Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#3301 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

DON_eARL wrote:Evo i Avaza. Stavim sliku uskoro. Izmjene od 01.03.2013.

Internet - cijene ostaju iste.
S 8/0.7Mbps
M 15/1Mbps
L 20/1,5Mbps
XL 30/2Mbps

U SuperMIX paketima se također iste brzine ubacuju, cijene padaju!
S Start 28KM
S 31KM
S+ 35KM
M+ 45KM
L+ 65KM
XL+ 75KM

+15KM KKS
DUO i TRIO 15/1,2Mbps - 24,90 i 34,90KM

Iznajmljivanje i kupovina HDD-a od 320KM, statička IP adresa, pozivi ka mobitelima 0,22KM/min, nove brzine MMDS interneta itd. Slika stiže uskoro. :D
Gdje vidis da u Super mix paketima cijene padaju? :o:o

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3302 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

ernadr wrote:
DON_eARL wrote:Evo i Avaza. Stavim sliku uskoro. Izmjene od 01.03.2013.

Internet - cijene ostaju iste.
S 8/0.7Mbps
M 15/1Mbps
L 20/1,5Mbps
XL 30/2Mbps

U SuperMIX paketima se također iste brzine ubacuju, cijene padaju!
S Start 28KM
S 31KM
S+ 35KM
M+ 45KM
L+ 65KM
XL+ 75KM

+15KM KKS
DUO i TRIO 15/1,2Mbps - 24,90 i 34,90KM

Iznajmljivanje i kupovina HDD-a od 320KM, statička IP adresa, pozivi ka mobitelima 0,22KM/min, nove brzine MMDS interneta itd. Slika stiže uskoro. :D
Gdje vidis da u Super mix paketima cijene padaju? :o:o

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
to i mene zanima?
j00k3r
Posts: 206
Joined: 22/07/2012 18:27

#3303 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by j00k3r »

hell fuck yeah, mislim da kod mixa ne pada nis, volio bih recimo da MIX M+ placam 45 misto 60 al sumnjam, moze bit da si zaboravio uracunat odrzavanje il kako vec stupid analogne od 15 markica... :D
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3304 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

Sad predpostavljam da ce torrent zakucat do sad je bio 700 kb a sad ce bit okruglo 1 mb mozda i malo jace ?? :D :run:
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3305 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

brazzo19 wrote:Sad predpostavljam da ce torrent zakucat do sad je bio 700 kb a sad ce bit okruglo 1 mb mozda i malo jace ?? :D :run:
jel ti sad 6mb? :meni sad sa 6mb ido po 780kbps :D
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#3306 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Praetorious »

Piše da u cijene DUO i TRIO nije uračunato 15 KM za održavanje sistema. Dakle, na izložene cijene dodajte 15 KM za navedene pakete, kao i do sada.

BTW
Odličan potez TM :thumbup:
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3307 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

al ce da kuca torente sa 20 mb :bih:
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3308 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

BaDa wrote:
brazzo19 wrote:Sad predpostavljam da ce torrent zakucat do sad je bio 700 kb a sad ce bit okruglo 1 mb mozda i malo jace ?? :D :run:
jel ti sad 6mb? :meni sad sa 6mb ido po 780kbps :D

Jest al u mene ide do 720 eventualno 730 i to je to , ja mislim da ce sad bez problema "nabit" do 1 mb ..... :D :dance: :dance:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3309 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Praetorious wrote:Piše da u cijene DUO i TRIO nije uračunato 15 KM za održavanje sistema. Dakle, na izložene cijene dodajte 15 KM za navedene pakete, kao i do sada.

BTW
Odličan potez TM :thumbup:
Šta pričaš nebuloze?

Otiđi na http://www.telemach.ba/MIX+paketi/1385/ ... keti.shtml

"Mjesečna naknada za održavanje KKS i praćenje analogne kablovske TV u iznosu od 15 KM uključena je u navedene cijene DUO i TRIO paketa."
l33t
Posts: 4787
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3310 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by l33t »

paket od 12MBita ce biti koliki sada?
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3311 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

l33t wrote:paket od 12MBita ce biti koliki sada?
15
l33t
Posts: 4787
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3312 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by l33t »

Domy31 wrote:
l33t wrote:paket od 12MBita ce biti koliki sada?
15
hvala, a moze li se uzeti opcija duo i onda imati 20 :D ?
j00k3r
Posts: 206
Joined: 22/07/2012 18:27

#3313 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by j00k3r »

@Telemach je par stranica prije naveo da cijene ostaju kakve su i bile, samo smo dodatno dobili povecanje brzina, mogucnost iznajmljivanja diska i static IP.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3314 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

agent_zero wrote:
Praetorious wrote:Piše da u cijene DUO i TRIO nije uračunato 15 KM za održavanje sistema. Dakle, na izložene cijene dodajte 15 KM za navedene pakete, kao i do sada.

BTW
Odličan potez TM :thumbup:
Šta pričaš nebuloze?

