pod uslovom da ga trener drži na klupi tokom tih 90 minutaZmijuga loma wrote:Halilović će sam kucati na vrata kad dobiju po ušima u Beogradu.
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- forum_selektor
- Posts: 691
- Joined: 15/11/2009 14:27
- Location: Villa Ravijojla
#3276 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3277 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
- Murat Sabanovic
- Posts: 5527
- Joined: 18/01/2005 20:55
#3278 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
lijepa vijest ! buducnost reprezentacije nije upitna. samo da nas jos politika zaobidje ...jeza u ledja wrote:Samo takmicarske tekme dolaze u obzir.frngla wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/izet-hajr ... rcegovinu/
Zar se on nije halalio s nama onom igrom u prijateljskoj
Seferovic se tako halalio s nama.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3279 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Naravno da ga ne treba odbiti,jer repka je na prvom mjestu.Ne znam za vas,ali ja mu nikada neću ovo zaboraviti koliko god odigrao za nas i šta god učinio.Ponavljam rezultat repke je najvazniji,i ako nam moze pomoći dobro došao.Sarajevo1946 wrote:Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
- luckylaka
- Posts: 26220
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3280 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Naravno da ga ne treba odbiti i treba shvatiti da su to jos uvijek skoro pa djeca i jos im puse kroz usi,sad bi ovdje sad onde.Kaparisati koga god mozemo a onda je lako napraviti izbor.Sa ovima sto se prica Hajrovici,Bicakcic,Kolasinac,Besic,Atajic..,mi smo beton samo mi zao sto ovako zatvaramo vrata reprezentacije vjecnim talentima Husejnovicu i Cocalicu.Mozda ih i proba protiv mojih na A.F.Sarajevo1946 wrote:Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#3281 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa ovdje su i Begovicu upucivane kletve, sirok repertoar, od majke KanaDZanske do lomljenja nogu. Cim Izo odigra 3-4 dobre tekme i zabije gol-dva bice idol nacije istim tim za koje je juce (i danas) bio izmet. Tako to ide kod nas, sto kaze Edo Maajka, danas vel'ka faca, sutra opet kita. I tako u krug.Sarajevo1946 wrote:Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
- Murat Sabanovic
- Posts: 5527
- Joined: 18/01/2005 20:55
#3282 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ne znamo mi sta se desavalo iza paravana ! novinari nam kroje misljenje, a mi cesto reagujemo kako ne treba . ukoliko stariji hajrovic odluci igrati za nas ,treba ga podrzati.na pocetku mu sigurno nece biti lahko...MOSALJOZE wrote:Naravno da ga ne treba odbiti,jer repka je na prvom mjestu.Ne znam za vas,ali ja mu nikada neću ovo zaboraviti koliko god odigrao za nas i šta god učinio.Ponavljam rezultat repke je najvazniji,i ako nam moze pomoći dobro došao.Sarajevo1946 wrote:Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3283 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Treba ga podrzati upravu si,ali treba se i on sam "izvaditi".Murat Sabanovic wrote:ne znamo mi sta se desavalo iza paravana ! novinari nam kroje misljenje, a mi cesto reagujemo kako ne treba . ukoliko stariji hajrovic odluci igrati za nas ,treba ga podrzati.na pocetku mu sigurno nece biti lahko...MOSALJOZE wrote:Naravno da ga ne treba odbiti,jer repka je na prvom mjestu.Ne znam za vas,ali ja mu nikada neću ovo zaboraviti koliko god odigrao za nas i šta god učinio.Ponavljam rezultat repke je najvazniji,i ako nam moze pomoći dobro došao.Sarajevo1946 wrote:Ne bih ja odbio Izeta. Na sličan smo način dobili i Medunjanina, nije da sad nešto manje grize od ostalih.
