FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
Srebrni
- Posts: 265
- Joined: 07/08/2012 20:02
#3276 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ali ne u Španiji, ne u Italiji, ne u Engleskoj. Vidi čuda, 3 od najjačih 5 fudbalskih liga na svijetu... Ali evo neka. BHT je kupio sva prava na Brazil i na sljedeće kvalifikacije... FACE je imao svoju priliku. Da vidimo šta će uraditi JAVNI SERVIS koji od nas uzima pare SVAKI MJESEC... da vidim dežurne pljuvače za malo više od 6 mjeseci...
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#3277 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Srebrni wrote:Ali ne u Španiji, ne u Italiji, ne u Engleskoj. Vidi čuda, 3 od najjačih 5 fudbalskih liga na svijetu... Ali evo neka. BHT je kupio sva prava na Brazil i na sljedeće kvalifikacije... FACE je imao svoju priliku. Da vidimo šta će uraditi JAVNI SERVIS koji od nas uzima pare SVAKI MJESEC... da vidim dežurne pljuvače za malo više od 6 mjeseci...
jel bbc i rai nisu drzavne televizije ?
Sto se tice Spanije, evo sta pise za kucu koja prenosi SP
Mediaset España Comunicación, S.A is the largest television network in Spain.
Ne branim bht, dobijam osip na onu sliku koju salju, ali ne znam kako je neko mogao ocekivati da ce neko drugi prenositi SP.
-
lik5
- Posts: 176
- Joined: 19/04/2013 12:10
#3278 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
uglavnom javni servisi sirom svijeta i prenose velika takmicenja,pa sta se brinete,gledacemo na zdf i ard svijetsko u HD-u,vecina kablovskih te kanale ima.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3279 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije bitan i nama ne treba 'spektakl', teatralnost, gluma,'show' preko kojeg se kupuje gledaoci i mažu oči, već ono zbog čega se i ide u Brazil, a to je dobar rezultat reperezentacije i sama reprezentacija. Ja sam zadovoljan i sa minimum minimuma što se tiče realizacije prijenosa - ne trebaju mi slatkoriječivi i urlikajući glumci u kostimu komentatora ili samohvala i pokazivanje pred utakmicu vlasnika televizije, ali mi treba dobar rezultat, a dobar rezultat ne može obezbjediti ni jedna televizija, niti nečije urlikanje itd.Srebrni wrote:Ali ne u Španiji, ne u Italiji, ne u Engleskoj. Vidi čuda, 3 od najjačih 5 fudbalskih liga na svijetu... Ali evo neka. BHT je kupio sva prava na Brazil i na sljedeće kvalifikacije... FACE je imao svoju priliku. Da vidimo šta će uraditi JAVNI SERVIS koji od nas uzima pare SVAKI MJESEC... da vidim dežurne pljuvače za malo više od 6 mjeseci...
Osnova je repka, ali naravno, uvijek ima lešinara koji zarađuju na račun nečijeg uspjeha i koji tu vide svoju šansu.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3280 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi

A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#3281 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakva glupa rasprava na ovoj temi

- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3282 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A ti kao primjer intelekta i pameti si došao da nas prosvjetlišakcid wrote:Kakva glupa rasprava na ovoj temi![]()
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#3283 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
100% mahalušaKatarinaKosaca wrote:A ti kao primjer intelekta i pameti si došao da nas prosvjetlišakcid wrote:Kakva glupa rasprava na ovoj temi![]()
![]()
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3284 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Bolje i mahaluša nego glupan koji o sebi misli da je pametan, a ne zna sastaviti jednu prosto proširenu rečenicu.akcid wrote:100% mahalušaKatarinaKosaca wrote:A ti kao primjer intelekta i pameti si došao da nas prosvjetlišakcid wrote:Kakva glupa rasprava na ovoj temi![]()
![]()
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3285 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Primjer "profesionalnosti" državne tv je i večerašnja emisija sa legendom Osimom i Papetom od strane Darjana Babića. Lagumdžiji pu**i i klima glavom kao na komandu, a iživljava se na jednom Osimu..
Samo se pitam kojem i kakvom mentalnom sklopu i intelektualnom kapacitetu odnosno plitkoći ova tv kuća može biti nekakav primjer nečaga?
Samo se pitam kojem i kakvom mentalnom sklopu i intelektualnom kapacitetu odnosno plitkoći ova tv kuća može biti nekakav primjer nečaga?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3286 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma joj KatarinaKatarinaKosaca wrote:Primjer "profesionalnosti" državne tv je i večerašnja emisija sa legendom Osimom i Papetom od strane Darjana Babića. Lagumdžiji pu**i i klima glavom kao na komandu, a iživljava se na jednom Osimu..
Samo se pitam kojem i kakvom mentalnom sklopu i intelektualnom kapacitetu odnosno plitkoći ova tv kuća može biti nekakav primjer nečaga?
