Ukrajina

Post Reply
Udbas
Posts: 232
Joined: 11/01/2014 11:58

#3301 Re: Ukrajina

Post by Udbas »

Koja ste govna, nevjerovatno. Morsija izabrao narod Egipta. Smjenili ga protestima a vi to podržali. Narod izabrao Erdoana vi svršavali na nerede u Turskoj. Sada pucate kontra priču o legalitetu i slično. Kontra forumski blok je radio samo suprotno od vas. Licemjeri i jedni i drugi. Navijate da padne krv kakao bi mogli pametovati po forumu. Crtati karte, igrati se geostratega. Jebali vas i Zapad i Istok. I legalni i nelegalni.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3302 Re: Ukrajina

Post by karanana »

Ko im jebe mater. Govna su i jedni i drugi. Nek se kolju samo nek ne bude atomskih. Baz plina cemo prezivit. Imamo cumura.


Sent from my iPhone using Tapatalk
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#3303 Re: Ukrajina

Post by popokatepetl_com »

Kada Klicko dodje na vlast, Ukrainci ce da jedu zlatnim kasikama.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51262
Joined: 29/06/2011 23:39

#3304 Re: Ukrajina

Post by dječak sa šibicama »

madner wrote:Nije sporno da je izabran, sporno je da jos ima podrsku tih koji su ga izabrali.
To bi vidjeli naredne godine na izborima, ali tih izbora nece biti.

Zna se ko ih je sprijecio, i kako, a otprilike znamo i zasto.

Jer, sta ako Janukovic opet pobijedi.

Ovo je bio klasicni pokusaj repruze narandjaste revolucije, angazovan CIA igrac Srdja Popovic, narod na ulicama, oproban recept, rusi se vlast, Ukrajina pada saptom, Rusi sute, EU izlazi na Krim, njemacke, americke i ine kompanije upadaju u Donbas, resursi resursi samo to se moze vidjeti u ocima pohlepnih grabezljivaca, ali ovaj put su se malo zajebali.

Trebace im vise od par hiljada pomahnitalih neonacista, da svoje sape spuste na ciljane mete.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3305 Re: Ukrajina

Post by bingov buraz »

nece Ukrajinci na Ruse,uporedio bi to sa odnosom Crnogoraca i Srba,recimo Harkiv ima blagu ukrajinsku vecinu ali Ruski jezik pricaju svi,zato Putin i spominje one koji govore Ruski jezik a ne Rusku manjinu,ono sto moze eskalirati u sukob je ponasanje etnickih Rusa prema Ukrajincima tamo gdje su Ukrajinci u manjini,ako Moskva to iskontrolise nece biti vecih sukoba
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3306 Re: Ukrajina

Post by jastuk1 »

It_is_a_Leclerc wrote::lol:

Ovo, kako ide dani, rusofili tvrde da su sve više Ukrajinaca zapravo Rusi. Krenuli smo sa 20 %, jučer kažu da ih je 30 %, a danas ih je čak pola. Bojim se da bi sutra moglo 90 % Ukrajinaca biti Rusi.

:skoljka:
Pa u principu svi koji koji govore Ruski su Rusi, samo što se nisu izjašnjavali Rusima. Ono žive u Ukrajini, pa neki od njih se ne izjašnjavaju kao Rusi, već Ukrajinci. Tako da je stvarni broj etničkih Rusa u Ukraniji ustvari bliži broju onih koji govore ruski, a ne onih koji su se izjasnili kao Rusi.
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#3307 Re: Ukrajina

Post by daxon »

popokatepetl_com wrote:Kada Klicko dodje na vlast, Ukrainci ce da jedu zlatnim kasikama.
Rukavicama, zlatnim rukavicama 8-)
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3308 Re: Ukrajina

Post by radostan dan »

Kemal Malovčić wrote:
radostan dan wrote:
Kemal Malovčić wrote:Ja sam ZA BELAJ.
lažeš malovčiću...poguzije i hedonisti kao ti i ja nikad nisu za belaj...ne loži narod. :mrgreen:
Jesmo kada to pratimo iz udobnosti naših domova i fotelja iz kojih gledami ligu šampejona. :mrgreen:
čitam komentare ovdje lafe...sve vajni stratezi i patriote...svi poznaju bauke kaljavih rovova, i svi bi sad skočili da brane i poginu...

