Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Moderator: anex
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 14/12/2011 10:54
stigao kaputicojakna iz misselfridge, poslali u cetvrtak, danas cika postar zvoni
prepreprelijep/a/o je
btw, taka ista, imal igdje kod nas uzet? mogu i vece tufne, al mora bit providna, i mora imat oko vrata ovu kragnu...
anelie
Posts: 160 Joined: 19/03/2011 11:37
Post
by anelie » 14/12/2011 13:10
ima u lindexu,ali nije s kragnom
*zena21
Posts: 472 Joined: 09/09/2011 15:48
Post
by *zena21 » 14/12/2011 13:46
anelie wrote: ima u lindexu,ali nije s kragnom
meni u lindexu nekako slampave stvari
sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
ves je ok... ima brojeva... pa kupim grudnjake tamo kad naletim
zamzija
Posts: 1715 Joined: 08/08/2008 15:43
Post
by zamzija » 14/12/2011 13:50
*zena21 wrote:
meni u lindexu nekako slampave stvari
sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super!
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 14/12/2011 14:11
meni ne smeta da mi je slampasto
ja to vooolim.
ne mogu da vjerujem da nema nigdje kupit najobicnija tufnasta kosulja :S
u sarajevu cim sebi zacrtas nesto u glavi, nes to nac sigurno.
zamzija
Posts: 1715 Joined: 08/08/2008 15:43
Post
by zamzija » 14/12/2011 14:19
alica.k wrote: meni ne smeta da mi je slampasto
ja to vooolim.
ne mogu da vjerujem da nema nigdje kupit najobicnija tufnasta kosulja :S
u sarajevu cim sebi zacrtas nesto u glavi, nes to nac sigurno.
i ja vooolim šlampasto
alica- pogledaj u orsay-u gore na spratu, čini mi se da sam vidjela takvu sličnu košulju...ali prije mjesec, dva ne znam da li je sad imaju
ako igdje vidim, javim ti ...
*zena21
Posts: 472 Joined: 09/09/2011 15:48
Post
by *zena21 » 14/12/2011 14:34
zamzija wrote: *zena21 wrote:
meni u lindexu nekako slampave stvari
sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super!
ma i ja sam veeejika
ali mi je ono malo previse
zamzija
Posts: 1715 Joined: 08/08/2008 15:43
Post
by zamzija » 14/12/2011 15:05
*zena21 wrote: zamzija wrote: *zena21 wrote:
meni u lindexu nekako slampave stvari
sve nesto vrecasto.. veliko... ili bas nisam imala srece
pa to je za nas "vejike" super!
ma i ja sam veeejika
ali mi je ono malo previse
ovisi đe si veeeejika, ako si vejika i u visinu i širinu, ono je taman
Uostalom, ako je nešto šlampavo, samo staviš kaiš da dobije oblik
Uglavnom, meni se sviđaju Lindex, može se naći lijepih stvari, i kao što si rekla veš im je dobar
inspire_me
Posts: 748 Joined: 18/10/2005 14:38
Post
by inspire_me » 15/12/2011 12:56
Cure, jeste li igdje vidjele finih party haljina, k'o na primjer za Novu godinu
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 15/12/2011 13:12
inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.
u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
inspire_me
Posts: 748 Joined: 18/10/2005 14:38
Post
by inspire_me » 15/12/2011 13:16
alica.k wrote: inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.
u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala
Sacekacu jos vikend.
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 15/12/2011 13:33
inspire_me wrote: alica.k wrote: inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.
u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala
Sacekacu jos vikend.
nista onda, sacekaj kod. bas sam u pon iskoristila jedan za 20%
sace ih bit posto je "vrijeme darivanja"
inspire_me
Posts: 748 Joined: 18/10/2005 14:38
Post
by inspire_me » 15/12/2011 14:20
alica.k wrote: inspire_me wrote: alica.k wrote: inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.
u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
Sve su se moguce haljine na ASOS-u snizile, osim moje koju sam zapikala
Sacekacu jos vikend.
nista onda, sacekaj kod. bas sam u pon iskoristila jedan za 20%
sace ih bit posto je "vrijeme darivanja"
Hajd' nadam se, ja taj u ponedjeljak nisam vidjela. Je li bio na sve ili samo odredjene artikle??
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 15/12/2011 14:42
jedan je prolazio i na snizeno, a drugi je prolazio na sve.
asospp20 i neki asoslook11
oba 20% off al nijedan sad ne radi :S
ja sam prije tu pisala kako koji kod izadje, al mislim da niko to nije iskoristavao tak da :S
Nadinka
Posts: 2143 Joined: 01/02/2010 13:17
Post
by Nadinka » 15/12/2011 14:50
alica.k wrote: inspire, imas na asosu snizenje 30% na asos kolekciju a i na sale ima fantasticnih haljina.
u mangu pocelo snizenje, javlja mi mama
A Alice, alaj ti kasnis, pa javile MZT prije dva dana
inspire_me
Posts: 748 Joined: 18/10/2005 14:38
Post
by inspire_me » 15/12/2011 15:36
alica.k wrote: jedan je prolazio i na snizeno, a drugi je prolazio na sve.
asospp20 i neki asoslook11
oba 20% off al nijedan sad ne radi :S
ja sam prije tu pisala kako koji kod izadje, al mislim da niko to nije iskoristavao tak da :S
Interesuje mene, javi ti slobodno, mada ja visim tamo na njihovoj stranici, al' eto opet mi promakne svasta nesta
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 15/12/2011 15:41
ma ne objavljuju se ti kodovi uvjek na stranici, to i je fazon, nego cure provale ;D
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 15/12/2011 17:36
eto nisam neki dan probala taj na snizeno, jednom sam probala taj za nesnizeno na snizeno i nije mi proslo
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 15/12/2011 17:40
btw meni je super ona bijela/krem sjajna, al 55 funti
sigurno znate na koju mislim
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 15/12/2011 18:31
btw jel vec vrijeme za zimske cizme?
i da, novi kod za asos (ja upravo kipila nes). SHOP20
Lekica88
Posts: 51 Joined: 28/01/2011 22:58
Post
by Lekica88 » 16/12/2011 00:22
pitanje za djevojku sto narucuje preko neta, na stranici miss selfridge
.. koliko platis dostavu, koliko treba da stigne u bih i preko cega ti stize (dhl, ups ili obicna posta) i jel' placas carinu?
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 16/12/2011 00:42
dostava je 6 funti osim ako nema kod, doslo mi je za 6 dana (ukljucujuci vikend), i dodje obicnom postom.
carina ako te zakaci, zakaci.
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 16/12/2011 10:32
jos jedan kod za asos 20%off ENJOY20
inspire_me
Posts: 748 Joined: 18/10/2005 14:38
Post
by inspire_me » 16/12/2011 13:42
alica.k wrote: jos jedan kod za asos 20%off ENJOY20
Dobila sam na mail onaj prvi cod. Sad me interesuje je li ja samo mogu ukucati jedan od kodova ili??
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 16/12/2011 13:54
kad ides na check out, upises kod tamo gdje ti pise da mozes upisat NUS ili discount code, kliknes to pa se otvori form gdje mozes upisati taj kod. i pazi da ga samo jednom upises, ako budes dvaput racunace da si ga vec iskoristila
to im je pravi glitch, nikako to da naprave...