Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3276 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

Pokerboy11 wrote:
damke_85 wrote:
Pokerboy11 wrote:E kome da se naje*** mame Microsoftu ili pak rockstargams-u :x
da si saceko da win8 izadje pa ga kupio pa onda da si kupio i original igru mogo bi svima mamu da spominjes, ovako :lol:


usput zna li neko je li izisla fifa13?
Igrica i JESTE ORGINAL !!! Sistem nije + ovaj problem ima i na windows 7. A moja verzija 8 je finalna tacnije RTM. I razlike izmedju orginal sistema i "fusara" NEMA (nikad je nisam vidio dok sam koristio orginal XP i fusar) ...
Eh eto onda zali se njima.
bboobbyy wrote:igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Igram ja. Ako igras karijeru onda je tako jbg, nemas mnogo sanse na pocetku al stalno se bolid unapredjuje i voznja postaje laksa, iskreno ja sam sretan kad ne zaostajem vise od 4 sekunde od onog ispred mene.

I da imas li onaj bug kad koristis reprizu pa ti se slika izvrne naopacke?
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3277 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by IcedFlame »

bboobbyy wrote:igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Imas li volan i kakav? :)
User avatar
bboobbyy
Posts: 77
Joined: 11/10/2011 07:22

#3278 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bboobbyy »

damke_85 wrote:
Pokerboy11 wrote:
damke_85 wrote: da si saceko da win8 izadje pa ga kupio pa onda da si kupio i original igru mogo bi svima mamu da spominjes, ovako :lol:


usput zna li neko je li izisla fifa13?
Igrica i JESTE ORGINAL !!! Sistem nije + ovaj problem ima i na windows 7. A moja verzija 8 je finalna tacnije RTM. I razlike izmedju orginal sistema i "fusara" NEMA (nikad je nisam vidio dok sam koristio orginal XP i fusar) ...
Eh eto onda zali se njima.
bboobbyy wrote:igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Igram ja. Ako igras karijeru onda je tako jbg, nemas mnogo sanse na pocetku al stalno se bolid unapredjuje i voznja postaje laksa, iskreno ja sam sretan kad ne zaostajem vise od 4 sekunde od onog ispred mene.

I da imas li onaj bug kad koristis reprizu pa ti se slika izvrne naopacke?
karijeru igram, i 16 pozicija mi je maximum, znaci bice lakse kasnije :grin: imam taj bug desio mi se jednom kad sam kameru mijenja

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Last edited by bboobbyy on 27/09/2012 14:44, edited 1 time in total.
User avatar
bboobbyy
Posts: 77
Joined: 11/10/2011 07:22

#3279 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bboobbyy »

IcedFlame wrote:
bboobbyy wrote:igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Imas li volan i kakav? :)
nemam volan :smile: na tastaturi igram

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
Quaresma
Posts: 7935
Joined: 19/07/2010 16:37

#3280 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

ko hoce fifu za male pare
http://base-host.com.hr/fifa/17-fifa-13-cd-key-.html
vazi do veceras 20:30
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#3281 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

Prije PES za male pare uzet :D

Nego ... kako komentatora ubacit u PES a da radi, skidao sam neki i ubacivao u IMG al nece da progovori ? :D
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#3282 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Probaj u settingsu tamo van igre promjeniti ono audio ima dvoje .. jedno oznaceno .. oznaci drugo .. to sam ja uradio i mogao je komentator
User avatar
SmokingMan
Posts: 22608
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3283 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Čekam da izadje FIFA Manager 13 da naručim kod prijatelja,super,sada ima Online play kao i predhodna,tako mogu sada mogu da provjerim svoj skill sa ostalim gračima iz svijeta,inče stvarno sam je igrao godinama,poptpuno sam je potstudirao,igrao sam i FM,ali mi je više našminkanij,itd.Što se tiče težine igranja,potpuno su isti,jedina mana je dosta manji Database za razliku od FM,ali realno ledajući nije se moglo nagurati više liga i igrača,mada sam pronašao dodatni database gdje ima i naša liga sa svim igračima (FIFA MANAGER 11: Total Reality Mod),sama instalacija je nekih 13 GBm,otprilike 2 puta veća od instalacije igre.

Više detalja na:http://www.moddb.com/mods/fifa-manager- ... eality-mod

*Napomena da ova stanice ne radi na promidžbi piraterije već modova za PC igre...
User avatar
Hiran
Posts: 446
Joined: 19/03/2010 22:06

#3284 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Hiran »

Ja se navukao na ovo čudo. Igra može i na starije računare...... Zaraza prava.

