
treniraj u najkiju!
Moderator: anex

Jesi li kupio???Velkoski wrote:
treniraj u najkiju!



casual bez problema, udobno do zla bogakonektovan wrote:Je li ovo za sportske aktivnosti ili casual varijanta???![]()
Danas se sve to pogubilo, turbo folk i hip hop kultura smiksaše sve zivo i nezivo, pa je sad normala i salomon nositi na kulturnim desavanjims.
CoolKB9 wrote:
kupljene i cekaju ljeto





A one mi najdraze, cortez nike.Strpljiva wrote:Druge nije bas da moras baciti, ostavi za do granapa

Najbitnije da tebi odgovarajukonektovan wrote:
A one mi najdraze, cortez nike.



haman pa 99% iste cortezkonektovan wrote:Ove trazim, ako je neko vidio negdje kod nas, nek podijeli info. Hvala.![]()
![]()
Ne nam sad koje su prve nastale, generacijski su tu negdje, otud i slicnost medju njima. Generalno, jako udobne i kvalitetne.KB9 wrote:haman pa 99% iste cortezkonektovan wrote:Ove trazim, ako je neko vidio negdje kod nas, nek podijeli info. Hvala.![]()
![]()
i rascupana kosa bez gela.KB9 wrote:casual bez problema, udobno do zla bogakonektovan wrote:Je li ovo za sportske aktivnosti ili casual varijanta???![]()
Danas se sve to pogubilo, turbo folk i hip hop kultura smiksaše sve zivo i nezivo, pa je sad normala i salomon nositi na kulturnim desavanjims.neke polu-slim teksas hlace, polo majica, ove patikice, cvike i dobar parfem
ne kontas ti puno toga...pa te ni to ne zabrinjavamoonca wrote:Ne razumijem te, cemu toliko cidjenje. Kvalitet prati cijenu. Pjena ili ne, tenisice su udobne, lagane-vrlo bitno, i traju duze shodno kvalitetu.