Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32876 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

kako_kad wrote:
relativno84 wrote::lol:

1 oops i extenzija ram na 3,5gb sve normala :pusi2:
normala je i kod mene, jedino sto dodje poruka aw, snap, stavio sam sada na mozilli da vidim kako radi
nisam jos dobio to aw aw :D

moze li ovo ti sta pomoci https://www.youtube.com/watch?v=IiLZEp4XLco
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32877 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

ma standardni chrome memory leak poprave ga pa ga opet useru a taman je ova zadnja verzija tamo izasla kad je pocelo ovo sranje
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32878 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

jel ko nacrto onu dvojicu,ja samo nacrtao muski i zenski za čupu znak za pol :lol:
have a fun :D
banovace me
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32879 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

da je 1$-2$ nacrto bi ihja ko preslikane al za 10 c crtam samo cica glise u par poteza
uso izaso i opalio po 1 zvjezdicu :pusi2:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32880 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

glitch wrote:da je 1$-2$ nacrto bi ihja ko preslikane al za 10 c crtam samo cica glise u par poteza
uso izaso i opalio po 1 zvjezdicu :pusi2:
ja nacrtao jednu osobu, krenuo drugu, zabrljam, vratim se nazad da popravim, opet zabrljam, i 3-4 puta tako, i na kraju Give up :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32881 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

854930
Place Labeling - Version 3.1b
be ready
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32882 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

kako_kad wrote:854930
Place Labeling - Version 3.1b
be ready
šta stavljaš kad izbaci ''No word'' na fb
dek1g
Posts: 61
Joined: 09/12/2015 00:55

#32883 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dek1g »

kako_kad wrote:854930
Place Labeling - Version 3.1b
be ready
Jel koristis autofill? i na koliko ides submit?
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32884 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

dek1g wrote:
kako_kad wrote:854930
Place Labeling - Version 3.1b
be ready
Jel koristis autofill? i na koliko ides submit?

jel to ima neka caka čim se to koristi,a da je ne znam?

haha,podjelite je sa mnom
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32885 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

begsoon1510 wrote:
kako_kad wrote:854930
Place Labeling - Version 3.1b
be ready
šta stavljaš kad izbaci ''No word'' na fb
jel mislis na to kada fb stranica ne postoji, ako na to mislis, izaberem u oba slucaja drugu opciju i upisem da fb stranica ne postoji
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32886 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

10 i completed, koliko ste vi uradili?
izgleda da sam isao brzo submit
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32887 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

dva :skoljka:
nije me compl nego max...
Last edited by dobojlija81 on 04/02/2016 01:08, edited 1 time in total.
dek1g
Posts: 61
Joined: 09/12/2015 00:55

#32888 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dek1g »

ja uspeo 6 samo
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32889 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

dobojlija81 wrote:dva :skoljka:
interesuje me da li ti je dosla poruka o completed, ili samo You have done max...
Mozda ga puste opet sutra navecer, a ako me sjecanje ne vara, prethodni slican ovom je bio 3 ili 4 dana aktivan (ponocno vrijeme)
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#32890 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by konahawaii »

5...da li moze neko ako je koristio da mi posalje screen postavki za autofiller...nisam nikad koristio, pa bi mi pomoglo da vidim kako sta :)
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32891 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

konahawaii wrote:5...da li moze neko ako je koristio da mi posalje screen postavki za autofiller...nisam nikad koristio, pa bi mi pomoglo da vidim kako sta :)
ja to nikad nisam koristio, bilo je dosta price o njemu, a mislim da ga necu nikad ni koristiti
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32892 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

ima li sta tw-a ja kako sam ga otvorio zadnja 2 sata nista samo mi ekstenzija izbacila par oopseva :roll:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32893 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

TW 0 bodova danas, jedva sam skupio 10 :run: :zzzz:
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32894 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

glitch wrote:ima li sta tw-a ja kako sam ga otvorio zadnja 2 sata nista samo mi ekstenzija izbacila par oopseva :roll:
vrijeme Vam spavat heheh :run: :skoljka: :lol:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32895 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

Evo postavka za 854930 Place Labeling - Version 3.1b

Image
Last edited by drugtito2011 on 04/02/2016 01:15, edited 1 time in total.
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32896 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

glitch wrote:ima li sta tw-a ja kako sam ga otvorio zadnja 2 sata nista samo mi ekstenzija izbacila par oopseva :roll:
pa kod mene ekstenzija u zadnje vrijeme nista ne izbacuje, ako mi izbaci 2-3 ooopsa u toku dana
da nemaju kakav uticaj ovi stari ooops-ovi sto ih vrtim :-D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32897 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

kako_kad wrote:
glitch wrote:ima li sta tw-a ja kako sam ga otvorio zadnja 2 sata nista samo mi ekstenzija izbacila par oopseva :roll:
pa kod mene ekstenzija u zadnje vrijeme nista ne izbacuje, ako mi izbaci 2-3 ooopsa u toku dana
da nemaju kakav uticaj ovi stari ooops-ovi sto ih vrtim :-D
ma nema otvara oopseve normalno a ekstenzija il i ona naizmjenicno otvori il izbaci oops i njega vrtim il ostavim
sinoc je otvaralo bas pofino a sad evo nista :roll:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32898 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

glitch wrote:
kako_kad wrote:
glitch wrote:ima li sta tw-a ja kako sam ga otvorio zadnja 2 sata nista samo mi ekstenzija izbacila par oopseva :roll:
pa kod mene ekstenzija u zadnje vrijeme nista ne izbacuje, ako mi izbaci 2-3 ooopsa u toku dana
da nemaju kakav uticaj ovi stari ooops-ovi sto ih vrtim :-D
ma nema otvara oopseve normalno a ekstenzija il i ona naizmjenicno otvori il izbaci oops i njega vrtim il ostavim
sinoc je otvaralo bas pofino a sad evo nista :roll:
ma ocigledno, kako kome, kako koga zahvati :)
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32899 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

kako_kad wrote:TW 0 bodova danas, jedva sam skupio 10 :run: :zzzz:
jest nadoknadili su sa Fifom, Place Labeling i ovi od 0,50 sto su bili
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32900 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

nije los
857753
Categorize The Content Of These Youtube Channels [training Job - Basic]
Post Reply