SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3301 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
sta bi od mene bilo da ustajem u pola 7 --- i ovako se namackam jedva 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3302 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Draga Alemaa dobto ti se da, ja ustajem ukupno 25 minuta prije nego moram krenutialemaa wrote:Gospoda Ministarka wrote:alemaa wrote:Jutro zemske..sta ima, kako ste? Zelena koliko je trebalo da ti stigne s Jagodice? Ja ne smijem ni uci jer znam da cu kupiti ono sto mi ne treba..ne bi mi bio prvi put![]()
Ev jutros sam probala neke sjene iz on mac palete..
![]()
Majke ti jesi se naucila ovako sminkati samo na ovoj temi?
Evo i ja pratim, uocila sam pomake ali nista znacajno kao sto je kod tebe?
Ili su bili privatni casovi kod Michuna?
EDIT: Nadinka, ima li sta od one podloge?![]()
Ma nom stop gledam ove tete na youtube...ova Lisa mi je extra.. A inace ja ustajem u 06:30..sminkam se haman vise od po sata
![]()
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3303 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
semlaca, da ja tebi odvadim od moje pola, ja to i tako najcesce zabroavim, moze mi biti jos tri godinesemlaca wrote:Mislim malo starijim od mene (damama koje rade, koje su na poslu cijeli dan pa moraju fino izgledati). Bona, bona nemoj se ljutiti. Oči su ti baš lijepe.Partizzanka wrote:cuj starijim damama???
otkad sam ja starija dama???
Nešto kontam, većeg peha od mene nema u kantonu.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3304 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
radim i odmah sam stara
eto ti sad
a ja u cvijetu mladosti tek maltene usla u punoljetstvo
nadam se da ce mama zbaviti tu od kolegice ... onda je ova moja, tvoja
moze nadinka da ne uzimamo odmah danas moram ja sa mamom vidjeti oki??
a ja u cvijetu mladosti tek maltene usla u punoljetstvo
nadam se da ce mama zbaviti tu od kolegice ... onda je ova moja, tvoja
moze nadinka da ne uzimamo odmah danas moram ja sa mamom vidjeti oki??
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3305 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
alema - za tebe je pisana ona pjesma zeljka joksimovica "zena za sva vremena"
ja se nogom sutam iz kreveta u 7.20 i sve radim nabrzaka
ali sam rekla da cu ustajati u 7 od sutra
ja se nogom sutam iz kreveta u 7.20 i sve radim nabrzaka
ali sam rekla da cu ustajati u 7 od sutra
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#3306 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ni ja ne kontam zbog cega sam starija ali eto...Partizzanka wrote:radim i odmah sam staraeto ti sad
a ja u cvijetu mladosti tek maltene usla u punoljetstvo
nadam se da ce mama zbaviti tu od kolegice ... onda je ova moja, tvoja
moze nadinka da ne uzimamo odmah danas moram ja sa mamom vidjeti oki??
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3307 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
e haj reci koliko ti je godina?? ako smijes
da odmjerimo godine
svejedno i ako si mlada nemoj da se nerviras zbog jedne podloge
mora biti u cm- u nivee
a sjene bez cestica ... manje vise sve ti imaju cestice
i ja sam dugo trazila bez ... jer sam ovisnik o mat sjenama ne volem da sljastim
isadora ima mat sjene znam to ali kod vas nema isadore
potrazi najbolje ti je testere probaj pa ces vidjeti
svejedno i ako si mlada nemoj da se nerviras zbog jedne podloge
mora biti u cm- u nivee
a sjene bez cestica ... manje vise sve ti imaju cestice
i ja sam dugo trazila bez ... jer sam ovisnik o mat sjenama ne volem da sljastim
isadora ima mat sjene znam to ali kod vas nema isadore
potrazi najbolje ti je testere probaj pa ces vidjeti
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3309 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa ja sam samo 4 godine starija od tebe ... i odmah sam starija dama??
eee moja ti doci ces ti u moje godine pa ce tebi neko od 20 reci da si stara dama
neka neka
sad bez sale ... ja ne znam za ta sjenila
jer nemam nista od art deco
najbolje ti je idi i probaj
nema ti druge
eee moja ti doci ces ti u moje godine pa ce tebi neko od 20 reci da si stara dama
neka neka
sad bez sale ... ja ne znam za ta sjenila
jer nemam nista od art deco
najbolje ti je idi i probaj
nema ti druge
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3310 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Semlaca, imas neka od art deco da su matt, pogledaj na stranici tacno koje nijansesemlaca wrote:E jesi zapela.