Image

User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3285 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

jel moguce da jos nema cr... za fifu 13 :x
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3286 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

ima neki skidrow ali ne radi, trenutno su pod ogromnim DDoS napadom, vjerovatno maslo od EA
DTSRyder
Posts: 50
Joined: 14/08/2012 02:56

#3287 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DTSRyder »

FIFA je daleko najbolja od PESa
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#3288 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

DTSRyder wrote:FIFA je daleko najbolja od PESa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DTSRyder
Posts: 50
Joined: 14/08/2012 02:56

#3289 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DTSRyder »

I Call of Duty je dobar
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3290 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

iskreno fifa jeste bolje od pesa vec odavno i to nije stvar misljenje eh sad da je najbolja od pesa to jest smijesno :lol:
savsvoj
Posts: 513
Joined: 13/01/2009 17:55

#3291 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by savsvoj »

R_v_P20 wrote:
Bubalo1 wrote:
DTSRyder wrote:FIFA je daleko najbolja od PESa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dzabe se smijes tako, to je realnost :) Vec sam pisao o tome, 10 godina sam igrao PES a i dalje imam PES 6 instaliran, dok je i Fifa i Pes novihh izdanaj totalno izbrisani. Fifa jer mrzim one kontrole a PES jer je totalno skrenuo sa onoga sto su prije nudili, te je sada ekipica iz konamiaj izbacuje nove naslove reda radi :)

Ove godine je PES trebao izaci iza FIFE no, radi bas ove cinjenice da je FIFA odavno prestigla PES je odlucio izdati ranije igru te pokupiti sto vise moze para. Nista se nije promjenilo vec evo zadnje 3 godine na PESu, sve isto i poslije 10 utakmica jebena monotonija. Kod fife je daleko zanimljivije :)

PS: ovo pise donedavno vjerni obozavaoc PESA koji je kontao uzeti ovogodisnji original. Hvala bogu pa se ne zajeba...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Quaresma
Posts: 7935
Joined: 19/07/2010 16:37

#3292 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa zar trebaju argumenti da bi se dokazalo da je fifa bolja?
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#3293 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jarane nemoj ti meni govoriti da je Fifa bolja ... Ja to znam i sam .. Ti nisi napisao "Fifa je bolja od PES.a" Ti si napisao "Fifa je najbolja od PES.a" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3294 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

znao sam da je pametno što nisam odmah postao ovo kad sam vidio to "najbolja od pesa", pa ću eto sad:

" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "






















:D
savsvoj
Posts: 513
Joined: 13/01/2009 17:55

#3295 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by savsvoj »

Bubalo1 wrote:Jarane nemoj ti meni govoriti da je Fifa bolja ... Ja to znam i sam .. Ti nisi napisao "Fifa je bolja od PES.a" Ti si napisao "Fifa je najbolja od PES.a" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Meni svejedno igram rijetko tako da sta god se raji igra moze.
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#3296 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ti jos gori .. Ko se tebi obraca :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3299 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

fifa vs pes

Jedno od univerzalnih životnih pitanja :D. Svi će se, makar jednom u životu, zapitati šta je bolje. :lol:
Last edited by ExNihilo on 02/10/2012 03:03, edited 1 time in total.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#3300 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by klixo »

R_v_P20 wrote:
Bubalo1 wrote:
DTSRyder wrote:FIFA je daleko najbolja od PESa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dzabe se smijes tako, to je realnost :) Vec sam pisao o tome, 10 godina sam igrao PES a i dalje imam PES 6 instaliran, dok je i Fifa i Pes novihh izdanaj totalno izbrisani. Fifa jer mrzim one kontrole a PES jer je totalno skrenuo sa onoga sto su prije nudili, te je sada ekipica iz konamiaj izbacuje nove naslove reda radi :)

Ove godine je PES trebao izaci iza FIFE no, radi bas ove cinjenice da je FIFA odavno prestigla PES je odlucio izdati ranije igru te pokupiti sto vise moze para. Nista se nije promjenilo vec evo zadnje 3 godine na PESu, sve isto i poslije 10 utakmica jebena monotonija. Kod fife je daleko zanimljivije :)

PS: ovo pise donedavno vjerni obozavaoc PESA koji je kontao uzeti ovogodisnji original. Hvala bogu pa se ne zajeba...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sto se ismija' :zoka:
Post Reply