HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3276 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

opa22 wrote:je li netko ima problema s digitalnom????? imao sam prije problema kad su mi je digitalna spojena na tv slika na tv-u mi je bila katastrofa recimo rtl i rtl2 i jos par domacih kanala slika mi je katastrofa kao da preko sobne antene gledam k'o da je 1998 godina pa mi slika rizi, i ajde danas kupim one nove kako se zovu adapteri mislim :lol: i sada upoce nemam slike na digitalnom a slika na kablovskoj mi se poboljsala :S da li netko ima slicnih problema?
imam ja isto ko i ti, ja sam zvao rekli su mi da je do softvera na digitalnom, da moram odnijeti do njih da mi zamjene to
User avatar
japo
Posts: 1987
Joined: 06/08/2007 16:45

#3277 Re: HS kablovska

Post by japo »

nešto su čačakali :evil: nema B92, jel neko zna frekvenciju :-) jedina serija koju gledam dva i po muškarca i nema kanala :-x :cry:
ado-pasha
Posts: 78
Joined: 04/02/2008 11:34

#3278 Re: HS kablovska

Post by ado-pasha »

Moze li neko napisati aktuelne frekfencije na digitali, i je li bilo novih? Hvala :)
ado-pasha
Posts: 78
Joined: 04/02/2008 11:34

#3279 Re: HS kablovska

Post by ado-pasha »

Također, dosta kanala na digitalnoj nemam, tj. nema slike ni tona..a i ponavljaju se (dva travel & living, 2 bbc entertainment) itd...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3280 Re: HS kablovska

Post by johntra »

Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3281 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

Isti slučaj haveru.

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3282 Re: HS kablovska

Post by lijan »

preskeniram frekvenciju na kojoj je b92 na kratko se pojavi i opet nestane, koji im je racku.. :x
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3283 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

HS im je!
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3284 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

Kod mene B92 ima i to bez prekida. Ali zato i dalje problem sa palenjem TV-a.

Aleeee aleeeeeeeeeeeeee :dance:
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3285 Re: HS kablovska

Post by riko-ga »

A kod mene problemi sa HD kanalima.Ledi se slika.Odo sutra do nji da vidim sta je u pitanju.Nepada mi na pamet da ih zovem telefonom.Pa nemam cio dan slobodan da bi ih dobio. :x
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3286 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

Svako malo cackaju po frekvencijama,svako malo nestanu kanali..svako malo se ledi slika kada prebacujes kanale.

Sve vise i vise raspad sistema.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3287 Re: HS kablovska

Post by O'zone »

Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
LordRaven
Posts: 286
Joined: 11/05/2006 21:37
Location: Seher Sarajevo

#3288 Re: HS kablovska

Post by LordRaven »

O'zone wrote:Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
Na istom mjestu gdje je bio samo nema naziva.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3289 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

U mene ima i naziv. :dance:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3290 Re: HS kablovska

Post by O'zone »

LordRaven wrote:
O'zone wrote:Gdje je sad SCI-FI? Sve sam preskenirao ali nemaaaaaaa
Na istom mjestu gdje je bio samo nema naziva.
E kod mene ga nema ali tu je neki Luxe.tv :?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3291 Re: HS kablovska

Post by lijan »

kod mene nema B92 i SCI-FI ??''
Ublehas
Posts: 311
Joined: 03/07/2008 14:08

#3292 Re: HS kablovska

Post by Ublehas »

johntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
Imam i ja opet, dokle li kako li
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3293 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

lijan wrote:kod mene nema B92 i SCI-FI ??''
Jbga, kod mene ima ali zajebaje palenje TV-a Sony

Aleeee aleeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3294 Re: HS kablovska

Post by showman »

Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve :x
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3295 Re: HS kablovska

Post by riko-ga »

showman wrote:Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve :x
I ja sam danas otiso njima na noge.Reko da se ne nerviram bezveze sa telefonom.I udjem unutra u info salu.Za onim stolovima nji 6-7 se nesto kao vrte rade.Ja stao i reko da sacekam dok neko ne kaze "izvoli te".Jeste sipak.5 min. sam stajao kao debil i dok nisam povisenim tonom upitao hoce li mene neko upitati sto sam dosao niko me nije pogledao.Pa reko kako vas nije stid.Zovem cijeli dan na telefon i nemogu vas dobiti.Dodjem ovdje i niko me neprimjeti.

Uglavnom ono sve debil do debila dole.Nije mi jasno kako se onom gazdi isplati drzati neradnike.Fuj.
adoking
Posts: 136
Joined: 05/03/2009 00:12

#3296 Re: HS kablovska

Post by adoking »

johntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
naravno da svi koji imaju Sony TV imaju problema sa paljenjem, ali se ne isplati vise nervirati...HS je zakon :run:
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3297 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

riko-ga wrote:
showman wrote:Neki dan sam te kretene zvao dva ipo sata da mi restartuju modem. Dva ipo sata se niko ne javlja i upalim auto i odem tamo kad ono dvojica debličića sjede, a telefoni zvrndaju li zvrndaju. Nije mi jasno kako može doći na posao i pustiti da telefoni zvone i da se ne jave. Kako mu ne dosadi da zvoni? Koji moj sjedi kad neće da radi? Ima ljudi na birou koji bi radili svojski, ali ne može. Treba primiti sestrića i bratića koji neće ništa raditi jer mu je vlasnik dajdža. Nabijem ih sve :x
I ja sam danas otiso njima na noge.Reko da se ne nerviram bezveze sa telefonom.I udjem unutra u info salu.Za onim stolovima nji 6-7 se nesto kao vrte rade.Ja stao i reko da sacekam dok neko ne kaze "izvoli te".Jeste sipak.5 min. sam stajao kao debil i dok nisam povisenim tonom upitao hoce li mene neko upitati sto sam dosao niko me nije pogledao.Pa reko kako vas nije stid.Zovem cijeli dan na telefon i nemogu vas dobiti.Dodjem ovdje i niko me neprimjeti.

Uglavnom ono sve debil do debila dole.Nije mi jasno kako se onom gazdi isplati drzati neradnike.Fuj.
Zato sto je gazda jos gori od radnika!
User avatar
davorf
Posts: 11085
Joined: 15/02/2008 15:53
Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...

#3298 Re: HS kablovska

Post by davorf »

adoking wrote:
johntra wrote:Opet su se pojavili problemi sa paljenjem Sony LCD TV-a...ima li još ko takvih problema?
naravno da svi koji imaju Sony TV imaju problema sa paljenjem, ali se ne isplati vise nervirati...HS je zakon :run:
Nemaju svi. I prosli put kad je bio problem, kod mene je radilo OK. Mislim da je problem u Gradacackoj bio...i u tom dijelu, na Cengic Vili 2. :roll:
Irvinovo stado
Posts: 293
Joined: 04/06/2011 10:55
Location: In the land of the Free

#3299 Re: HS kablovska

Post by Irvinovo stado »

Uveli ljudi VH1 Classic... Fali jos koji muzicki, al ajde...
adoking
Posts: 136
Joined: 05/03/2009 00:12

#3300 Re: HS kablovska

Post by adoking »

davorf wrote: Nemaju svi. I prosli put kad je bio problem, kod mene je radilo OK. Mislim da je problem u Gradacackoj bio...i u tom dijelu, na Cengic Vili 2. :roll:
Ja nisam ni blizu Cengic Vile 2, pa imam vec treci put problem sa paljenjem, i to svaki put kad su ovi "strucnjaci" mijenjali frekvencije...
Locked