- vee-jay
- Posts: 9868
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
-
electric
- Posts: 320
- Joined: 21/01/2011 17:24
- Location: Tuzla
#3285 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ma momak je kvalitet i kao takav je vise nego dobrodosao u repku ali vise od svega ja molim Boga za Kolasinca on je prioritet!!
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3286 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
electric wrote:ma momak je kvalitet i kao takav je vise nego dobrodosao u repku ali vise od svega ja molim Boga za Kolasinca on je prioritet!!
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3287 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Od kad je to novo pravilo da se moze igrati za jednu pa drugu A repku?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3288 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Igrao je samo u prijateljskoj,nije ulazio u kvalifikacijama.Tako da se "ne pika" taj nastup.Pitarrr82 wrote:Od kad je to novo pravilo da se moze igrati za jednu pa drugu A repku?
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3289 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ima ihihiPitarrr82 wrote:Od kad je to novo pravilo da se moze igrati za jednu pa drugu A repku?
Samo takmičarske utakmice te kaparišu, prijateljske jok.
- Murat Sabanovic
- Posts: 5527
- Joined: 18/01/2005 20:55
#3290 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
normalnoMOSALJOZE wrote: Treba ga podrzati upravu si,ali treba se i on sam "izvaditi".
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3291 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
MOSALJOZE wrote:Igrao je samo u prijateljskoj,nije ulazio u kvalifikacijama.Tako da se "ne pika" taj nastup.Pitarrr82 wrote:Od kad je to novo pravilo da se moze igrati za jednu pa drugu A repku?
A friendly je bila
- mevkobass
- Posts: 227
- Joined: 12/01/2008 10:35
- Location: MAO Zuffenhausen
#3292 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
vec kad je hajvaz objavio tekmu protiv amera , napisao sam svoju tezu u vezi buducih dresova.
sad nesto drugo :
koliko god nas neko ili neki mediji zapostavljali , pogotovo u EU , i pored zadnjih rezultata , citajuci zadnji tekst na fifa.com , dodjose mi neke druge misli
trebali bi se sad spremati i za neku malu prezentaciju u svijetu , pa i oni koji ne budu isli u Brasil , u svojim sredinama gdje trenutno zive i rade trebace odgovoriti na neka pitanja svojih komsija , radnih kolega itd. , kad se " Zmajevi " dokazu na mundijalu. Nesto u vezi historije fudbala kod nas , ili uopce historije BiH , ili sto je najvaznije u vezi naziva " Zmajevi "
PS. meni nikako do sada nije poslo za rukom da adekvatno prevedem " Sa Gradacca Bijele Kule " na engleski il njemacki , mogu misliti kako je nasim navijacima koji su priviremeno u Francuskoj , Italiji ili Spaniji

sad nesto drugo :
koliko god nas neko ili neki mediji zapostavljali , pogotovo u EU , i pored zadnjih rezultata , citajuci zadnji tekst na fifa.com , dodjose mi neke druge misli
trebali bi se sad spremati i za neku malu prezentaciju u svijetu , pa i oni koji ne budu isli u Brasil , u svojim sredinama gdje trenutno zive i rade trebace odgovoriti na neka pitanja svojih komsija , radnih kolega itd. , kad se " Zmajevi " dokazu na mundijalu. Nesto u vezi historije fudbala kod nas , ili uopce historije BiH , ili sto je najvaznije u vezi naziva " Zmajevi "
PS. meni nikako do sada nije poslo za rukom da adekvatno prevedem " Sa Gradacca Bijele Kule " na engleski il njemacki , mogu misliti kako je nasim navijacima koji su priviremeno u Francuskoj , Italiji ili Spaniji
- psy5000
- Posts: 762
- Joined: 24/11/2012 21:22
- Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi
#3293 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
svaka čast za novosti, samo nek se radi 
- jeza u ledja
- Posts: 50679
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3294 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
mevkobass wrote:vec kad je hajvaz objavio tekmu protiv amera , napisao sam svoju tezu u vezi buducih dresova.
