Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#32851 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Jesu li bila vina jutros?
-
mirza1h
- Posts: 278
- Joined: 16/11/2013 13:07
#32852 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Na koliko je submit kod ovih Image Categorization.
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32853 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
30 sec prolazilo al nestadosemirza1h wrote:Na koliko je submit kod ovih Image Categorization.
- zakasnila
- Posts: 774
- Joined: 03/03/2014 09:54
#32854 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
drugtito2011 wrote:Jesu li bila vina jutros?
Ne
-
apexovac
- Posts: 95
- Joined: 17/06/2015 09:32
#32855 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ma prebacivao sam ja manuelno, pet dolara po pet dolara_turpija_ wrote:Uh pa ti se onda dobro opario, tri mjeseca rada odjednom isplata, dobra prinudna stednjaapexovac wrote:Imao ja, dzaba ides. Meni presipali iz supljeg u prazno pola sata i na kraju mi nista nisu rekli. Nakon tri mjeseca manuelnog prebacivanja, i izgubljene svake nade, neki dan mi automatski prebaciseeniacc wrote:Dobio sam odgovor da mi je odbijena transakcija, da su pokušali prvog da automatski prebace novac na karticu ali da je banka odbila. Moraću sutra da vidim u banku gdje je zapelo ( unicredit banka BiH ).Ima li neko sličan slučaj ?![]()
- UNDERTAKER2015
- Posts: 86
- Joined: 09/10/2015 23:22
#32856 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
jeste skontali za TW ovo sto crasha google chrome?

-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32857 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33
platise me na onom sto sam ispao corav
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32858 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
napisao da nisam corav i da vidim one brojeve i kvalitet slike,prvo rekli da nemju oni nista sa ovim i zatvorili tiket,onda se javili i rekli da ce pregledat admin u toku dana,i posalju ovo gorekako_kad wrote:Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33
platise me na onom sto sam ispao corav
dao sam zelenog majklu
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32859 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
a tako, ma nisam se ja ni žaliodobojlija81 wrote:napisao da nisam corav i da vidim one brojeve i kvalitet slike,prvo rekli da nemju oni nista sa ovim i zatvorili tiket,onda se javili i rekli da ce pregledat admin u toku dana,i posalju ovo gorekako_kad wrote:Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33
platise me na onom sto sam ispao corav
dao sam zelenog majklu
a ne pamtim kad sam ticket slao
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32860 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
jesu bili dealovi?
i vina sta je s njima jel ih ko vidio
i vina sta je s njima jel ih ko vidio
- natazamlata
- Posts: 496
- Joined: 17/05/2015 23:00
#32861 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
857655 Market Survey Mobile Application 1$.
Nema vina, nema dealova.....
Nema vina, nema dealova.....
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32862 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
dobar ovaj surveynatazamlata wrote:857655 Market Survey Mobile Application 1$.
Nema vina, nema dealova.....
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32863 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
-
_drose_
- Posts: 92
- Joined: 22/02/2015 13:17
#32864 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Kod mene stalo na osmom.kako_kad wrote:Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32865 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ok, izgleda da je to za sada max, i ja sam toliko uradio_drose_ wrote:Kod mene stalo na osmom.kako_kad wrote:Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32866 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ako ste upratili
ovi su se na kratko samo pojavili, ja se obradovao, cak sam uradio im i kviz na jednom
Relevancy Website Task
ovi su se na kratko samo pojavili, ja se obradovao, cak sam uradio im i kviz na jednom
Relevancy Website Task
-
jakalando de kolo
- Posts: 24
- Joined: 26/10/2015 14:37
#32867 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
postoji li ikakav nacin da mi koji smo tek dobili levele radimo test web
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32868 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32869 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
zasad nejakalando de kolo wrote:postoji li ikakav nacin da mi koji smo tek dobili levele radimo test web
-
brano20
- Posts: 379
- Joined: 12/01/2015 13:08
#32870 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
mozilla radi ko sat, što se tiče TW, nema štopanja, memorija na normali barem kod menekako_kad wrote:Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32871 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
brano20 wrote:mozilla radi ko sat, što se tiče TW, nema štopanja, memorija na normali barem kod menekako_kad wrote:Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32872 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
cudi me da relativno nije stavio


- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#32873 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
1 oops i extenzija ram na 3,5gb sve normala
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32874 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
normala je i kod mene, jedino sto dodje poruka aw, snap, stavio sam sada na mozilli da vidim kako radirelativno84 wrote:![]()
1 oops i extenzija ram na 3,5gb sve normala
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32875 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
kako je ovaj mesec krenuo mrka kapa skroz