a da se stvarno zaroka i popadaju sateliti, optički kablovi, sve tkc mreže, došlo bi do kolektivnog sjebavanja...ništa su protesti u tuzli po brojnosti i gnjevu spram gnjeva internet forumskih stručnjaka/ratnika...to bi bilo 5000, to bi i sebe zapalilo kad bi mu se ukinuo internet i kliks.

a im pustiš vezu, sve bi u kuću otišlo da nastavi da tipka i raspoređuje divizije... :zoka:
tnnt
Posts: 962
Joined: 28/10/2012 14:25

#3309 Re: Ukrajina

Post by tnnt »

Martinez_ wrote: I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''
neznam tko ovdje tvrdi da je bila opravdano?
nađi mi i dokaži, svi znamo da su ameri neopravdano napali Irak
ovdje je tema Ukrajina, i kakve sada veze Ameri imaju sa time?
da naravno ti si pobornik globalne zavjere, gdje imaju amerikanci u svemu svoje prste
a Ukrajinicu su njihovi pijuni, jer gle suprostaviše se Ruskoj dominaciji i okupaciji u svojoj zemlje
to mora da iza toga stoje amerikanci, jelda? :-)
ti da otvoriš paštetu iz nje bi ti iskočili amerikanci :lol:
Last edited by tnnt on 02/03/2014 12:39, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51262
Joined: 29/06/2011 23:39

#3310 Re: Ukrajina

Post by dječak sa šibicama »

Ili, sto je lako moguce, umjetno izazvana kriza u Ukrajini, koju ce cionisti i njihove pudlice u Washingtonu pokusati iskoristiti u Siriji.

Onako, "ok, Putine, eto necemo se mi mijesati u Ukrajinu, ali nemoj ni ti u Siriju". U cijeloj prici, Ukrajinci ispadaju korisne budale.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#3311 Re: Ukrajina

Post by baxul »

Image
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3312 Re: Ukrajina

Post by Sezam »

Martinez_ wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Ja nisam za neopravdani intervencionizam kakav je bio onaj u Iraku, ali sam itekako za vojne udare na one koji spremaju genocide, poput SR Jugoslavije (laže onaj ko kaže da mu nije bilo drago kad je čuo da će ih rokati), Libije, Malija... Da nema ovih i ovakvih Rusa, vojnim bi udarom završio rat u Siriji, i prekinulo bi se ovo višegodišnje izgladnjivanje i ubijanje naroda.

To je moj stav. Dakle, intervencija DA, ali samo kratkoročno i u cilju zaštite ljudi od pokolja. Intervencije u cilju zaštite etničke grupe od njihove države je model zbog kojeg je počeo sukob u mojoj državi, i ja sam protiv njega.
I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''
Sve to ne mijenja cinjenicu da Rusija upravo izvrsava klasicnu okupaciju tudje teritorije.
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#3313 Re: Ukrajina

Post by Teletubbies »

Hoćel biti plina?
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#3314 Re: Ukrajina

Post by Martinez_ »

tnnt wrote:
Martinez_ wrote: I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''
neznam tko ovdje tvrdi da je bila opravdano?
nađi mi i dokaži, svi znamo da su ameri neopravdano napali Irak
ovdje je tema Ukrajina, i kakve sada veze Ameri imaju sa time?
da naravno ti si pobornik globalne zavjere. gdje imaju amerikanci u svemu svoje prste
a Ukrajinicu su njihovi pijuni, jer gle suprostaviše se Ruskoj dominaciji i okupaciji u svojoj zemlji
to mora da iza toga stoje amerikanci, jelda? :-)
ti da otvoriš paštetu iz nje bi ti iskočili amerikanci :lol:
To znači da neki tamo Obama čiji je prethodnik izvršio invaziju na suvereni Irak nema prava danas nikome prigovarati, kužiš? A upravo je taj Obama najveća i jedina nada svih rusofoba danas. Sve ali sve što Putin radi ima izgovor u nizu poteza Amerike od dolaska Buša na vlast do danas. Ako smo to svi ignorisali, onda nema razloga dizati frku i zbog Putina.

