Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3301 Re: Utakmice.
Lik u pozadini iskoristio medijski prostor, prodaje golfa...
- cpu_fan
- Posts: 1693
- Joined: 24/06/2009 14:38
#3302 Re: Utakmice.
ako neko ima drugi link bio bih jako zahvalan 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3303 Re: Utakmice.
ajmo linkkk
imam ovaj
od manijaka sto stremaju ali
sada je crko
imam ovaj
od manijaka sto stremaju ali
sada je crko
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3305 Re: Utakmice.
Ovo je stvarno dno dna. Nije više kriv samo Husref, jer on ne vidi gdje griješi. Meni su već Dino i Abdulah, ili ko je već odgovoran, veći krivci. Danas ćemo vjerovatno dobiti, i onda će to dati Husrefu još vremena, nema veze što nas je sudija pogurao kao malo kad.
Treneru se daje vremena kad pokušava sastaviti neki jasan stil igranja, i uglavnom su treneri kojima se daje vremena napadački orijentisani. Husref nijedan kriterij ne zadovoljava i bojim se da će uništiti i ovo malo talenta što ima u našoj ekipi.
Treneru se daje vremena kad pokušava sastaviti neki jasan stil igranja, i uglavnom su treneri kojima se daje vremena napadački orijentisani. Husref nijedan kriterij ne zadovoljava i bojim se da će uništiti i ovo malo talenta što ima u našoj ekipi.
-
majstor_m
- Posts: 317
- Joined: 21/12/2009 21:16
#3306 Re: Utakmice.
imas li link??Muhamed Đakmić wrote:Ovo je stvarno dno dna. Nije više kriv samo Husref, jer on ne vidi gdje griješi. Meni su već Dino i Abdulah, ili ko je već odgovoran, veći krivci. Danas ćemo vjerovatno dobiti, i onda će to dati Husrefu još vremena, nema veze što nas je sudija pogurao kao malo kad.
Treneru se daje vremena kad pokušava sastaviti neki jasan stil igranja, i uglavnom su treneri kojima se daje vremena napadački orijentisani. Husref nijedan kriterij ne zadovoljava i bojim se da će uništiti i ovo malo talenta što ima u našoj ekipi.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3307 Re: Utakmice.
Nemam, gledam preko Mojawebtv.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3308 Re: Utakmice.
Molim Vas ako neko ima link na pp

edit:Stig`o link
edit:Stig`o link
-
majstor_m
- Posts: 317
- Joined: 21/12/2009 21:16
#3309 Re: Utakmice.
daj i meni linkNuken wrote:Molim Vas ako neko ima link na pp![]()
edit:Stig`o link
-
RocketRonnie
- Posts: 5
- Joined: 21/08/2013 01:18
#3310 Re: Utakmice.
Brate, proslijedi ga ako boga znaš.Nuken wrote:Molim Vas ako neko ima link na pp![]()
edit:Stig`o link
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3311 Re: Utakmice.
Jebote u 70-oj smo poceli zatvarat utakmicu. Opet neka nejasna formacija.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3312 Re: Utakmice.
Kakva pičkasta igra 
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3313 Re: Utakmice.
Realno,sudije sude u našu korist da se ne lažemo
Ko ovo psuje na stadionu ovoliko hahaha
Ko ovo psuje na stadionu ovoliko hahaha
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3314 Re: Utakmice.
Igrači su izgubljeni zahvaljujući stručnjaku.wannabe_ultra wrote:Pa igrajte picka vam materina vise jadna, jadovi jadni 50 gresaka na sredini kovacevica i tatomirovica kojima otvaraju kontre radniku, sad umalo da izjednace a mozda je bio i penal za njih.
Fuj vise kako mi se gade picke od igraca
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3315 Re: Utakmice.
Niti jednog kornera nismo izveli... 
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3317 Re: Utakmice.
To Anide. Bit ce da ga je Husref zbunio
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3318 Re: Utakmice.
I bolje da nismoMaharadza wrote:Niti jednog kornera nismo izveli...
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3319 Re: Utakmice.
Majko mila šta je ovo Travančiću bilo?
Komazec out,Huseinbašić in
Komazec out,Huseinbašić in
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3320 Re: Utakmice.
Ovo je cini mi se najgora utakmica sezone. Ako je uopste moguce igrati gore od dosadasnjih meceva. Totalni raspad sistema, negledljivo. 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3321 Re: Utakmice.
S ovim se već slažemwannabe_ultra wrote:jao kakve kontre ne iskoristimo jebote
moj travancicu, husrefe jebi mu sve u svlacionici ono alkoholicarsko
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3322 Re: Utakmice.
Neka ga flašom gađa, najkorisnije što može napraviti!wannabe_ultra wrote:jao kakve kontre ne iskoristimo jebote
moj travancicu, husrefe jebi mu sve u svlacionici ono alkoholicarsko
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3323 Re: Utakmice.
Šta će vam link, mene je sramota gledati, rahatniji ste.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3324 Re: Utakmice.
Jedna molba ako neko zna. Kako se može odjaviti sa nekog foruma gdje si prijavljen kao član? Ima jedna Bordo zajednica gdje te banuju ako tražiš link za utakmicu voljenog kluba. Pitanje: kako se udjaviti isl.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3325 Re: Utakmice.
BRAVO, korner za nas 
