Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3276 Re: Reprezentacija BiH
Jesmo li ih dobili 30-tak razlike u pripremnim utakmicama ? 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3277 Re: Reprezentacija BiH
Aha. I opet ćemo ih napuniti ako se ostvari tvoj scenarij iz posta goreTkd wrote:Jesmo li ih dobili 30-tak razlike u pripremnim utakmicama ?
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3278 Re: Reprezentacija BiH
Hoce li prenositi nasi mlade i stare? 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3281 Re: Reprezentacija BiH
Ja ne znam otkud vama te informacije da će prenositi...
Sjećam se da je Babić rekao da će prikazati u snimku finale ili utakmicu za treće mjesto, ako naši budu igrali. Mada bih ja bio prezadovoljan da prenose.
P.S. Provjerio sam. Mladi igraju u 18:30. Seniori u 19:30. Tako da se poklapaju
Sjećam se da je Babić rekao da će prikazati u snimku finale ili utakmicu za treće mjesto, ako naši budu igrali. Mada bih ja bio prezadovoljan da prenose.
P.S. Provjerio sam. Mladi igraju u 18:30. Seniori u 19:30. Tako da se poklapaju
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3282 Re: Reprezentacija BiH
amoninan wrote:Vrabac: Sjeli smo i dogovorili se da igramo kao tim
http://sportsport.ba/bh_kosarka/vrabac- ... -tim/86156
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#3283 Re: Reprezentacija BiH
Crna Gora je najlosija ekipa koju sam ja gledao. Niti talenta, niti bog zna kakve igre. Ono sto sam pricao da ce nam odgovarati i desilo se. Mada sinoc protiv Finske nista se nije uradilo kako treba, no oscilacije se desavaju, momcima sve mora biti oprosteno. Danas su u mec usli potpuno drugacije i puno angazovanije. Poceo je Vukovic, odmah smo bolje stajali na parketu. Maestralan potez Nene za Vukovica, decko igra odlicno prvenstvo i znaci mnogo za ovaj tim. U prvom dijelu smo dobro stajali na parketu, igrali u odbrani dobro, Crnogorci nisu imali snage da nam zaprijete. Poslije smo bili u rezultatskoj klackalici koju su rijesili Vrabac i Buza. Vrabac koji nas je toliko puta iznervirao veceras je bio odlican. U prvoj cetvrtini je 2-3 puta zaglavinj'o, vec sam poceo kosu sebi da cupam, evo ga opet. Izvadio se momacki, pogodio kad je trebalo. Jusuf nije bio na svom nivou iz prethodnih utakmica i igrali smo bolje kad on nije bio na terenu ma kako cudno izgledalo. Bice nam potreban u polufinalu jer je nas najbolji igrac. Momci imaju historijske sanse i vrijeme je da se iskoristi jedna. Poslije utakmica srce puno radosti, i izlazis iz dvorane placuci...
Neno, Redzo, Osmane, Marko, Adine, Nedime, Stefane, Jusufe, Marko, Srdjane, Asime, Dejane, Berine, Nedime, Nikola!!
Momci, zivimo za subotu i pobjedu!!
Neno, Redzo, Osmane, Marko, Adine, Nedime, Stefane, Jusufe, Marko, Srdjane, Asime, Dejane, Berine, Nedime, Nikola!!
Momci, zivimo za subotu i pobjedu!!
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3284 Re: Reprezentacija BiH
Rooster je pijetao, roster je rijec koju trazite 
Btw postoji li mogucnost nekog kolektivnog jebavanja majke bht-u, daBogda se raspali...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Btw postoji li mogucnost nekog kolektivnog jebavanja majke bht-u, daBogda se raspali...
Sent from my iPhone using Tapatalk
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3285 Re: Reprezentacija BiH
Je li vama malo čudno da na BHT-ovoj stranici, teletekstu i u novinama, nigdje ne stoji da će prenositi utakmicu Holandija - BiH ?

Sad pročitah na jednom drugom forumu da - neće biti prijenosa ?!

Sad pročitah na jednom drugom forumu da - neće biti prijenosa ?!
