Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3301 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ... da li nam vecini odgovara crno / bijela kombinacija (molim da budete suzdržani od pravljenja kombinacija :D i prijedloga) ... crno/bijelo :D (pa makar nas Delije ganjale po BG) :lol:

:lol: :lol: :lol: JESTE VALA NICK, TI SI KRIV ZBOG PREVELIKE INSPIRACIJE :lol: :lol: :lol:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3302 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Muri wrote:Onda ponavljajte!

Javite mi ako dodjete do nekog zakljucka
Muri wrote:Bez mene!

Mislim da nije fer prema ostalim prijedlozima ako vec u samom pocetku se namece jedan prijedlog prije samog glasanja.
Treba pruziti jednaku sansu svim prijedlozima a ne predlagati jedan naziv vise puta prije nego sto se glasa.

Ako se radi o nekakvom autokratnom nametanju onda ja tu nemam sta traziti.
Ako cemo glasati onda hajde da to uradimo kako treba i bez zurbe.

.woah,woah,woah :-?

...o čemu je reč Muri druže???
.da te podsetim da smo već nekoliko dana davali predloge i skapirali da tako možemo u nedogled...onda je odlučeno (ZAJEDNIČKI) da svako od nas od SVIH dosadašnjih predloga izabere favorite i koje ime bude najfrekventnije možemo da kažemo da je pobednik!!!
.ima oko 50 predloga...izaberi neki i napiši...ili daj nove predloge
.mogli bi i tebe da čujemo s'obzirom da si ipak,možda,duže od svih rockabilly

NIKO NIKOGA NI NA ŠTA NE PRISILJAVA!!!

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3303 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

:run:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3304 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Nick vraćaj se ... nema bježanja ... :D
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3305 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FQiNg3A4 ... re=related[/youtube]

Neche da mi se postavi ovo govno s' youtube-a!!!! :x
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3306 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.nemojte tako...'ajde da se vratimo zabavi ljudi!!!

lab3352 wrote:@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ... da li nam vecini odgovara crno / bijela kombinacija (molim da budete suzdržani od pravljenja kombinacija :D i prijedloga) ... crno/bijelo :D (pa makar nas Delije ganjale po BG) :lol:

Image
.south will rise again :lol: :lol: :lol:
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3307 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers :-D

F.C. LIMMUNKWAGERS

obješnjenje:

Image

EDIT: pod r je trebalo pisati Route 66
Last edited by sun56 on 20/06/2009 18:05, edited 1 time in total.
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3308 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »



jel ovako?
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3309 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Sun ti nisi normalan!!!

Genijalno :thumbup:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3310 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

sun56 wrote:evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers :-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.fali Drag...
Last edited by gocatgoer on 20/06/2009 18:14, edited 1 time in total.
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3311 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.bg škvadro hoće li biti nekog uniformisanja večeras???

Image
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3312 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Easy svi sada ... molim Vas ... nema mjesta nikakvoj ljutni ... pa svi se sada znamo ovdje ... za izbor imena imamo vremena, imamo dovoljno ideja i sve je OK ... Ako neko ne zeli da da prijedlog, znaci da prihvata nasu odluku ovdje ... Svakako sam mislio iduce sedmice da postavim ovdje novi dizajn sektaskih majica (treće izdanje), koje ide ekipi opet free ... Ovaj put cekam da se vratim iz FF pa da to finaliziram ... Mozda ovaj put uradim neke druge boje, a ne samo crnu ...

I slomio sam se tražeći "I am so lonesome I cound cry" u izvedbi Cowboy Junkies ...
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3313 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

EVO MOJ PRIJEDLOG ( na bazi Sunovog )


FUCKING MULE WASER

Sva pocetna slova clanova su ukljucena :D
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3314 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Muri wrote:

jel ovako?

:D :D :D :D :D ... odlicna, natjerala me da skinem Levi Dextera i stavim Aloha From Hawaii :D :D :D
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3315 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

gocatgoer wrote:
sun56 wrote:evo malo demokracije, svi su gore (nadam se da nisam nikog zaboravil) a još i završava sa ...gers :-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.fali Drag...
Nick je trebal biti pod N a NG Eddie pod E, i nitko ne fali
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3316 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

lab3352 wrote: I slomio sam se tražeći "I am so lonesome I cound cry" u izvedbi Cowboy Junkies ...


I am so lonesome I cound cry - Cowboy Junkies mp3

http://www.archive.org/download/cj2008- ... 03_vbr.mp3

Fitz :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3317 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

THANK YOU GVOZDA, YOU ARE THE MAN!!!!

Fitz: Sta mislis, kako ti se cini? Mislim ovo se slusa u rano jutro uz malo vina i "domaćice" ... vjeruj mi odlicna verzija numere, posebno na "Trinity Session" ili "Trinity Revisited"
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3318 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Omare...treba da chujes verziju od Chris Isaak-a......Dopalo bi ti se!!!!
Sad chu da je uploadujem na youtube....pa je stavljam ovde!!!
Last edited by Nick Drag on 20/06/2009 18:39, edited 1 time in total.
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3319 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Nick je trebal biti pod N a NG Eddie pod E, i nitko ne fali
Niko ne fali!!!

Evo mala modifikacija moje verzije:


FUCKING MULE WASHERS
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3320 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Falilo je!!!!
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3321 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3322 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Omare chuj ovo!!!

[youtube]www.youtube.com/watch?v=3W3bLCjW1HE&fea ... annel_page[/youtube]
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3323 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.zaboravljam ovo već duže vreme...
.live nasatup "Kontuzije"...inače Tijaninog benda prošle godine u Novom Sadu
.ramones cover i nekoliko oličnih autorskih pesama...pa poslušajte kako to cure rade...

http://www.megaupload.com/?d=NVVOXZ0Z
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3324 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

[quote="Nick Drag"]Omare chuj ovo!!!



Matori nećeš se ti leba od kompjutera najesti :lol: :lol:
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3325 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

lab3352 wrote:@Peđa: Nisam skontao onu cijenu za jakne! Odakle je ono? Ja cu ici u FF u onaj shop pa da vidim jakne ...
Vozdra matori.
Jaknu po ceni 25+15 eur sa našao na ovom nemačkom sajtu

http://www.bananaboot.de/product_info.p ... ts_id/4104

I to je cenim više manje, pristojna kinta (najbolja koju sam do sada uspeo da nađem )

Bićemo na vezi i dalje. Ja imam drugaricu u engleskoj kod koje bi to moglo da se pošalje za 5 funti komad ali kako da ga prebacimo na "balkan"
Post Reply