X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3276 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Magdalena ide u live emisije.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3277 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

MTV wrote:Magdalena ide u live emisije.

ja mislim da ti trebaš ta svoja saznanja IPAK zadržati za sebe... :idea:
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#3278 Re: X FACTOR Adria

Post by aveos »

Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3279 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

aveos wrote:Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live

nije važno gdje ide emisija....nije fazon da otkrivate... :roll:
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#3280 Re: X FACTOR Adria

Post by aveos »

pardon...ajd necu reci ostale dvije :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3281 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

bhnapoleon1 wrote:ko je u prosloj sezoni pobjedio, je li se probio : :D
Danijel Kajmakovski, ove godine predstavlja Makedoniju na Euroviziji.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3282 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

azurna_obala wrote:
aveos wrote:Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live

nije važno gdje ide emisija....nije fazon da otkrivate... :roll:
Tu i gledam stalno! Mene je Magdalena otpuhala sa Molitvom, a favoriti su mi decki iz Sarajeva. :)

@azurna_obla stavi me na ignore :D Salim se, samo sam javio za nase takmicare iz BiH :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3283 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

ma neću te staviti na ignore :lol:
samo mi kvarite ćeJf :D
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#3284 Re: X FACTOR Adria

Post by Margita81 »

Amel je otuzan. 10god na kakvoj takvoj sceni, izvjezban glas i takmici se sa 16godisnjacima?
Ako nesto jbno ne ide-promjeni zanimanje, radi nesto :roll:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3285 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

zaista ... kice je meni dno-dna
on nema harizmu, on ima dozu primitivizma koja se na prvu moze ciniti simpaticnom a onda se otme kontoli i ode sve uvraga
stojim iza cinjenice da je prosao samo da bi imali po nekoga iz svake drzave
onaj momak iz valjeva je puno konkretniji pjevac od njega glasom - samo je steta, dosta povucen
do sada mi je favorit onaj celavi kompletan je
ova jelena sto ima bebu ce se slomiti ... kad tad

od djevojcica magdalena standardno dobra
ona dora plesko standardno upicajzlena do bola (btw sjeca li je se neko sa hr talenata ona je mozda i pobijedila)
ona mitre sine mi je simpaticna

nisam gledala do kraja pa ne znam ko je prosao od curica osim magdalene
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#3286 Re: X FACTOR Adria

Post by howdy »

Partizzanka wrote:zaista ... kice je meni dno-dna
on nema harizmu, on ima dozu primitivizma koja se na prvu moze ciniti simpaticnom a onda se otme kontoli i ode sve uvraga
stojim iza cinjenice da je prosao samo da bi imali po nekoga iz svake drzave
onaj momak iz valjeva je puno konkretniji pjevac od njega glasom - samo je steta, dosta povucen
do sada mi je favorit onaj celavi kompletan je
ova jelena sto ima bebu ce se slomiti ... kad tad

od djevojcica magdalena standardno dobra
ona dora plesko standardno upicajzlena do bola (btw sjeca li je se neko sa hr talenata ona je mozda i pobijedila)
ona mitre sine mi je simpaticna

nisam gledala do kraja pa ne znam ko je prosao od curica osim magdalene
jel ti gledas x-factor ili OBN SuperNov@ Music Talents?
kakav kice?
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3287 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa amel ovaj
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3288 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

btw ako ima kakvih curica koje se loze na njega
imam njegov autogram ali iz vremena kada je vec isfurao
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#3289 Re: X FACTOR Adria

Post by guber90 »

Partizzanka wrote:pa amel ovaj
Enver Lugavic Kice :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3290 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...

Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3291 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

partizzanko,ti bas mrzis amela :-)
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela.. :)
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#3292 Re: X FACTOR Adria

Post by friskyoreo »

Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela :-)
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela.. :)
Pa ima cak i njegov autogram iz vremena kad je bio mladji. Garant je korpu dobila pa jos uvijek osjeca gorcinu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#3293 Re: X FACTOR Adria

Post by guber90 »

Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela :-)
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela.. :)
Meni licno jeste onako sa jedne strane bezveze to ponovno pojavljivanje na takmicenju ovog tipa, ali sa druge i nije van svake pameti. Od stare slave se ne zivi, momak prije svega zeli da se cuje za njega ponovo i to na malo siroj sceni, da pokupi simpatije ljudi i to je to, cisto sumnjam da ce pobjediti s obzirom na to da ce i ziri gledati da pruzi priliku nekome ko je nije imao, tako da ako bude situacija da se lomi izmedju njega i nekoga drugoga moguce je da ce bas zbog toga da ispadne, bez obzira na nastup.

Takodjer bio je i Nesad tu pa su ga ljudi poprilicno hladno poslali kuci, sto znaci da Amel ima nesto sto ih privlaci i sigurno nije bezveze tu ostao, jer ga je Masimo mogao lako poslati kuci da je smatrao kako je to njegovo pojavljivanje u emisiji ovog tipa glupost, sam mu je rekao da mu treba konkretna pjesma, pjesma za njega i da moze da se probije, jer ima glas i zna emocije prenijeti.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#3294 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela :-)
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela.. :)
a ti još uvijek u vezi s njim pa ga braniš?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3295 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

phillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...

Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
Gabi Novak nije Meri ;-)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3296 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

hahahaha jest od nase veze sve sto mi je ostalo je autogram

mislim da sam vec dobreno objasnila da mi covjek-papak ne odgovara psihicki
isto kao sto sam objasnila da mi recimo maid preodgovara

ovo za autogram bio je potpisan slucajno
jedno vece smo se zadesili na istoj trafici i ja vrisnem ...
"ZIKU KICEEEETA!!!" a on mi pokusa objasniti da on nije Kice i jos mi se potpise na papir - da mi to dokaze (nidje veze on je meni Kice!)


osim tog autograma nemamo niti smo imali nikakvih dodirnih punktova u zivotu



svejedno mislim da sam objasnila zasto mi on ne odgovara i imam pravo da mi neko ne odgovara isto kao i da mi neko odgovara
(btw i ona antonija ta sa talenta hr mi ide na nerve nadam se da nije prosla)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3297 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

JanuaryJones wrote:
phillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...

Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
Gabi Novak nije Meri ;-)
Tako je to kad nekog drugog ispravljas, a i sam se provaljujes :D :D :D do mene!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3298 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

phillie wrote:
JanuaryJones wrote:
phillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...

Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
Gabi Novak nije Meri ;-)
Tako je to kad nekog drugog ispravljas, a i sam se provaljujes :D :D :D do mene!
Pjesma je teška ko crna zemlja i nije za curetak od 16 godina. Svaka Arsenova je manje više takva i nije joj ni mjesto ni vrijeme bilo. Elem, nasmijah se za ovo self provaljivanje :thumbup:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3299 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

dobro drugovi i drugarice ko je na kraju od djevojaka prosao dalje?

i kada je iduca emisija tj kristina i tonci?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3300 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

kritichar wrote:
Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela :-)
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela.. :)
a ti još uvijek u vezi s njim pa ga braniš?
ne razumijem


partizanka,prosle su magdalena, iva i nina/katarina
iduca emisija je u nedjelju
Post Reply