NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3276 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

kakavdanakneiskustvu wrote: nije provokacija,znam da je neko to pisao,ne znam ko,mrsko mi sad tražiti u ovim postovima,ozbiljno te pitam.
Ja sam pisao,ali ti je bolje da procitas tu diskusiju,kako bi uvidio o cemu se tacno radi. 8-)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3277 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

kakavdanakneiskustvu wrote: ok,pročitao sam ponovo,meni dovoljno,jadni utah jazzeri,trebali su imati fancy dresove,pa bi valjda automatski zbog fancy dresova bryon russell za nijansu bolje čuvao jordana i oni bi osvojili bar jednu titulu.
Najvjerovatnije bi Jordan bio zadivljen fancy dresovima,tako da ..... :lol:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3278 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

Mislim da je vrlo moguce da ce Lakersi pobijediti veceras u Houstonu,ali bi mi brate smijesno maloprije kada sam vidio da su kladionice stavile koeficijent na njihovu pobjedu 1.35 :shock:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3279 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

abondanzieri wrote:Mislim da je vrlo moguce da ce Lakersi pobijediti veceras u Houstonu,ali bi mi brate smijesno maloprije kada sam vidio da su kladionice stavile koeficijent na njihovu pobjedu 1.35 :shock:
yao ne igra ;)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3280 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

Umro Chuck Daly :sad:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3281 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Eh,stvarno su Rakete baksuzne,ali ocekujem ih jos jacim sljedece sezone.
Mada,i veceras bi mogli iznenaditi u inat svima,ali u ostatku ne vidim neku veliku sansu.
Haj,barem se nadam da ce Artest ujest "Kobeta".

Denver sinoc,i pored katastrofalne,naglasavam katastrofalne,igre,uspio dobiti Dallas.
To je odlika velikih ekipa i ne vidim nacina da ih neko zaustavi u ovoj sezoni.
Veceras ce Orlando najvjerovatnije otici na 3-1.
Neka.Samo da ne gledam onu glistu vise.Mislim da ce Lee ponovno blistati.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3282 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

hoce li OBN prenosit lakerse u 21:30 h? taman ih mogu uklopit poslije modelsica
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3283 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

hoce da ne kazem sta...jebo ih istok da ih jebo
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3284 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Rakete se naljutile. 8-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3285 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

sjo deranja :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3286 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

evo gledam utakmiicu i ovo je 90% gotovo...lakersi ocajni...nema preuzimanja,sut los,kobea ne ide,rocketsima sve ulazi...iako sudije malo seru nije to u tolikoj mjeri da uticu na rezultat toliko...al nikad se ne zna... :mrgreen:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#3287 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Danss »

LAL :? oni misle da su se pretplatili na finale, pa ovako nezainteresovano sa Rockets-ima?! :D Mora se malo i igrati... :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3288 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3289 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras :D
e vidis to nisam konto... :mrgreen:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#3290 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Danss »

and1medjed wrote:
sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras :D
e vidis to nisam konto... :mrgreen:
A koef rast'o i do 3.9... :D , opravdace oni taj rast s Yao-m. :-)
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3291 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

Danss wrote:
and1medjed wrote:
sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras :D
e vidis to nisam konto... :mrgreen:
A koef rast'o i do 3.9... :D , opravdace oni taj rast s Yao-m. :-)
Napisao sam i na topicu "kladionica", padoh samo na moronima za 98 KM :x
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3292 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

Danss wrote:
and1medjed wrote:
sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras :D
e vidis to nisam konto... :mrgreen:
A koef rast'o i do 3.9... :D , opravdace oni taj rast s Yao-m. :-)
pa logicno :mrgreen:
P.S.al hajd bar se nisu obrukali,evo spustise malo ovo vodstvo... ;-)
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3293 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns
Evo jezerasima problema, ako se ne vrati u playoffu i jos uz losu formu bynuma, sanse za titulu su znacajno manje.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3294 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Zelena masina ponovo gazi :D
User avatar
belafonte
Posts: 1306
Joined: 29/05/2006 17:54

#3295 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by belafonte »

sesalmir wrote:http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns
Evo jezerasima problema, ako se ne vrati u playoffu i jos uz losu formu bynuma, sanse za titulu su znacajno manje.
Komentar ispod na ovu vijest :D :D
ROCKETS SHOULD BE READY WHEN THEY GO TO THE FLYING ELBOWS ARENA IN LA ON TUESDAY BECAUSE LAKERS CANNOT WIN WITHOUT IT. ROCKETS KNOWS IT AND READY TO WIN JUST LIKE WHAT THEY DID TODAY, SUNDAY. LAKERS HAVE TO SHOW THEY'RE TOUGH WITH FLYING ELBOWS, FLOPS AND HARD FOULS PLUS REFEREES AND NBA IN ORDER TO WIN. ROCKETS WON TODAY WITHOUT THOSE ELBOWS, FLOPS AND HARD FOULS. SIMPLY TOUGH AND PURE BASKETBALL, NO ACTING NOR STUNTMAN. KOBE BEHAVED IN HOUSTON TO SHOW HIS MAMA (WIFE) THAT HE BEHAVES WHEN OUT OF TOWN
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3296 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by JThomas »

lakersi ako ovako nastave teško da će i denver proći.

ma cleveland ovo suvereno uzima...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3297 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Kolko je jak Cleaveland ce se vidjeti tek kad nalete na pravu ekipu.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3298 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by nikad_izvini »

Pa ta loša Atlanta je prošle godine izgubila od Bostona 4:3 :wink: O domaćem omjeru Klivlenda kao i činjenici kako se Boston proveo ne bih da komentarišem. Realno su kandidati za titulu. James više nije sam :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3299 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

Igrali su sedam i protiv Chicaga, sto ne znaci da neko drugi ne bi pomeo taj isti Chicago.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3300 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by nikad_izvini »

Onda su igrali Garnet i Powe :wink:
Post Reply