a ja postavljao link za sluse od 3 $ koje imaju super zvukdinooh wrote:auuu, pa prije mene si kupio, a ja ih dobio prije 20-ak dana. I da, nisam zadovoljan sa njima. To tek skontao kada sam muziku htio slusati na mobitelu. Skroz se slabo cuje, ali kada pritisnem ono dugme na njima i cuvam, onda je dobar zvuk. Ali do tada se bas slabo cuje.avaks wrote:Za Zenicu ide sutra mada sam skeptičan, neće ljudi ili ne znaju i sa brand name a ne Kinezima da rade
Ako je neki kontakt kod micro usb, valjda se može popraviti a ako je nešto ozbiljnije ode on na drop test![]()
Možda i gorila glass test za youtube
Btw slušalice mi još nisu stigle, eto koliki sam srećković
Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3276 Re: Kineski mobiteli
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#3277 Re: Kineski mobiteli
Pogrešne ste slušalice kupili
, ako ste išli na kvalitet trebali ste kupiti Xiaomi Pistons 2 
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#3278 Re: Kineski mobiteli
A nije mi se davalo 50KM za in-ear sluške nego su navedene bile dosta na popustu 12$ sam dao za dvoje + poštarina što nije pretjerano. Inače jedne su kao 17$ a blizu 20$ su bile gdje god sam gledao. Ne bi trebalo da su loše za te novce jer i ovdje se mogu uzeti Phillips ili Sony za 25-30KM da su predobre 
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3279 Re: Kineski mobiteli
Ja sam ljetos kupio philipsove u kimteku,po preporuci forumasa i ekstra su za te pareavaks wrote:A nije mi se davalo 50KM za in-ear sluške nego su navedene bile dosta na popustu 12$ sam dao za dvoje + poštarina što nije pretjerano. Inače jedne su kao 17$ a blizu 20$ su bile gdje god sam gledao. Ne bi trebalo da su loše za te novce jer i ovdje se mogu uzeti Phillips ili Sony za 25-30KM da su predobre
Kostaju 15 KM i nemaju dodatnih gumbica ali meni ekstra...imaju i dosta bassa
Na tabletu mi daju vrhunski zvuk,dok na mobitelu losiji...valjda nije isti zvucni cip
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3280 Re: Kineski mobiteli
Evo Elephone p3000 MTK6732 sa 5" display-om
http://www.pandawill.com/elephone-p3000 ... 98264.html
http://www.pandawill.com/elephone-p3000 ... 98264.html
-
geekmanijak
- Posts: 261
- Joined: 09/01/2015 19:17
#3281 Re: Kineski mobiteli
Premalo RAM u tom cjenovnom rangu, da je 2GB RAM bio bi idealan, a ovakodinooh wrote:Evo Elephone p3000 MTK6732 sa 5" display-om
http://www.pandawill.com/elephone-p3000 ... 98264.html
Moze se naci mnogo bolji uredaj u toj cjeni ( ako ti nije potreban 4G - jer kod nas ga i nema svakako)
-
tuzniMali
- Posts: 18
- Joined: 06/01/2015 21:14
#3282 Re: Kineski mobiteli
Bi li zdrava baterija smjela da izgubi sa 33% na 19%, za 2 dana, znači ne koristena, van mobitela je bila? I da li se ove današnje baterije trebaju formirati tipa da se isprazni do kraja pa da se puni do vrha i tako 2 do 3 puta. Pozdrav
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3283 Re: Kineski mobiteli
Danasnje baterije to ne trebaju jer nemaju onaj memorijski efekat kao one stare. A da izgubi, mislim da moze da izgubi, iako se ne koristi.tuzniMali wrote:Bi li zdrava baterija smjela da izgubi sa 33% na 19%, za 2 dana, znači ne koristena, van mobitela je bila? I da li se ove današnje baterije trebaju formirati tipa da se isprazni do kraja pa da se puni do vrha i tako 2 do 3 puta. Pozdrav
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3284 Re: Kineski mobiteli
ako je bila na hladnoći može, ako je telefon bio na standby prije vađenja baterije isto može, jer tada ne prikazuje tačno kapacitet baterijetuzniMali wrote:Bi li zdrava baterija smjela da izgubi sa 33% na 19%, za 2 dana, znači ne koristena, van mobitela je bila? I da li se ove današnje baterije trebaju formirati tipa da se isprazni do kraja pa da se puni do vrha i tako 2 do 3 puta. Pozdrav
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#3285 Re: Kineski mobiteli
Coolpad F1, F2 ili Xiaomi Redmi Note 4G? Šta je pametnije pazariti?
