Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
daree
Posts: 111
Joined: 11/03/2015 19:00

#32801 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by daree »

na kolko submit? meni izbacilo You have done the maximum amount of work on this job.
mirza1h
Posts: 278
Joined: 16/11/2013 13:07

#32802 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mirza1h »

daree wrote:na kolko submit? meni izbacilo You have done the maximum amount of work on this job.
sad je samo kviz ja msm, trebo bi kasnije bit.
ljiljan02
Posts: 173
Joined: 03/02/2015 18:46
Location: best exchange site https://exmo.com/?ref=58282

#32803 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by ljiljan02 »

glitch wrote:
ljiljan02 wrote:
Dinostula wrote:Look At Advertisements And Judge Them.

Je li neko upratio kojim danima daju u 20h ?
Svaki put ga fulim.
eto racunaj da je danas :)

neki dan sam pitao za ovaj task i neko mi je objasnio kako se radi, sada sam odradio 6 komada i dobio expeled, sta da kazem, meni stvarno ovaj task knije nesto posebno dobar, jedino sto je fino placen.

zadna ispravka mi je ovo :-D
For the question titled "Write the primary Advertiser, Brand or Product?" you answered: "Mattress Firm" but the correct answer was: "MattressFirm".
nisi ga radio i nisi uso u fazon naucis
ove ispravke i vremenom odmah poznas 90% testnih u ostalo trpas sta hoces priblizno
radi se od 30sec do min i ne ulazi u statistiku :)

za nadati se da cu se uhodati :) jer bas je fino placen
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32804 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

ovo ce biti drugi miš koji mi se kvari (klizač) od kako radim ove zadatke :-)
idemo i po treci, bila je plata, moze se neki od 10 KM kupiti da sluzi :lol:
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#32805 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by konahawaii »

kupi nesto da valja :D meni mx518 sluzi me skoro pa 10 godina
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32806 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

konahawaii wrote:kupi nesto da valja :D meni mx518 sluzi me skoro pa 10 godina
moracu nesto bolje kupiti sada
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32807 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

kako_kad wrote:ovo ce biti drugi miš koji mi se kvari (klizač) od kako radim ove zadatke :-)
idemo i po treci, bila je plata, moze se neki od 10 KM kupiti da sluzi :lol:
Ti je wireless? Da ne moraš samo bateriju promijeniti? :lol:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32808 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

crophil wrote:
kako_kad wrote:ovo ce biti drugi miš koji mi se kvari (klizač) od kako radim ove zadatke :-)
idemo i po treci, bila je plata, moze se neki od 10 KM kupiti da sluzi :lol:
Ti je wireless? Da ne moraš samo bateriju promijeniti? :lol:
Imao sam taj, taj je prvi koji je cvrknuo, i kod njega takodjer kotač stradao, kupljen nov zajedno sa racunarom
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#32809 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by BackInBlack »

ima neki poseban mail za zalbu ... nije predacen automatski cash sa pay pal na racun
ja pokusao na "message center" al dobio samo auto message ...
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#32810 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by almir90 »

Večeras ništa od Attend. :(
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32811 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

BackInBlack wrote:ima neki poseban mail za zalbu ... nije predacen automatski cash sa pay pal na racun
ja pokusao na "message center" al dobio samo auto message ...
Da ce pravi odgovor doci u roku 24h, i meni je to doslo juce nakon maila, vec danas je rijesena stvar, dobit ces 5$ i izvinjenje :D
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32812 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

