Eh eto onda zali se njima.Pokerboy11 wrote:Igrica i JESTE ORGINAL !!! Sistem nije + ovaj problem ima i na windows 7. A moja verzija 8 je finalna tacnije RTM. I razlike izmedju orginal sistema i "fusara" NEMA (nikad je nisam vidio dok sam koristio orginal XP i fusar) ...damke_85 wrote:da si saceko da win8 izadje pa ga kupio pa onda da si kupio i original igru mogo bi svima mamu da spominjes, ovakoPokerboy11 wrote:E kome da se naje*** mame Microsoftu ili pak rockstargams-u![]()
usput zna li neko je li izisla fifa13?
Igram ja. Ako igras karijeru onda je tako jbg, nemas mnogo sanse na pocetku al stalno se bolid unapredjuje i voznja postaje laksa, iskreno ja sam sretan kad ne zaostajem vise od 4 sekunde od onog ispred mene.bboobbyy wrote:igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
I da imas li onaj bug kad koristis reprizu pa ti se slika izvrne naopacke?


