Rate Relevancy: Information In The Future 0
857471
Rate Relevancy: Information In The Past 0
hebali im oni staru ispadoh na oba ko bekan,moras tacno pogoditi
dobrojutro
Moderator: anex
Jedan prošao na kvizu 80%, druga dva 40%, baš i nisu korektni ovaj putdobojlija81 wrote:857465
Rate Relevancy: Information In The Future 0
857471
Rate Relevancy: Information In The Past 0
hebali im oni staru ispadoh na oba ko bekan,moras tacno pogoditi
dobrojutro
onaj news, updates, kako se već zoveBackInBlack wrote:prvi put mi otvorilo FIFu![]()
imam sad jedno pitanje, .. kad je Ballon d'Or tema, jel idete na other pa upisete Ballon d'Or .. il sta birate ?
???BackInBlack wrote:RIP crowdlower :p
Sinoc od 20h sam pocela da vrtim jer nisam imala vremena, do 24h izbacilo 29 komada. Cudno za ceo dan samo 10 da si skupio, ja jos pomislila kako lepo ide. Vrtim stare oopsove (mislim da su od juna prosle godine) na 5 sekundi. Na Operi. Isto izlazi ono aw snap, al samo refreshujem i sve nastavi normalno.kako_kad wrote:TW 0 bodova danas, jedva sam skupio 10![]()
Neka im pise na [email protected] ,odgovaraju u roku od dan-dva. Ja sam napisala koji mi je ID, preko koje platforme radim, koliko imam odradjenih hit-ova, od kad sam registrovana. Naglasila sam da nisam nista mutila i ako mogu nek pogledaju u cemu je problem. Odblokirali me, evo koji sam dobila mailLovaDoKrova wrote:pitanje za sve ko god zna ako moze neka pomogne..radi se o sestrinom nalogu
pocela je na RF da radi u novembru, nije zavrsila skorz testna pitanja da bi tek u januaru resila ponovo da se oproba..posto je imala skinutu ekztenziju ..aktivirala ju je i dobila prvo testni sa kojim je imala izvesnih problema http://prntscr.com/9ytm2w ali resila ih je jer je posle dobila i uradila testni kako treba...nakon toga sve je bilo u redu dobijala je zadatke da radi preko ekstenzije...resavala ih je pazljivo...
e sad jutros je videla da joj je nalog blokiran...nema obavestenja na notifikacijama poslednji zadatak koji je uradila je od 01.02...na istoriji jedino sumnjivo moze da se vidi ovo http://prntscr.com/9ytmyj ali i dalje je dobijala zadatke da radi...evo ovo joj je poslednji uradjen http://prntscr.com/9ytn93...prvo pitanje da li iko ima ideju sto joj se ovo desilo...a drugo pitanje je sta skuckati u molbi...
ma, nemam pojma sta se desava, ekstenzija je skoro pa mrtva, vrtim i ja vise ove stare ooosovenatazamlata wrote:Sinoc od 20h sam pocela da vrtim jer nisam imala vremena, do 24h izbacilo 29 komada. Cudno za ceo dan samo 10 da si skupio, ja jos pomislila kako lepo ide. Vrtim stare oopsove (mislim da su od juna prosle godine) na 5 sekundi. Na Operi. Isto izlazi ono aw snap, al samo refreshujem i sve nastavi normalno.kako_kad wrote:TW 0 bodova danas, jedva sam skupio 10![]()
mah, crko jutros cfkako_kad wrote:???BackInBlack wrote:RIP crowdlower :p
sad gledam, nije mi ni bonus dosao_turpija_ wrote:I meni slabo pravo izlazi jucer nekih 15, od jutros od 9 do sad 1 sam uspjela dobiti, vrtim stari ooops i jedan novi sa extenzije...
hvala ti )))natazamlata wrote:Sinoc od 20h sam pocela da vrtim jer nisam imala vremena, do 24h izbacilo 29 komada. Cudno za ceo dan samo 10 da si skupio, ja jos pomislila kako lepo ide. Vrtim stare oopsove (mislim da su od juna prosle godine) na 5 sekundi. Na Operi. Isto izlazi ono aw snap, al samo refreshujem i sve nastavi normalno.kako_kad wrote:TW 0 bodova danas, jedva sam skupio 10![]()
Neka im pise na [email protected] ,odgovaraju u roku od dan-dva. Ja sam napisala koji mi je ID, preko koje platforme radim, koliko imam odradjenih hit-ova, od kad sam registrovana. Naglasila sam da nisam nista mutila i ako mogu nek pogledaju u cemu je problem. Odblokirali me, evo koji sam dobila mailLovaDoKrova wrote:pitanje za sve ko god zna ako moze neka pomogne..radi se o sestrinom nalogu
pocela je na RF da radi u novembru, nije zavrsila skorz testna pitanja da bi tek u januaru resila ponovo da se oproba..posto je imala skinutu ekztenziju ..aktivirala ju je i dobila prvo testni sa kojim je imala izvesnih problema http://prntscr.com/9ytm2w ali resila ih je jer je posle dobila i uradila testni kako treba...nakon toga sve je bilo u redu dobijala je zadatke da radi preko ekstenzije...resavala ih je pazljivo...
e sad jutros je videla da joj je nalog blokiran...nema obavestenja na notifikacijama poslednji zadatak koji je uradila je od 01.02...na istoriji jedino sumnjivo moze da se vidi ovo http://prntscr.com/9ytmyj ali i dalje je dobijala zadatke da radi...evo ovo joj je poslednji uradjen http://prntscr.com/9ytn93...prvo pitanje da li iko ima ideju sto joj se ovo desilo...a drugo pitanje je sta skuckati u molbi...
Rainforest Support (Rainforest)
Hey Natasa -
We are sorry, but our rejection algorithms flagged you on some jobs wrongly. I reverted that and you should be unblocked now. Let me know if you still have problems.
Rainforest Support
Nisi jedini .. Zaradimo 100 USD mjesecno -30 % oni uzmu , ostane nam 70 USD i to nije malo... Ako nadjes nacin da se prebacis javni...Lilium_bosniacum wrote:kad bi pisao rm da li bi mi htjeli promijeniti id sa CS na elite svaki dan gubim nekoliko dolara
i to jos pritom cekamo da nam daju pare ko ozeblo sunce ..treba im bar kod mene od petka kad izdam nalog do cetrvtka uvece da mi prebacearnes86 wrote:Nisi jedini .. Zaradimo 100 USD mjesecno -30 % oni uzmu , ostane nam 70 USD i to nije malo... Ako nadjes nacin da se prebacis javni...Lilium_bosniacum wrote:kad bi pisao rm da li bi mi htjeli promijeniti id sa CS na elite svaki dan gubim nekoliko dolara

ja sam oba prijavio, u ovom iznad mi trazili da kliknem na This Month, naravno, sjecam se ovog zadatka, i rezultati se nakon toga promijenedobojlija81 wrote:ma ne poklapaju se i ovi brojevi,jel to treba prijavljivati science ono traze 78 dole stoji 89%?
Nadat je se boljembegsoon1510 wrote:Crni dani za klikere
Twa zglave nea,isto tako dobri taskova na CF .. još i dolar pao na 1.74