Ja sam pisao,ali ti je bolje da procitas tu diskusiju,kako bi uvidio o cemu se tacno radi.kakavdanakneiskustvu wrote: nije provokacija,znam da je neko to pisao,ne znam ko,mrsko mi sad tražiti u ovim postovima,ozbiljno te pitam.
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3276 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3277 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Najvjerovatnije bi Jordan bio zadivljen fancy dresovima,tako da .....kakavdanakneiskustvu wrote: ok,pročitao sam ponovo,meni dovoljno,jadni utah jazzeri,trebali su imati fancy dresove,pa bi valjda automatski zbog fancy dresova bryon russell za nijansu bolje čuvao jordana i oni bi osvojili bar jednu titulu.
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#3278 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Mislim da je vrlo moguce da ce Lakersi pobijediti veceras u Houstonu,ali bi mi brate smijesno maloprije kada sam vidio da su kladionice stavile koeficijent na njihovu pobjedu 1.35 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3279 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
yao ne igraabondanzieri wrote:Mislim da je vrlo moguce da ce Lakersi pobijediti veceras u Houstonu,ali bi mi brate smijesno maloprije kada sam vidio da su kladionice stavile koeficijent na njihovu pobjedu 1.35
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3281 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Eh,stvarno su Rakete baksuzne,ali ocekujem ih jos jacim sljedece sezone.
Mada,i veceras bi mogli iznenaditi u inat svima,ali u ostatku ne vidim neku veliku sansu.
Haj,barem se nadam da ce Artest ujest "Kobeta".
Denver sinoc,i pored katastrofalne,naglasavam katastrofalne,igre,uspio dobiti Dallas.
To je odlika velikih ekipa i ne vidim nacina da ih neko zaustavi u ovoj sezoni.
Veceras ce Orlando najvjerovatnije otici na 3-1.
Neka.Samo da ne gledam onu glistu vise.Mislim da ce Lee ponovno blistati.
Mada,i veceras bi mogli iznenaditi u inat svima,ali u ostatku ne vidim neku veliku sansu.
Haj,barem se nadam da ce Artest ujest "Kobeta".
Denver sinoc,i pored katastrofalne,naglasavam katastrofalne,igre,uspio dobiti Dallas.
To je odlika velikih ekipa i ne vidim nacina da ih neko zaustavi u ovoj sezoni.
Veceras ce Orlando najvjerovatnije otici na 3-1.
Neka.Samo da ne gledam onu glistu vise.Mislim da ce Lee ponovno blistati.
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#3282 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hoce li OBN prenosit lakerse u 21:30 h? taman ih mogu uklopit poslije modelsica
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3283 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hoce da ne kazem sta...jebo ih istok da ih jebo
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3284 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Rakete se naljutile. 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3286 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
evo gledam utakmiicu i ovo je 90% gotovo...lakersi ocajni...nema preuzimanja,sut los,kobea ne ide,rocketsima sve ulazi...iako sudije malo seru nije to u tolikoj mjeri da uticu na rezultat toliko...al nikad se ne zna... 
-
Danss
- Posts: 485
- Joined: 26/09/2008 00:04
- Location: Bernabeu
#3287 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
LAL
oni misle da su se pretplatili na finale, pa ovako nezainteresovano sa Rockets-ima?!
Mora se malo i igrati... 
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3288 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras 
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3289 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
e vidis to nisam konto...sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras
-
Danss
- Posts: 485
- Joined: 26/09/2008 00:04
- Location: Bernabeu
#3290 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
A koef rast'o i do 3.9...and1medjed wrote:e vidis to nisam konto...sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3291 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Napisao sam i na topicu "kladionica", padoh samo na moronima za 98 KMDanss wrote:A koef rast'o i do 3.9...and1medjed wrote:e vidis to nisam konto...sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras, opravdace oni taj rast s Yao-m.
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3292 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
pa logicnoDanss wrote:A koef rast'o i do 3.9...and1medjed wrote:e vidis to nisam konto...sesalmir wrote:Prodato phil se s jordanom i barkleyem kladio na rocketse i zgrno milione veceras, opravdace oni taj rast s Yao-m.
P.S.al hajd bar se nisu obrukali,evo spustise malo ovo vodstvo...
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3293 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns
Evo jezerasima problema, ako se ne vrati u playoffu i jos uz losu formu bynuma, sanse za titulu su znacajno manje.
Evo jezerasima problema, ako se ne vrati u playoffu i jos uz losu formu bynuma, sanse za titulu su znacajno manje.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3294 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Zelena masina ponovo gazi 
- belafonte
- Posts: 1306
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3295 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Komentar ispod na ovu vijestsesalmir wrote:http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns
Evo jezerasima problema, ako se ne vrati u playoffu i jos uz losu formu bynuma, sanse za titulu su znacajno manje.
ROCKETS SHOULD BE READY WHEN THEY GO TO THE FLYING ELBOWS ARENA IN LA ON TUESDAY BECAUSE LAKERS CANNOT WIN WITHOUT IT. ROCKETS KNOWS IT AND READY TO WIN JUST LIKE WHAT THEY DID TODAY, SUNDAY. LAKERS HAVE TO SHOW THEY'RE TOUGH WITH FLYING ELBOWS, FLOPS AND HARD FOULS PLUS REFEREES AND NBA IN ORDER TO WIN. ROCKETS WON TODAY WITHOUT THOSE ELBOWS, FLOPS AND HARD FOULS. SIMPLY TOUGH AND PURE BASKETBALL, NO ACTING NOR STUNTMAN. KOBE BEHAVED IN HOUSTON TO SHOW HIS MAMA (WIFE) THAT HE BEHAVES WHEN OUT OF TOWN
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3296 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
lakersi ako ovako nastave teško da će i denver proći.
ma cleveland ovo suvereno uzima...
ma cleveland ovo suvereno uzima...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3297 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kolko je jak Cleaveland ce se vidjeti tek kad nalete na pravu ekipu.
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3298 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Pa ta loša Atlanta je prošle godine izgubila od Bostona 4:3
O domaćem omjeru Klivlenda kao i činjenici kako se Boston proveo ne bih da komentarišem. Realno su kandidati za titulu. James više nije sam 
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3299 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Igrali su sedam i protiv Chicaga, sto ne znaci da neko drugi ne bi pomeo taj isti Chicago.
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3300 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Onda su igrali Garnet i Powe 
