X FACTOR Adria
Moderator: anex
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3276 Re: X FACTOR Adria
Magdalena ide u live emisije.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3277 Re: X FACTOR Adria
MTV wrote:Magdalena ide u live emisije.
ja mislim da ti trebaš ta svoja saznanja IPAK zadržati za sebe...
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
#3278 Re: X FACTOR Adria
Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3279 Re: X FACTOR Adria
aveos wrote:Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live
nije važno gdje ide emisija....nije fazon da otkrivate...
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
#3280 Re: X FACTOR Adria
pardon...ajd necu reci ostale dvije 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3281 Re: X FACTOR Adria
Danijel Kajmakovski, ove godine predstavlja Makedoniju na Euroviziji.bhnapoleon1 wrote:ko je u prosloj sezoni pobjedio, je li se probio :
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3282 Re: X FACTOR Adria
Tu i gledam stalno! Mene je Magdalena otpuhala sa Molitvom, a favoriti su mi decki iz Sarajeva.azurna_obala wrote:aveos wrote:Ide emisija na RTL-u hrvatska magdalena je prosla u live
nije važno gdje ide emisija....nije fazon da otkrivate...
@azurna_obla stavi me na ignore
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3283 Re: X FACTOR Adria
ma neću te staviti na ignore
samo mi kvarite ćeJf
samo mi kvarite ćeJf
-
Margita81
- Posts: 1255
- Joined: 02/10/2009 01:07
#3284 Re: X FACTOR Adria
Amel je otuzan. 10god na kakvoj takvoj sceni, izvjezban glas i takmici se sa 16godisnjacima?
Ako nesto jbno ne ide-promjeni zanimanje, radi nesto
Ako nesto jbno ne ide-promjeni zanimanje, radi nesto
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3285 Re: X FACTOR Adria
zaista ... kice je meni dno-dna
on nema harizmu, on ima dozu primitivizma koja se na prvu moze ciniti simpaticnom a onda se otme kontoli i ode sve uvraga
stojim iza cinjenice da je prosao samo da bi imali po nekoga iz svake drzave
onaj momak iz valjeva je puno konkretniji pjevac od njega glasom - samo je steta, dosta povucen
do sada mi je favorit onaj celavi kompletan je
ova jelena sto ima bebu ce se slomiti ... kad tad
od djevojcica magdalena standardno dobra
ona dora plesko standardno upicajzlena do bola (btw sjeca li je se neko sa hr talenata ona je mozda i pobijedila)
ona mitre sine mi je simpaticna
nisam gledala do kraja pa ne znam ko je prosao od curica osim magdalene
on nema harizmu, on ima dozu primitivizma koja se na prvu moze ciniti simpaticnom a onda se otme kontoli i ode sve uvraga
stojim iza cinjenice da je prosao samo da bi imali po nekoga iz svake drzave
onaj momak iz valjeva je puno konkretniji pjevac od njega glasom - samo je steta, dosta povucen
do sada mi je favorit onaj celavi kompletan je
ova jelena sto ima bebu ce se slomiti ... kad tad
od djevojcica magdalena standardno dobra
ona dora plesko standardno upicajzlena do bola (btw sjeca li je se neko sa hr talenata ona je mozda i pobijedila)
ona mitre sine mi je simpaticna
nisam gledala do kraja pa ne znam ko je prosao od curica osim magdalene
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#3286 Re: X FACTOR Adria
jel ti gledas x-factor ili OBN SuperNov@ Music Talents?Partizzanka wrote:zaista ... kice je meni dno-dna
on nema harizmu, on ima dozu primitivizma koja se na prvu moze ciniti simpaticnom a onda se otme kontoli i ode sve uvraga
stojim iza cinjenice da je prosao samo da bi imali po nekoga iz svake drzave
onaj momak iz valjeva je puno konkretniji pjevac od njega glasom - samo je steta, dosta povucen
do sada mi je favorit onaj celavi kompletan je
ova jelena sto ima bebu ce se slomiti ... kad tad
od djevojcica magdalena standardno dobra
ona dora plesko standardno upicajzlena do bola (btw sjeca li je se neko sa hr talenata ona je mozda i pobijedila)
ona mitre sine mi je simpaticna
nisam gledala do kraja pa ne znam ko je prosao od curica osim magdalene
kakav kice?
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3288 Re: X FACTOR Adria
btw ako ima kakvih curica koje se loze na njega
imam njegov autogram ali iz vremena kada je vec isfurao
imam njegov autogram ali iz vremena kada je vec isfurao
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#3289 Re: X FACTOR Adria
Enver Lugavic KicePartizzanka wrote:pa amel ovaj
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3290 Re: X FACTOR Adria
hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...
Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3291 Re: X FACTOR Adria
partizzanko,ti bas mrzis amela
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
- friskyoreo
- Posts: 1898
- Joined: 21/11/2011 16:55
- Location: Wysteria Lane
#3292 Re: X FACTOR Adria
Pa ima cak i njegov autogram iz vremena kad je bio mladji. Garant je korpu dobila pa jos uvijek osjeca gorcinu.Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela![]()
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#3293 Re: X FACTOR Adria
Meni licno jeste onako sa jedne strane bezveze to ponovno pojavljivanje na takmicenju ovog tipa, ali sa druge i nije van svake pameti. Od stare slave se ne zivi, momak prije svega zeli da se cuje za njega ponovo i to na malo siroj sceni, da pokupi simpatije ljudi i to je to, cisto sumnjam da ce pobjediti s obzirom na to da ce i ziri gledati da pruzi priliku nekome ko je nije imao, tako da ako bude situacija da se lomi izmedju njega i nekoga drugoga moguce je da ce bas zbog toga da ispadne, bez obzira na nastup.Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela![]()
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
Takodjer bio je i Nesad tu pa su ga ljudi poprilicno hladno poslali kuci, sto znaci da Amel ima nesto sto ih privlaci i sigurno nije bezveze tu ostao, jer ga je Masimo mogao lako poslati kuci da je smatrao kako je to njegovo pojavljivanje u emisiji ovog tipa glupost, sam mu je rekao da mu treba konkretna pjesma, pjesma za njega i da moze da se probije, jer ima glas i zna emocije prenijeti.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#3294 Re: X FACTOR Adria
a ti još uvijek u vezi s njim pa ga braniš?Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela![]()
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3295 Re: X FACTOR Adria
Gabi Novak nije Meriphillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...
Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3296 Re: X FACTOR Adria
hahahaha jest od nase veze sve sto mi je ostalo je autogram
mislim da sam vec dobreno objasnila da mi covjek-papak ne odgovara psihicki
isto kao sto sam objasnila da mi recimo maid preodgovara
ovo za autogram bio je potpisan slucajno
jedno vece smo se zadesili na istoj trafici i ja vrisnem ...
"ZIKU KICEEEETA!!!" a on mi pokusa objasniti da on nije Kice i jos mi se potpise na papir - da mi to dokaze (nidje veze on je meni Kice!)
osim tog autograma nemamo niti smo imali nikakvih dodirnih punktova u zivotu
svejedno mislim da sam objasnila zasto mi on ne odgovara i imam pravo da mi neko ne odgovara isto kao i da mi neko odgovara
(btw i ona antonija ta sa talenta hr mi ide na nerve nadam se da nije prosla)
mislim da sam vec dobreno objasnila da mi covjek-papak ne odgovara psihicki
isto kao sto sam objasnila da mi recimo maid preodgovara
ovo za autogram bio je potpisan slucajno
jedno vece smo se zadesili na istoj trafici i ja vrisnem ...
"ZIKU KICEEEETA!!!" a on mi pokusa objasniti da on nije Kice i jos mi se potpise na papir - da mi to dokaze (nidje veze on je meni Kice!)
osim tog autograma nemamo niti smo imali nikakvih dodirnih punktova u zivotu
svejedno mislim da sam objasnila zasto mi on ne odgovara i imam pravo da mi neko ne odgovara isto kao i da mi neko odgovara
(btw i ona antonija ta sa talenta hr mi ide na nerve nadam se da nije prosla)
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3297 Re: X FACTOR Adria
Tako je to kad nekog drugog ispravljas, a i sam se provaljujesJanuaryJones wrote:Gabi Novak nije Meriphillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...
Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3298 Re: X FACTOR Adria
Pjesma je teška ko crna zemlja i nije za curetak od 16 godina. Svaka Arsenova je manje više takva i nije joj ni mjesto ni vrijeme bilo. Elem, nasmijah se za ovo self provaljivanjephillie wrote:Tako je to kad nekog drugog ispravljas, a i sam se provaljujesJanuaryJones wrote:Gabi Novak nije Meriphillie wrote:hehehe, i prije sam procitao spominjanje Kice-ta, hajd kontam i on ucestvuje...
Zao mi je one male sto ispade, ali bas je fulala pjesmu (Meri Cetinic)... Ovo mi je k'o da neko uzme od Balasevica pjesmu za ovakvo takmicenje, jbg, ne ide.![]()
![]()
do mene!
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3299 Re: X FACTOR Adria
dobro drugovi i drugarice ko je na kraju od djevojaka prosao dalje?
i kada je iduca emisija tj kristina i tonci?
i kada je iduca emisija tj kristina i tonci?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3300 Re: X FACTOR Adria
ne razumijemkritichar wrote:a ti još uvijek u vezi s njim pa ga braniš?Not My Idea wrote:partizzanko,ti bas mrzis amela![]()
vec par stranica iznosis ogorcenost njim i samim tim sto se prijavio a vec je jednom bio na takmicenju. a okej je sto se dora prijavila? iako je,u to vrijeme, hrtska non-stop brujala o tom cudu od djeteta.
i maid ti je okej, "elokventan,pristojan", a nema veze ni sto je on bio u zmbt i daleko dogurao...a i eto opet,i nakon x factora nista nije postigao..
tako da mi se sve cini da ti je to nesto licno protiv amela..
partizanka,prosle su magdalena, iva i nina/katarina
iduca emisija je u nedjelju
