Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3301 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

:D :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3302 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

Vi samo njegovo pisanje tumacite juglslovenskim standardom promisljanja diskursa.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3303 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

Samo to drugovi iz iste raje? Pa nije ni vasa horska sprdacina kao sto je nekad bila,... ima li jos koja duhovita doskocica sa tribine ili je to - to?


Vidim prisutna je plisana mudra glava foruma koja je nekoc ustanovila da nemere covjek biti protiv YU i SDA,.. - ergo kriticari YU lazu da su i protiv SDA. Mudro nema sta.

Nije Becirovic prvi sa ovakvim nastupom. Imao je i Lagumdzija ovakvih nastupa i poziranja.

Ali za oduzimanje barjaka dusebriznika, sticenika, bosnjastva,.. od SDA je potrebno mnogo vise. Domaca ljevica treba restart, totalni, generalni, pocetak sa nule,.... ako misli ista dobro i konstruktivno donijeti.

A sad nastavite
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3304 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3305 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MarlboroGold »

Nekad je i jedna osoba potrebna da se provede restart...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3306 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Ovi nasi forumski liberali i mlade nade socijaldemokratije se sprdaju sa njim, a lik uopste nije glup.
Hare je buduci president of Republic of Bosnia.
Izbrisace vam Hercegovinu i svi cete biti redovni na Dzumi.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3307 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

šta ćeš kad je neko genije koji uže od nacije i naroda ne vidi. jednostavno preširokih shvatanja i ne može sebi pomoći.

pa tako on i ismijavanje njega lično diže na nivo naroda...nous sommes haznadar.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3308 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

i nikad nisam tvrdio da neko ne može biti protiv jugoslavije i protiv sda. samo da nekoliko vas konkretnih loše glumi da je protiv sda. i da, to uključuje i tebe. ja to najotvorenije kažem a ne vašom razrađenom formulom:

jedna rečenica protiv

ALI...

dvadeset rečenica za
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3309 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

S kim si ti u sukobu? :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3310 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »


"Jugoslavija je iščezla država koja kao aktualitet ili kao prijetnja postoji samo u glavama zapijenjenih i poludjelih etnonacionalista i fašista koji već 28 godina ne prestaju plašiti svoja stada fantomom Jugoslavije. Jugoslavija je živa samo u glavama nacionalističkih i klerofašističkih luđaka i kriminalaca. Ako govorimo o Jugoslaviji kao kulturnom i identifikacijskom prostoru svijeta koji se naziva svijetom južnih Slavena (…), mi zapravo govorimo o nečemu što je starije od te države koja izaziva kleronacionalističke paranoje; govorimo o nečem što se tiče naših identiteta, privatnih sjećanja, naših kolektivnih povijesti i naše kulture u najširem smislu te riječi", ocjenjuje Jergović naglasivši kako takva Jugoslavija, koja nije ni država, a ni politički projekt, zapravo je u svakom trenutku i postojeća i egzistentna, kao i to da je na neki način važna za naš kulturni i kolektivni opstanak.

http://ba.n1info.com/a271212/Vijesti/Vi ... za-N1.html
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3311 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

geniju je domet kaHve srkat od sebilja do trznice, do marin dvora more sanjat
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3312 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:

"Jugoslavija je iščezla država koja kao aktualitet ili kao prijetnja postoji samo u glavama zapijenjenih i poludjelih etnonacionalista i fašista koji već 28 godina ne prestaju plašiti svoja stada fantomom Jugoslavije. Jugoslavija je živa samo u glavama nacionalističkih i klerofašističkih luđaka i kriminalaca. Ako govorimo o Jugoslaviji kao kulturnom i identifikacijskom prostoru svijeta koji se naziva svijetom južnih Slavena (…), mi zapravo govorimo o nečemu što je starije od te države koja izaziva kleronacionalističke paranoje; govorimo o nečem što se tiče naših identiteta, privatnih sjećanja, naših kolektivnih povijesti i naše kulture u najširem smislu te riječi", ocjenjuje Jergović naglasivši kako takva Jugoslavija, koja nije ni država, a ni politički projekt, zapravo je u svakom trenutku i postojeća i egzistentna, kao i to da je na neki način važna za naš kulturni i kolektivni opstanak.

http://ba.n1info.com/a271212/Vijesti/Vi ... za-N1.html
Zapravo je u svakom trenutku postojeca i egzistentna?
Ozbiljno?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3313 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Fudo387 wrote:
Banksy wrote:

