Nije sve tako crno,kao sto izgleda.
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Corola
- Posts: 1437
- Joined: 12/03/2010 02:52
#3276 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Dva Banjalucana Mravac i Nedeljko Malic bili stub odbrane u danasnjoj pobjedi protiv favoriziranoog Salzburga od 3-0.
Nije sve tako crno,kao sto izgleda.
Nije sve tako crno,kao sto izgleda.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3278 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
mislim da je star za novog "Dzeku" jer je fakticki samo pola mjeseca mladji od njega a i dalje je u Ceskoj
da ne igra u Czech davno bi dobio poziv od Papeta
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Sasvim_Obican
- Posts: 1784
- Joined: 17/08/2010 16:58
- Location: partijska dalekovidnica
#3281 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Jedan od najboljih bosanskohercegovačkih igrača u Sjedinjenim državama je Adis Hušidić „Baggio“ koji nastupa u dresu Chicago Firea. On je kroz nekoliko godina napornog rada stigao do vrlo važne uloge u ovom timu i privlači veliku pozornost američkih medija.
Hušidić je rođen 19. maja 1987. godine u Podzvizdu (Velikoj Kladuši), a deset godina kasnije doselio se u Illinois gdje je započeo svoju nogometnu karijeru. Sada kao 23-godišnjak, Husidić igra na poziciji veznjaka i ide mu dobro, a ono što je zanimljivo u vezi njega jeste da je nedavno odbio reprezentaciju SAD-a zbog svoje domovine – Bosne i Hercegovine!„Ja sam Bosanac“, ponosno kaže Husidić. „Igrao bih za Bosnu i Hercegovinu. Mene su zvali u reprezentaciju SAD-a, ali nisam htio. Volim svoju domovinu i srcem bih mogao igrati samo za Bosnu i Hercegovinu“, dodao je Husidić.
S obzirom da ga mnogi poznaju kao „Baggio Hušidić“, Adis je otkrio da ga mnogi tako zovu zbog legendarnog talijanskog nogometaša: „Volio sam ga, on je jedan od najboljih svjetskih igrača koje sam gledao.“
Govorio je Hušidić i o sadašnjoj reprezentaciji BiH… „Najviše mi se dopada Edin Džeko koji je sjajan igrač. Dobar je i Vedad Ibišević s kojim sam već igrao, i drago mi je da je uspio u Evropi. I moja želja je da jednog dana zaigram u Evropi, u jednom od velikih klubova“, izjavio je Hušidić.
Veznjaka k'o u priči.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3282 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
gledao sam klipove njega na netu, kako igra vidi se da treba vec traziti klubove po Evropi tj. ako ikad zeli da igra za BiH
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3283 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Anel Hadžić ponovo strijelac
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111120025
odmah malog zvati, vec u februaru kad igramo prijateljsku ( najvjerovatnije protiv Venecuele )...
Hadzica vidim kao dugorocnu zamjenu za naseg generala Rahimica..
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111120025
odmah malog zvati, vec u februaru kad igramo prijateljsku ( najvjerovatnije protiv Venecuele )...
Hadzica vidim kao dugorocnu zamjenu za naseg generala Rahimica..
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3285 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
je li ono njemu De Marcos ukrao loptu? 
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3286 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jest. njemu je dodao.
prije toga spasio gol sa linije.
prije toga spasio gol sa linije.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3287 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
zuti opet na kraju 
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3288 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Treba malog zvati, mlad je, možda i bude nešto od njega..treba zvati i Bičakčića iz Štutgarta..Seferovića i Hajrovića takođe..kaparisati ih u sljedećeoj godini, pa ako bude nešto dobro je, a ako ne bude štaš..just principe wrote:Anel Hadžić ponovo strijelac
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111120025
odmah malog zvati, vec u februaru kad igramo prijateljsku ( najvjerovatnije protiv Venecuele )...
Hadzica vidim kao dugorocnu zamjenu za naseg generala Rahimica..
