Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3276 Re: Bundesliga

Post by groove »

zlo87 wrote:
groove wrote:
veella wrote:Werder ce ispasti ako ovako nastavi...
Werder - Hannover
80. minut 0:0
pojma ti nemas :-)
cijelu su utakmicu dominirali. da je arnautovic igrao ranije bi se golovi postigli.
I ja da sam nastavio trenirati bio bih odličan lijevi bek, po potrebi bih mogao igrati i na poziciji stopera. :-) Pusti se priče šta bi bilo, kad bi bilo.
izgleda tebi je najvaznije nesto da napises, nema veze sto je to samo suplja :thumbup:
u ofanzivnoj igri arnautovic za werder ima vrijednost kao npr ribery za bayern.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3277 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

groove wrote: izgleda tebi je najvaznije nesto da napises, nema veze sto je to samo suplja :thumbup:
u ofanzivnoj igri arnautovic za werder ima vrijednost kao npr ribery za bayern.
Da mu je vrijednost kao Messiju za Barcelonu, opet bi ti bio onaj gore post priča šbb - kbb. :wink:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3278 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

Šta mislite ko ce biti 2 i 3.Mislim samo se još vella moze nadati nečemu.Pa da vas čujem 1 mjesto je rezervisano za NAJBOLJE
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3279 Re: Bundesliga

Post by simonese »

MOSALJOZE wrote:Šta mislite ko ce biti 2 i 3.Mislim samo se još vella moze nadati nečemu.Pa da vas čujem 1 mjesto je rezervisano za NAJBOLJE
ne jos,pa nisu Zeljo da se to vec zna :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3280 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

simonese wrote:
MOSALJOZE wrote:Šta mislite ko ce biti 2 i 3.Mislim samo se još vella moze nadati nečemu.Pa da vas čujem 1 mjesto je rezervisano za NAJBOLJE
ne jos,pa nisu Zeljo da se to vec zna :D
:lol: :lol: :lol: :lol: pa dobro za ovo drugo se slazem ali za ovo prvo nikako evo danas gledam tekmu proziv mainza kaze komentator mainz se dobro drzao protiv novog prvaka :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3281 Re: Bundesliga

Post by veella »

MOSALJOZE wrote:Šta mislite ko ce biti 2 i 3.Mislim samo se još vella moze nadati nečemu.Pa da vas čujem 1 mjesto je rezervisano za NAJBOLJE
Prvo vas deremo u kupu, a kada se tu kola poljuljaju odose niz brdo... Nece vas spasiti ni 1000 Guardiola (gladiola :D )
Novi stari prvak je nur der BVB. Pozzzzzz za sve Zeljovce :thumbup:
User avatar
Mikady
Posts: 641
Joined: 18/12/2012 15:06

#3282 Re: Bundesliga

Post by Mikady »

Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3283 Re: Bundesliga

Post by veella »

Mikady wrote:Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
@Mikady jarane, sta pijes ja castim :D za ovaj prelijepi komentar :thumbup:
Image
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3284 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

Mikady wrote:Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
A jbg kad si NAJBOLJI onda te mnogo ljudi voli a imaš i one koji se pojedu gledajuci uspjehe NAJBOLJEG.Stoji da nas je dortmund pojeo zadnje 2sezone(da vas podsjetim da ne bi BM nikad oni ne bi opstali)
vella evo jedna za tebe:Dosta je bilo 2 godine lošeg kluba.Vrijeme je za preokret
User avatar
Mikady
Posts: 641
Joined: 18/12/2012 15:06

#3285 Re: Bundesliga

Post by Mikady »

veella wrote:
Mikady wrote:Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
@Mikady jarane, sta pijes ja castim :D za ovaj prelijepi komentar :thumbup:
Image

Moze druze 8) ponesi Image
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3286 Re: Bundesliga

Post by veella »

