalim prijedlozima ako vec u samom pocetku se namece jedan prijedlog prije samog glasanja.
Treba pruziti jednaku sansu svim prijedlozima a ne predlagati jedan naziv vise puta prije nego sto se glasa.
Ako se radi o nekakvom autokratnom nametanju onda ja tu nemam sta traziti.
Ako cemo glasati onda hajde da to uradimo kako treba i bez zurbe.
.woah,woah,woah
...o čemu je reč Muri druže???
.da te podsetim da smo već nekoliko dana davali predloge i skapirali da tako možemo u nedogled...onda je odlučeno (ZAJEDNIČKI) da svako od nas od SVIH dosadašnjih predloga izabere favorite i koje ime bude najfrekventnije možemo da kažemo da je pobednik!!!
.ima oko 50 predloga...izaberi neki i napiši...ili daj nove predloge
.mogli bi i tebe da čujemo s'obzirom da si ipak,možda,duže od svih rockabilly
NIKO NIKOGA NI NA ŠTA NE PRISILJAVA!!!
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3304 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nick vraćaj se ... nema bježanja ... 
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3305 Re: Rockabilly - Psychobilly
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FQiNg3A4 ... re=related[/youtube]
Neche da mi se postavi ovo govno s' youtube-a!!!!
Neche da mi se postavi ovo govno s' youtube-a!!!!
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3306 Re: Rockabilly - Psychobilly
.nemojte tako...'ajde da se vratimo zabavi ljudi!!!

.south will rise again

lab3352 wrote:@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ... da li nam vecini odgovara crno / bijela kombinacija (molim da budete suzdržani od pravljenja kombinacijai prijedloga) ... crno/bijelo
(pa makar nas Delije ganjale po BG)

.south will rise again
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3307 Re: Rockabilly - Psychobilly
evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers
F.C. LIMMUNKWAGERS
obješnjenje:

EDIT: pod r je trebalo pisati Route 66
F.C. LIMMUNKWAGERS
obješnjenje:

EDIT: pod r je trebalo pisati Route 66
Last edited by sun56 on 20/06/2009 18:05, edited 1 time in total.
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3308 Re: Rockabilly - Psychobilly
jel ovako?
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3309 Re: Rockabilly - Psychobilly
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Sun ti nisi normalan!!!
Genijalno
Sun ti nisi normalan!!!
Genijalno
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3310 Re: Rockabilly - Psychobilly
sun56 wrote:evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers![]()
.fali Drag...
Last edited by gocatgoer on 20/06/2009 18:14, edited 1 time in total.
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3311 Re: Rockabilly - Psychobilly
.bg škvadro hoće li biti nekog uniformisanja večeras???


- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3312 Re: Rockabilly - Psychobilly
Easy svi sada ... molim Vas ... nema mjesta nikakvoj ljutni ... pa svi se sada znamo ovdje ... za izbor imena imamo vremena, imamo dovoljno ideja i sve je OK ... Ako neko ne zeli da da prijedlog, znaci da prihvata nasu odluku ovdje ... Svakako sam mislio iduce sedmice da postavim ovdje novi dizajn sektaskih majica (treće izdanje), koje ide ekipi opet free ... Ovaj put cekam da se vratim iz FF pa da to finaliziram ... Mozda ovaj put uradim neke druge boje, a ne samo crnu ...
I slomio sam se tražeći "I am so lonesome I cound cry" u izvedbi Cowboy Junkies ...
I slomio sam se tražeći "I am so lonesome I cound cry" u izvedbi Cowboy Junkies ...
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3313 Re: Rockabilly - Psychobilly
EVO MOJ PRIJEDLOG ( na bazi Sunovog )
FUCKING MULE WASER
Sva pocetna slova clanova su ukljucena
FUCKING MULE WASER
Sva pocetna slova clanova su ukljucena
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3314 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri wrote:
jel ovako?
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3315 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nick je trebal biti pod N a NG Eddie pod E, i nitko ne faligocatgoer wrote:sun56 wrote:evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.fali Drag...
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3316 Re: Rockabilly - Psychobilly
lab3352 wrote: I slomio sam se tražeći "I am so lonesome I cound cry" u izvedbi Cowboy Junkies ...
I am so lonesome I cound cry - Cowboy Junkies mp3
http://www.archive.org/download/cj2008- ... 03_vbr.mp3
Fitz
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3317 Re: Rockabilly - Psychobilly
THANK YOU GVOZDA, YOU ARE THE MAN!!!!
Fitz: Sta mislis, kako ti se cini? Mislim ovo se slusa u rano jutro uz malo vina i "domaćice" ... vjeruj mi odlicna verzija numere, posebno na "Trinity Session" ili "Trinity Revisited"
Fitz: Sta mislis, kako ti se cini? Mislim ovo se slusa u rano jutro uz malo vina i "domaćice" ... vjeruj mi odlicna verzija numere, posebno na "Trinity Session" ili "Trinity Revisited"
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3318 Re: Rockabilly - Psychobilly
Omare...treba da chujes verziju od Chris Isaak-a......Dopalo bi ti se!!!!
Sad chu da je uploadujem na youtube....pa je stavljam ovde!!!
Sad chu da je uploadujem na youtube....pa je stavljam ovde!!!
Last edited by Nick Drag on 20/06/2009 18:39, edited 1 time in total.
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3319 Re: Rockabilly - Psychobilly
Niko ne fali!!!Nick je trebal biti pod N a NG Eddie pod E, i nitko ne fali
Evo mala modifikacija moje verzije:
FUCKING MULE WASHERS
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3320 Re: Rockabilly - Psychobilly
Falilo je!!!!
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3323 Re: Rockabilly - Psychobilly
.zaboravljam ovo već duže vreme...
.live nasatup "Kontuzije"...inače Tijaninog benda prošle godine u Novom Sadu
.ramones cover i nekoliko oličnih autorskih pesama...pa poslušajte kako to cure rade...
http://www.megaupload.com/?d=NVVOXZ0Z
.live nasatup "Kontuzije"...inače Tijaninog benda prošle godine u Novom Sadu
.ramones cover i nekoliko oličnih autorskih pesama...pa poslušajte kako to cure rade...
http://www.megaupload.com/?d=NVVOXZ0Z
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3324 Re: Rockabilly - Psychobilly
[quote="Nick Drag"]Omare chuj ovo!!!
Matori nećeš se ti leba od kompjutera najesti

Matori nećeš se ti leba od kompjutera najesti
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3325 Re: Rockabilly - Psychobilly
Vozdra matori.lab3352 wrote:@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ...
Jaknu po ceni 25+15 eur sa našao na ovom nemačkom sajtu
http://www.bananaboot.de/product_info.p ... ts_id/4104
I to je cenim više manje, pristojna kinta (najbolja koju sam do sada uspeo da nađem )
Bićemo na vezi i dalje. Ja imam drugaricu u engleskoj kod koje bi to moglo da se pošalje za 5 funti komad ali kako da ga prebacimo na "balkan"