Godina mi je 20 i biće sve do 1.9.
Neću da se nerviram, al' podloga je must have.
Koja onda sjenila imaju najmanje čestica? Maybelline me ubi u pojam šljašti na sve strane. Kakva su Art Deco sjenila po tom pitanju?
http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make ... adow-matt/
Orifalem je imao dobra mat sjenila-potpuno mat,ona jednostruka ne znam ima li vise (u plavoj kutiji)
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3311 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jeste! oriflame je imao super sjenila ta mat jednopakovana
ja sam imala samo jedno boje duda (barem je tako pisalo) to je bila ludnica od sjene ... zavisno koliko ga stavis ono moze biti od roze, preko ljubicastog (kao da me neko mlatio) do smedjeg
i potrosi mi se
ja sam imala samo jedno boje duda (barem je tako pisalo) to je bila ludnica od sjene ... zavisno koliko ga stavis ono moze biti od roze, preko ljubicastog (kao da me neko mlatio) do smedjeg
i potrosi mi se
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3312 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Joj jeste naporne, ja sam rekla da sam starija (diskretnija) dama - imam 38
nego da potvrdim, art deco podloga ze sjene na usne - extra stvar
kako nabavih podlogu i primer - sminka stoji po 14 sati ne mjenja se
nego da potvrdim, art deco podloga ze sjene na usne - extra stvar
kako nabavih podlogu i primer - sminka stoji po 14 sati ne mjenja se
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#3313 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Nadinka, ja zelim tu sjenu, aj da dogovorimo detalje razmjene. 
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#3315 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
alemaa wrote:Postidila si me , jos da ne gledam i ne trosim vOlko sminku kaze mi MM da bi bila idealnaPartizzanka wrote:alema - za tebe je pisana ona pjesma zeljka joksimovica "zena za sva vremena"
ja se nogom sutam iz kreveta u 7.20 i sve radim nabrzaka
ali sam rekla da cu ustajati u 7 od sutra![]()
![]()
![]()
Dokle god mozes da si priustis to sto kupujes, i ne osjeti se na kucnom budetu ne smatraj to manom.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3316 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
semlaca wrote:E jesi zapela.
Godina mi je 20 i biće sve do 1.9.
Neću da se nerviram, al' podloga je must have.
Koja onda sjenila imaju najmanje čestica? Maybelline me ubi u pojam šljašti na sve strane. Kakva su Art Deco sjenila po tom pitanju?
bila sam ubjedjena da sam ja najmladja al eto nisam =)
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3317 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
a ne ne draga moja i ti si starija dama nema izvlacenja 
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#3318 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Dje ste babe ?
Elem,Artdeco u Sa...i nema bas izbor mat sjena,pretezn o su one sa sitnim strasom
Elem,Artdeco u Sa...i nema bas izbor mat sjena,pretezn o su one sa sitnim strasom
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3319 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kakva je sad sjena u pitanju!?Gospoda Ministarka wrote:Nadinka, ja zelim tu sjenu, aj da dogovorimo detalje razmjene.
Sto se tice colistara samo je dio proizvoda bio na 50%. Ali su uz proizvode normalne cijene djelili poklone, tipa karmin, tus, olovka. Izaberes.
nadinka, ja kupih tu novu maskaru koja je izasla od colistara - ali bez dlacica. Osjetljive mi oci i znam da bi mi to upadalo u oci. A i imam dovoljno trepusa.