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3287 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Imam naviku čestog prebacivanja kanala sa daljinskim, pošto večina kuća slabo šta nudi od programa vrijednog gledanja, pa tako primjetih da se trenutno na FaceTv po DRUGI put danas prenosi njihov cjelovečernji program.....KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi![]()
![]()
Nisam baš lupio da će oni mjesecima vrtjeti ovo od sinoć, samo nisam očekivao da će iči baš dva puta na dan.
Naravno u pauzama preuzimaju program EuroNews ili eventualno repriziraju neki svoj program po jedno 65 put.
Oh da, imaju i dnevnik ...
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3288 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
To zadovoljstvo gledanja vrhunskog HD kanala u SD rezoluciji na satelitu će da košta 110EUR. Pa ko voli nek izvoli.Diwan wrote:Imam naviku čestog prebacivanja kanala sa daljinskim, pošto večina kuća slabo šta nudi od programa vrijednog gledanja, pa tako primjetih da se trenutno na FaceTv po DRUGI put danas prenosi njihov cjelovečernji program.....
Nisam baš lupio da će oni mjesecima vrtjeti ovo od sinoć, samo nisam očekivao da će iči baš dva puta na dan.
Naravno u pauzama preuzimaju program EuroNews ili eventualno repriziraju neki svoj program po jedno 65 put.
Oh da, imaju i dnevnik ...
- Reisova
- Posts: 1018
- Joined: 15/08/2011 16:28
#3289 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Slažem se sa tobom. Prvo voditelj je bio nepripremljen i stalno je vrtio jedna te ista pitanja. Bez ikakvog koncepta. Pokušaj se sjetiti jednog intervjua recimo od Mufida Memije ili nekoga od "stare garde" ovo je zaista bilo pravo mučenje. A vrhunac gluposti mi je bio kada je ona novinarka pitala Ambasadora Brazila, hej Ambasadora kada BiH bude igrala sa Brazilom za koga će navijati ?!KatarinaKosaca wrote:Primjer "profesionalnosti" državne tv je i večerašnja emisija sa legendom Osimom i Papetom od strane Darjana Babića. Lagumdžiji pu**i i klima glavom kao na komandu, a iživljava se na jednom Osimu..
Samo se pitam kojem i kakvom mentalnom sklopu i intelektualnom kapacitetu odnosno plitkoći ova tv kuća može biti nekakav primjer nečaga?
Trebao joj reći za Crvene kmere !
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3290 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Diwan wrote:Nije stvar u tehnici, niti u dužini programa, niti javljanju sa više lokacije već u SADRŽAJU, ali naravno, danas svi samo gledaju u kutiju, formu i pakovanje, a šta se nalazi unutra, to je manje bitno.luckylaka wrote:Bht-u i Ftv-u ce trebati jedno 50 godina da naprave nesto slicno kao Facetv juce.
A sadržaj koju FaceTv nudi je teži papanluk i seljakljuk, počev od same koncepcije, programa, voditelja i ideje televizije.
Što se tiče toga, tu su iza BHT i FTV svjetlosne godine, i bojim se tu će ostati dugo zakovani, pa makar imali tehnologiju 22 vijeka.
- bug
- Posts: 15805
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Location: the place 2b
#3291 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
je l' ovo taj nivo?KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0JaJmWu8IO0
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wXyQDYBcok
bilo je zaista tužno za gledati kako se ova nekadasnja novinarska gromada, danas samodopadljiva pijanica ovako blamira pred kamerama... džaba tehnika, džaba linkovi...
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3292 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Senad se blamira a Spaho kralj . To je ta objektivnost i nivobug wrote:je l' ovo taj nivo?KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0JaJmWu8IO0
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wXyQDYBcok
bilo je zaista tužno za gledati kako se ova nekadasnja novinarska gromada, danas samodopadljiva pijanica ovako blamira pred kamerama... džaba tehnika, džaba linkovi...
- bug
- Posts: 15805
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Location: the place 2b
#3293 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
mozda drugi jesu ali ja nigdje nisam spomenula Spahu. A razlika izmedju Spahe i Senada je u tome sto je Spaho nasmijao naciju a Senad je u svom alkoholiziranom izdanju izgledao kao pedofil koji vreba svoju desetogodisnju zrtvu.Havatar wrote:Senad se blamira a Spaho kralj . To je ta objektivnost i nivo
I od Spahe niko nije ni ocekivao spektakl...Od senada se ocekivalo vise.
Last edited by bug on 16/10/2013 22:03, edited 1 time in total.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3294 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A vi sa FaceTv ste kao objektivniHavatar wrote:Senad se blamira a Spaho kralj . To je ta objektivnost i nivobug wrote:je l' ovo taj nivo?KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0JaJmWu8IO0
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wXyQDYBcok
bilo je zaista tužno za gledati kako se ova nekadasnja novinarska gromada, danas samodopadljiva pijanica ovako blamira pred kamerama... džaba tehnika, džaba linkovi...