"Jugoslavija je iščezla država koja kao aktualitet ili kao prijetnja postoji samo u glavama zapijenjenih i poludjelih etnonacionalista i fašista koji već 28 godina ne prestaju plašiti svoja stada fantomom Jugoslavije. Jugoslavija je živa samo u glavama nacionalističkih i klerofašističkih luđaka i kriminalaca. Ako govorimo o Jugoslaviji kao kulturnom i identifikacijskom prostoru svijeta koji se naziva svijetom južnih Slavena (…), mi zapravo govorimo o nečemu što je starije od te države koja izaziva kleronacionalističke paranoje; govorimo o nečem što se tiče naših identiteta, privatnih sjećanja, naših kolektivnih povijesti i naše kulture u najširem smislu te riječi", ocjenjuje Jergović naglasivši kako takva Jugoslavija, koja nije ni država, a ni politički projekt, zapravo je u svakom trenutku i postojeća i egzistentna, kao i to da je na neki način važna za naš kulturni i kolektivni opstanak.

http://ba.n1info.com/a271212/Vijesti/Vi ... za-N1.html
Zapravo je u svakom trenutku postojeca i egzistentna?
Ozbiljno?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3314 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Ma budalastina, ucimo mi istoriju rimskog carstva, koriste se izreke, prave filmovi, odrzava sjecanje :D ...jugoslavije ima koliko i cezarovih legija. Bizi.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3315 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Fudo387 wrote:Ovi nasi forumski liberali i mlade nade socijaldemokratije se sprdaju sa njim, a lik uopste nije glup.
Hare je buduci president of Republic of Bosnia.
Izbrisace vam Hercegovinu i svi cete biti redovni na Dzumi.
I ja? :shock:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3316 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:
Fudo387 wrote:Ovi nasi forumski liberali i mlade nade socijaldemokratije se sprdaju sa njim, a lik uopste nije glup.
Hare je buduci president of Republic of Bosnia.
Izbrisace vam Hercegovinu i svi cete biti redovni na Dzumi.
I ja? :shock:
Pa mene cudi kako se ti vec nisi uvalio u prvi saf :lol: , obzirom fa imas istancan njuh za pronalazenje para. :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3317 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

JThomas wrote:i nikad nisam tvrdio da neko ne može biti protiv jugoslavije i protiv sda. samo da nekoliko vas konkretnih loše glumi da je protiv sda. i da, to uključuje i tebe. ja to najotvorenije kažem a ne vašom razrađenom formulom:
jedna rečenica protiv
ALI...
dvadeset rečenica za
:D
Dušo, jel ti vise vjeruješ svojim ocima il meni? :D

Takvi mudri zakljucci i horska sprdacina su vam bili i ostali krajnji domet u diskusiji.

vala ste postali i dosadni sa tom Jugom vise,.. i Bogu i narodu,...
Last edited by hAZNADAR on 10/07/2018 15:04, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3318 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Ne gumo,kad je puno takvih oko mene,nesta mi dodje,ko da cu se usrat... :cry:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3319 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote:Ovi nasi forumski liberali i mlade nade socijaldemokratije se sprdaju sa njim, a lik uopste nije glup.
Hare je buduci president of Republic of Bosnia.
Izbrisace vam Hercegovinu i svi cete biti redovni na Dzumi.
nije on glup. ali nije ni nešto pametan. samo je ekstreman džon obraz i licemjer, a takvi ovdje, danas, najbolje prolaze. kao što se vidi i iz njegovog slučaja.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3320 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:Ne gumo,kad je puno takvih oko mene,nesta mi dodje,ko da cu se usrat... :cry:
Stisni se i za hodzom, ne moras ti ni znati sta se desava, on odradi za tebe, ti samo gore dole.
Vidio si Budnje :lol: cojek milioner a ne zna se potpisat.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3321 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Pa ja.Ja ko levat cekam dozvolu po 3 godine.Gor,dol,gor,dol i eto je. :mastakazes:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3322 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Al ne mogu,u desnom koljenu mi geler, a lijevo operiso meniskus. :(
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3323 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote:Ovi nasi forumski liberali i mlade nade socijaldemokratije se sprdaju sa njim, a lik uopste nije glup.
Hare je buduci president of Republic of Bosnia.
Izbrisace vam Hercegovinu i svi cete biti redovni na Dzumi.
nije on glup. ali nije ni nešto pametan. samo je ekstreman džon obraz i licemjer, a takvi ovdje, danas, najbolje prolaze. kao što se vidi i iz njegovog slučaja.
Haj dobro,
U cemu se konkretno ogleda taj dzon obraz i licemjerstvo?
Sama cinjenica sto je politicki angazovan?
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3324 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

.
Last edited by HAVANA on 10/07/2018 15:17, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3325 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

De ba fudo ne dipr. :lol: Frajer ba tenkre klasicni,isto top lista nadrealista.
Post Reply