Puno je po deset prijedloga, smanjite na dva ili tri. Ovako cemo imati manje za razmišljati ... a to zna biti naporno ... Znas kako je kada nama balkanicma ostavis puno izbora
Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3276 Re: Rockabilly - Psychobilly
Puno je po deset prijedloga, smanjite na dva ili tri. Ovako cemo imati manje za razmišljati ... a to zna biti naporno ... Znas kako je kada nama balkanicma ostavis puno izbora
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3277 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo malo Wayn-a za raspolozenje sa masom dobrih predloga
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3278 Re: Rockabilly - Psychobilly
Mozda zvuci puno ali zato i jeste glasanje na bazi eliminacije.
Ako eliminiramo sve prijedloge odmah nakon prvaog glasanja nece nam biti interesantan proces,
a vjerovatno ce i "pobjednicki naziv" stajati na cvrstim nogama ako prodje sito i reseto, bice nekako
vise vjerodostojan.
Don't kill the fun
Ako eliminiramo sve prijedloge odmah nakon prvaog glasanja nece nam biti interesantan proces,
a vjerovatno ce i "pobjednicki naziv" stajati na cvrstim nogama ako prodje sito i reseto, bice nekako
vise vjerodostojan.
Don't kill the fun
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3279 Re: Rockabilly - Psychobilly
OK ... ja nemam deset prijedloga ... Znaci ponovicu svoja tri:
01 THE MILESTONES
02 ROCKADADDYS
03 KAJBREBABILLYS
01 THE MILESTONES
02 ROCKADADDYS
03 KAJBREBABILLYS
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3280 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pa drugari....Fitz i Muri bacite vashe predloge(poshto ste sad tu) a posle che i ostali...kad se prikljuche!!!
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3281 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo josh nas se prikljuchuje......
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3282 Re: Rockabilly - Psychobilly
'ajmo,'ajde svi u napadNick Drag wrote:Evo josh nas se prikljuchuje......
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3283 Re: Rockabilly - Psychobilly
Vamos tios!!!!! 
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3284 Re: Rockabilly - Psychobilly
Mislim da nas nikad nije bilo ovoliko u isto vreme.....kuva se!!!!
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3286 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hmmm Kajbrebabillys je valjda Karlov prijedlog ili se varam????OK ... ja nemam deset prijedloga ... Znaci ponovicu svoja tri:
01 THE MILESTONES
02 ROCKADADDYS
03 KAJBREBABILLYS
Svako bi trebo SVOJE prijedloge prijaviti jer u suprotnom ovaj vid glasanja nema smisla.
Znaci svi prijedlozi su razliciti, ne smije se nijedan podudarati. Onda pri glasanju izdvajamo
one prijedloge koje NISMO sami prijavili.
Kao eurovizija
Gemany du pua
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3287 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri to su zakoni EU, a vecina velika ovdje nije iz EU, tako da to ne vazi kod nas
... Mi smo svakako protiv EU ili su oni protiv nas (whatever
) ... Znaci imamo pravo da ponavljamo prijedloge ukoliko su nam se svidili ... 
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3288 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ok evo i mojih top 5
CROWBAR’S
JESTERS
SIDEBURNER’S
KAJBREBABILLY’S
GRACELANDERS
p.s. Oni peder englezi se i dalje ne javljaju za postarinu. Najbolja cena kojusam do sada nasao je

CROWBAR’S
JESTERS
SIDEBURNER’S
KAJBREBABILLY’S
GRACELANDERS
p.s. Oni peder englezi se i dalje ne javljaju za postarinu. Najbolja cena kojusam do sada nasao je

- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3289 Re: Rockabilly - Psychobilly
.au...zabagova stranica
...ALA ROKAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...ALA ROKAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#3290 Re: Rockabilly - Psychobilly
THE MILESTONES
THE WIZZZERS
LUCKY CHARMS
THE WIZZZERS
LUCKY CHARMS
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3291 Re: Rockabilly - Psychobilly
evo mojih 10:
KAJBREBABILLYS
SIDEBURNER’S
BABOOMERS
CHAT CATS
THE MILESTONES
JESTERS
WHIZZZERS
THE EAGERS
ROCKADADDYS
CROWBAR’S
KAJBREBABILLYS
SIDEBURNER’S
BABOOMERS
CHAT CATS
THE MILESTONES
JESTERS
WHIZZZERS
THE EAGERS
ROCKADADDYS
CROWBAR’S
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3292 Re: Rockabilly - Psychobilly
.podržavam suženi izbor 1ooo%Nick Drag wrote:THE MILESTONES
THE WIZZZERS
LUCKY CHARMS
.ajmo.ajmo.ajmo
Trenutno korisnika/ca: gocatgoer, lab3352, Nice Guy Eddie, Nick Drag, sun56,Muri...idemo svi!!!
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3293 Re: Rockabilly - Psychobilly
Onda ponavljajte!
Javite mi ako dodjete do nekog zakljucka
Javite mi ako dodjete do nekog zakljucka
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3294 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri, koji su tvoji prijedlozi? 
Zaboravih reci da sam upravo smirio jednu veoma nemirnu bocu Chardonnay-a ... i uzivam uz Mississippi Queen po veoma sparnom vremenu u Konjicu ...
Zaboravih reci da sam upravo smirio jednu veoma nemirnu bocu Chardonnay-a ... i uzivam uz Mississippi Queen po veoma sparnom vremenu u Konjicu ...
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3295 Re: Rockabilly - Psychobilly
who's the rockinest crew on this forum?
Trenutno korisnika/ca: andrijaking016, lab3352, mirza81, Muri, Nice Guy Eddie, Nick Drag, sun56 i 70 gostiju.

Trenutno korisnika/ca: andrijaking016, lab3352, mirza81, Muri, Nice Guy Eddie, Nick Drag, sun56 i 70 gostiju.
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3296 Re: Rockabilly - Psychobilly
Bez mene!
Mislim da nije fer prema ostalim prijedlozima ako vec u samom pocetku se namece jedan prijedlog prije samog glasanja.
Treba pruziti jednaku sansu svim prijedlozima a ne predlagati jedan naziv vise puta prije nego sto se glasa.
Ako se radi o nekakvom autokratnom nametanju onda ja tu nemam sta traziti.
Ako cemo glasati onda hajde da to uradimo kako treba i bez zurbe.
Mislim da nije fer prema ostalim prijedlozima ako vec u samom pocetku se namece jedan prijedlog prije samog glasanja.
Treba pruziti jednaku sansu svim prijedlozima a ne predlagati jedan naziv vise puta prije nego sto se glasa.
Ako se radi o nekakvom autokratnom nametanju onda ja tu nemam sta traziti.
Ako cemo glasati onda hajde da to uradimo kako treba i bez zurbe.
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3297 Re: Rockabilly - Psychobilly
E šta uradi Švedska od čoveka....Muri wrote:Bez mene!
Mislim da nije fer prema ostalim prijedlozima ako vec u samom pocetku se namece jedan prijedlog prije samog glasanja.
Treba pruziti jednaku sansu svim prijedlozima a ne predlagati jedan naziv vise puta prije nego sto se glasa.
Ako se radi o nekakvom autokratnom nametanju onda ja tu nemam sta traziti.
Ako cemo glasati onda hajde da to uradimo kako treba i bez zurbe.
Samo da ne bude po federalnom ključu da nam se forum ne raspadne ko bivša država
Muri druže sve je ovo puka zajebancija i nema "K" od autokratije
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#3298 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pa ako je zajebancija druze haj da se SVI zajebavamo.Muri druže sve je ovo puka zajebancija
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3299 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri ba nije ovo političko nadmetanje ... ja sam naveo prijedloge koji se meni sviđaju, kao i svi ovdje koji se javljaju ... Zato nema pritiska i nema prisile ... Ako se meni svidja The Milestones ili neki drugi, ne vidim razloga zasto se to ne bi naveli i Fitz i Karlo i Nick (koji je to predlozio) ili neko treci ako im se sviđa... Mislim, tvoje je pravo ako hoces da das prijedlog ili ne ... ali nemoj tako nastupati "bez mene"... reci svoje prijedloge ... Ekipa ovdje je "relax funny guys" ... i tako se ponasamo ...
...
Bemti demokartiju iz EU, vrati se na Balkan ba ...
...

Bemti demokartiju iz EU, vrati se na Balkan ba ...
Last edited by lab3352 on 20/06/2009 17:52, edited 1 time in total.
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
