Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32851 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

Jesu li bila vina jutros?
mirza1h
Posts: 278
Joined: 16/11/2013 13:07

#32852 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mirza1h »

Na koliko je submit kod ovih Image Categorization.
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32853 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

mirza1h wrote:Na koliko je submit kod ovih Image Categorization.
30 sec prolazilo al nestadose
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32854 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

drugtito2011 wrote:Jesu li bila vina jutros?

Ne
apexovac
Posts: 95
Joined: 17/06/2015 09:32

#32855 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by apexovac »

_turpija_ wrote:
apexovac wrote:
eniacc wrote:Dobio sam odgovor da mi je odbijena transakcija, da su pokušali prvog da automatski prebace novac na karticu ali da je banka odbila. Moraću sutra da vidim u banku gdje je zapelo ( unicredit banka BiH ).Ima li neko sličan slučaj ?
Imao ja, dzaba ides. Meni presipali iz supljeg u prazno pola sata i na kraju mi nista nisu rekli. Nakon tri mjeseca manuelnog prebacivanja, i izgubljene svake nade, neki dan mi automatski prebacise :D
Uh pa ti se onda dobro opario, tri mjeseca rada odjednom isplata, dobra prinudna stednja :D :D
Ma prebacivao sam ja manuelno, pet dolara po pet dolara :D
User avatar
UNDERTAKER2015
Posts: 86
Joined: 09/10/2015 23:22

#32856 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by UNDERTAKER2015 »

jeste skontali za TW ovo sto crasha google chrome?
:bih:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32857 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33

platise me na onom sto sam ispao corav
Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32858 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

kako_kad wrote:
dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33

platise me na onom sto sam ispao corav
Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.
napisao da nisam corav i da vidim one brojeve i kvalitet slike,prvo rekli da nemju oni nista sa ovim i zatvorili tiket,onda se javili i rekli da ce pregledat admin u toku dana,i posalju ovo gore
dao sam zelenog majklu :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32859 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

dobojlija81 wrote:
kako_kad wrote:
dobojlija81 wrote:Congratulations, you were bonused 0.2 $ for your work on Video Quality Assessment - Qualification Test! Sorry for the trouble you had with job ID 856797.
Wed, 03 Feb 2016 18:02:33

platise me na onom sto sam ispao corav
Hehe. Sta si ti tu stavio. Ja sam ti pisao kako sam ja stavio. Ismijao sam se samom sebi poslije. Nisam za racunarom tako tako da nemam pojma jesul meni sta platili.
napisao da nisam corav i da vidim one brojeve i kvalitet slike,prvo rekli da nemju oni nista sa ovim i zatvorili tiket,onda se javili i rekli da ce pregledat admin u toku dana,i posalju ovo gore
dao sam zelenog majklu :D
a tako, ma nisam se ja ni žalio :)
a ne pamtim kad sam ticket slao
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32860 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

jesu bili dealovi?
i vina sta je s njima jel ih ko vidio :zoka:
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32861 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

857655 Market Survey Mobile Application 1$.

Nema vina, nema dealova..... :sad:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32862 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

natazamlata wrote:857655 Market Survey Mobile Application 1$.

Nema vina, nema dealova..... :sad:
dobar ovaj survey :thumbup:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32863 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
_drose_
Posts: 92
Joined: 22/02/2015 13:17

#32864 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by _drose_ »

kako_kad wrote:Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
Kod mene stalo na osmom.
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32865 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

_drose_ wrote:
kako_kad wrote:Koliko ste odradili ovog FIFA (novi), ne oni sa clancima
Kod mene stalo na osmom.
ok, izgleda da je to za sada max, i ja sam toliko uradio
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32866 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

ako ste upratili
ovi su se na kratko samo pojavili, ja se obradovao, cak sam uradio im i kviz na jednom
Relevancy Website Task
jakalando de kolo
Posts: 24
Joined: 26/10/2015 14:37

#32867 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jakalando de kolo »

postoji li ikakav nacin da mi koji smo tek dobili levele radimo test web
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32868 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32869 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

jakalando de kolo wrote:postoji li ikakav nacin da mi koji smo tek dobili levele radimo test web
zasad ne
brano20
Posts: 379
Joined: 12/01/2015 13:08

#32870 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by brano20 »

kako_kad wrote:Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
mozilla radi ko sat, što se tiče TW, nema štopanja, memorija na normali barem kod mene
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32871 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

brano20 wrote:
kako_kad wrote:Vi koji ste presli na M. firefox da refresujete ooops, kakva je situacija, javlja li vam se aw, snap, i kako vam se ponasa racunar, tacnije sta je sa memorijom?
mozilla radi ko sat, što se tiče TW, nema štopanja, memorija na normali barem kod mene
:thumbup:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32872 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

cudi me da relativno nije stavio :lol: :mrgreen:

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32873 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

:lol:

1 oops i extenzija ram na 3,5gb sve normala :pusi2:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32874 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

relativno84 wrote::lol:

1 oops i extenzija ram na 3,5gb sve normala :pusi2:
normala je i kod mene, jedino sto dodje poruka aw, snap, stavio sam sada na mozilli da vidim kako radi
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32875 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

kako je ovaj mesec krenuo mrka kapa skroz
Post Reply