Kada jednog dana na primer Brazil bude delio lekcije Putinu to se mora pozdraviti ali NATO? No way Pedro
Last edited by Martinez_ on 02/03/2014 12:39, edited 1 time in total.
Chaush
Posts: 584
Joined: 19/02/2014 08:17

#3315 Re: Ukrajina

Post by Chaush »

Zapadne "demokratije" nisu reagovale na sličan način kada je Saudijska Arabija poslala svoje trupe protiv mirnih demonstranata u susjednom Bahrainu! Drzi se Putine, ne posustaj pred cionisticko-zapadnim hegemonistickim silama dvostrukih moralnih standarda koji koriste naciste (u Ukrajini) i teroriste (u Siriji) da ostvare svoje bolesne ciljeve.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3316 Re: Ukrajina

Post by Sezam »

Martinez_ wrote:
tnnt wrote:
Martinez_ wrote: I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''
neznam tko ovdje tvrdi da je bila opravdano?
nađi mi i dokaži, svi znamo da su ameri neopravdano napali Irak
ovdje je tema Ukrajina, i kakve sada veze Ameri imaju sa time?
da naravno ti si pobornik globalne zavjere. gdje imaju amerikanci u svemu svoje prste
a Ukrajinicu su njihovi pijuni, jer gle suprostaviše se Ruskoj dominaciji i okupaciji u svojoj zemlji
to mora da iza toga stoje amerikanci, jelda? :-)
ti da otvoriš paštetu iz nje bi ti iskočili amerikanci :lol:
To znači da neki tamo Obama čiji je prethodnik izvršio invaziju na suvereni Irak nema prava danas nikome prigovarati, kužiš? A upravo je taj Obama najveća i jedina nada svih rusofoba danas. Sve ali sve što Putin radi ima izgovor u nizu poteza Amerike od dolaska Buša na vlast do danas.

Kada jednog dana na primer Brazil bude delio lekcije Putinu to se mora pozdraviti ali NATO? No way Pedro
Znaci, moze okupacija ako je sprovodi pravoslavni brat?
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#3317 Re: Ukrajina

Post by sluga_okupatora »

jastuk1 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote::lol:

Ovo, kako ide dani, rusofili tvrde da su sve više Ukrajinaca zapravo Rusi. Krenuli smo sa 20 %, jučer kažu da ih je 30 %, a danas ih je čak pola. Bojim se da bi sutra moglo 90 % Ukrajinaca biti Rusi.

:skoljka:
Pa u principu svi koji koji govore Ruski su Rusi, samo što se nisu izjašnjavali Rusima. Ono žive u Ukrajini, pa neki od njih se ne izjašnjavaju kao Rusi, već Ukrajinci. Tako da je stvarni broj etničkih Rusa u Ukraniji ustvari bliži broju onih koji govore ruski, a ne onih koji su se izjasnili kao Rusi.

Evo ja znam engleski - jesam li ja englez :lol: :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3318 Re: Ukrajina

Post by cyprus »

U slučaju Ukrajine, slično kao i u slučaju Sirije, samo licemjeri mogu čvrsto stat na stranu jednih ili drugih... Ja vam se zaista ''divim'' kako možete... Više se ''divim'' samo ovim übermuslimanima sa parolom ''da ih izgine što više, inšallah''... Svaka vam čast svima...
tnnt
Posts: 962
Joined: 28/10/2012 14:25

#3319 Re: Ukrajina

Post by tnnt »

dječak sa šibicama wrote:Ili, sto je lako moguce, umjetno izazvana kriza u Ukrajini, koju ce cionisti i njihove pudlice u Washingtonu pokusati iskoristiti u Siriji.