MOSALJOZE wrote:
Mikady wrote:Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
A jbg kad si NAJBOLJI onda te mnogo ljudi voli a imaš i one koji se pojedu gledajuci uspjehe NAJBOLJEG.Stoji da nas je dortmund pojeo zadnje 2sezone(da vas podsjetim da ne bi BM nikad oni ne bi opstali)
vella evo jedna za tebe:Dosta je bilo 2 godine lošeg kluba.Vrijeme je za preokret
Jedva cekam tekmu BVB - bayern, da vidis kako los klub trpa...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3287 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

veella wrote:
MOSALJOZE wrote:
Mikady wrote:Sutra BVB rutinski uzima uvijek su mi zuti bili simpatican klub sto se tice Bundeslige za razliku od Bajern.M :mrgreen:
A jbg kad si NAJBOLJI onda te mnogo ljudi voli a imaš i one koji se pojedu gledajuci uspjehe NAJBOLJEG.Stoji da nas je dortmund pojeo zadnje 2sezone(da vas podsjetim da ne bi BM nikad oni ne bi opstali)
vella evo jedna za tebe:Dosta je bilo 2 godine lošeg kluba.Vrijeme je za preokret
Jedva cekam tekmu BVB - bayern, da vidis kako los klub trpa...
Jednom sam ti vec napisao vama derbiji nama titule(:D)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3288 Re: Bundesliga

Post by veella »

Fudbal se ne igra zbog titula, to zaboravi...
Fudbal se igra iz zadovoljstva i navijaca...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3289 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Bayern je institucija a ovo ostalo su samo nuspojave
klasicna nuspojava je Mikady,zelis isprovocirati ban?
nemere druze,provaljen si,nemeres kenjat na svakom pdf-u :dance:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3290 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Fudbal se ne igra zbog titula, to zaboravi...
Fudbal se igra iz zadovoljstva i navijaca...
tipicna prica u nas kona
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3291 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

simonese wrote:Bayern je institucija a ovo ostalo su samo nuspojave
klasicna nuspojava je Mikady,zelis isprovocirati ban?
nemere druze,provaljen si,nemeres kenjat na svakom pdf-u :dance:
šta bi ja bez tebe simonese moram sam branit čast NAJBOLJEG kluba
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3292 Re: Bundesliga

Post by veella »

MOSALJOZE wrote:
simonese wrote:Bayern je institucija a ovo ostalo su samo nuspojave
klasicna nuspojava je Mikady,zelis isprovocirati ban?
nemere druze,provaljen si,nemeres kenjat na svakom pdf-u :dance:
šta bi ja bez tebe simonese moram sam branit čast NAJBOLJEG kluba
Limvoteljoze :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3293 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

Vella brate hajde napiši šta ocekujes sutra mislim da znaš šta ja ocekujem.Što bi ti rekao da ti neki igrači šalju SMS prije tekme da ti kazem meni kisling poslao poruku kaze nije dobro za BVB 8-)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3294 Re: Bundesliga

Post by simonese »

MOSALJOZE wrote:
simonese wrote:Bayern je institucija a ovo ostalo su samo nuspojave
klasicna nuspojava je Mikady,zelis isprovocirati ban?
nemere druze,provaljen si,nemeres kenjat na svakom pdf-u :dance:
šta bi ja bez tebe simonese moram sam branit čast NAJBOLJEG kluba
tu smo :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3295 Re: Bundesliga

Post by veella »

MOSALJOZE wrote:Vella brate hajde napiši šta ocekujes sutra mislim da znaš šta ja ocekujem.Što bi ti rekao da ti neki igrači šalju SMS prije tekme da ti kazem meni kisling poslao poruku kaze nije dobro za BVB 8-)
Bez SMS, ocekujem iskreno 1:3
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3296 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Jel ovo ili iduce kolo ono u kojem Bayern kiksa? Vise sam se pogubio.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3297 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

ledeni_caj wrote:Jel ovo ili iduce kolo ono u kojem Bayern kiksa? Vise sam se pogubio.
Sad je fol u kojem cemo kolu primiti gol. :mrgreen:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3298 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Jedini nacin da Bayern primi go je da ga sami sebi daju. Ova buranija meda ne moze.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3299 Re: Bundesliga

Post by veella »

Citajuci vase komentare uljepsate mi dan :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3300 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

ledeni_caj wrote:Jedini nacin da Bayern primi go je da ga sami sebi daju. Ova buranija meda ne moze.
ledeni_caj wrote:Jel ovo ili iduce kolo ono u kojem Bayern kiksa? Vise sam se pogubio.
HAHAH gol razlika na strani 25:1.Ukupna 51:7 dok "pratioci"imaju razliku 36:23 te naš omiljeni bvb 43:20 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply