Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
El_maestro wrote:Komisija za propise NS donijela odluku da su i Takmičarska i Apelaciona komisija pogriješile pri donošenju odluke, te da je 3:0 jedina ispravna odluka, te se ista odluka proslijedila Izvršnom odboru NS koji će sada morati glasati po pitanju te odluke.
Tako to rade poštene Komisije u kojima nema ljudi koji gledaju svoj interes, nego samo i isključivo PROPISE.
Od njih 15 koliko ih ima u IO, za nas bi trebalo 12 da glasa da bi dobili te bodove. Odmah na startu piši propalo, jer kad vidimo ko sve sjedi u IO, onda nema čemu da se nadamo.
El_maestro wrote:Komisija za propise NS donijela odluku da su i Takmičarska i Apelaciona komisija pogriješile pri donošenju odluke, te da je 3:0 jedina ispravna odluka, te se ista odluka proslijedila Izvršnom odboru NS koji će sada morati glasati po pitanju te odluke.
Tako to rade poštene Komisije u kojima nema ljudi koji gledaju svoj interes, nego samo i isključivo PROPISE.
Pa dok se ne pohapse svi lopovi koji su donijeli dvije nakaradne odluke ja nisam zadovoljan. A IO ce prihvatiti ovu odluku, da znate da hoce
Od njih 15 trebamo dobiti 12 glasova..to je ejdnostavno nemoguca misija ,a svi smo svjesni toga vec prvim citanjem njihovih imena i gradova iz kojih dolaze,kao i klubova koje zastupaju.
Nema sanse da dobijemo ni prostu vecinu a kamoli tih 12 glasova.
Sta ba njih briga sto ih je UEFA fino uputila da se Sarajevu treba dati tri boda,sta njih briga za bilo sta,sem licnih talova i sitno sicarske koristi.
Pa pogledajte samo ko su ti ljudi,pa 905 njih je sutnulo loptu samo kada su igrali za raju ili na terminima .
[quote="-LIBERO-"]Sta ba njih briga sto ih je UEFA fino uputila da se Sarajevu treba dati tri bodaquote]
Bez ikakve namjere provociranja, samo me zanima na osnovu cega tvrdis ovo da je UEFA nalozila da se Sarajevu daju tri boda? Nemam namjeru dalje ucestvovati u raspravi, samo me zanima tvoj odgovor. Hvala unaprijed.
-LIBERO- wrote:Sta ba njih briga sto ih je UEFA fino uputila da se Sarajevu treba dati tri bodaquote]
Bez ikakve namjere provociranja, samo me zanima na osnovu cega tvrdis ovo da je UEFA nalozila da se Sarajevu daju tri boda? Nemam namjeru dalje ucestvovati u raspravi, samo me zanima tvoj odgovor. Hvala unaprijed.
Hajde manijak, na svoju temu..cuj na osnovu cega??? Pa 3 zuta je imao lik!
Imas tamo o Selji pa izvoli.
-LIBERO- wrote:Sta ba njih briga sto ih je UEFA fino uputila da se Sarajevu treba dati tri bodaquote]
Bez ikakve namjere provociranja, samo me zanima na osnovu cega tvrdis ovo da je UEFA nalozila da se Sarajevu daju tri boda? Nemam namjeru dalje ucestvovati u raspravi, samo me zanima tvoj odgovor. Hvala unaprijed.
-LIBERO- wrote:Sta ba njih briga sto ih je UEFA fino uputila da se Sarajevu treba dati tri bodaquote]
Bez ikakve namjere provociranja, samo me zanima na osnovu cega tvrdis ovo da je UEFA nalozila da se Sarajevu daju tri boda? Nemam namjeru dalje ucestvovati u raspravi, samo me zanima tvoj odgovor. Hvala unaprijed.
Ti me zajebajes ili sta????
UEFA je poslala misljenje i zakljucila da po dokumentaciji koja joj je dostavljena u vidu zalbe ,od strane f.k Sarajevo,da se utakmica Sloboda-Sarajevo treba proglasiti rezultatom 0:3,stim da se mogu eventualno sankcionisati i odgovorni ljudi koji su doveli do situacije u kojoj se odigrao taj mec sa igracem koji nije smjeo nastupiti radi tri zuta kartona.
I u ostalom sta se ti kao navijac manjeg sarajevskog kluba uopste petljas u arbitrazu na relaciji Sloboda-Sarajevo-Gavaric-NSBiH-UEFA
Apsolutno ne vidim ni jednu poveznu tacku sa svim ovim i sa tobom (vama),jedino ako ta povezna tacka nije Nijaz Brkovic
Ma bezveze mi bilo da vam ovde uzimam muštuluk kad znam da će većina i onako i na fksinfu pročitati za ovu odluku komisije
Uglavnom, veoma je bitno da je komisija koja tumači zakonitost odluke donijela ovakvo riješenje jer je sad jasno da ono što mi tvrdimo od samog početka tj da je jedina zakonita odluka 3:0 za Sarajevo.
Posle ovog, ako bi se izvršni odbor i oglušio i opet donio neku odluku mimo svih pravila UEFA ima pune ruke posla jer bi to značilo da se kod nas igra neka druga inačica fudbala a ne kao i u ostalim zemljama gdje važe UEFA pravila..
A onda bi morali napraviti i u cijelom svijetu novi nekakav savez sa pravilima kakva odgovaraju bandi iz NS-a, a u UEFA takmičenja bi mogli al` u qurcu.
aerosa wrote:Ma bezveze mi bilo da vam ovde uzimam muštuluk kad znam da će većina i onako i na fksinfu pročitati za ovu odluku komisije
Uglavnom, veoma je bitno da je komisija koja tumači zakonitost odluke donijela ovakvo riješenje jer je sad jasno da ono što mi tvrdimo od samog početka tj da je jedina zakonita odluka 3:0 za Sarajevo.
Posle ovog, ako bi se izvršni odbor i oglušio i opet donio neku odluku mimo svih pravila UEFA ima pune ruke posla jer bi to značilo da se kod nas igra neka druga inačica fudbala a ne kao i u ostalim zemljama gdje važe UEFA pravila..
A onda bi morali napraviti i u cijelom svijetu novi nekakav savez sa pravilima kakva odgovaraju bandi iz NS-a, a u UEFA takmičenja bi mogli al` u qurcu.
Ja dok ne vidim da su oni nama upisali ta tri boda, necu vjerovati
ja mislim da mi i ako dobijemo ta tri boda dobit cemo ih tek nakon jos jedno 3-4 te neke sjednice kad pokleknemo i kad ne budemo imali ni teoretske sanse za titulu e onda ce reci EVO VAM BODOVI i hvalit ce se uefi kako su ispravno postupili a nama ta tri boda nece vala puno znaciti jer nece biti podsticaj za bolje igre tako da sto se mene tice ako nam ih ne daju prije sljedeceg gostovanja onog poslije sirokog ne moraju vala nikako ni davati jer nema fajde
A cumu bi i vrijedila ta 3 boda kad si fizicki potucen i demoralisan, kad su te 2 puta pokrali i pretukli, desetkovali ekipu povredama i kartonima... kadija te tuzi, kadija ti sudi...nek je iskra dobila svoje bodove 2 dana nakon utakmice, to je bitno
Ma vjerovatno da će putam konferncijske veze iz zatvora prisustvovati sjednici i tako dati svoj glas
Mada kakva su gamad nešto kontam da će ovo bit gotovo tek kad on izađe iz zatvora da bi imali puni koncezus