Onako, "ok, Putine, eto necemo se mi mijesati u Ukrajinu, ali nemoj ni ti u Siriju". U cijeloj prici, Ukrajinci ispadaju korisne budale.
naravno amerikanci su nagovorili Putina da ala Milošević okupira tuđe zemlje u svrhu zaštite svekoliko Srpstva, pardon Rustva :lol:
Last edited by tnnt on 02/03/2014 12:43, edited 1 time in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3320 Re: Ukrajina

Post by It_is_a_Leclerc »

Martinez_ wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Ja nisam za neopravdani intervencionizam kakav je bio onaj u Iraku, ali sam itekako za vojne udare na one koji spremaju genocide, poput SR Jugoslavije (laže onaj ko kaže da mu nije bilo drago kad je čuo da će ih rokati), Libije, Malija... Da nema ovih i ovakvih Rusa, vojnim bi udarom završio rat u Siriji, i prekinulo bi se ovo višegodišnje izgladnjivanje i ubijanje naroda.

To je moj stav. Dakle, intervencija DA, ali samo kratkoročno i u cilju zaštite ljudi od pokolja. Intervencije u cilju zaštite etničke grupe od njihove države je model zbog kojeg je počeo sukob u mojoj državi, i ja sam protiv njega.
I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''
Amerikanci nisu u Irak došli da štite Amerikance koji tamo žive. Cuius regio, eius religio je fašistički princip.
Kako rekoh, nisam za takav vid intervencionizma. Smatram da je bio pogrešan od početka i da nije donio ništa dobro.
Ipak, rokanje Srbije je donijelo dosta toga dobrog, kao i Malija.

To, dakle, kako vidiš, ipak i unatoč svemu, nema nikakve veze sa ruskim prelaskom međunarodne granice.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3321 Re: Ukrajina

Post by Reglan »

Kemal Malovčić wrote:Ja mislim da je istina na pola puta, negdje kod semizovca.
:lol: :lol: :lol:
tnnt
Posts: 962
Joined: 28/10/2012 14:25

#3322 Re: Ukrajina

Post by tnnt »

cyprus wrote:U slučaju Ukrajine, slično kao i u slučaju Sirije, samo licemjeri mogu čvrsto stat na stranu jednih ili drugih... Ja vam se zaista ''divim'' kako možete... Više se ''divim'' samo ovim übermuslimanima sa parolom ''da ih izgine što više, inšallah''... Svaka vam čast svima...
veliki su ti to vjernici, a vrata pakla ih čekaju ako tako stvarno misle :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51262
Joined: 29/06/2011 23:39

#3323 Re: Ukrajina

Post by dječak sa šibicama »

Saudijska vojska je ubijala civile protestante u Bahreinu, nije bilo ni glasa kritike, kamoli nekakvih vanrendih zasjedanja VS.

Naravno, Saudija je "prijatelj".

Stvarno, koliko moras bizti slijep kod ociju, pa nakon Iraka, Libije, Sirije i sada Ukrajine, ne vidjeti sta se desava.

Cuj, Rusi su izvrsili agresiju :D pa sta je napad na Libiju, nego agresija. Ali to je opravdano, jer "narod je to trazo". Pa eto, i narod Krima trazi pomoc Rusije, u cemu je onda problem?

Ok je kada neonacisti ruse vlast u Kijevu, jos ih nazivaju "miroljubivi demonstranti", ali kada dodje odgovor od druge polovice Ukrajine, e onda je zapad zabrinut.

Ok je kada bradata banda kolje ljude po Siriji, ali kada legitimna vlast Sirije uzvrati udarac, e onda je zapad zabrinut.

Smradovi.
flexibila
Posts: 847
Joined: 20/10/2013 03:05

#3324 Re: Ukrajina

Post by flexibila »

arshavin wrote:
Kemal Malovčić wrote:Ja mislim da je istina na pola puta, negdje kod semizovca.
:lol: :lol: :lol:
Najjaci :lol: :lol: :lol:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3325 Re: Ukrajina

Post by Nuken »

Twitter(@dougf24):Ukrainian soldiers gather behind main gate of base surrounded by Russian commandos http://instagram.com/p/lCe_43LvrH/
Post Reply