BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#3276 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Corola »

Dva Banjalucana Mravac i Nedeljko Malic bili stub odbrane u danasnjoj pobjedi protiv favoriziranoog Salzburga od 3-0.
Nije sve tako crno,kao sto izgleda. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3277 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3278 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

mislim da je star za novog "Dzeku" jer je fakticki samo pola mjeseca mladji od njega a i dalje je u Ceskoj :roll:

da ne igra u Czech davno bi dobio poziv od Papeta
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3280

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 30/04/2015 07:15, edited 2 times in total.
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#3281 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Sasvim_Obican »

Jedan od najboljih bosanskohercegovačkih igrača u Sjedinjenim državama je Adis Hušidić „Baggio“ koji nastupa u dresu Chicago Firea. On je kroz nekoliko godina napornog rada stigao do vrlo važne uloge u ovom timu i privlači veliku pozornost američkih medija.

Hušidić je rođen 19. maja 1987. godine u Podzvizdu (Velikoj Kladuši), a deset godina kasnije doselio se u Illinois gdje je započeo svoju nogometnu karijeru. Sada kao 23-godišnjak, Husidić igra na poziciji veznjaka i ide mu dobro, a ono što je zanimljivo u vezi njega jeste da je nedavno odbio reprezentaciju SAD-a zbog svoje domovine – Bosne i Hercegovine!„Ja sam Bosanac“, ponosno kaže Husidić. „Igrao bih za Bosnu i Hercegovinu. Mene su zvali u reprezentaciju SAD-a, ali nisam htio. Volim svoju domovinu i srcem bih mogao igrati samo za Bosnu i Hercegovinu“, dodao je Husidić.

S obzirom da ga mnogi poznaju kao „Baggio Hušidić“, Adis je otkrio da ga mnogi tako zovu zbog legendarnog talijanskog nogometaša: „Volio sam ga, on je jedan od najboljih svjetskih igrača koje sam gledao.“

Govorio je Hušidić i o sadašnjoj reprezentaciji BiH… „Najviše mi se dopada Edin Džeko koji je sjajan igrač. Dobar je i Vedad Ibišević s kojim sam već igrao, i drago mi je da je uspio u Evropi. I moja želja je da jednog dana zaigram u Evropi, u jednom od velikih klubova“, izjavio je Hušidić.

Veznjaka k'o u priči. :roll: :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3282 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

gledao sam klipove njega na netu, kako igra vidi se da treba vec traziti klubove po Evropi tj. ako ikad zeli da igra za BiH
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3283 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

Anel Hadžić ponovo strijelac


http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111120025


odmah malog zvati, vec u februaru kad igramo prijateljsku ( najvjerovatnije protiv Venecuele )...
Hadzica vidim kao dugorocnu zamjenu za naseg generala Rahimica..
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3285 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

je li ono njemu De Marcos ukrao loptu? :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50632
Joined: 29/12/2005 01:20

#3286 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by jeza u ledja »

jest. njemu je dodao. :-?

prije toga spasio gol sa linije. :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3287 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

zuti opet na kraju :roll:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#3288 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by udrch »

just principe wrote:Anel Hadžić ponovo strijelac


http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111120025


odmah malog zvati, vec u februaru kad igramo prijateljsku ( najvjerovatnije protiv Venecuele )...
Hadzica vidim kao dugorocnu zamjenu za naseg generala Rahimica..
Treba malog zvati, mlad je, možda i bude nešto od njega..treba zvati i Bičakčića iz Štutgarta..Seferovića i Hajrovića takođe..kaparisati ih u sljedećeoj godini, pa ako bude nešto dobro je, a ako ne bude štaš..
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#3289 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Sasvim_Obican »

Stevanovića - što prije u A tim !

Ostali mogu čekati ! :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3290 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

ma bezveze i mi lupetamo, kao da eto Pape ili bilo ko drugi iz saveza ovdje trazi savjet ili uopste ide na internet da se gledaju drugi igraci :roll:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3291 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by fosil »

todd_smith wrote:ma bezveze i mi lupetamo, kao da eto Pape ili bilo ko drugi iz saveza ovdje trazi savjet ili uopste ide na internet da se gledaju drugi igraci :roll:
Cini mi se u onom pisanom intervjuu pred uzvrat u Portugalu, da je spomenuo da je preletio po portalima i da je vidio da se tu manje vise sve svodi na medjusobna prepucavanja...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3292 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

ne znam, to mozda onako da vidi reakciju navijaca ili sta vec kao Spahic kada je govorio za Hasagica i njega

a da oni idu ovdje ili ss.ba ili bilo gdje drugo da traze teme/komentare o novim igracima? ne vjerujem, jer na kraju je ipak steta...jer igraci kao Seferovic ce tek postati megazvijezde NAKON sto ih druge repke pokupe

ne shvatajte pogresno, Visca,Stevanovic i ostali su odlicni za buducnost ali prednost dajem Seferovicu i ostalima jer oni nisu vec "nasi", kako je krenulo Ibrahimovic nece biti jedina zvijezda koja nam je "pobjegla"...a ustvari vec i nije kada vidis Marina sa Svabama ili onaj lijevi bek i Italija :roll:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3293 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Baudelaire »

Ja znam da je npr Pjanić otkriven preko internet foruma, što će reći da ovdje nije sve samo prazno šupljiranje.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3294 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

Baudelaire wrote:Ja znam da je npr Pjanić otkriven preko internet foruma, što će reći da ovdje nije sve samo prazno šupljiranje.
ma znam da je i tako oko Ibisevica bilo, kako god na kraju su bili pozvani jer su radili segmente o njima NA TV STANICAMA
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3295 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Baudelaire »

Pa jest, ali TV novinari u pripremi priloga prate pojedine forume.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3296 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?

lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u :-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3297 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

todd_smith wrote:onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?

lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u :-)

jarane avatar ti se ne vidi, a to me prilicno nervira :x
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#3298 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by IlijaLadin »

todd_smith wrote:onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?

lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u :-)
o seferoviću su mnoge priče ispričane i brojni članci napisani. tv prilozi snimljeni.

a mog'o si apdejtati avatar, što jest jest
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3299 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

:lol: :lol: :lol: kakve veze avatar ima sad :lol: :lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50632
Joined: 29/12/2005 01:20

#3300 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by jeza u ledja »

Zar nije Seferovic primao neke nagrade u Sarajevu za najboljeg igraca i tako to?
Ne mozemo onda reci da je nepoznat.

A ti todd smith, kako te nije stid sa pokvarenim avatarom pisati ovuda? :-x
Post Reply