Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3276 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Jesmo li ih dobili 30-tak razlike u pripremnim utakmicama ? :D
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3277 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Tkd wrote:Jesmo li ih dobili 30-tak razlike u pripremnim utakmicama ? :D
Aha. I opet ćemo ih napuniti ako se ostvari tvoj scenarij iz posta gore :D
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3278 Re: Reprezentacija BiH

Post by red evil »

Hoce li prenositi nasi mlade i stare? :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3279 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mračajski proto »

'oće.
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3280 Re: Reprezentacija BiH

Post by red evil »

I jedne i druge?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3281 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja ne znam otkud vama te informacije da će prenositi...

Sjećam se da je Babić rekao da će prikazati u snimku finale ili utakmicu za treće mjesto, ako naši budu igrali. Mada bih ja bio prezadovoljan da prenose.

P.S. Provjerio sam. Mladi igraju u 18:30. Seniori u 19:30. Tako da se poklapaju
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3282 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

amoninan wrote:Vrabac: Sjeli smo i dogovorili se da igramo kao tim

http://sportsport.ba/bh_kosarka/vrabac- ... -tim/86156
:thumbup:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#3283 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Crna Gora je najlosija ekipa koju sam ja gledao. Niti talenta, niti bog zna kakve igre. Ono sto sam pricao da ce nam odgovarati i desilo se. Mada sinoc protiv Finske nista se nije uradilo kako treba, no oscilacije se desavaju, momcima sve mora biti oprosteno. Danas su u mec usli potpuno drugacije i puno angazovanije. Poceo je Vukovic, odmah smo bolje stajali na parketu. Maestralan potez Nene za Vukovica, decko igra odlicno prvenstvo i znaci mnogo za ovaj tim. U prvom dijelu smo dobro stajali na parketu, igrali u odbrani dobro, Crnogorci nisu imali snage da nam zaprijete. Poslije smo bili u rezultatskoj klackalici koju su rijesili Vrabac i Buza. Vrabac koji nas je toliko puta iznervirao veceras je bio odlican. U prvoj cetvrtini je 2-3 puta zaglavinj'o, vec sam poceo kosu sebi da cupam, evo ga opet. Izvadio se momacki, pogodio kad je trebalo. Jusuf nije bio na svom nivou iz prethodnih utakmica i igrali smo bolje kad on nije bio na terenu ma kako cudno izgledalo. Bice nam potreban u polufinalu jer je nas najbolji igrac. Momci imaju historijske sanse i vrijeme je da se iskoristi jedna. Poslije utakmica srce puno radosti, i izlazis iz dvorane placuci...

Neno, Redzo, Osmane, Marko, Adine, Nedime, Stefane, Jusufe, Marko, Srdjane, Asime, Dejane, Berine, Nedime, Nikola!!

Momci, zivimo za subotu i pobjedu!!
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3284 Re: Reprezentacija BiH

Post by shalla »

Rooster je pijetao, roster je rijec koju trazite :D

Btw postoji li mogucnost nekog kolektivnog jebavanja majke bht-u, daBogda se raspali...


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3285 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Je li vama malo čudno da na BHT-ovoj stranici, teletekstu i u novinama, nigdje ne stoji da će prenositi utakmicu Holandija - BiH ? :? :? :shock:

Sad pročitah na jednom drugom forumu da - neće biti prijenosa ?! :shock: :?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3286 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Meni bi čudno bilo da hoće.
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3287 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Je li Nizozemska slabija ili jaca ekipa od Latvije?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3288 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

slabija, mnogo.
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3289 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Hvala za odgovor, a Rumuni...?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3290 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

ArthurSpooner wrote:Hvala za odgovor, a Rumuni...?
A Rumuni su nominalno slabiji od Niskozemljaša, mada su ih dobili u kvalifikacijama.
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3291 Re: Reprezentacija BiH

Post by El_comadante »

hrastov zizak wrote:
ArthurSpooner wrote:Hvala za odgovor, a Rumuni...?
A Rumuni su nominalno slabiji od Niskozemljaša, mada su ih dobili u kvalifikacijama.
mada treba biti oprezan da se neokliznemo jer bi nam evenutalni poraz protiv jedne od tih reprezentacija moga skupo doći.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3292 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Mladi :thumbup:
Cuj nece biti prenosa Holandija - BiH? :?
Ova drzavna televizija prenosi sta je njima cejf :roll:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#3293 Re: Reprezentacija BiH

Post by Comrad »

Ako ne budu prenosili treba ih spaliti.

Mogu prenositi sve sa olimpijadu i slicne nebuloze gdje je ucesce nasih sportista 0,000000000000000000000001. A ovo ne mogu. Ili utakmice Hrvatske i Srbije sa svih mogucih prvenstava...

I onda se bune sto im privatne televizije uzimaju neke dogadjaje...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3294 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Ma sta se imaju buniti?? Da nije privatnih televizija, ne bi mi nista vidjeli :x Smradovi monopolisticki, samo daj njima, al da prenose sta je po njihovom :oops:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#3295 Re: Reprezentacija BiH

Post by Comrad »

Tomahawk11 wrote:Ma sta se imaju buniti?? Da nije privatnih televizija, ne bi mi nista vidjeli :x Smradovi monopolisticki, samo daj njima, al da prenose sta je po njihovom :oops:
Ma nesta su srali oko LP, sto hoce OBN da prenosi. Kao lafo oni imaju ekskluzivno pravo na to. A slika jbt ko da j 75 godina. Svaki put kad gledam tekmu moram prebaciti na drugi kanal, kontam tv mi se pokvario...
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#3296 Re: Reprezentacija BiH

Post by mgogic »

A hoce li uopste biti kamera u Holandiji? Ja nesto kontam, nisam nikad iz Holandije gledao kosarkasku utakmicu, a igrali smo par puta! Uvijek je bio samo radio prenos.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3297 Re: Reprezentacija BiH

Post by sumirprimus »

mgogic wrote:A hoce li uopste biti kamera u Holandiji? Ja nesto kontam, nisam nikad iz Holandije gledao kosarkasku utakmicu, a igrali smo par puta! Uvijek je bio samo radio prenos.
jest bio jednom i tv prenos...
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3298 Re: Reprezentacija BiH

Post by Arteta »

Kako bi nam Mirza Begic dobro legao u tim :dance:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3299 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Nema od Bogdanovica nista, a isto tako ni od Begica. To su reprezentativci drugih zemalja, sumnjam da i oni imaju zelju da igraju za nasu reprezentaciju.
Mr.Fundamental
Posts: 566
Joined: 21/04/2009 18:48

#3300 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr.Fundamental »

Moguće je da za nas zaigra Alen Omić (217 cm). Kažu da je bio najbolji igrač Slovenije na EP-u za mlade. Odbio je poziv da zaigra za A selekciju Slovenije, i izrazio je želju da se priključi BiH.
Post Reply