sad nesto drugo :
koliko god nas neko ili neki mediji zapostavljali , pogotovo u EU , i pored zadnjih rezultata , citajuci zadnji tekst na fifa.com , dodjose mi neke druge misli
trebali bi se sad spremati i za neku malu prezentaciju u svijetu , pa i oni koji ne budu isli u Brasil , u svojim sredinama gdje trenutno zive i rade trebace odgovoriti na neka pitanja svojih komsija , radnih kolega itd. , kad se " Zmajevi " dokazu na mundijalu. Nesto u vezi historije fudbala kod nas , ili uopce historije BiH , ili sto je najvaznije u vezi naziva " Zmajevi "
PS. meni nikako do sada nije poslo za rukom da adekvatno prevedem " Sa Gradacca Bijele Kule " na engleski il njemacki , mogu misliti kako je nasim navijacima koji su priviremeno u Francuskoj , Italiji ili Spaniji![]()
![]()
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#3295 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
http://www.klix.ba/sport/nogomet/sead-h ... /130614118
Iskreno, mislim da je ovaj komentar od medolina najrealniji, istina primitivan, ali tako stoje stvari.
Da je Izet htio igrati za Bosnu ( svojim srcem ) odmah bi pristao i ne bi puno okolisao...
On je birao i birao....raspitao se sa manadjerom i ljudima koji se razumiju, i dosao da zakljucka da mu je najbolje igrati za Bosnu da bi se mogao PRODATI.
Iskreno, mislim da je ovaj komentar od medolina najrealniji, istina primitivan, ali tako stoje stvari.
Da je Izet htio igrati za Bosnu ( svojim srcem ) odmah bi pristao i ne bi puno okolisao...
On je birao i birao....raspitao se sa manadjerom i ljudima koji se razumiju, i dosao da zakljucka da mu je najbolje igrati za Bosnu da bi se mogao PRODATI.
- Murat Sabanovic
- Posts: 5527
- Joined: 18/01/2005 20:55
#3296 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
bolje da ne mislis !Yahel wrote:http://www.klix.ba/sport/nogomet/sead-h ... /130614118
Iskreno, mislim da je ovaj komentar od medolina najrealniji, istina primitivan, ali tako stoje stvari.
Da je Izet htio igrati za Bosnu ( svojim srcem ) odmah bi pristao i ne bi puno okolisao...
On je birao i birao....raspitao se sa manadjerom i ljudima koji se razumiju, i dosao da zakljucka da mu je najbolje igrati za Bosnu da bi se mogao PRODATI.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#3297 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ovaj Hajrovic igra desno krilo ili napadaca, jesam li ja to dobro upratio?
Kakav je igrac, je li bolji od Stevanovica i Visce koji igraju na toj poziciji?
Nisam ga nikad gledao, zato pitam.

Kakav je igrac, je li bolji od Stevanovica i Visce koji igraju na toj poziciji?
Nisam ga nikad gledao, zato pitam.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#3298 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kao sto rekoh to je moje licno misljenje i ta opcija nije iskljucena.
Ako ti MISLIS da ja nisam upravu, onda navedi razlog ?
Za drzavni dres se gine, kao sto kazu i krv pljuje, a ne dvoumis se kao u ovom slucaju
Ako ti MISLIS da ja nisam upravu, onda navedi razlog ?
Za drzavni dres se gine, kao sto kazu i krv pljuje, a ne dvoumis se kao u ovom slucaju
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3299 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Izmet je izradio nas u BIH.... jos kako izradi Dzeku, Spahu i Papeta.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3300 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
onda treba pozvat tuberkoloze, oni najbolje krv pljujuYahel wrote:Kao sto rekoh to je moje licno misljenje i ta opcija nije iskljucena.
Ako ti MISLIS da ja nisam upravu, onda navedi razlog ?
Za drzavni dres se gine, kao sto kazu i krv pljuje, a ne dvoumis se kao u ovom slucaju