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3286 Re: Reprezentacija BiH
Meni bi čudno bilo da hoće.
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3287 Re: Reprezentacija BiH
Je li Nizozemska slabija ili jaca ekipa od Latvije?
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3289 Re: Reprezentacija BiH
Hvala za odgovor, a Rumuni...?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3290 Re: Reprezentacija BiH
A Rumuni su nominalno slabiji od Niskozemljaša, mada su ih dobili u kvalifikacijama.ArthurSpooner wrote:Hvala za odgovor, a Rumuni...?
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3291 Re: Reprezentacija BiH
mada treba biti oprezan da se neokliznemo jer bi nam evenutalni poraz protiv jedne od tih reprezentacija moga skupo doći.hrastov zizak wrote:A Rumuni su nominalno slabiji od Niskozemljaša, mada su ih dobili u kvalifikacijama.ArthurSpooner wrote:Hvala za odgovor, a Rumuni...?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3292 Re: Reprezentacija BiH
Mladi
Cuj nece biti prenosa Holandija - BiH?
Ova drzavna televizija prenosi sta je njima cejf
Cuj nece biti prenosa Holandija - BiH?
Ova drzavna televizija prenosi sta je njima cejf
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#3293 Re: Reprezentacija BiH
Ako ne budu prenosili treba ih spaliti.
Mogu prenositi sve sa olimpijadu i slicne nebuloze gdje je ucesce nasih sportista 0,000000000000000000000001. A ovo ne mogu. Ili utakmice Hrvatske i Srbije sa svih mogucih prvenstava...
I onda se bune sto im privatne televizije uzimaju neke dogadjaje...
Mogu prenositi sve sa olimpijadu i slicne nebuloze gdje je ucesce nasih sportista 0,000000000000000000000001. A ovo ne mogu. Ili utakmice Hrvatske i Srbije sa svih mogucih prvenstava...
I onda se bune sto im privatne televizije uzimaju neke dogadjaje...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3294 Re: Reprezentacija BiH
Ma sta se imaju buniti?? Da nije privatnih televizija, ne bi mi nista vidjeli
Smradovi monopolisticki, samo daj njima, al da prenose sta je po njihovom 
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#3295 Re: Reprezentacija BiH
Ma nesta su srali oko LP, sto hoce OBN da prenosi. Kao lafo oni imaju ekskluzivno pravo na to. A slika jbt ko da j 75 godina. Svaki put kad gledam tekmu moram prebaciti na drugi kanal, kontam tv mi se pokvario...Tomahawk11 wrote:Ma sta se imaju buniti?? Da nije privatnih televizija, ne bi mi nista vidjeliSmradovi monopolisticki, samo daj njima, al da prenose sta je po njihovom
- mgogic
- Posts: 530
- Joined: 20/05/2007 11:03
#3296 Re: Reprezentacija BiH
A hoce li uopste biti kamera u Holandiji? Ja nesto kontam, nisam nikad iz Holandije gledao kosarkasku utakmicu, a igrali smo par puta! Uvijek je bio samo radio prenos.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3297 Re: Reprezentacija BiH
jest bio jednom i tv prenos...mgogic wrote:A hoce li uopste biti kamera u Holandiji? Ja nesto kontam, nisam nikad iz Holandije gledao kosarkasku utakmicu, a igrali smo par puta! Uvijek je bio samo radio prenos.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3298 Re: Reprezentacija BiH
Kako bi nam Mirza Begic dobro legao u tim 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3299 Re: Reprezentacija BiH
Nema od Bogdanovica nista, a isto tako ni od Begica. To su reprezentativci drugih zemalja, sumnjam da i oni imaju zelju da igraju za nasu reprezentaciju.
-
Mr.Fundamental
- Posts: 566
- Joined: 21/04/2009 18:48
#3300 Re: Reprezentacija BiH
Moguće je da za nas zaigra Alen Omić (217 cm). Kažu da je bio najbolji igrač Slovenije na EP-u za mlade. Odbio je poziv da zaigra za A selekciju Slovenije, i izrazio je želju da se priključi BiH.