Poenta je u tome da se hvali konj koji je u stvari magarac, odnosno da se prodaju muda za bubrege... u prijevodu, samo ste još jedna očajna televizija u moru istih takvih.
-
Nucleo1985
- Posts: 411
- Joined: 24/10/2012 01:15
#3295 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ljudi se malo opustali, emocije, slavlje, historija je napisana, i vi trazite dlaku u jajetu.
I poredjenje sa svabskim i ostalim medijima nikako ne ide, ama nikako u isti recenicu, ma ni pod razno.
I poredjenje sa svabskim i ostalim medijima nikako ne ide, ama nikako u isti recenicu, ma ni pod razno.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3296 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nucleo1985 wrote:Ljudi se malo opustali, emocije, slavlje, historija je napisana, i vi trazite dlaku u jajetu.
I poredjenje sa svabskim i ostalim medijima nikako ne ide, ama nikako u isti recenicu, ma ni pod razno.
Kome god smeta sto je Senad slavio historijski uspjeh reprezentacije svoje zemlje i kome je to papanluk nesto sigurno nije u redu sa njim
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#3297 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Rekoh ja vama ba, baliluk klasični se provlači ovom temom. Kad prenosi BHT, ne valja komentator, ne valja slika, ne valja ton, qratz, palac... Kad prenosi Face, ne valja Senad, ne valja kartica od 110 eura, ne valja Marjan (kojeg su, btw, isti likovi kojima danas iz ko zna kog razloga ne štima ranije u zvijezde kovali)...
Yebo te, je l' vi gledate tekme il' brojite piksele na ekranima? Da Bog sačuva i sakloni...
Yebo te, je l' vi gledate tekme il' brojite piksele na ekranima? Da Bog sačuva i sakloni...
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#3298 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
bugarobug wrote:mozda drugi jesu ali ja nigdje nisam spomenula Spahu. A razlika izmedju Spahe i Senada je u tome sto je Spaho nasmijao naciju a Senad je u svom alkoholiziranom izdanju izgledao kao pedofil koji vreba svoju desetogodisnju zrtvu.Havatar wrote:Senad se blamira a Spaho kralj . To je ta objektivnost i nivo
I od Spahe niko nije ni ocekivao spektakl...Od senada se ocekivalo vise.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3299 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Onaj ko je u tome vidio i tračak pedofilije i naznaku i asocijaciju, taj hitno mora prishjatru. Ja sam mladja od Senada prilično, pa bih opet, nekome od 22, 23 godine rekla "sine" i "dijete".. i ne, nisam pedofil, vjeruj mi. To je vaša pokvarena mašta. Osim toga , Senad se za razliku od svih ostalih zvijezda novinarstva zaista zalagao za Pjanin pasoš i za neke druge. Da li itko ivi Velida Spahu (upsss, zaboravih to je onaj pijani kralj, šah, mat), ili Suzanu Stambol u takvoj ulozi?bug wrote:mozda drugi jesu ali ja nigdje nisam spomenula Spahu. A razlika izmedju Spahe i Senada je u tome sto je Spaho nasmijao naciju a Senad je u svom alkoholiziranom izdanju izgledao kao pedofil koji vreba svoju desetogodisnju zrtvu.Havatar wrote:Senad se blamira a Spaho kralj . To je ta objektivnost i nivo
I od Spahe niko nije ni ocekivao spektakl...Od senada se ocekivalo vise.
Jadan i čemeran je onaj ko u Velidu sinoć vidi simpatičnog pijanicu, a u Senadu pedofila. Ili je zlurad do boli, ili mu je Senad preoteo curu ili je netko iz Hayat tv, ili netko jako, jako psihološki bolestan sa sexualnim devijacijama i pod hitno treba liječenje. I ovo sasvim ozbiljno kažem
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3300 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ili je čisto zloban i drzak. Davno je Selimović napisao da će ti u Bosni oprostiti sve sem uspjeha. Za razliku od ovih koji očito nisu sastanak udruženja mjesne zajednice radi proebrojavanja čizama civilne zaštite organizirali, sinoć je face tv izvještavao uživo sa 6 improviziranih studija. I to zavidne, boli, razdire, ubi.Havatar wrote:Nucleo1985 wrote:Ljudi se malo opustali, emocije, slavlje, historija je napisana, i vi trazite dlaku u jajetu.
I poredjenje sa svabskim i ostalim medijima nikako ne ide, ama nikako u isti recenicu, ma ni pod razno.![]()
Kome god smeta sto je Senad slavio historijski uspjeh reprezentacije svoje zemlje i kome je to papanluk nesto sigurno nije u redu sa njim
A onda dođe netko pametan kao na temu da kaže da su ovo samo novinarska prepucavanja, a uopće nisu.
