Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3301 Re: Utakmice.

Post by KPNCTNJAH »

Lik u pozadini iskoristio medijski prostor, prodaje golfa...
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#3302 Re: Utakmice.

Post by cpu_fan »

ako neko ima drugi link bio bih jako zahvalan :)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3303 Re: Utakmice.

Post by kokuz_sa »

ajmo linkkk

imam ovaj
od manijaka sto stremaju ali
sada je crko
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3304 Re: Utakmice.

Post by majstor_m »

link brzoooo :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3305 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

Ovo je stvarno dno dna. Nije više kriv samo Husref, jer on ne vidi gdje griješi. Meni su već Dino i Abdulah, ili ko je već odgovoran, veći krivci. Danas ćemo vjerovatno dobiti, i onda će to dati Husrefu još vremena, nema veze što nas je sudija pogurao kao malo kad.

Treneru se daje vremena kad pokušava sastaviti neki jasan stil igranja, i uglavnom su treneri kojima se daje vremena napadački orijentisani. Husref nijedan kriterij ne zadovoljava i bojim se da će uništiti i ovo malo talenta što ima u našoj ekipi.
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3306 Re: Utakmice.

Post by majstor_m »

Muhamed Đakmić wrote:Ovo je stvarno dno dna. Nije više kriv samo Husref, jer on ne vidi gdje griješi. Meni su već Dino i Abdulah, ili ko je već odgovoran, veći krivci. Danas ćemo vjerovatno dobiti, i onda će to dati Husrefu još vremena, nema veze što nas je sudija pogurao kao malo kad.

Treneru se daje vremena kad pokušava sastaviti neki jasan stil igranja, i uglavnom su treneri kojima se daje vremena napadački orijentisani. Husref nijedan kriterij ne zadovoljava i bojim se da će uništiti i ovo malo talenta što ima u našoj ekipi.
imas li link??
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3307 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

Nemam, gledam preko Mojawebtv.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3308 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

Molim Vas ako neko ima link na pp :kiss: ;-)
edit:Stig`o link :D
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3309 Re: Utakmice.

Post by majstor_m »

Nuken wrote:Molim Vas ako neko ima link na pp :kiss: ;-)
edit:Stig`o link :D
daj i meni link
RocketRonnie
Posts: 5
Joined: 21/08/2013 01:18

#3310 Re: Utakmice.

Post by RocketRonnie »

Nuken wrote:Molim Vas ako neko ima link na pp :kiss: ;-)
edit:Stig`o link :D
Brate, proslijedi ga ako boga znaš.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3311 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Jebote u 70-oj smo poceli zatvarat utakmicu. Opet neka nejasna formacija.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3312 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Kakva pičkasta igra :shock:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3313 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

Realno,sudije sude u našu korist da se ne lažemo
Ko ovo psuje na stadionu ovoliko hahaha
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3314 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

wannabe_ultra wrote:Pa igrajte picka vam materina vise jadna, jadovi jadni 50 gresaka na sredini kovacevica i tatomirovica kojima otvaraju kontre radniku, sad umalo da izjednace a mozda je bio i penal za njih.
Fuj vise kako mi se gade picke od igraca
Igrači su izgubljeni zahvaljujući stručnjaku.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3315 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Niti jednog kornera nismo izveli... :run:
jony76
Posts: 1
Joined: 03/11/2013 15:10

#3316 Re: Utakmice.

Post by jony76 »

moze li link
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3317 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

To Anide. Bit ce da ga je Husref zbunio
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3318 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Maharadza wrote:Niti jednog kornera nismo izveli... :run:
I bolje da nismo :-D
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3319 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

Majko mila šta je ovo Travančiću bilo?
Komazec out,Huseinbašić in
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3320 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

Ovo je cini mi se najgora utakmica sezone. Ako je uopste moguce igrati gore od dosadasnjih meceva. Totalni raspad sistema, negledljivo. :evil:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3321 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

wannabe_ultra wrote:jao kakve kontre ne iskoristimo jebote
moj travancicu, husrefe jebi mu sve u svlacionici ono alkoholicarsko :D
S ovim se već slažem :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3322 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

wannabe_ultra wrote:jao kakve kontre ne iskoristimo jebote
moj travancicu, husrefe jebi mu sve u svlacionici ono alkoholicarsko :D
Neka ga flašom gađa, najkorisnije što može napraviti! :oops:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3323 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Šta će vam link, mene je sramota gledati, rahatniji ste.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3324 Re: Utakmice.

Post by tataćusak »

Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3325 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

BRAVO, korner za nas :oops:
Post Reply