Ih, a kolko ja tek imam godina
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3320 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
dozvolite da se istresem ovdje verbalno
Bem ti ovu zemlju!
odem da vidim jos ovih sjenica ... nadjem ovu jednu sdto sam htjela kad mi zena kroz pricu kaze da oni PRESTAJU TOTALNO SA PRODAJOM OVIH SJENA I PRODUKATA OD SANS SOUSea
odem do standa gdje je bila nivea reko da vidim onu njihovu toniranu kremu i eto onako malo da snjuhnem jel ... PRESTALI I SA TIM!
pa kakva je ovo vuko...???
uzela sam sebi posljednju ovu zelenu sjenicu - kontam se sutra jos uzeti jednu beige koja mi je super za preko dana
i uzela jednu duplu cetkicu jedno je cetkica drugo je ona kao spuzvasta gumica za bluranje
Bem ti ovu zemlju!
odem da vidim jos ovih sjenica ... nadjem ovu jednu sdto sam htjela kad mi zena kroz pricu kaze da oni PRESTAJU TOTALNO SA PRODAJOM OVIH SJENA I PRODUKATA OD SANS SOUSea
odem do standa gdje je bila nivea reko da vidim onu njihovu toniranu kremu i eto onako malo da snjuhnem jel ... PRESTALI I SA TIM!
pa kakva je ovo vuko...???
uzela sam sebi posljednju ovu zelenu sjenicu - kontam se sutra jos uzeti jednu beige koja mi je super za preko dana
i uzela jednu duplu cetkicu jedno je cetkica drugo je ona kao spuzvasta gumica za bluranje
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3321 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bjb - vidjela sam da si trazila tamno smedju mat sjenu
vidjela sam da isadora ima monosjene (pravo skupe ali dobre) i ima jednu koja se zove choco - tamna da tamnija ne moze biti a mat je
pa potrazi negdje ako ima isadora kod nas mora biti
vidjela sam da isadora ima monosjene (pravo skupe ali dobre) i ima jednu koja se zove choco - tamna da tamnija ne moze biti a mat je
pa potrazi negdje ako ima isadora kod nas mora biti
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3322 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Customer support a onda na resolution center i onda pratis sta ti sistem kaze. Prvo ce ti reci da kontaktiras prodavca, na sta ces resi da si kontaktirala vec ali da nema odgovora i onda ispises case.alemaa wrote:Aj em ni stara ni mlada..ono ko tamam...![]()
.
Michun trebam help...trebam otvoriti case vezano za ono sto sam kupila na ebay lafo poslato 31.1 ..stiglo jos nije..eh sad kako sta?
Eto...
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3323 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hajd zene pomozite
Trebam kreon, novi, po mogucnosti kvalitetan
Vecina kreona koje sam do sada koristila ne izdrzi ni sat i spadne i onda mi oko trepavica sve bude umrljano i tako
Ne znam jel do mojih ociju ili sta, ali prosto ne mogu da vjerujem da sam toliki baksuz sa kreonima.
Trebam kreon, novi, po mogucnosti kvalitetan
Vecina kreona koje sam do sada koristila ne izdrzi ni sat i spadne i onda mi oko trepavica sve bude umrljano i tako
Ne znam jel do mojih ociju ili sta, ali prosto ne mogu da vjerujem da sam toliki baksuz sa kreonima.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#3324 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ladyblue18 wrote:Hajd zene pomozite![]()
Trebam kreon, novi, po mogucnosti kvalitetan![]()
![]()
Vecina kreona koje sam do sada koristila ne izdrzi ni sat i spadne i onda mi oko trepavica sve bude umrljano i tako![]()
![]()
Ne znam jel do mojih ociju ili sta, ali prosto ne mogu da vjerujem da sam toliki baksuz sa kreonima.
Isti problem imam, pa sam odlucila kad me put nanese do cm-a ili dm-a kupiti tecni eye liner pen.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3325 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
a da probas staviti podlogu prvo pa onda kreon?? mozda ce je drzati
i meni se vecina kreona razmaze dole pa imam podocnjake do koljena na ove moje postojece pa stalno moram da razmacujem
meni su dobri ja mislim manhattan da sam imala onaj sto se vrti pa izlazi
(koji opis a??)
i meni se vecina kreona razmaze dole pa imam podocnjake do koljena na ove moje postojece pa stalno moram da razmacujem
meni su dobri ja mislim manhattan da sam imala onaj sto se vrti pa izlazi