- Sasvim_Obican
- Posts: 1784
- Joined: 17/08/2010 16:58
- Location: partijska dalekovidnica
#3289 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Stevanovića - što prije u A tim !
Ostali mogu čekati !
Ostali mogu čekati !
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3290 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ma bezveze i mi lupetamo, kao da eto Pape ili bilo ko drugi iz saveza ovdje trazi savjet ili uopste ide na internet da se gledaju drugi igraci 
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3291 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Cini mi se u onom pisanom intervjuu pred uzvrat u Portugalu, da je spomenuo da je preletio po portalima i da je vidio da se tu manje vise sve svodi na medjusobna prepucavanja...todd_smith wrote:ma bezveze i mi lupetamo, kao da eto Pape ili bilo ko drugi iz saveza ovdje trazi savjet ili uopste ide na internet da se gledaju drugi igraci
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3292 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ne znam, to mozda onako da vidi reakciju navijaca ili sta vec kao Spahic kada je govorio za Hasagica i njega
a da oni idu ovdje ili ss.ba ili bilo gdje drugo da traze teme/komentare o novim igracima? ne vjerujem, jer na kraju je ipak steta...jer igraci kao Seferovic ce tek postati megazvijezde NAKON sto ih druge repke pokupe
ne shvatajte pogresno, Visca,Stevanovic i ostali su odlicni za buducnost ali prednost dajem Seferovicu i ostalima jer oni nisu vec "nasi", kako je krenulo Ibrahimovic nece biti jedina zvijezda koja nam je "pobjegla"...a ustvari vec i nije kada vidis Marina sa Svabama ili onaj lijevi bek i Italija
a da oni idu ovdje ili ss.ba ili bilo gdje drugo da traze teme/komentare o novim igracima? ne vjerujem, jer na kraju je ipak steta...jer igraci kao Seferovic ce tek postati megazvijezde NAKON sto ih druge repke pokupe
ne shvatajte pogresno, Visca,Stevanovic i ostali su odlicni za buducnost ali prednost dajem Seferovicu i ostalima jer oni nisu vec "nasi", kako je krenulo Ibrahimovic nece biti jedina zvijezda koja nam je "pobjegla"...a ustvari vec i nije kada vidis Marina sa Svabama ili onaj lijevi bek i Italija
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3293 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ja znam da je npr Pjanić otkriven preko internet foruma, što će reći da ovdje nije sve samo prazno šupljiranje.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3294 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ma znam da je i tako oko Ibisevica bilo, kako god na kraju su bili pozvani jer su radili segmente o njima NA TV STANICAMABaudelaire wrote:Ja znam da je npr Pjanić otkriven preko internet foruma, što će reći da ovdje nije sve samo prazno šupljiranje.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3295 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Pa jest, ali TV novinari u pripremi priloga prate pojedine forume.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3296 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?
lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u
lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3297 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
todd_smith wrote:onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?
lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u
jarane avatar ti se ne vidi, a to me prilicno nervira
-
IlijaLadin
- Posts: 1218
- Joined: 24/10/2004 23:46
- Location: Soli
#3298 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
o seferoviću su mnoge priče ispričane i brojni članci napisani. tv prilozi snimljeni.todd_smith wrote:onda zasto dosada niko nije spominjao npr. Seferovica?
lik je osvojio SP u-17 i bio najbolji strijelac i onda ga kupila Fiorentina, i nigdje se nije ni pisalo o njemu, a kamoli spominjalo na TV-u
a mog'o si apdejtati avatar, što jest jest
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3299 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3300 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Zar nije Seferovic primao neke nagrade u Sarajevu za najboljeg igraca i tako to?
Ne mozemo onda reci da je nepoznat.
A ti todd smith, kako te nije stid sa pokvarenim avatarom pisati ovuda?
Ne mozemo onda reci da je nepoznat.
A ti todd smith, kako te nije stid sa pokvarenim avatarom pisati ovuda?