Otiđi na http://www.telemach.ba/MIX+paketi/1385/ ... keti.shtml

"Mjesečna naknada za održavanje KKS i praćenje analogne kablovske TV u iznosu od 15 KM uključena je u navedene cijene DUO i TRIO paketa."
Image
novi cjenovnik ne uracunava 15 km
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3315 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Sve lijepo piše na stranicama telemacha i ne znam šta komplikujete. Ima cijena bez KKS naknade i cijena sa KKS naknadom uključenom.

Sve jasno.
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#3316 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Praetorious »

Domy31 wrote:
agent_zero wrote:
Praetorious wrote:Piše da u cijene DUO i TRIO nije uračunato 15 KM za održavanje sistema. Dakle, na izložene cijene dodajte 15 KM za navedene pakete, kao i do sada.

BTW
Odličan potez TM :thumbup:
Šta pričaš nebuloze?

Otiđi na http://www.telemach.ba/MIX+paketi/1385/ ... keti.shtml

"Mjesečna naknada za održavanje KKS i praćenje analogne kablovske TV u iznosu od 15 KM uključena je u navedene cijene DUO i TRIO paketa."
Image
novi cjenovnik ne uracunava 15 km
Ovo sam komentirao, druge linkove nisam zagledao.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3317 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

sve su iste cijene, samo brzinu digli
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51204
Joined: 29/06/2011 23:39

#3318 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Ma nije frka, super je ovo, nego se covjek ponada na moment pa onda razocarenje :D a realno, da snize cijene 15 km i povecaju brzine 50% (govorim za duo i trio paket) nerealno je.
Nece za eksere raditi.

Sta znaci poziv mobitel 22 pf? koliko je sada?

Koja je razlika izmedju staticke i dinamicke adrese? kontam osnovnu razliku, nego sustinska me zanima.
Last edited by dječak sa šibicama on 01/02/2013 17:08, edited 1 time in total.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3319 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

dječak sa šibicama wrote:
Sta znaci poziv mobitel 22 pf? koliko je sada?
0,24 :D
Manager19sa
Posts: 193
Joined: 26/08/2007 12:43
Location: Sarajevo

#3320 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Manager19sa »

Postoji li mogucnost snimanja na vlastiti eksterni hard disk od 1 TB ? Placa li se ta usluga dodatno ili samo prikljucimo svoj eksterni hard disk i snimamo ?
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3321 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Decerto »

dječak sa šibicama wrote:Ma nije frka, super je ovo, nego se covjek ponada na moment pa onda razocarenje :D a realno, da snize cijene 15 km i povecaju brzine 50% (govorim za duo i trio paket) nerealno je.
Nece za eksere raditi.

Sta znaci poziv mobitel 22 pf? koliko je sada?

Koja je razlika izmedju staticke i dinamicke adrese? kontam osnovnu razliku, nego sustinska me zanima.
Ako ti je dinamicka ip adresa,onda ti se mijenja svaki put kada se konektujes na internet,ili resetujes modem,a staticka ti je uvijek ista,danas,sutra,za 5 godina... ;-)
j00k3r
Posts: 206
Joined: 22/07/2012 18:27

#3322 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by j00k3r »

Manager19sa wrote:Postoji li mogucnost snimanja na vlastiti eksterni hard disk od 1 TB ? Placa li se ta usluga dodatno ili samo prikljucimo svoj eksterni hard disk i snimamo ?
mozes i ne placas nista, ali pazi, receiver ti disk formatira u 'ext' format, na winsima to ne mozes citat tako da prilikom ponovnog spajanja diska na komp morat ces formatirati disk da bih ga mogao koristiti...
User avatar
Hiddan
Posts: 38
Joined: 08/01/2013 12:53

#3323 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Hiddan »

svaka čast za Telemach...
ja imam samo jedno pitanje, a to je dali ja mogu uzet ovaj HDD od 320GB i koristit ga na PCu jer na D3 baš i nemam šta snimit što me pretjerano zanima... :roll:
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#3324 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by veliki_ah »

Dosao s posla i ukljucim tv kad pokazuje obavijest da d3 ne prima signal i da provjerim kablove.. uradim to i vidim nema problema, restart ne pomaze i zovnem 1430.. ni oni ne znaju sta je.. u medjuvremenu skontam da nema ni neta ni analogne.. napravili su nalog da neko dodje, al kontam ide vikend, pa ko zna kad ce to biti.. zivim sam pa niko nije mogao nista cackati.. jel imao neko slican problem i ima li neki narodski lijek? Ubicu se ako vikend bude bez tv i neta..
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#3325 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

veliki_ah wrote:Dosao s posla i ukljucim tv kad pokazuje obavijest da d3 ne prima signal i da provjerim kablove.. uradim to i vidim nema problema, restart ne pomaze i zovnem 1430.. ni oni ne znaju sta je.. u medjuvremenu skontam da nema ni neta ni analogne.. napravili su nalog da neko dodje, al kontam ide vikend, pa ko zna kad ce to biti.. zivim sam pa niko nije mogao nista cackati.. jel imao neko slican problem i ima li neki narodski lijek? Ubicu se ako vikend bude bez tv i neta..
Da li ti je kod komsija sve uredu, i da li si izmirio racune na vrijeme?


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Locked