UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83490
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3301 Re: Champions league 15/16
Smijesna utakmica
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3302 Re: Champions league 15/16
Katastrofa obje.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3303 Re: Champions league 15/16
jebo mater, real svako kolo redovno primi gol-dva od getafea, gijona i drugih karanana, a ovi im u 180 minuta nisu prismrdili golu.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3304 Re: Champions league 15/16
Oj....rastavice ih Atletico na proste faktore...
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3305 Re: Champions league 15/16
Izbacis Romu,Wolfsburg i City i eto te u finalu

- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3306 Re: Champions league 15/16
KRAAAJJJJJ
Real u finalu.
Real u finalu.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3307 Re: Champions league 15/16
Slucajnost.....Herr Flick wrote:Izbacis Romu,Wolfsburg i City i eto te u finalu![]()
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3308 Re: Champions league 15/16
Hat trick spanaca u LS.
Real
Barca
Real/Atletico
Real
Barca
Real/Atletico
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3309 Re: Champions league 15/16
Karanana igrao oba daju
zato City nije mogao prismrditi golu
Hajde, imate bar za koga navijati u finalu
Jorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa 
Hajde, imate bar za koga navijati u finalu
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3310 Re: Champions league 15/16
Ode još dva sahata života u neprovat
Hajmo Cholini indijanci!
Hajmo Cholini indijanci!
-
mouton noir
- Posts: 625
- Joined: 18/04/2013 13:43
- Location: selo
#3311 Re: Champions league 15/16
Real imao srece da je izvukao City, da je bio Bayern ili Atletico nebi prosli
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3312 Re: Champions league 15/16
Kao sto sam rekao prije mjesec dana da ce najveci i najtrofejniji klub igrati u finalu.Ps..14 puta u finalu lige prvaka a 10 osvojio i bice 11 tog 28 maja..Hala Real Madrid 
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3313 Re: Champions league 15/16
Pravo lagan raspored do finala.
City je najveci skup kukavica i luzera u zadnjih 10tak godina, pa kojo ublehasi
Pellegrini
koji moron od trenera...
Ovakav City bi bio sramota da je prosao u finale.
City je najveci skup kukavica i luzera u zadnjih 10tak godina, pa kojo ublehasi
Pellegrini
Ovakav City bi bio sramota da je prosao u finale.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83490
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3314 Re: Champions league 15/16
Realu cestitke za prolaz u finale. Zasluzeno su tu.
O sansama u tom finalu imat cemo kad.
O sansama u tom finalu imat cemo kad.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3315 Re: Champions league 15/16
igro 3+ mamicu im smotanu.
forza atletico de madrid!
forza atletico de madrid!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3316 Re: Champions league 15/16
Herr Flick wrote:Izbacis Romu,Wolfsburg i City i eto te u finalu![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3317 Re: Champions league 15/16
_BataZiv_0809 wrote:Realu cestitke za prolaz u finale. Zasluzeno su tu.
O sansama u tom finalu imat cemo kad.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3318 Re: Champions league 15/16
Sad obnoviti gradivo sa Sašom V. i sudijskim 'ekspertom'.."pa mogao je i svirati ali i ne.."
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3319 Re: Champions league 15/16
Ne kontam ovo 'nabijanje kompleksa'.Tomahawk11 wrote:Karanana igrao oba dajuzato City nije mogao prismrditi golu
![]()
![]()
Hajde, imate bar za koga navijati u finaluJorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa
U posljednje vrijeme nije se nešto RM dobro proveo protiv njih.
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#3320 Re: Champions league 15/16
Pelegrini opet nije znao da ga samo jedan gol vodi dalje.. Zato i nije napado
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3321 Re: Champions league 15/16
I onda svjetsko čudo što je Leicester šampion
Bome Pepu neće bit lako na novom poslu. Baš me interesuje šta će tamo napravit.
Pellegrini ni za Levantea nije.
Bome Pepu neće bit lako na novom poslu. Baš me interesuje šta će tamo napravit.
Pellegrini ni za Levantea nije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3322 Re: Champions league 15/16
Prosle sezone ih izbacili iz LP. Pretprosle u finalu.Crvena Tifoza wrote:Ne kontam ovo 'nabijanje kompleksa'.Tomahawk11 wrote:Karanana igrao oba dajuzato City nije mogao prismrditi golu
![]()
![]()
Hajde, imate bar za koga navijati u finaluJorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa
![]()
U posljednje vrijeme nije se nešto RM dobro proveo protiv njih.
Tacno tako, malo bolje stoje u posljednje vrijeme u ligi i kupu. Prije toga....strah pogledati na rezultate.
Sigurno je da ce biti bar neki crv strepnje, sjecaju se itekako onog finala od prije dvije godine.
Ovo je jedna utakmica, nema revansa. Sanse 50:50, Real uzima
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3323 Re: Champions league 15/16
Bas me to cudi da ti ne kontasCrvena Tifoza wrote:Ne kontam ovo 'nabijanje kompleksa'.Tomahawk11 wrote:Karanana igrao oba dajuzato City nije mogao prismrditi golu
![]()
![]()
Hajde, imate bar za koga navijati u finaluJorgandzije ceka novo nabijanje kompleksa
![]()
U posljednje vrijeme nije se nešto RM dobro proveo protiv njih.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3324 Re: Champions league 15/16
Atletiko ce ovo osvojiti, jednostavno gladni su uspjeha.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3325 Re: Champions league 15/16
Neko rece, finale se vec igralo.
Naprotiv, finale La Liga Champions ce se tek igrati. Revans od prije dvije godine. Moglo bi im ovo preci u naviku
Naprotiv, finale La Liga Champions ce se tek igrati. Revans od prije dvije godine. Moglo bi im ovo preci u naviku