Image Categorization (perfect, Ok, Bad, Offensive)
ove zadatke lovite istog trena kad vidite... 30 sekundi submit, ne budu dugo u opticaju, različiti Id-evi. Za objašnjenje molim vas da se konzultirate s uputstvima. Jako jednostavno. Laku noć
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32813 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

sta je sa ovim TW. zamro skroz, ni sinoc mi iza 00:00 nije otvaralo nista
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32814 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

kako_kad wrote:sta je sa ovim TW. zamro skroz, ni sinoc mi iza 00:00 nije otvaralo nista
da ti nije neki problem sa konekcijom otarao je iza 12
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32815 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Lilium_bosniacum wrote:
kako_kad wrote:sta je sa ovim TW. zamro skroz, ni sinoc mi iza 00:00 nije otvaralo nista
da ti nije neki problem sa konekcijom otarao je iza 12
ma kakvi to
jedino sto mi otvara je Aw, Snap :lol:
toga se bas naradim u toku dana :D

edited: procepiooo :-D
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#32816 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Dinostula »

Do You Think This Tweet Is Funny ?

Glup do bola. :roll:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32817 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

853079
Kategorisieren Sie Die Folgenden Aussagen
:thumbup:

4 sa kvizom, jel jos neko radio?
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#32818 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by konahawaii »

ne pusta vise od jednog :(
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32819 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

konahawaii wrote:ne pusta vise od jednog :(
vjerovatno si zakasnio, ja se bojao brzo submitati, mozda bih jos barem 2 ugrabio
eniacc
Posts: 208
Joined: 07/11/2014 23:54

#32820 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by eniacc »

Jesu li nekom prebačene pare sa paypala automatski na račun ( unicredit banka BiH ) ? Meni još nisu, nije nikad ovoliko potrajalo .Čekam odgovor, dobio onaj automatski...
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32821 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

eniacc wrote:Jesu li nekom prebačene pare sa paypala automatski na račun ( unicredit banka BiH ) ? Meni još nisu, nije nikad ovoliko potrajalo .Čekam odgovor, dobio onaj automatski...
ako ti na Paypalu pise da su prebacene, zovi banku do njih je
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#32822 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Slo Burner »

shadowchaser wrote:
eniacc wrote:Jesu li nekom prebačene pare sa paypala automatski na račun ( unicredit banka BiH ) ? Meni još nisu, nije nikad ovoliko potrajalo .Čekam odgovor, dobio onaj automatski...
ako ti na Paypalu pise da su prebacene, zovi banku do njih je
Meni nisu, kontaktirao paypal, rekli mi da prebacim manuelno pa ce mi refundirati 5 doalra
eniacc
Posts: 208
Joined: 07/11/2014 23:54

#32823 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by eniacc »

shadowchaser wrote:
eniacc wrote:Jesu li nekom prebačene pare sa paypala automatski na račun ( unicredit banka BiH ) ? Meni još nisu, nije nikad ovoliko potrajalo .Čekam odgovor, dobio onaj automatski...
ako ti na Paypalu pise da su prebacene, zovi banku do njih je
Problem je što još nisu prebačena sa paypala ,malo prije gledao još uvijek leže na paypalu.Da li da ''ručno'' pošaljem ili još čekam?
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32824 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

eniacc wrote:
shadowchaser wrote:
eniacc wrote:Jesu li nekom prebačene pare sa paypala automatski na račun ( unicredit banka BiH ) ? Meni još nisu, nije nikad ovoliko potrajalo .Čekam odgovor, dobio onaj automatski...
ako ti na Paypalu pise da su prebacene, zovi banku do njih je
Problem je što još nisu prebačena sa paypala ,malo prije gledao još uvijek leže na paypalu.Da li da ''ručno'' pošaljem ili još čekam?
prvo posalji mail paypalu oni ce ti poslati 5$ da rucno povuces
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#32825 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by BackInBlack »

relativno84 wrote:
BackInBlack wrote:ima neki poseban mail za zalbu ... nije predacen automatski cash sa pay pal na racun
ja pokusao na "message center" al dobio samo auto message ...
Da ce pravi odgovor doci u roku 24h, i meni je to doslo juce nakon maila, vec danas je rijesena stvar, dobit ces 5$ i izvinjenje :D
24h ... i opet nista :-x
Post Reply