What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3276 Re: What to wear???

Post by alica.k »

stigao kaputicojakna iz misselfridge, poslali u cetvrtak, danas cika postar zvoni :D
prepreprelijep/a/o je :D

Image
btw, taka ista, imal igdje kod nas uzet? mogu i vece tufne, al mora bit providna, i mora imat oko vrata ovu kragnu...
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#3277 Re: What to wear???

Post by anelie »

ima u lindexu,ali nije s kragnom :D
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#3278 Re: What to wear???

Post by *zena21 »

anelie wrote:ima u lindexu,ali nije s kragnom :D

meni u lindexu nekako slampave stvari :-?

sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece

ves je ok... ima brojeva... pa kupim grudnjake tamo kad naletim :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3279 Re: What to wear???

Post by zamzija »

*zena21 wrote: meni u lindexu nekako slampave stvari :-?

sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super! :D :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3280 Re: What to wear???

Post by alica.k »

meni ne smeta da mi je slampasto :D ja to vooolim.

ne mogu da vjerujem da nema nigdje kupit najobicnija tufnasta kosulja :S
u sarajevu cim sebi zacrtas nesto u glavi, nes to nac sigurno.
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3281 Re: What to wear???

Post by zamzija »

alica.k wrote:meni ne smeta da mi je slampasto :D ja to vooolim.

ne mogu da vjerujem da nema nigdje kupit najobicnija tufnasta kosulja :S
u sarajevu cim sebi zacrtas nesto u glavi, nes to nac sigurno.
i ja vooolim šlampasto :D

alica- pogledaj u orsay-u gore na spratu, čini mi se da sam vidjela takvu sličnu košulju...ali prije mjesec, dva ne znam da li je sad imaju :( ako igdje vidim, javim ti ...
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#3282 Re: What to wear???

Post by *zena21 »

zamzija wrote:
*zena21 wrote: meni u lindexu nekako slampave stvari :-?

sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super! :D :)

ma i ja sam veeejika :oops: ali mi je ono malo previse :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3283 Re: What to wear???

Post by zamzija »

*zena21 wrote:
zamzija wrote:
*zena21 wrote: meni u lindexu nekako slampave stvari :-?

sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super! :D :)

ma i ja sam veeejika :oops: ali mi je ono malo previse :)
:-D ovisi đe si veeeejika, ako si vejika i u visinu i širinu, ono je taman :D :lol:
Uostalom, ako je nešto šlampavo, samo staviš kaiš da dobije oblik :)
Uglavnom, meni se sviđaju Lindex, može se naći lijepih stvari, i kao što si rekla veš im je dobar :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3284 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

Cure, jeste li igdje vidjele finih party haljina, k'o na primjer za Novu godinu :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3285 Re: What to wear???

Post by alica.k »

inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.

u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3286 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.

u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala :(
Sacekacu jos vikend.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3287 Re: What to wear???

Post by alica.k »

inspire_me wrote:
alica.k wrote:inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.

u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala :(
Sacekacu jos vikend.
nista onda, sacekaj kod. bas sam u pon iskoristila jedan za 20% :D sace ih bit posto je "vrijeme darivanja" :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3288 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:
inspire_me wrote:
alica.k wrote:inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.

u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala :(
Sacekacu jos vikend.
nista onda, sacekaj kod. bas sam u pon iskoristila jedan za 20% :D sace ih bit posto je "vrijeme darivanja" :)
Hajd' nadam se, ja taj u ponedjeljak nisam vidjela. Je li bio na sve ili samo odredjene artikle??
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3289 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jedan je prolazio i na snizeno, a drugi je prolazio na sve.
asospp20 i neki asoslook11
oba 20% off al nijedan sad ne radi :S

ja sam prije tu pisala kako koji kod izadje, al mislim da niko to nije iskoristavao tak da :S
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3290 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

alica.k wrote:inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.

u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
A Alice, alaj ti kasnis, pa javile MZT prije dva dana :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3291 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:jedan je prolazio i na snizeno, a drugi je prolazio na sve.
asospp20 i neki asoslook11
oba 20% off al nijedan sad ne radi :S

ja sam prije tu pisala kako koji kod izadje, al mislim da niko to nije iskoristavao tak da :S
Interesuje mene, javi ti slobodno, mada ja visim tamo na njihovoj stranici, al' eto opet mi promakne svasta nesta :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3292 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ma ne objavljuju se ti kodovi uvjek na stranici, to i je fazon, nego cure provale ;D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3293 Re: What to wear???

Post by boracha »

eto nisam neki dan probala taj na snizeno, jednom sam probala taj za nesnizeno na snizeno i nije mi proslo
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3294 Re: What to wear???

Post by boracha »

btw meni je super ona bijela/krem sjajna, al 55 funti :( sigurno znate na koju mislim :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3295 Re: What to wear???

Post by alica.k »

btw jel vec vrijeme za zimske cizme?

i da, novi kod za asos (ja upravo kipila nes). SHOP20
Lekica88
Posts: 51
Joined: 28/01/2011 22:58

#3296 Re: What to wear???

Post by Lekica88 »

pitanje za djevojku sto narucuje preko neta, na stranici miss selfridge :-).. koliko platis dostavu, koliko treba da stigne u bih i preko cega ti stize (dhl, ups ili obicna posta) i jel' placas carinu?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3297 Re: What to wear???

Post by alica.k »

dostava je 6 funti osim ako nema kod, doslo mi je za 6 dana (ukljucujuci vikend), i dodje obicnom postom.
carina ako te zakaci, zakaci.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3298 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jos jedan kod za asos 20%off ENJOY20
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3299 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:jos jedan kod za asos 20%off ENJOY20
Dobila sam na mail onaj prvi cod. Sad me interesuje je li ja samo mogu ukucati jedan od kodova ili??
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3300 Re: What to wear???

Post by alica.k »

kad ides na check out, upises kod tamo gdje ti pise da mozes upisat NUS ili discount code, kliknes to pa se otvori form gdje mozes upisati taj kod. i pazi da ga samo jednom upises, ako budes dvaput racunace da si ga vec iskoristila :( to im je pravi glitch, nikako to da naprave...
Post Reply