imam ja isto ko i ti, ja sam zvao rekli su mi da je do softvera na digitalnom, da moram odnijeti do njih da mi zamjene toopa22 wrote:je li netko ima problema s digitalnom????? imao sam prije problema kad su mi je digitalna spojena na tv slika na tv-u mi je bila katastrofa recimo rtl i rtl2 i jos par domacih kanala slika mi je katastrofa kao da preko sobne antene gledam k'o da je 1998 godina pa mi slika rizi, i ajde danas kupim one nove kako se zovu adapteri mislimi sada upoce nemam slike na digitalnom a slika na kablovskoj mi se poboljsala :S da li netko ima slicnih problema?
HS kablovska
Moderator: anex
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3276 Re: HS kablovska
- japo
- Posts: 1987
- Joined: 06/08/2007 16:45
#3277 Re: HS kablovska
nešto su čačakali
nema B92, jel neko zna frekvenciju
jedina serija koju gledam dva i po muškarca i nema kanala

-
ado-pasha
- Posts: 78
- Joined: 04/02/2008 11:34
#3278 Re: HS kablovska
Moze li neko napisati aktuelne frekfencije na digitali, i je li bilo novih? Hvala 
-
ado-pasha
- Posts: 78
- Joined: 04/02/2008 11:34
#3279 Re: HS kablovska
Također, dosta kanala na digitalnoj nemam, tj. nema slike ni tona..a i ponavljaju se (dva travel & living, 2 bbc entertainment) itd...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3280 Re: HS kablovska
Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#3281 Re: HS kablovska
Isti slučaj haveru.
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3282 Re: HS kablovska
preskeniram frekvenciju na kojoj je b92 na kratko se pojavi i opet nestane, koji im je racku.. 
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3283 Re: HS kablovska
HS im je!
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#3284 Re: HS kablovska
Kod mene B92 ima i to bez prekida. Ali zato i dalje problem sa palenjem TV-a.
Aleeee aleeeeeeeeeeeeee
Aleeee aleeeeeeeeeeeeee
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3285 Re: HS kablovska
A kod mene problemi sa HD kanalima.Ledi se slika.Odo sutra do nji da vidim sta je u pitanju.Nepada mi na pamet da ih zovem telefonom.Pa nemam cio dan slobodan da bi ih dobio. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3286 Re: HS kablovska
Svako malo cackaju po frekvencijama,svako malo nestanu kanali..svako malo se ledi slika kada prebacujes kanale.
Sve vise i vise raspad sistema.
Sve vise i vise raspad sistema.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3287 Re: HS kablovska
Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
-
LordRaven
- Posts: 286
- Joined: 11/05/2006 21:37
- Location: Seher Sarajevo
#3288 Re: HS kablovska
Na istom mjestu gdje je bio samo nema naziva.O'zone wrote:Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#3289 Re: HS kablovska
U mene ima i naziv. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3290 Re: HS kablovska
E kod mene ga nema ali tu je neki Luxe.tvLordRaven wrote:Na istom mjestu gdje je bio samo nema naziva.O'zone wrote:Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3291 Re: HS kablovska
kod mene nema B92 i SCI-FI ??''
-
Ublehas
- Posts: 311
- Joined: 03/07/2008 14:08
#3292 Re: HS kablovska
Imam i ja opet, dokle li kako lijohntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#3293 Re: HS kablovska
Jbga, kod mene ima ali zajebaje palenje TV-a Sonylijan wrote:kod mene nema B92 i SCI-FI ??''
Aleeee aleeeeeeeeeeeeeeeee
-
showman
- Posts: 116
- Joined: 26/04/2011 15:37
#3294 Re: HS kablovska
Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve 
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3295 Re: HS kablovska
I ja sam danas otiso njima na noge.Reko da se ne nerviram bezveze sa telefonom.I udjem unutra u info salu.Za onim stolovima nji 6-7 se nesto kao vrte rade.Ja stao i reko da sacekam dok neko ne kaze "izvoli te".Jeste sipak.5 min. sam stajao kao debil i dok nisam povisenim tonom upitao hoce li mene neko upitati sto sam dosao niko me nije pogledao.Pa reko kako vas nije stid.Zovem cijeli dan na telefon i nemogu vas dobiti.Dodjem ovdje i niko me neprimjeti.showman wrote:Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve
Uglavnom ono sve debil do debila dole.Nije mi jasno kako se onom gazdi isplati drzati neradnike.Fuj.
-
adoking
- Posts: 136
- Joined: 05/03/2009 00:12
#3296 Re: HS kablovska
naravno da svi koji imaju Sony TV imaju problema sa paljenjem, ali se ne isplati vise nervirati...HS je zakonjohntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3297 Re: HS kablovska
Zato sto je gazda jos gori od radnika!riko-ga wrote:I ja sam danas otiso njima na noge.Reko da se ne nerviram bezveze sa telefonom.I udjem unutra u info salu.Za onim stolovima nji 6-7 se nesto kao vrte rade.Ja stao i reko da sacekam dok neko ne kaze "izvoli te".Jeste sipak.5 min. sam stajao kao debil i dok nisam povisenim tonom upitao hoce li mene neko upitati sto sam dosao niko me nije pogledao.Pa reko kako vas nije stid.Zovem cijeli dan na telefon i nemogu vas dobiti.Dodjem ovdje i niko me neprimjeti.showman wrote:Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve
Uglavnom ono sve debil do debila dole.Nije mi jasno kako se onom gazdi isplati drzati neradnike.Fuj.
- davorf
- Posts: 11085
- Joined: 15/02/2008 15:53
- Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...
#3298 Re: HS kablovska
Nemaju svi. I prosli put kad je bio problem, kod mene je radilo OK. Mislim da je problem u Gradacackoj bio...i u tom dijelu, na Cengic Vili 2.adoking wrote:naravno da svi koji imaju Sony TV imaju problema sa paljenjem, ali se ne isplati vise nervirati...HS je zakonjohntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
-
Irvinovo stado
- Posts: 293
- Joined: 04/06/2011 10:55
- Location: In the land of the Free
#3299 Re: HS kablovska
Uveli ljudi VH1 Classic... Fali jos koji muzicki, al ajde...
-
adoking
- Posts: 136
- Joined: 05/03/2009 00:12
#3300 Re: HS kablovska
Ja nisam ni blizu Cengic Vile 2, pa imam vec treci put problem sa paljenjem, i to svaki put kad su ovi "strucnjaci" mijenjali frekvencije...davorf wrote: Nemaju svi. I prosli put kad je bio problem, kod mene je radilo OK. Mislim da je problem u Gradacackoj bio...i u tom dijelu, na Cengic Vili 2.