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3286 Re: Kineski mobiteli
Nokia 3310, odnosno coolpad F1
Sve ti zavisi od budzeta, mozda bolje da pricekas na novi quad core, npr Jiayu S3
F1 i F2 ce dobiti android 5, a Xiaomi ne znam
Sve ti zavisi od budzeta, mozda bolje da pricekas na novi quad core, npr Jiayu S3
F1 i F2 ce dobiti android 5, a Xiaomi ne znam
-
tuzniMali
- Posts: 18
- Joined: 06/01/2015 21:14
#3287 Re: Kineski mobiteli
Napunio sam bateriju drugim mobitelom maximalno se napunila na 33% izvadio i stavio u ladicu, a temperatura nije pala ispod 19 stepeni celzijusa, ja mislim da ona ne bi smjela toliko gubiti struje. :/kloniran wrote:ako je bila na hladnoći može, ako je telefon bio na standby prije vađenja baterije isto može, jer tada ne prikazuje tačno kapacitet baterijetuzniMali wrote:Bi li zdrava baterija smjela da izgubi sa 33% na 19%, za 2 dana, znači ne koristena, van mobitela je bila? I da li se ove današnje baterije trebaju formirati tipa da se isprazni do kraja pa da se puni do vrha i tako 2 do 3 puta. Pozdrav
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3289 Re: Kineski mobiteli
cini mi se da 5,5" postaje standard kod kineza
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3290 Re: Kineski mobiteli
da, nazalostkloniran wrote:cini mi se da 5,5" postaje standard kod kineza![]()
Treba im reci da i dzepove odjece prilagode 5,5" telefonu
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#3291 Re: Kineski mobiteli
dinooh wrote:da, nazalostkloniran wrote:cini mi se da 5,5" postaje standard kod kineza![]()
![]()
Treba im reci da i dzepove odjece prilagode 5,5" telefonu
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#3292 Re: Kineski mobiteli
jel neko upoznat sa rastom dolara? gdje se to moze pratiti, predvidjanja i slicno? Hoce li rasti jos uvijek? ili ce pasti.. zna li neko? hvala 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3293 Re: Kineski mobiteli
ih kad bi se to znalo, ljudi bi masovno kupovali/prodavali dolare, opcije, forward-e, futures-e itd.
Ali vidis da je vezan za naftu bas dobro, ona pada, a on raste
Ali vidis da je vezan za naftu bas dobro, ona pada, a on raste
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#3294 Re: Kineski mobiteli
ma ne bih da zatrpam temu, ali eto imam nekih noaca u doalrima koje treba povuci na racun, pa me interesuje, ako ce rasti da jos ne povucem, nek stoje u dolarima..dinooh wrote:ih kad bi se to znalo, ljudi bi masovno kupovali/prodavali dolare, opcije, forward-e, futures-e itd.
Ali vidis da je vezan za naftu bas dobro, ona pada, a on raste
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3295 Re: Kineski mobiteli
pricekaj jos koji dan i prati. Jucer je pao, tj i danas.
Ja prije mjesec i pol mijenjao dolare, i izgubio 60KM na 250$
Ja prije mjesec i pol mijenjao dolare, i izgubio 60KM na 250$
-
Flaaa
- Posts: 14
- Joined: 11/03/2011 17:14
#3296 Re: Kineski mobiteli
Ljudi moji treba mi vasa pomoc
Sta vi mislite koji je bolji telefon ovaj Coolpad F1 ili Lenovo A806 ? Treba mi vase strucno misljenje, posebno me zanima kamera
hvala
Sta vi mislite koji je bolji telefon ovaj Coolpad F1 ili Lenovo A806 ? Treba mi vase strucno misljenje, posebno me zanima kamera
hvala
Last edited by Flaaa on 29/01/2015 23:41, edited 1 time in total.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
-
geekmanijak
- Posts: 261
- Joined: 09/01/2015 19:17
#3298 Re: Kineski mobiteli
Evo ovdje imas recenziju A806, i usporedbu kamera izmedu Coolpad F1 i A806Flaaa wrote:Ljudi moji treba mi vasa pomoc
Sta vi mislite koji je bolji telefon ovaj Coolpad F1 ili Lenovo A806 ? Treba mi vase strucno misljenje, posebno me zanima kamera
hvala
http://www.telekineza.com/lenovo-a806-recenzija/
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#3299 Re: Kineski mobiteli
Imal smisla u subotu faksirati carini paypal izvod? Da li uopste rade subotom i da li ce ga odmah poslati taj dan ako im ujutro profaksam izvod?
- valjuga
- Posts: 2233
- Joined: 25/03/2012 17:50
- Location: Balkan
#3300 Re: Kineski mobiteli
Ja koliko znam,ne rade subotom.
